« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MIŁOŚ
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Ambitne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alexandra
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 12:58    Temat postu: MIŁOŚ Odpowiedz z cytatem

Wiecie..tak piszemy o wszystkim...a zapomnieliśmy o czymś,co dodaje skrzydeł...i często niestety każde nam boleśnie spaść na ziemie...
Ale jest!miłość-uczucie pojawiające sie pod wieloma postaciami...
MIŁOŚ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha no to ja może zacytuję moją koleżankę...
"Miłośc przenika serca i zabija zmysły, a kto kocha przegrywa" Cool
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż...
Miłość to ogromne pojecie, gdyż ma kilka odłamów np:
miłość rodzicielska
miłość do ojczyzny
miłość pomiedzy dwojgiem ludzi
itd...
Ale jesli chodzi o miłość partnerska... Sa wzloty i upadki... Fajnie jest kochać, tylko czasami cieżko jest znaleźć ukochaną osobę, a kiedy się już znajdzie to lepiej być samemu...
Jesli chodzi o mnie... narazie nie jest mi ona potrzebna, nauczyłam sie zyc w samotności ... i dobrze mi się żyje bez miłosci...
Tyle...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mat72x
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ten temat to jest tylko jedna zasada .......
a jaka Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania
Ano taka że żadna reguła i zasada nie obowiązuje Zszokowany
Jęzor
Niezależnie co tu napiszecie to w jakimś sensie się mylicie Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
List miłosny Buziak List miłosny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blondyn
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nasuwa sie pewne powiedzonko " Miłosc to uczucie głupie, zaczyna sie na ustach, a konczy na d*** " Ale mowiac powaznie to najgorsze co w zyciu moze byc to kochac, ale nie byc kochanym...
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem to przekleństwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modra napisał:

Pogratulować koleżąnki. Jeszcze nie widziałem osoby zakochanej która cokolwiek by przgerała bądź starciła. Sam też nie czułem sie przegranym.

mat72x napisał:
Niezależnie co tu napiszecie to w jakimś sensie się mylicie

Niezależnie co tu napiszemy nienapiszemy o niej wszystkiego.
A dlaczego w jakimś sensie sie mylimy?
Powrót do góry
Alexandra
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłość-jak to wytłumaczyć...tak trudno ją zdobyć,tak łatwo stracić...

Wiecie z nią różnie bywa..najgorzej jest,gdy uczucie nagle niknie..gaśnie...
No,ale pozostają wspomnienia..Uśmiech gesty,słowa...
Miłość mimo wszystko moim zdaniem buduje...
No i nie mówcie mi,że nie szuka się w zyciu miłości..
nie uwierzę!!Oczko Buziak
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
modra napisał:

Pogratulować koleżąnki. Jeszcze nie widziałem osoby zakochanej która cokolwiek by przgerała bądź starciła. Sam też nie czułem sie przegranym.

Dziekuję Oczko To chyba mało widziałeś w życiu Oczko Gratuluję, tak trzymaj! Oczko
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modra napisał:
Dziekuję Oczko To chyba mało widziałeś w życiu Oczko Gratuluję, tak trzymaj! Oczko

Masz arcje dużo w życiu nie widziałem, ale czy ty widizałas więcej? Widziałem 15-sto latki wilece zakochane bo ktoś sie za nimi obejrzał na ulicy hehe To jest twoim zdaniem miłość? Tak one przegrywają to chyba jedyny mi znany przypadek. Licze też na to że jako bardziej niż ja obeznana (doświadczona) z życiem jakoś przybliżysz mi jak to sie przegrywa w miłosci? Jęzor

Ostatnio zmieniony przez Nobody dnia Nie Gru 03, 2006 23:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Widziałem 15-sto latki wilece zakochane bo ktoś sie za nimi obejrzał na ulicy hehe To jest twoim zdaniem miłość?

Miałam o tym pisać, ale mnie uprzedziłeśOczko
Mnie też denerwuje nazywanie byle uczucia/zauroczenia/fascynacji wielką miłością.
I to się zdarza niestety nie tylko w wieku nastoletnim, ale też znacznie później, gdzie konsekwencje są większe - rozwody po pół roku ślubu "bo on nie wyrzuca rzeczy do pralki tylko zostawia w pokoju" . paranoja jakaś. jak do wszystkiego, do miłości trzeba dojrzeć.

Ostatnio zmieniony przez Małgosia dnia Nie Gru 03, 2006 21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak po prawdzie, to osoba będaca w szczęśliwym związku imho nie zrozumie tej która na tym samym polu poniosła porażkę. A przegranym w miłości można być chociażby poprzez fakt bycia nieszczęśliwie zakochanym czy też bycia rzuconym przez ta osobe, która sie kochało. As simple as that Oczko

Ja do tych przegranych niestety się zaliczam. Bedąc jeszcze w LO dostałem dość spektakularnego kosza od pewnej laski, przeżywałem to dość długo (około roku). I moge to wydarzenie uznać za swego rodzaju przekleństwo, jak to ładnie ujął Marian. A to dlatego, ze od tamtego faktu minęły 4 lata z hakiem, a ja ciągle jestem wolny. Głębszych przyczyn takiego, a nie innego stanu rzeczy należy upatrywać, w tym ze jestem chyba aż za nadto wrażliwy/nieśmiały/niepotrzebne wymazać i zwyczajnie boje się startować do jakiejkolwiek dziewczyny w obawie, ze dostane kosza i znowu będe przeżywał. Wyrazy współczucia na priv poprosze :p
Powrót do góry
Dr.Evil
Gość

PostWysłany: Nie Gru 03, 2006 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modra napisał:

Dokladnie
Powrót do góry
..Ajtra..
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..według mnie miłość to największa słabość człowieka...odbiera nam rozum..resztki zdrowego rozsądku..zniewala nasz umysł,a myśli krążą tylko wokół ukochanej osoby...dla mnie jest to chyba nie do przyjęcia...
..miło jeśli jest odwajemniona...gorzej jeśli uczucie to pojawia się tylko u jednej ze stron Neutralny wtedy nie jest juz tak różowo..no ale przecież nikt nie mówił,że miłość posiada tylko ten jeden odcień..

..sama chyba nie wierzę w to uczucie...owszem zauroczenie,zakochanie...ale miłość..wątpie.
..a już na pewno nie do grobowej deski..miłość z czasem wygasa..jej miejsce zastępuje przywiązanie..i tak już pozostaje.

..to tyle ode mnie Oczko

Ostatnio zmieniony przez ..Ajtra.. dnia Pon Gru 04, 2006 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:

Masz arcje dużo w życiu nie widziałem, ale czy ty widizałas więcej? Widziałem 15-sto latki wilece zakochane bo ktoś sie za nimi obejrzał na ulicy hehe To jest twoim zdaniem miłość? Tak one przegrywają to chyba jedyny mi znany przypadek. Licze też na to że jako bardziej niż ja obeznana (doświadczona) z życiem jakoś przybliżysz mi jak to sie przegrywa w miłosci? Jęzor

Nie chodzi mi o to, że widziałam w życiu więcej, (chociaż coś niecos też przeżyłam) ale o to, że mam swoje wyrobione zdanie na temat miłości :] 15-latki... co one wiedzą o życiu... nic, a o miłości jeszcze mniej. Mówią, że są wielce zakochane to juz ich prywatna sprawa. Ja nie wnikam w ich umysł.
Przegrywaja osoby które kochają, bez wzajemności i nie są to bynajmniej 15-latki tylko dorośli (tzn. doświadczeni w pewien sposób) ludzie;) Przegrywaja osoby, które bardziej kochają, sa wtedy niejako manipulowane, wykorzystywane przez bardziej dominującą osobę w związku i takie osoby nie potrafią się uwolnic, wtedy przegrywają... swoja wolność i miłość... Oczywiście nie jest tak zawsze. Miłośc może uskrzydlać, ale kiedy się kończy... wtedy spadamy na ziemię, często zranieni, ale bogatsi w doświadczenia Oczko
Powrót do góry
Anika
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym przegrywaniem to się zgadza jasne jest że nie wszystkim ale sporo osób tak ma,co zrobić gdy pokocha się tak mocno że aż zatraca się samego siebie w tym związku a pomimo to jest się szczęśliwym bo sie kocha i co zrobić ze sobą i swoim życiem gdy nagle zniknie ta duga osoba,ta która wyznaczała częściowo sens naszego istnienia?czy wtedy to nie przegrana? Nieustająca walka o własne szczęście która konczy sie porażką.Szczerze moge powiedzieć że jeśli się samemu czegoś takiego nie przeżyje to pomimo wszystkich staran nie zrozumie się osoby która czegos takiego doświadczyła.Daje to dużo doświadczenia i nauki na przyszłość ale wraz z tym jak pozbywamy sie skrzydeł która dała nam ta miłosć pozbywamy sie swego rodzaju niewinnosći,bezgranicznej wiary w ludzi,często zaufania do innych, zyskujemy ostrożnosć która nie pozwala nam za nadto zbliżyc sie do drugiej osoby bo cały czas istnieje obawa,a wspomnienia czasami ranią bardziej niż cokolwiek innego
Powrót do góry
uOLI
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wielu mniema i głosi, że miłość odbiera rozum i ludzi jakoby w głupców zamienia.Zdaje mi się, że to mniemanie jest mylne.Miłość niszczy prawa i nadaje nowe"-Giovanni Boccaccio

Miłość to najpiękniejsze uczucie jakiego może doświadczyć człowiek,czasami przesądza nawet o wartości naszego życia,o jego sensie.Niezaprzeczalnie jest najbardziej poszukiwanym i pożądanym uczuciem i nikt z nas nigdy go nie zdefiniuje!
Powrót do góry
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłość to jest cos co czuje do piwa jak otwieram lodówke i ono tam jest... Jęzor
Powrót do góry
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergio napisał:
Miłość to jest cos co czuje do piwa jak otwieram lodówke i ono tam jest... Jęzor

Toż to prawda w czystej postaci Jęzor Sergio szykuj się na mój wielki come back. Niech żyje polski alkohol Jęzor
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 01:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak idziecie na piwo to ja idę z Wami Bardzo szczęśliwy
W te kwestii popieram Sergio i nie tylko, bo znam mnóstwo osób czujących to samo w tej podniosłej chwili Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jazzmen

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 08:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe nie mogę się nie zgodzic z sergio, krainą cienia i R0bertem Diabełek Jęzor
a resztę zostawmy poetom i filozofom Diabełek
Powrót do góry
shymass
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uOLI napisał:
"Wielu mniema i głosi, że miłość odbiera rozum i ludzi jakoby w głupców zamienia.Zdaje mi się, że to mniemanie jest mylne.Miłość niszczy prawa i nadaje nowe"-Giovanni Boccaccio

Miłość to najpiękniejsze uczucie jakiego może doświadczyć człowiek,czasami przesądza nawet o wartości naszego życia,o jego sensie.Niezaprzeczalnie jest najbardziej poszukiwanym i pożądanym uczuciem i nikt z nas nigdy go nie zdefiniuje!

podpisuję się pod tym wszystkimi możliwymi kończynami Oczko

Jeśli miłość to słabość...to każdemu życzę takiej słabości...

Jednak wg. mnie to uczucie sprawia, że człowiek potrafi naprawdę znieść wiele przeciwności losu, że ma po co i dla kogo budzić się rano. Nie wierzę, że człowiek samotny może być naprawdę szczęśliwy. Wiadomo, że niby nie jest sam..bo przyjaciele, znajomi, rodzina....ale każdy wie, że to nie to samo.
To piękne uczucie, choć wiąże się z dużym ryzykiem...nieodwzajemnione jest jak nóż wbijany prosto w serce...Ale mimo to warto to ryzyko podejmować...dążyć do szczęścia...A kiedy się nie uda...nie poddawać się...Po upadku człowiek powinien wstać i próbować dalej, bogatszy o nowe ważne doświadczenia...a nie uciekać...Nie mówię o szukaniu miłości na siłę bo to przeważnie mija się z celem, gdyż największe uczucie często pojawia się niespodziewanie. Mówię o niezamykaniu na klucz tych drzwiczek do naszego serca przez które ktoś może w końcu zajrzy i zapragnie wejść i przynieść w darze swoje własne Oczko Warto na to czekać, bo kiedy to się stanie wszystkie poprzednie niepowodzenia stają się nieważne...i człowiek może wreszcie zanurzyć się po czubek głowy w najczystszym szczęściu.

Uff kończę te wypociny (ciekawe czy komuś się chciało to czytać Jęzor )
Pozdrawiam wszystkich i "słabości" życzę Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marciszonek
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, większość wypowiedzi w tym temacie sprawiła, że jakoś nieswojo się poczułam. Naprawdę tak wygląda miłość według hajdparkowiczów?...Yyyy...
Nie zgadzam sięUśmiech.
Nocturnal Nook: nieszczęśliwe zakochanie i porzucenie samo w sobie nie jest przegraną, chyba że my sami je tym uczynimy...
Ajtra: miłość to słabość? Może tak, ale tylko pod pewnymi względami... Prawdziwa miłość jest źródłem siły, i to źródłem niewyczerpanym:).
Czy istnieje miłośc do grobowej deski- cóż, tego nie mogę poprzeć własnym doświadczeniem;)... Ale uczucie nie musi wygasać i zmieniać się w przywiązanie, choć to bardzo powszechne zjawisko... Miłość m u s i się zmieniać, ewoluować, ale m o ż e trwać.
Życzę Ci, żebyś doświadczyła prawdziwej miłości, bo słowa i tak nic tu nie dadząUśmiech.
Szymas: człowiek samotny nie może być szczęśliwy?Chytry eeech, może to banał, ale każdy człowiek sam musi uczynić siebie szczęśliwym poprzez pogodzenie z samym sobąOczko a miłość jest ponadto:D.
"Czym więc jest miłość? Cudem." UśmiechUśmiechUśmiech.
Powrót do góry
Alexandra
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sami widzicie jaki tj obszerny temacior;p
dziś mój znajomy powiedział"coż mam zrobić,Ty nie odwzajemniasz mojego uczucia,ale czuje sie cudownie,bo mam dla kogo trwać.."
ehh...
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marciszonek napisał:

Nocturnal Nook: nieszczęśliwe zakochanie i porzucenie samo w sobie nie jest przegraną, chyba że my sami je tym uczynimy...

Nieszczęśliwe zakochanie tudzież porzucenie ZAWSZE będzie porażką, nieważne jak do tego się podejdzie. Zresztą takie rzeczy (wnioskując po reszcie Twojego posta), mogła napisać tylko osoba będąca w szczęśliwym związku. I jak pisałem wczesniej, syty głodnego (że też posłużę się metaforą) w tej materii nie zdoła zrozumieć. Uśmiech
Powrót do góry
Marciszonek
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój drogi... w ciągu ostatniego pół roku dwóch facetów mnie rzuciłoOczko. I to niech będzie komentarzem.
Porażka to jedno z najgorszych określeńUśmiech. Ale w końcu każdy patrzy na świat inaczej;-).
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marciszonek napisał:
Mój drogi... w ciągu ostatniego pół roku dwóch facetów mnie rzuciłoOczko. I to niech będzie komentarzem.
Porażka to jedno z najgorszych określeńUśmiech. Ale w końcu każdy patrzy na świat inaczejOczko.

W sumie to racja. Traktuje to mimo wszystko poważnie i już samo prawdopodobieństwo dostania kosza 2 razy w ciągu pół roku od dwóch róznych dziewczyn wydaje mi sie szalenie niepoważne. I nie ze wzgledu na siłe/ilosć otrzymanych "ciosów w serce", tylko z tego jak poważnie "obiekty westchnień" podchodziły do sprawy. Jestem oldchoolowcem, przyznaje sie otwarcie (Jęzor) i jeśli miałbym się juz z kimś wiązać to forever and ever. Jęzor
Powrót do góry
Marciszonek
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Gru 05, 2006 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie.
też nie chciałam "na chwilę".
ale to już inna sprawa:/.
Nocturnal- "Los się musi odmienić"Oczko
Pozdrawiam. No i to chyba tyle jeśli o mnie chodzi;].
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modra napisał:
Nobody napisał:

Nie chodzi mi o to, że widziałam w życiu więcej, (chociaż coś niecos też przeżyłam) ale o to, że mam swoje wyrobione zdanie na temat miłości :] 15-latki... co one wiedzą o życiu... nic, a o miłości jeszcze mniej. Mówią, że są wielce zakochane to juz ich prywatna sprawa. Ja nie wnikam w ich umysł.
Przegrywaja osoby które kochają, bez wzajemności i nie są to bynajmniej 15-latki tylko dorośli (tzn. doświadczeni w pewien sposób) ludzie;) Przegrywaja osoby, które bardziej kochają, sa wtedy niejako manipulowane, wykorzystywane przez bardziej dominującą osobę w związku i takie osoby nie potrafią się uwolnic, wtedy przegrywają... swoja wolność i miłość... Oczywiście nie jest tak zawsze. Miłośc może uskrzydlać, ale kiedy się kończy... wtedy spadamy na ziemię, często zranieni, ale bogatsi w doświadczenia Oczko

T nie pisz tesktów w stylu "mało w życiu widziałeś". Ja też ma swoje doświadczenia. Może więcej, może mniej. Ja też mam swoje wyrobione zdanie w tej kwestii.

Co do miłości to jedna Pani magister z mojje szkoły ma takie zdanie o miłości: "Miłość to choroba która dwoje zdrowych ludzi kąłdzie do łóżka"
Powrót do góry
Alexandra
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadam wam pytanie....Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy
CZY WARTO KOCHA
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Ambitne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: