« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy dyrektor ZST
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nikomu do głowy nie przychodzi, że dyrektorzy wygrywają konkursy bo są zwyczajnie lepsi od pozostałych kandydatów ubiegających się o stołek...
we wszystko musicie politykę angażować - przecież zaden kandydat nie jest powoływany z urzędu - póki co...
Brawo p.Mariuszu - w ZST zdecydowanie potrzeba świeżej krwi i nowego spojrzenia... taki "człowiek z zewnątrz" czasem jest strzałam w 10...
Powodzenia Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
a nikomu do głowy nie przychodzi, że dyrektorzy wygrywają konkursy bo są zwyczajnie lepsi od pozostałych kandydatów ubiegających się o stołek...

Hmmm... Wiesz haze, mi generalnie to do głowy przychodzi, ale jak sobie pomyślę o konkursach w Turku, to już zaczynam mieć różne takie-owakie Jęzor
Najlepszy przykład z konkursem na dyrektora Gimnazjum nr 2. Unieważniono konkurs, bo jeden z kandydatów miał zbyt dobrą prezentację swojej wizji szkoły Oczko No i oczywiście przypadkiem był nie z tej opcji co trzeba Zszokowany Tak na marginesie, nie był również z mojej opcji, ale ja na miejscu burmistrza protest bym odrzucił i dyrektorem zostałby najlepszy spośród startujących w konkursie.

Co do Mariusza - jest to świetny, ambitny, młody człowiek, który moim zdaniem poradzi sobie na tym stanowisku. Ktoś tu wcześniej napisał, że zaczyna z wysokiego "C". To prawda, ale głęboko wierzę, że sprawdzi się i odniesie sukces, czego mu życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gal
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ile prawdy jest w głośno powtarzanych w mieście plotkach, że koncepcję kierowania placówką nowego dyrektora ZST napisała jedna z wicedyrektorek ZSO na polecenie samego dyrektora naczelnego? Jeżeli tak to kandydat podpisując ją swoim nazwiskiem, delikatnie mówiąc potwierdził przed komisją konkursową nieprawdę. Przemawiam Myśl
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:
Najlepszy przykład z konkursem na dyrektora Gimnazjum nr 2. Unieważniono konkurs, bo jeden z kandydatów miał zbyt dobrą prezentację swojej wizji szkoły Oczko

Radzę opierać się na faktach, a nie plotkach. Przyczyną unieważnienia konkursu były nierówne warunki stworzone kandydatom na prezentację ich koncepcji funkcjonowania szkoły. Jeśli podczas pracy komisji zachodzą nieprawidłowości które mogą mieć wpływ na wynik konkursu, to burmistrz zgodnie z prawem może taki konkurs unieważnić.
Powrót do góry
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
yeti02 napisał:
Najlepszy przykład z konkursem na dyrektora Gimnazjum nr 2. Unieważniono konkurs, bo jeden z kandydatów miał zbyt dobrą prezentację swojej wizji szkoły Oczko

Radzę opierać się na faktach, a nie plotkach. Przyczyną unieważnienia konkursu były nierówne warunki stworzone kandydatom na prezentację ich koncepcji funkcjonowania szkoły. Jeśli podczas pracy komisji zachodzą nieprawidłowości które mogą mieć wpływ na wynik konkursu, to burmistrz zgodnie z prawem może taki konkurs unieważnić.

Pozostanę przy swoim zdaniu. Wykorzystano przedziwny pretekst, że jedna z kandydatek przekroczyła czas podczas swojej prezentacji. Co robiła w tym czasie komisja i przede wszytskim jej przewodniczący?? Albo spali Zszokowany albo zauroczeni prezentacją wogóle nie zauważyli jak ten czas szybko leci lol

I tak na marginesie: jeśli komisja popełniła tak kardynalne błędy, to w nowym konkursie skład powinien ulec całkowitej wymianie. Wszyscy członkowie komisji podpisali przecież protokół. Na pewno powinno się zmienić przewodniczącego komisji jak i jednego z członków, wypowiadającego się publicznie na łamach prasy, który namawia do startu jednego z kandydatów. Jęzor On w tym momencie przestaje być bezstronny!!!
Ale jak znam turkowskie życie samorządowe, to decyzjami stricte politycznymi burmistrza nie bedę zaskoczony. Oczko
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:
Pozostanę przy swoim zdaniu. Wykorzystano przedziwny pretekst, że jedna z kandydatek przekroczyła czas podczas swojej prezentacji. Co robiła w tym czasie komisja i przede wszytskim jej przewodniczący?? Albo spali Zszokowany albo zauroczeni prezentacją wogóle nie zauważyli jak ten czas szybko leci lol

Myślę, że to nie jest przedziwny pretekst. Każdy chce startować na równych warunkach, a skoro niektórzy kandydaci poczuli się dyskryminowani, że im przerwano prezentację po 20 minutach, a ktoś inny mógł mówić 45 min., to powód jest oczywisty. Yeti pewnie domyślasz się, że takie prezentacje są bardzo ogólnikowe, a czasem wręcz monotonne. To rzekome zauroczenie to bzdura totalna rozpowszechniana przez media, a poziom kandydatów najczęściej jest wyrównany.

yeti02 napisał:
I tak na marginesie: jeśli komisja popełniła tak kardynalne błędy, to w nowym konkursie skład powinien ulec całkowitej wymianie. Wszyscy członkowie komisji podpisali przecież protokół. Na pewno powinno się zmienić przewodniczącego komisji jak i jednego z członków, wypowiadającego się publicznie na łamach prasy, który namawia do startu jednego z kandydatów. Jęzor On w tym momencie przestaje być bezstronny!!!

Myślę, że ten członek namawiałby wszystkich poszkodowanych kandydatów, ale jak wiadomo jedna z kandydatek zrezygnowała. Czy skład będzie wymieniony czy też nie, to każda instytucja (Rada Rodziców, organ prowadzący, związki itp) rozstrzygała samodzielnie. Jak się okazuje, część członków komisji nie została ponownie do niej delegowana, gdyż zawiodła oczekiwania podmiotów, które reprezentowali.

yeti02 napisał:
Ale jak znam turkowskie życie samorządowe, to decyzjami stricte politycznymi burmistrza nie bedę zaskoczony. Oczko

Yeti, mówisz o swoim byłym koledze partyjnym. Jęzor
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gggggg napisał:
on czy inny i tak w tej szkole bedzie burdel

burdel to ty masz chyba u siebie w domu. jesli chodziłeś do tej szkoły to widocznie jestes typem człowieka który za wszystko obwinia nauczycieli a jesli nie chodziłeś to jestes naiwny słuchając plotek ludzi którzy sie z ciebie śmieją po kątach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojciechowski z technikum odchodzi na emeryturke czy nie?
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja słyszałem że wojciechowski odchodzi, janik, babolowa, jeszcze chyba ktos, ale zapomniałem.
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
No ja słyszałem że wojciechowski odchodzi, janik, babolowa, jeszcze chyba ktos, ale zapomniałem.

Bablolowa uczy Jęzor Wojciecha nie widziałem, ale to był idealny nauczyciel i pedagog Bardzo szczęśliwy

Co do nowego dyrektora? Osmiesza się w moich oczach, a zresztą całe zst już sie z niego nabija.
Powrót do góry
Polli:)
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:

Co do nowego dyrektora? Osmiesza się w moich oczach, a zresztą całe zst już sie z niego nabija.

tak? a z jakiego powodu ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:
Bablolowa uczy Jęzor Wojciecha nie widziałem, ale to był idealny nauczyciel i pedagog Bardzo szczęśliwy

WIęc widocznie źle słyszałem Uśmiech,

Weźno powiedz czym się tak ośmiesza, Uśmiech tęskni mi się trochę za technikum i bardzo mnie ciekawi co tam sie dzieje Oczko,
Powrót do góry
Blondyn
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojciechowski uczy widzialem go juz kilka razy z teczka jak po szkole biegal Cool A co do dyrektora to nie wiem czy sie tak niby osmiesza
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sprawie nowego dyrektora to pieprzycie jak potłuczeni. nowy dyrektor jest bardzo miłym i sympatycznym gościem. nie wiem co wy chcecie od niego. a Wojciechowski uczy na pewno bo uczy mojego brata.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kangoorek napisał:
w sprawie nowego dyrektora to pieprzycie jak potłuczeni. nowy dyrektor jest bardzo miłym i sympatycznym gościem. nie wiem co wy chcecie od niego. a Wojciechowski uczy na pewno bo uczy mojego brata.

Miłe i sympatyczne usposobienie jest wskazane, ale nie świadczy o kompetencjach dyrektorskich....
taka uwaga ogólna, bi nic (ani złego ani dobrego) o pracy nowego dyrektora powiedzieć nie mogę - raz, że za krótki okres, dwa, że nie mam żadnej wiedzy...
Niepokojące jest jednak powołanie nowych (z zewnątrz) zastępców... moim skromnym zdaniem powinien się oprzeć o tych tutejszych, znających specyfikę pracy w tym molochu... no i nie dopatrzyłem się na tych stołkach typowych "zawodowców" - a dużo mówił nowy dyr o przywracaniu rangi wykształceniu zawodowemu...
Aleeee - może nowy oddech jest wskazany tej uczelni - pożyjemy, zobaczymy.... dajmy czas nowemu dyrektorowi, przynajmniej po roku zacznijmy oceniać jego działania ...
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego?? bo chce zrobić z mojej szkoły drugie liceum i to mnie razi, nie tylko mnie. Zresztą to jest kolejna osoba która duzo mówi mało robi.
Co ja mam siedzieć na świetlicy jak nie ma lekcj ?Jęzor przekladnie lekcji to już tradycja.
Wojciechowski uczy Bardzo szczęśliwy widzialem go. Jak on lubi jak się mówi do niego panie profesorze.
ps te gazety Jęzor a i sprawiedliwy system oceniania! Najlepszy nauczyciel.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:
Co ja mam siedzieć na świetlicy jak nie ma lekcj ?Jęzor

Jeśli masz okienko między lekcjami to tak. Po lekcjach możesz ale nie musisz to chyba tak jasne jak słońce? Albo inaczej jak to Pani C. mówi "Proste jak słońce" hehehe
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:
Dlaczego?? bo chce zrobić z mojej szkoły drugie liceum

czy to źle?! człowieku, o czym ty piszesz?! chcesz chodzić do szkoły ,która posiada odpychajacą opinię?!

poza tym, o ile się nie mylę, to w budynku technikum jest również liceum więc...czemu by nie ?
Boże, widzisz i nie grzmisz !!!
Powrót do góry
Walduś
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nowy dyrektor chce zrobić z ZST drugie liceum to nie może doprowadzić do zaprzestania "tradycji" przekładania lekcji przecież każda dobra szkoła ma swoje tradycje:)
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby nie wprowadził do zst tradycji studniówkowej z LO, czyli losowania kto może przyjsc z osobą towarzyszącą i jadanie na plastikowych talerzach Uśmiech.

Jest jedno LO w turku, drugiego nie trzeba.
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
Oby nie wprowadził do zst tradycji studniówkowej z LO, czyli losowania kto może przyjsc z osobą towarzyszącą i jadanie na plastikowych talerzach Uśmiech.

tegoroczna studniowka byc moze wszyscy beda zaskoczeni...
dlaczego wam tak bardzo przeszkadzaja plastikowe talerze? skoro jestes taka burzuazja przynosisz swoje i masz problem z glowy...

szczota napisał:

chcesz czy nie ,drugie juz jest.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polli:) napisał:
szczota napisał:

tegoroczna studniowka byc moze wszyscy beda zaskoczeni...
dlaczego wam tak bardzo przeszkadzaja plastikowe talerze? skoro jestes taka burzuazja przynosisz swoje i masz problem z glowy..
chcesz czy nie ,drugie juz jest.

Nie radzę polli zaczynać tematu studniówkowego Oczko
Z pewnymi ludźmi nie wygrasz, wiem z doświadczenia Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie staczajcie tego tematu na Studniówki Jęzor hehe
Nie wiem wogóle po co ludzie z LO wcinają sie tu jak to dotyczy ludzi z Technikum? Jęzor Poprostu technikum nigdy nie powinno byc takie jak LO bo to inne kształcenie. Technikum ma przygotowywac do konkretnego zawodu i tu pole do popisu ma dyrektor bo za moich czasów było to robione na odwal sie. Moiże by tak troche bardziej sie przyłożyć? Wymienić nauczycieli bo niektórzy to naparwde mineli sie z powołaniem.
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:

O to również się rozchodzi i już ploty chodzą.
Polli odpycha Cię opinia zawodówki czy technikum? Bo widzę, że masz jakieś problemy.
Wielce urażona?? Moja szkoła ma byc taka jak Twoja? Oby tak się nie stało, zresztą nawet jakby, ta reforma już mnie ominie – na szczęście.

Ostatnio zmieniony przez Dj Dual dnia Sro Wrz 12, 2007 23:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walduś napisał:
Skoro nowy dyrektor chce zrobić z ZST drugie liceum to nie może doprowadzić do zaprzestania "tradycji" przekładania lekcji przecież każda dobra szkoła ma swoje tradycje:)

Dobrze ujmując.
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:

Polli (...) widzę, że masz jakieś problemy.
Wielce urażona?? Moja szkoła ma byc taka jak Twoja? .

Dj Dual napisał:
bo chce zrobić z mojej szkoły drugie liceum i to mnie razi,

Widzę dual że też masz jakieś problemy.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tematu studniówkowego, prosze o wybaczenie, wiem, zachowuje się strasznie dziecinnie, jestem o tym przekonany, no ale po prostu mnie to bawi, i jeszcze długo długo nie przestanie Uśmiech,jeszcze raz przepraszam.

Poli Liceum Profilowane jest w technikum fakt, jest także w kaczkach, ale pisząć "nie chcemy drugiego LO" nie chodzi mi o tworzenie liceum ogólnokształcącego jako szkoły z nazwy, tylko o odtwarzanie klimatu jaki panuje w turkowskim liceum ogolnokształcącym naprzeciwko turkowskiego mdku.

Szkoda mi mojej byłej szkoły jeżeli faktycznie ktoś zacznie ją zmieniać i upodabniać do lo. Bo klimat jaki w niej panował byl niesamowity Uśmiech
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 07:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mialam na mysli liceum profilowanego.

cieszylabym sie,bedac w technikum, gdyby ktos chcial podniesc range i poziom mojej szkoly ,dlaczego nikt tego nie chce docenic ?
Powrót do góry
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polli: bo niektorzy chca przez cale zycie zyc na takim poziomie, ani im sie widzi zeby sie cos poprawilo, takie jest pol naszego spoleczenstwa.. narzekaja ze jest zle, ale tak naprawde jak jest szansa polepszenia to nie chca. Wola zjechac lepszych niz dochodzic do lepszego poziomu. I tyle.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że poziom technikum jest na dostatecznym poziomie, ale z twojej wypowiedzi wynika że ZST jest szkołą specjalną...

Technikum to szkoła o kształceniu technicznym, jest u nas dużo ludzi słabych, tak samą jak zresztą w LO. I jak już trzeba zmieniać naszą szkołę to napewno lo turkowskie nie jest jakimś wyznacznikiem czy autorytetem na czele z panem zielonym który robi ucziów w balona.

A skoro tak sie wzieliście za podnoszeni rangi technikum, to rownież moglibyście się własną szkołą zając, bo z tego co wiem, oprócz kilku wybitnych klas, są też inne będące zbiorem ludzi slabych. I ich poziom wcale nie jest taki wysoki.

A głupia sprawa ze studniówką pokazuje tylko jaki macie wpływ na waszą szkołę, bardzo malutki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: