« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

META- Gazeta tworzona przez uczniow obejmujaca caly powiat.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
De Moon
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 21:29    Temat postu: META- Gazeta tworzona przez uczniow obejmujaca caly powiat. Odpowiedz z cytatem

W pierwszym spojrzeniu stwierdzicie ze mam tylko pobozna prosbe, nierealna idee. A ja sprawie wam niespodzianke i powiem, ze to juz sie stanie. Gazetka bedzie wydawana jako dodatek do echa turku. Tytul to META, czyli mlodziezowe echo turku. Pierwszy numer wychodzi 14 listopada. Podam wam teraz troche danych o naszej gazecie:

- Mamy okolo 25 redaktorow. w tym fotografa i rysownika
- Tematyka bedzie obejmowac ten sam okreg co normalnie "echo" plus to co zajmuje nas, mlodziez powiatu tureckiego.
-Chcemy co miesiac trafiac do domow czytelnikow.
-Bedziemy wolni od jakichkolwiek wplywow. Brek odgornej cenzury i wolnosc slowa.

Po co to pisze? chce zebyscie sie wypowiedzieli sie co myslicie o tej inicjatywie. Ponadto, chce zachecic was do zostania moimi wspolpracownikami. Na pewno masza rzeczywistosc wymaga komentarza, wiec piszcie do mnie na gg o szczegoly i propozycje.

Czekam na opinie.

Ostatnio zmieniony przez De Moon dnia Nie Lis 12, 2006 23:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
z!oM
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeje Bardzo szczęśliwy jedziemy z koksem hehe Jęzor
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest to już 3 raz kiedy META będzie wydawana:)
Miałem przyjemność być w 2 składzie (lata 1999 - 2000) i pracę wspominam bardzo dobrze. Fajna przygoda, świadomość, że Twoje słowa będzie czytać cały powiat, zapał do pracy - niestety dość szybko się wypaliliśmy. Największym naszym problemem był skład redakcji: około 20 osób, sami uczniowie LO. Brakowało nam ludzi z technikum, z Kaczek, z innych szkół, prawdopodobnie to spowodowało upadek drugiej METY, po prostu w krótkim czasie okazało się, że nie ma o czym pisać, bo ludzi nie interesują wieści tylko z LO.
Mam nadzieję, że trzeci skład da sobie radę i META zagości na dłużej na łamach Echa. Czego z całego serca życzę trzeciej MECIE i nowemu składowi. Aha, liczę na kontunuację cyklu "Turek miastem emerytów."
Powyższe napisał Nicpoń, w drugiej MECIE znany jako Kometa Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
De Moon
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz o tym pogadac nicpon to bardzo chetnie nawiaze kontakt. masz moje gg to pisz.

Jeszce raz zachecam. Co do roznicy z poprzedia meta moge powiedziec, ze wychodzimy bardizej poza szkole. wykorzystujemu tematytakze takie.... "ogolne".

Jeszce raz zachecam:P

Przepraszam, ale pierwszy mumer wyjdzie tydzien pozniej. Wybory wybory wybory... Ale juz nie ma wyborow i za tydzien na pewno meta wyjdzie
Powrót do góry
De Moon
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

META wyszła. jak sie wam podobała?
Powrót do góry
Milena
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam sie podoba lol ale to akurat nie bedzie nikogo dziwilo xD jak moge byc nie zadowolona Bardzo szczęśliwy jest dobrze a z kolejnymi numerami bedzie jeszcze lepiej Jęzor
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się też podobało Bardzo szczęśliwy a te panie na koncu strony Jęzor jeszcze bardziej :p a taka jedna to malina:P hehe Zartuje Uśmiech oby tak dalej dalej dalej >>...Jęzor

p.S Będzie jeszcze lepiej, a ja wiem dlaczego Uśmiech
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wrażenia zupełnie inne niż wasze. Nie będę juz pisał dlaczego, żeby nie roztrząsać niektórych przykrych tematów. W każdym razie podziękowania za ukazanie LO w "pozytywnym" świetle. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kyniu
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zlac to konkretnie to co napisali ,tylko smieszne jest to ze na dany temat wypowiada sie osoba nie majaca zielonego pojecie o niekotrych sprawach
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyniu napisał:
zlac to konkretnie to co napisali ,tylko smieszne jest to ze na dany temat wypowiada sie osoba nie majaca zielonego pojecie o niekotrych sprawach

Można to było napisać inaczej..można to było jakoś anonimowo przedstawić..
Jak dla mnie największą porażką METY jest ktoś kto uważa się za "redaktora naczelnego"..
Po kilku rozmowach z pewną osobą, jestem zdruzgotany..
Jak ktoś tak nieodpowiedzialny może pełnić tak odpowiedzialną funkcję?
Redaktor z prawdziwego zdarzenia, w życiu nie dopuścił by do wydrukowania takiego artykułu! Odnosze wrażenie, że ktoś tutaj bardziej niż dla czynu jest dla zwykłego lansu Oczko
ale to jedynie moje odczucia..
Co do samej Mety..
Pomysł fajny, szacunek dla ludzi za to, że chcą coś robić..
A z drugiej strony, to szczerze powiedziawszy myślałem, że będzie to inaczej wyglądało. Miałem nadzieję, że będzie to nowatorska gazeta z ciekawie dobraną tematatyką artykułów.
Niestety zawiodłem się.
Poruszane przez autorów problemy, wydają mi się już wypalone na płaszczyźnie prasowej. Ile można czytać o psach, narkotykach, niechcianych ciążach..
Brak jest w MECIE czegoś oryginalnego, czegoś co przyciągnie czytelnika. Dla mnie gazeta powinna mieć dusze, dusze z własnym wykreowanym stylem, w której pierwsze skrzypce grają takie cechy jak: charyzma, drapieżnośc..Tego w MECIE nie dostrzegam..
Takie to wszystko stereotypowe i schematyczne..
Nawet rozkład artykułów i ich otoczka graficzna, jakby żywcem zrżnięta z Echa Turku.
Podsumowując zawiodłem się. Ogromny niedosyt pozostaje.
Dalej! Czekam teraz na słowa krytyki pod moim adresem, że raczyłem coś złego napisać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również mam raczej negatywne odczucia... sam tytuł kojarzy mi się raczej z gazetką wydawaną w hospicjum niż czymś co ma zainteresować młodzież. Tak, wiem, skrót... ale oprawa graficzna pozwala kojarzyć to jednoznacznie.

Co poza tym... tematy poruszane wszędzie indziej pisane rękami młodych... po co? Z założenia (przynajmniej mi tak się wydaje) powinna być to alternatywa dla znudzonych bełkotem w "regularnych" gazetach.

a co do "wybuchowego" artykułu... infantylna nuta i dowcip na siłę, ton raczej nie pasuje do poruszonego tematu... ale dość, że nie zamieścili zdjęcia z czarnym paskiem przysłaniającym oczy.

generalnie takie młodzieżowe echo... dla mnie nic dobrego, ale mam nadzieję, że będzie lepiej

brawo za inicjatywę.
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że pośród redaktorów są osoby, które otrzymują 2 z rozprawek, a na pytanie jak się tam dostały, odpowiadają bez skrupułów, że naczelny to ich znajomy. Litości !!!
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejrzałem tą gazetkę w blaszaku ...
miałem nadzieje - tak jak mówi zelu - na głos niezalezny o oryginalny...a skończyło się na przerzuceniu stron tak jak reszty echa ....

nie jestem licealistą i stąd moje ograniczne mozliwości percepcji...ale tak odbieram to cuś...
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety... porazka na calej linii. Ale czego sie spodziewac w turku nie ma dobrej prasy i pewnie nigdy nie bedzie. Dziwie sie tylko ze ludzie odpowiedzialni zgodzili sie na zamieszczenie takiego artykulu... dla mnie to wrecz skandal... niektorzy chyba za duzo czytaja tabloidow. Ma to byc gazeta mlodziezowa? to gdzie tematyka ktora nas porusza? lepsza gazetke szkolna wydawalismy za starych dobrych czasow w gimnazjum... albo swietnym przykladem jest klasa 3b z naszego LO ich gazetki sa genialne. No ale jak juz napisalem nie ma czego wymagac... skoro ani monitor ani echo nie prezentuja odpowiedniego poziomu. Sam pamietam keidy pracowalem nad oficjalnym serwisem tura wielokrotnie obydwie gazety czerpaly zrodla z naszej strony bez jakiegokolwiek zapytania. Sorryza odejscie od tematu
Powrót do góry
Towarzysz Gonzalo
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 02:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Towarzysz Gonzalo dnia Czw Lis 23, 2006 15:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Towarzysz Gonzalo napisał:
górnik skoro to jest gazetka młodziezowa, niech zrobią artykuł o turkowskiej scenie huls lol np reportaż wspomnieniowy z pewnego meczu pt. " Bijcie kije samobije " lol

Daj sobie już spokój? Po co się napinasz? Już dyskusja na ten temat była dawno i się skończyła więc i ty skończ, bo ten temat zaraz się zmieni w kolejny topic walki towarzysz gonzalo vs. reszta hydeparku.

Admin: Jak sprowokuje kolejną awanturę to wyleci z HP na wieki wieków. Już w marcu wspomniany użytkownik miał czas na przemyślenia, tym razem za prowokacje pójdzie ban. Bez odwołania.
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zelu.. napisał:
Jak dla mnie największą porażką METY jest ktoś kto uważa się za "redaktora naczelnego"..
Redaktor z prawdziwego zdarzenia, w życiu nie dopuścił by do wydrukowania takiego artykułu!

Sorry, ale czy nie przemawia przez Ciebie zazdrość? Tak to odbieram mogę się mylic...
Jeśli widzisz jakieś braki to moze przyłącz się zrób to lepiej... Gdybym mial czas sam wziołbym się za to :p ale pisac nie lubie ;p;

Jak będziemy się tak ciagle krytykować, a nie robic nic to nigdy nie będzie czegos sensownego...
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:
zelu.. napisał:
Redaktor z prawdziwego zdarzenia, w życiu nie dopuścił by do wydrukowania takiego artykułu!

Sorry, ale czy nie przemawia przez Ciebie zazdrość? Tak to odbieram mogę się mylic...
Jeśli widzisz jakieś braki to moze przyłącz się zrób to lepiej... Gdybym mial czas sam wziołbym się za to :p ale pisac nie lubie ;p;

Jak będziemy się tak ciagle krytykować, a nie robic nic to nigdy nie będzie czegos sensownego...

to ze tego nie robie zabrania mi krytykowac? od keidy? to idac dalej tym tropem mozemy zalozyc ze skoro nie ejstem prezydentem nie mam rpawa go krytykowac... albo nie nie powinienem krytykwoac pilkarzy zepsolu ktoremu kibicuje po porazce... niestety ludzie ktorzy sie czegos podjeli na forum publicznym musza liczyc sie z tym ze beda rozliczeni z tego co zrobili
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:
zelu.. napisał:

oj nie nie nie..miałem propozycję pisania ale odmówiłem..
Mam inne ważniejsze zajęcia i czasu bym kompletnie nie miał Oczko
Gornik zreszta napisał wszystko Oczko
Nie robic nic? A to sie bys zdziwił gdybym ci wymienił to co zrobiłem..
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa zeby nie bylo ze ktos krytykuje idee tego czy cos... ale jesli robi sie cos na forum publicnzym trzeba to robic w odpowiedni profesjonalny sposob... podkreslam ze chodzi mi szczegolnie o ten jeden artykul
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli kazdy robi to cos dla nas dla mlodych, dla nas to jest okey... pewnie ze kazdy ma prawo krytykowac... Zelu w ten sposób moe daje wskazówki jak to widzi, a redaktora zmotywuje to do działania... tylko oby sięnie poddal takie jest moje zdanie...
Lepiej robic coś niz siedziec i robić "rozpierduche" w tym miescie czy pić co dzien...
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, nie widziałem nowej Mety, bo jeszcze nie wróciłem do Turku, jak wrócę to przeczytam i ocenię. Z tego co tutaj widzę, to mogę jedynie napisać, że przede wszystkim naszelny Mety musi przekonać się kto się nadaje do pisania tekstów, kto nie. Cała redakcja musi wypracować sobie jakiś swój styl, każdy musi się zastanowić czy tak na prawdę ma o czym pisać. Bo tematy w stylu: narkotyki, alkohol na imprezach itp. piszą wszystkie gazety. Nie powielajcie tego co robią inni. Piszcie to, co dotyczy młodych, co dotyczy miasta. Możecie być agresywni i jeśli się spotkacie z krytyką, nie poddawajcie się od razu. Zastanówcie się tylko czy krytykujący ma rację i spróbujcie wyciągnąć wnioski. Najlepiej by było, gdyby każdy z redaktorów zajął się jakimś konkretnym działem, jakimś tematem. Dobrym pomysłem są całe serie tematów, tak jak osławiony: "Turek miastem emerytów". Za mojej kadencji w Mecie przewałkowaliśmy ten temat, ale przez ostatnie 6 lat poajwiło się nowe zjawisko emigracji - coraz więcej Turkowian można spotkać w Irlandii. Pogadajcie z kimś, pomyślcie o kontynuacji tego tematu. Za 1 i 2 Mety, ta seria wywołała spore poruszenie. Może czas reaktywować "Wywiady z szychami" - rozmowy z ludźmi zajmującymi wysokie stanowiska w naszym mieście. Ale nie pytajcie np. burmistrza o stan dróg w Turku. Zróbcie listę tematów, które interesują młodych, popytajcie ludzi, zróbcie ankietę: o co młodzi Turkowianie chcieliby zapytać burmistrza, starostę, proboszcza, dyrektora liceum, komendanta policji itp.
Oczywiście i za "mojej" mety też zdarzały się wpadki, np. artykuł o wagarach napisany przez dziewczynę, która w życiu nie poszła na wagary:) czy poświęcenie całego jednego wydania, na życiorys Kurta Cobaina (naczelny nie otrzymał naszych tekstów na czas). Ale były też artykuły, które z jednej strony spotkały się z krytyką, a z drugiej z pochwałą, np. "Hopsiupqltury" - zabawny przewodnik po subkulturach. Jedno jest pewne, wszystkich nigdy nie zadowolicie, pamiętajcie tylko by wyciągać wnioski z krytyki i starać się być lepszym w tym co robicie.
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:

Lepiej robic coś niz siedziec i robić "rozpierduche" w tym miescie czy pić co dzien...

Ja na ten przykład alkoholu nie pijam. Rozpierduchy też rzadko robię. Najczęściej zajmuję się krytykowaniem, może w ogóle zmieńcie mi opis z technikuła na "Malkontent" Chytry

nicpon... właściwie rozwinąłeś moje myśli z poprzedniego posta... Oczko toteż pozwolę sobie podpisać się pod Twoimi słowami Oczko
Powrót do góry
De Moon
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawno nie zagladalem, a tu sie dyskusja rozwinela.

Kwestia wiadomego artykulu wyjasniona.

Po drugie: powstrzymajcie sie troche z krytyka chocby ze wzgledu na to, ze naprawde wiele pracy w to musielismy wlozyc. A wiadomo, ze nie bedzie wszystko idealnie. szczegolnie na poczatku

My naprawde chcemy miec zainteresowanie wsrod ludzi mlodych. Jesli krytykujecie to prosze konstruktywnie. Chetnie poslucham.

Pochwala tutaj dla nicponia, ktory potrafil powiedziec duzo dobrego bez czytania samej mety.

Jesli cos was nurtuje to tez o tym powiedzcie, napewno wasze pomysly beda ciekawe. A META chetnie o tym napisze.
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kitek napisał:
Dj Dual napisał:

Ja na ten przykład alkoholu nie pijam. Rozpierduchy też rzadko robię. Najczęściej zajmuję się krytykowaniem, może w ogóle zmieńcie mi opis z technikuła na "Malkontent" Chytry

Nie masz jakiegos swojego "ptoka" Jęzor
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem do kogo pijesz z tym alkoholem i rozpierducha... ale poczulem sie nieco urazony tymi slowami...nie wsyzscy ktorzy nie pisza artykulow do mety to alkoholicy lenie i chuligani poza tym nikt nie krytykuje idei tylko ten artykul... napisz ze wiecej nie ebdzie takich nieprzyjemnych akcji i tyle. Dodam jeszcze ze jak dla mnie powinno sie znalezc sprostowanie w nastepnym numerze
Powrót do góry
De Moon
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Lis 24, 2006 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisalem juz ze sprawe zalatwilem, wynik zobaczycie w nastepnym numerze.

Co do poziomu pierwszego numeru to sadze, ze JAK NA PIERWSZY NUMER byl dobry, potkniecia sa, ale mimo to chetnie postaram sie je poprawic. Trzeba troche [p[racowac ale bedzie good:)
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gornik napisał:
nie wiem do kogo pijesz z tym alkoholem i rozpierducha... ale poczulem sie nieco urazony tymi slowami...nie wsyzscy ktorzy nie pisza artykulow do mety to alkoholicy lenie i chuligani poza tym nikt nie krytykuje idei tylko ten artykul... napisz ze wiecej nie ebdzie takich nieprzyjemnych akcji i tyle. Dodam jeszcze ze jak dla mnie powinno sie znalezc sprostowanie w nastepnym numerze

no weee kazdy ma swojego "ptoka" czy ja napisałem ze ten kto nie pisze artykułow to len czy pijak? :p hehe :p ja nie np nie pisze a robie cos innego ;p kazdy robi to co chce ... a moje powyzsze posty nie tyczyly się ciebei tylko ogólu...
Powrót do góry
JA
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artykuły napisane górnolotnie, w sumie nic z nich nie wynika , niby o czymś tam ale w sumie ogólnie i o niczym konkretnym takie tam sobie poobrażanie niektórych klas... a co tam ^^ moim zdaniem to popis gazetka dała na maksa ale mało pozytywny wiekszośc moich znajomych odebrała te "artykuły Uśmiech" negatywie ale w sumie postanowyliśmy sie zdystansować , było mineło ... tylko proponuje autorowi jednego ze swietnych artykułow uważać na stołówce UśmiechUśmiech też moze być śmiesznie i brutalnie jak w tej gazetce Jęzor
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem okazje przeczytac felieton pana redaktora Jarka w związku z nieszczęsnym artykułem. Ten pan chyba nie zrozumiał istoty problemu. Po pierwsze odwolal sie do spoleczności naszego liceum, a chyba nikt z samorzadu nie zabieral glosu na ten temat, a glosy krytyki nie plynaly tylko z ust uczniow liceum. Pan Jarek napisal, ze ucieka sie od problemow w naszej szkole. A czy on w tej skzole rpzebywa wydajac takie sądy? Wszyscy sa swiadomi problemu jaki stwarza narkomania w szkole, ale rozdmuchiwanie sprawy, ktora juz dawno sie skonczyla. W tym artykule nie widzialem zadnej konstruktywnej analizy problemu dotyczacego szkoly, a jedynie szydercze osady z strony redakcji mety, co pan Jarek nazywa humorystycznym podejsciem. Wydaje mi sie, że jezeli ktos podejmuje tematyke tak aktualna i niewatpliwie problemowa powinien podejsc do tego bardzo odpowiedzialnie. Ale czegoz mozna wmagac od mlodych ludzi skoro sam redaktor naczelny popiera takie dzialania. Jezeli ktos chce rozwiazywac problematyke mlodziezy to niech sie nia troche zainteresuje a pozniej zawiera glos na forum publiczym, te slowa keirowane sa wlasnie do pana Jarka, ktory wielokrotnie podkresla w swoich felietonach ze lepiej zrugac jedna osoba niz poszukac rozwiazania problemu, czy chociazby wysluchac racji drugiej strony. Ciekawa rzecza jest to, ze z problemu nie starala sie rozwiklac mloda redakcja, ale sprawa zajal sie sam naczelny, czyzby tych ktorzy pisza takie rzeczy nie stac na jakakolwiek reakcje. Myslalem, ze ta mlodziezowa gazeta czyms czego u nas brakowalo, glosem mlodziezy, a tu niestety niemila niespodzianka, ale czemu tu sie dziwic skoro cala akcja dzieje sie pod szyldem gazety, ktora nie ejst ani fachowa ani rzetelna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: