« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy dyrektor ZST
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polli:)
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam,ze na temat studniowkowy przyjdzie jeszcze czas i uczniowie technikum beda mogli w koncu dac upust swojemu poczuciu wyzszosci nad uczniami lo Uśmiech

nikt z nas nie uwaza technikum za szkole specjalna,nie przesadzaj.

poza tym czasy,gdy w budynku technikum byl tylko ZST sa juz dawno za nami. do tego doszlo LO oraz LP wiec nie mow,ze to tylko i wylacznie szkola techniczna bo widocznie malo wiesz.

swiat idzie naprzod, dlaczego wiec ta szkola mialaby stac w miejscu Znak zapytania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziłem tam 4 lata i wiem ze mieszczą się tam też licea, Oczko, ale to nadal bedą "licea umieszczone w technikum", Licea tam utworzono później, i raczej na zawsze zapadło w pamięci ze na milewskiego jest budynek zawodówki i technikum, a fakt ze są tam jeszcze inne szkoły tego nie zmienia, mam andzieje ze mnie zrozumiałas.

Cytat:
nikt z nas nie uwaza technikum za szkole specjalna,nie przesadzaj
nie chodziło mi o twój tekst lecz o adasia "bo niektorzy chca przez cale zycie zyc na takim poziomie, ani im sie widzi zeby sie cos poprawilo". Który musiał być naprawdę wybitną jednostką w liceum skoro wyraża aż takie poglądy Oczko

Cytat:
swiat idzie naprzod, dlaczego wiec ta szkola mialaby stac w miejscu

Ta szkoła nie stoi w miejsuc wcale, czego dowodem są plany hali za budynkiem warsztató szkolnych, budowa auli, rozwijanie kierunków elektronicznych, elektrycznych, mechatronicznych, mehanicznych. Już nie tak prosto sie dostac. Ktoś kto miał słabe swiadecwtwo i egzamin raczej sie nie dostanie, zostanie odesłany do zety. A jeżeli sie już dostał, to jeżeli się nie bedzie starał to wyleci w pierwszym bądź drugim roku bo braki wiedzy technicznej będą sie ciagły i powiększały.
Na zajęciach technicznych uczymy się rzeczy których uczy się na politechnikach i innych szkłoach wyższych. WIęc torche niefair jest mówienie że jestesmy poniżej poziomu i stoimy w miejscu.
Aby uzyskać tytuł technika trzeba zdać poprawnie egzamin, a nie jak kiedys dać komuś kase aby zorbił prace dyplomową. NIe wiem czy macie świadomośc, ale aby zdać egzamin praktyczny trzeba mieć go napisanym poprawnie na 75%, matura to przy tym pestka.

Co do studniówki, poli, my nie chcemy udowadniac wyższosci. po prostu dziwne jets dla mnie to zę my mamy taniej i lepiej zorganizowaną studniówkę, a uczniowie waszej skzoły zaiast powalczyc o te talerze, osoby towarzyszące, nie robią nic, tylko piszą "tu nie chodzi o talerze, tu chodzi o to żeby się dobrze bawić". no spoko, ale skoro moze być lepiej, to czemu o to nie powalczyc. Chciałbym abyście zorganizowali w tym roku naprawdę odjechaną studniówke, aby technikum w przyszłym roku mogło powiedziec "lo świetnie urządziło studniówkę, spróbujmy zrobić równie fajną"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
Ta szkoła nie stoi w miejsuc wcale, czego dowodem są plany hali za budynkiem warsztató szkolnych

No to ci powiem że pod tym względem ZST stoi w miejscu. Te plany były już ho ho dawno temu już jak zaczynałem tam chodzic to głośno o tym mówiono. 5 lat rtemat podtrzymywano przy życiu (pewnie plany udoskonalali), a teraz już zaczynam za chwile 3 rok studiów i co za chwile 8 lat pyknie jak hali nie ma, ale dobrze że się o niej mówi Oczko
Powrót do góry
Walduś
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie rozmawiałem z kolegą uczniem ZST tegorocznym maturzystą i co się okazało nowy dyrektor chce wprowadzić podobno takie same zasady organizacji studniówki jak w LO czyli losowanie kto idzie z partnerem a kto nie i ciekawe co jeszcze wymyśli ogólnie budzi on strach u nauczycieli i wszyscy się go boja a co do przekładania lekcji są co dzień podobno rozpisywane zastępstwa itd. tak wiec nowy dyrektor już wprowadza moim zdaniem reguły panujące w LO i zmienia tę szkołę na gorsze bo moim zdaniem klimat starego ZST był świetny a teraz zrobią z ZST drugie LO czyli według mnie nic ciekawego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:

Aby uzyskać tytuł technika trzeba zdać poprawnie egzamin, a nie jak kiedys dać komuś kase aby zorbił prace dyplomową. NIe wiem czy macie świadomośc, ale aby zdać egzamin praktyczny trzeba mieć go napisanym poprawnie na 75%, matura to przy tym pestka.
fajną"

W tym roku czeka mnie problem egzaminu zawodowego, który obecnie zdają nieliczni. Dużo osób musi się przygotować do tego egzaminu tak ja do matury - wiec często pada decyzja matura czy egz. zawodowy? Myślicie, ze to takie proste zdać egz. zawodowy z zakresu wiedzy elektrycznej czy elektronicznej?
Mimo to nadal nasza szkola jest beee i my w ogole nic nie robimy.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze dopiero teraz zauwazyłem co Szczota napisał o egzaminie zawodowym hehe Dobra kiedy ja kończyłem wygldało to zup[ełnie inaczej. Namęczyc sie albo kupić prace? Chyba nie wiesz co mówisz. Szczerze mówiąc do egzaminu zawodowego nie przykąłdałem sie. Mielismy podane przykłądy zadań które przejrzałem może raz. Było 40 zadan z tego chyba 15 wybrali pozminiali dane i po robocie. 2 lata temu wyglądało to na solidne odj... sie i tyle. Kończyłem ekonomika. Ci co mieli problemy przez całą szkołe to może robiło to dla nich jakies wrażenie ja szedęł raz lepiej raz gorzej zalezy z czego ale do egzamoinu sie nie przyłozyłem. Gdyby sie uczył to z palcem w tyłku bym to na 5 napisał a tak miałem 4 bo olałem sprawe. Zresztą ci co sie nie uczyli tez pozdawali na dobre oceny. Kupowanie prac to też lekka przesada. Owszem zawsze znaleźli sie jacys miglance co wisiało im czy beda mieli technika czy nie, ale z teg co wiedziałem z poprzednich lat to pisali sami bo musieli pisac sami i mało tego nie jednokrotnie tłumaczyć nauczycielowi prowadzącemu o czym pisza i czemu takie dane hehe
Cieszy mnie to zematura przy takim egzaminie to teraz pestka bo ja swój dyplom schowałem głęboko jets to papierek ale chwilić sie nie ma czym bo to tylko papier, nie do końca nic nie warty ale nie za dużo. Zresztą przy tej maturze co teraz jest to każdy egzamin jest juz trudny lol
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plotki,plotki,plotki...wydaje mi sie,ze nowy dyrektor nie zmieni tradycji waszej studniowki, ktora jest zakorzeniona bardzo gleboko...

marudzicie...co z tego,ze ZST mialo jakis klimat? to juz nie jest ZST! niech nowi ludzie tworza nowy klimat...
Powrót do góry
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polli:) napisał:
to juz nie jest ZST!

a co teraz jest ? Oczko
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adas napisał:
to juz nie jest ZST!

a co teraz jest ? Oczko

Też chciałem zadać to pytanie Uśmiech
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zle sie wyrazilam...to juz nie jest tylko zst ,zawsze musicie sie czepiac?;p
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wtrące swoje dwa zdania. zawsze najlepiej jest jak sie nie jest dotknięty tematem i sie stoi na neutralnym gruncie. inaczej byś mówiła będąc uczniem ZST. ja chodziłem do ZST i bardzo dobrze wspominam klimat tam panujący nauczycieli i organizacje.(choćby tej studniówki). Wiec powiem tylko tyle. nie odzywaj sie na temat o którym nie masz wogóle pojęcia. pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kangoorek napisał:
ja wtrące swoje dwa zdania. zawsze najlepiej jest jak sie nie jest dotknięty tematem i sie stoi na neutralnym gruncie. inaczej byś mówiła będąc uczniem ZST. ja chodziłem do ZST i bardzo dobrze wspominam klimat tam panujący nauczycieli i organizacje.(choćby tej studniówki). Wiec powiem tylko tyle. nie odzywaj sie na temat o którym nie masz wogóle pojęcia. pzdr

Ale co tam Jęzor trzeba zmienić klimat jak to robi "Pan Dyrektor" już są cyrki w szkole, chodzi o studniowke.
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem czlowiekiem z zewnatrz wiec nie mam prawa glosu?
mam swoje zdanie na ten temat wiec czemu mialabym sie nie wypowiedziec.

wg mnie KAZDY nowy dyrektor, bez znaczenia czy z LO czy z Kaczek czy innej szkoly, bedzie wprowadzal swoje nowe zasady a jak chcecie cos zmienic lub zachowac to pogadajcie z wladzami szkoly bo narzekanie na hp na pewno nie przyniesie dla was nic korzystnego Uśmiech
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem czlowiekiem z zewnatrz wiec nie mam prawa glosu?
mam swoje zdanie na ten temat wiec czemu mialabym sie nie wypowiedziec.

wg mnie KAZDY nowy dyrektor, bez znaczenia czy z LO czy z Kaczek czy innej szkoly, bedzie wprowadzal swoje nowe zasady a jak chcecie cos zmienic lub zachowac to pogadajcie z wladzami szkoly bo narzekanie na hp na pewno nie przyniesie dla was nic korzystnego Uśmiech

i z tego co wiem to własnie tak robią...
moim zdaniem nalezy zostawić ZST uczniom ZST a tobie nic do tego ...

masz prawo głosu, tylko szkoda ze nie ma w nim nic rzeczowego, poza, hmm..., wyczuwalnym uczuciem o wyższości LO..co moim zdaniem jest twierdzeniem co najmniej chybionym
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaak...ja jestem najmadrzejsza bo chodze do LO a reszta to do niczego sie nie nadaje ... czlowieku o czym ty piszesz...

moje zdanie jest takie,ze kazdy nowy drektor bedzie wprowadzal zmiany majace na celu udoskonalenie szkoly ,niezaleznie czy jest to nauczyciel zst, lo czy innej placowki i zamiast cieszyc sie,ze ktos probuje zrobic cos dla was wy tylko krecicie nosem w obawie przed zniszczeniem klimatu.
to jest smieszne, bo klimat tworza uczniowie nie nauczyciele.
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaak...ja jestem najmadrzejsza bo chodze do LO a reszta to do niczego sie nie nadaje ... czlowieku o czym ty piszesz...

moje zdanie jest takie,ze kazdy nowy drektor bedzie wprowadzal zmiany majace na celu udoskonalenie szkoly ,niezaleznie czy jest to nauczyciel zst, lo czy innej placowki i zamiast cieszyc sie,ze ktos probuje zrobic cos dla was wy tylko krecicie nosem w obawie przed zniszczeniem klimatu.
to jest smieszne, bo klimat tworza uczniowie nie nauczyciele.

Troche szacunku dziewczyno!
To niech zacznie robić coś pozytecznego , a nie zmienia organizajce studniowki. Dla samorzadu, który chce z nim porozmawiac ma tylko 15m Yyyy...
Bronisz go na upartego, bo jest z LO?
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikogo nie bronie:)

uczepiles sie tej studniowki, czlowieku ! studniowka bedzie pod koniec stycznia ! sa wazniejsze sprawy na poczatku roku od studniowki, zajmij sie matura i egzaminem zawodowym a nie pier.do.lami...

skoro dyrektor nie ma czasu ,nalegajcie na dluzsze spotkanie do skutku, do znudzenia...proste?

Ostatnio zmieniony przez Polli:) dnia Sob Wrz 15, 2007 14:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikogo nie bronie:)

uczepiles sie tej studniowki, czlowieku ! studniowka bedzie pod koniec stycznia ! sa wazniejsze sprawy na poczatku roku od studniowki, zajmij sie matura i egzaminem zawodowym a nie ********...

skoro dyrektor nie ma czasu ,nalegajcie na dluzsze spotkanie do skutku, do znudzenia...proste?

Mądra jestes Oczko
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zlosliwosci z twojej strony sa zbedne.
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem złosliwy. Jestes ładna i mądra, komplementy to złosliwosc?
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha ha, trzymaj sie tematu.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Dual napisał:
Nie jestem złosliwy. Jestes ładna i mądra, komplementy to złosliwosc?

Ano widzisz jak jestes złośliwy to źle, jak komplementujesz jeszcze gorzej Jęzor Kobiety JęzorJęzor
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sob Paź 06, 2007 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem uczniem ZST i nowy dyrektor w ogole mi sie nie podoba. Boprzyszedł nie zna klimatu i realiów naszej szkoły i od razu swoje wprowadza. To z przekładaniem leckji to kicha kompletna. To że w LO jest tak od zawsze to nie znaczy że i u nas ma być Yyyy...
Ze studniówka jest tak że osobe towarzyszącą może wziąć każdy z klasy. Nadal są dylematy czy w Domu Strażaka czy w Staropolskim. I ile to kasy bedzie kosztowało też nikt nie wie.
Co do egzaminu zawodowego... jestem w klasie elektronicznej w tym roku zdało 2007 zdało go około 10% myśle że u nas zda go jeszcze mniej bo to jest po prostu za trudne...
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jest dylemat między staropolskim a strażakiem to nie widzę powodu do zmartwień Oczko,

Słyszałem że dzienniczki wprowadzono, też darcie Uśmiech

A teraz co do egzaminu zawodowego, teraz mogę na niego spojrzeć z trochę innej perspektywy. Od dwóch tygodni jestem na politechnice i uczą się ze mną ludzie w dużej mierze z techników. No i tam zdawalność jest odwrotna, zdaje 90% a nie zdaje około 10%. Ale też mają prawdziwe praktyczne przygotowanie, a nie suchą teorię.
Jest mi smutno bo lubię technikum, ale jest za dużo braków w kształceniu technicznym. Nie sądzę, aby nowy dyrektor to zmienił, bo pewnie też nie ma zielonego pojęcia jak to zrobić ponieważ nigdy z technicznymi przedmiotami nie miał do czynienia

Egzamin nie jest za trudny,
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlaczego w naszej szkole tak słabo wypada Jęzor Bo też prawdą jest, że nasi nauczyciele troche słabo przygotowują jednak... ale co poradzimy taki nasz los...
Odnośnie dzienniczków sprawa wygląda tak:
Uczeń musi mieć dzienniczek podpieczętowany przez sekretariat ponieważ w tym dzienniczku będą sie znajdowały wszystkie usprawiedliwienia. Na zwykłych kartkach nauczyciele wychowawcy mają po prostu nie przyjmować.
No głupota i tyle. Nigdy czegoś takiego nie było. Uczniom z 1 klas może łatwo sie będzie do tego przyzyczaić ale nie nam starym prykom z 4 klasy Jęzor

PS Szczota chodziłeś tu do tech? W jakiej byłeś klasie? Oczko
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elektroniczna B3

Ja uważam że wina jest po obu stronach, nasza klasa się duzo nie uczyła, bo sucha teorria byla nudna (programował ktoś kiedyś program na kartce w zeszycie, i miał z tego sprawdzian nie widząc nigdy na oczy programu w którym programował, nie mówiąc już o programowaniu w nim?). Suchą teorię też dużo łatwiej jest sciągnąć niż się jej nauczyc, z tąd też słabe wyniki egzaminów.
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda... choć teraż np dopiero w 4 klasie z panem Jurkiem zaczeliśmy coś pracować ale to już jest za późno bo i tak to nikomu nie pomoże...

Ale żeby wrócić na temat dyrektora;]
Nam to on przed szkołą nie karze rąk w kieszeniach trzymać ale sam to sie tak buja po tym korytarzu że łogiń Jęzor
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy oni [w domysle dyrektor,nauczyciele] chca wam zrobic krzywde ?
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopku uważam że troszke przesadzasz. w sprawie egzaminu zawodowego. zganiasz wine na nauczycieli i na to że egzamin jest za trudny a nie bierzesz pod uwagę tego że żeby zdać trzeba mieć wiedze. a nie ukrywajmy wiekszość młodzieży nie chce się uczyć. i tutaj jest pies pochowany. a co do dyrektora to uważam że nie potrzebnie wprowadza jakiekolwiek zmiany. ja chodzilem do ZST i mi wszystko pasowało. i uważam że mogłoby zostać tak jak było. tradycjom już jest że studniówka odbywa się w strażaku i tak powinno pozostac. jesli dyrektor zmieni sale to już nie będzie to samo. naprawde. pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
regie
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Sty 07, 2008 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym sie różni ZST od LO? tym, że my mamy w ciągu dodatkowego roku do przerobienia kilkanaście przedmiotów więcej niż w LO a co do dyrektora to nauczycielom z ZST też się nie podoba sposób działania nowego "dyrektora".

Cytat:
Co do egzaminu zawodowego... jestem w klasie elektronicznej w tym roku zdało 2007 zdało go około 10% myśle że u nas zda go jeszcze mniej bo to jest po prostu za trudne..

też jestem w elektronicznej tylko z innym numerkiem i dodam iż aby zdać trzeba mieć bagatela 80% na egz. teoretycznym a 75 na praktycznym (praktyczny odbywa sie w postaci teoretycznej czyli piszemy na kartkach to co powinniśmy zrobić w praktyce xD)

Cytat:
Nie sądzę, aby nowy dyrektor to zmienił, bo pewnie też nie ma zielonego pojęcia jak to zrobić ponieważ nigdy z technicznymi przedmiotami nie miał do czynienia

oj tak słabo mu to idzie... zamiast podnieść poziom nauczania to podnosi próg zdawalności...

co do auli to już jest, hala... hmm.... narazie wyznaczono teren pod nią a prace mają ruszyć od poczcątku wakacji 2008 Jęzor warsztaty - są już nowe pracownie Bardzo szczęśliwy chociaż sam ich jeszcze nie widziałem i chyba nie zobaczę... będę musiał się męczyć na stary "złomie" do końca szkoły =D

P.S. a co do studniówki to się postawiliśmy i mamy normalną studniówkę Jęzor
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: