« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZSR w Kaczkach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mewa napisał:
Ja chce iść w tym roku do tej szkoły ile trzeba mieć punktów żeby tam się dostać.Durzy jest tam poziom nauczania trudno tam zdobywa się pozytywne oceny.Dajcie jakieś wskazóki czy warto tam iść. Znak zapytania Znak zapytania

no raczej mozesz miec problem JęzorJęzorJęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość

PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 23:34    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

no colinek ma rację Jęzor tym bardziej, że o dużym ani małym poziomie nauczania nigdy nie słyszałem... o durzym też nie swoją drogą... Jęzor
Powrót do góry
machoney
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczki to mi sie z zakuwaniem kojarzą Jęzor A tak powaznie to fajny okres w zyciu. Te podróze w "kondomach". Ile razy to ja sie na autobus spóznilem. Wagary w internacie przy szkole- pozdrawiam Pania kierownik. W - f na sali po którym dresy sie kilka dni wietrzyly. Spacery na stopa do mostowych. I ten klimat wielkiego miasta gdy sie wyszlo na droge a tam tylko droga. Piekne czasy... no i po tej szkole dostalem sie na studia dzienne, czyli jakis poziom musial byc. Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anonim__
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colin ... i reszta ludzi co tak naprawde nigdy nie mieli styczności z Kaczkami, gdyż wszystkie bajki jakie już słyszałem o tamtej szkole to istna przesada... tzn: ,,nie chodziłem do szkoły, a i tak zdalem"( zdałeś bo albo trenowaeś i miałe wyniki albo miełeś szczęście)... ,, w kaczkach nie trzeba się uczyć"( no tak jak w każdej szkole ... nie uczysz się wylatujesz)... w kaczkach jest niski poziom"( jak go kraujesz taki jest... pod jakim względem jest niski poziom... w jaki sposób się określa poziom szkoły)... ja osobiście kończę edukacje w tej placówce ... i jestem zadowolony ... Szkoła jest naprawde pięknie zrobiona... LO w turku pod wzgledem wyposażenia się chowa... pod wzgledem poziomu nie wiem ( bo nie wiem pod jakim wzgledem sprawdz się poziom szkół)... Jeżeli będzie mało chętncyh to się dostaniesz napewno ... ale jeżeli będzie napór ludzi to będzie weryfikacja!
Powrót do góry
Petman
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm kaczki ja slyszalem ze nic tam nie trzeba robic itd. moj kumpel poszedl do kaczek. Po rozmowie z nim okazalo sie ze nie jest wcale tak latwo to jest tylko takie gadanie Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
okruh
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczeszczam podobnie jak anonimek do ostatniej klasy w Kaczkach,i twierdze ze nie jest łatwo!a te głupoty o tym ze w Kaczkach nie trzeba sie uczyć to mozna sobie wybić z głowy!!! Rambo Rambo Rambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Petman
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To napisz nam czego najbardziej tam wymagaja Chytry
Powrót do góry
anonim__
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista najbardziej wymagajacych naucyzcieli z ZSRiCKP w Kaczkach Śrdnich Zszokowany :
biologia - Pani Szefel
Pani Wodzinska
Historia - Pani BB
Pani Świecicka
WOS - Pani BB
Chemia - Pani Pawłowska
Angielski - Pani Drzewiecka
Niemiecki - Pani CZ.( nazwiska nie podam bo to co ta nauczyciellka wytwarza to jest istna parodia! odp tylk na prv.)
Pani Pinkowska
A reszta albo poprostu ich nieznam ( bo niemiałem z nimi styczności ) albo
Są poprostu przeciętnymi nauczycieliami ( nie za ostrzy, nie za wymagajacy, potrafiący wyłożyć, poprostu dają rade)
UWAGA!!!! jak w każdej szkole są wyjątki np: Pani S ( o tej osobie było słychaci wiele ) słynna nauczycielka i jej wyłady na temt praw ... sami się domyślcie! Jęzor Pozdrawia Cool
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez jestem tego samego zdania ze w tej szkole trzeba sie uczyc... Ludzie ktorzy tam nie chodza nie zdaja sobie sprawy jaki nauczyciel czasami moze byc wymagajacy...Np Pani M.S od Historii...U niej na sprawdzianie trzeba sie naprawde zdrowo rozpisac aby otrzymac ocene na ktora liczymy...
Ale jakby nie bylo to i tak zawsze bede chwaliła ta szkole...Nawet jesli chodzi o dyrekcje...we wszystkich szkolach w jakich byłam (czyli podstawówka, gim Yyyy... )Nie widziałam tak sympatycznych dyrektorów...Chodzi mi tutaj O Pania W******* od Biologii i Nowego dyrektora Pana...M..Sa bardzo zyczliwi i nie panosza sie po szkole...Zachowuja sie jak normalni nauczyciele...I zawsze potrafia nam uczniom pomoc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Petman
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:
Ja rowniez jestem tego samego zdania ze w tej szkole trzeba sie uczyc... Ludzie ktorzy tam nie chodza nie zdaja sobie sprawy jaki nauczyciel czasami moze byc wymagajacy...Np Pani M.S od Historii...U niej na sprawdzianie trzeba sie naprawde zdrowo rozpisac aby otrzymac ocene na ktora liczymy...
Ale jakby nie bylo to i tak zawsze bede chwaliła ta szkole...Nawet jesli chodzi o dyrekcje...we wszystkich szkolach w jakich byłam (czyli podstawówka, gim Yyyy... )Nie widziałam tak sympatycznych dyrektorów...Chodzi mi tutaj O Pania W******* od Biologii i Nowego dyrektora Pana...M..Sa bardzo zyczliwi i nie panosza sie po szkole...Zachowuja sie jak normalni nauczyciele...I zawsze potrafia nam uczniom pomoc...

Czyli chodzi ci o to ze dyrekcja nie zgrywa z siebie najwazniejszych w sql Chytry
Powrót do góry
mewa
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak szkoła jak szkoła trzeba się uczyć Oczko Oczko .Ale jak słucham jakie debile się tam dostali za przeproszeniem to chyba też mam szanse.Wiadomo nie ma tak że będziesz łaźił i zdasz.Takie jest moje skromne zdanie. Oczko Oczko
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak myslisz?
Powrót do góry
Petman
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mewa napisał:
Ja powiem tak szkoła jak szkoła trzeba się uczyć Oczko Oczko .Ale jak słucham jakie debile się tam dostali za przeproszeniem to chyba też mam szanse.Wiadomo nie ma tak że będziesz łaźił i zdasz.Takie jest moje skromne zdanie. Oczko Oczko

Wystarczy ze bedziesz uczyl sie troche to na ta dpuszczajaca wyjedziesz Oczko

Nobody napisał:
A jak myslisz?

Do kogo to pytanie ?
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P#tman napisał:

Czyli chodzi ci o to ze dyrekcja nie zgrywa z siebie najwazniejszych w sql Chytry

dokladnie tak Oczko
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P#tman napisał:

Nobody napisał:
A jak myslisz?

Do kogo to pytanie ?

Do ciebie Jęzor nie widziałem postu mewy jak pisałem swojego. Stąd to małe zamieszanie Jęzor
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super szkoła - nie ma co... Bardzo szczęśliwy
w zasadzie do humoru to pasuje, bo miał gość humor i tupet ...
W ET wyczytałem jak to zaparkowany pod szkołą radiowóz policyjny marki opel astra, którym policjanci przybyli na zajęcia o charakterze profilaktycznym został ograbiony z kołpaków. Oryginalne były to i straty na 600 PLN oszacowano Jęzor Jęzor
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anonim__ napisał:
Colin ... i reszta ludzi co tak naprawde nigdy nie mieli styczności z Kaczkami, gdyż wszystkie bajki jakie już słyszałem o tamtej szkole to istna przesada... tzn: ,,nie chodziłem do szkoły, a i tak zdalem"( zdałeś bo albo trenowaeś i miałe wyniki albo miełeś szczęście)... ,, w kaczkach nie trzeba się uczyć"( no tak jak w każdej szkole ... nie uczysz się wylatujesz)... w kaczkach jest niski poziom"( jak go kraujesz taki jest... pod jakim względem jest niski poziom... w jaki sposób się określa poziom szkoły)... ja osobiście kończę edukacje w tej placówce ... i jestem zadowolony ... Szkoła jest naprawde pięknie zrobiona... LO w turku pod wzgledem wyposażenia się chowa... pod wzgledem poziomu nie wiem ( bo nie wiem pod jakim wzgledem sprawdz się poziom szkół)... Jeżeli będzie mało chętncyh to się dostaniesz napewno ... ale jeżeli będzie napór ludzi to będzie weryfikacja!

a czy ja napisalem cos takiego ? ja tylko stwierdzilem ironicznie, ze mewa moze miec problem by sie tam dostac gdy zobaczylem jego post...nic na temat samej szkoly i sposobu nauczania nie wspomnialem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
anonim__
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec colin zwracam honor... i przepraszam... troche mnie poniosło ... ale jezeli słysze co ludzie mówia i pisza o zsr kaczkach to mnie skręca!!
Powrót do góry
okruh
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
Super szkoła - nie ma co... Bardzo szczęśliwy
w zasadzie do humoru to pasuje, bo miał gość humor i tupet ...
W ET wyczytałem jak to zaparkowany pod szkołą radiowóz policyjny marki opel astra, którym policjanci przybyli na zajęcia o charakterze profilaktycznym został ograbiony z kołpaków. Oryginalne były to i straty na 600 PLN oszacowano Jęzor Jęzor

ja siem dowiedziałem na drugi dzień!
nie wiem jak mogli ukraść te kołpaki,bo samochód na dodatek był postawiony taki blisko szkoły ze jakieś 0,5m moze nawet nie były schody do drzwi wyjsciowych!
według mnie troche przesadzili z ta kwota za kolpaki Uśmiech
ale co tam Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
<strazak>
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.zsrkaczki.prv.pl/
Powrót do góry
XXXXXXX
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="anonim__"]Lista najbardziej wymagajacych naucyzcieli z ZSRiCKP w Kaczkach Śrdnich Zszokowany :
biologia - Pani Szefel
Pani Wodzinska
Historia - Pani BB
Pani Świecicka
WOS - Pani BB
Chemia - Pani Pawłowska
Angielski - Pani Drzewiecka
Niemiecki - Pani CZ.( nazwiska nie podam bo to co ta nauczyciellka wytwarza to jest istna parodia! odp tylk na prv.)
Pani Pinkowska
A reszta albo poprostu ich nieznam ( bo niemiałem z nimi styczności )

no nie wiem czy wszyscy nauczyciele z tej listy sa maprawdę tak wymagający
Powrót do góry
RysioTurek
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 10:38    Temat postu: Stronka kalsowa klasy ! Ti Odpowiedz z cytatem

Wchodzćie, zapraszam, a propo szkoły to poziom wysoki w porównaniu z Turkiem to trudno Yyyy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Milenka
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee....Ja tam bd czwarty rok jezdzila tymi nieprzyjemnymi autobusami ale co do szkoly...daje rade i w brew pozora temu co ludzie mowia, ze uczyc sie nie trzeba to racji nie maja...uczyc sie trzeba jak w kazdej szkole ale tam jesli chcesz wyjsc bez komisyjki i z dobrymi ocenami to siedz nad ksiazkami ile mozna...Kazdy co szedl do tej szkoly mowiac, ze bedize latwo przeliczyl sie i w Sierpniu odwiedza ja ponownie...
PzdR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem absolwentem Technikum w Kaczkach i nie mam się czego wstydzić.
Atmosfera za moich czasów byla bardzo przyjemna, a autobusy wcale nie nieprzyjemne a raczej bardzo wesołe.

NIe mogę więc złego słowa powiedzieć.

Co do nauczycielki od Historii i WOS - pani BB to też nie przesadzajmy. Jest wymagająca ale to później tylko ludziom na dobre wychodzi. W tym wypadku też nie narzekam...Było oki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: