« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie kupujecie płyty?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
migotka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 18:37    Temat postu: gdzie kupujecie płyty? Odpowiedz z cytatem

nie wiem no, na prezent czy dla siebie (bywają takie osoby, ja do nich należę). jakie są najlepsze miejca, mozna gdzies taniej wyhaczyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Walduś
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w turku cieżko

Ostatnio zmieniony przez Walduś dnia Wto Gru 02, 2008 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teraz sie jeszcze plyty kupuje ? Jęzor
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w Turku można legalnie nabyć oryginalną płytę? Jeśli już mam kupić to jest to Empik, ewentualnie Allegro jeśli jest taniej Oczko
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W oryginalne płyty ostatnio zaopatruje sie tylko w internecie np. merlin.pl, stereo.pl no i wspomniane przez Nobody'ego Allegro.
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nocturnal Nook napisał:
W oryginalne płyty ostatnio zaopatruje sie tylko w internecie np. merlin.pl, stereo.pl no i wspomniane przez Nobody'ego Allegro.

true Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Orion
Maniak

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stereo.pl, merlin.pl, musiccorner.pl (nieraz maja tam o polowe taniej niz w s.pl i m.pl!), rzadko fan.pl
ze sklepow "stacjonarnych" Empik odpada od razu - drozyzna straszna, wole pojsc jakies 500m dalej we Wrocku do Dominikanskiej, wjechac na pietro na ruchomych schodach i w MM kupic duzo taniej ;]
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stereo mnie ostatnio zawiodło. Złożyłem u nich zamówienie, niestety prem iera się przesuneła, to mi zamówienie skasowali i napisali że nie wiedzą kiedy będą mieli towar, a mogli napisać że nie wiedzą kiedy będzie i zapytać po prostu czy chce zrezygnować. A tak po prostu pozbyli się klienta. No to więc złożyłem zamówienie w merlinie, po prawie dwóch miesiącach zaczeła nadchodzić data premiery telefon od stereo "bo mamy już towar i czy chce pan kupić" no to ja że nie. Po dwóch dnaich telefon "czy dzwonił do pana ktoś, że mamy już płytke, czemu pan nie kupil". Moje odczucie trochę negatywne bo gdyby jednak nie skasowali tego zamówienia to bym chętnie poczekał i kupił.
Merlin za to kolejny raz pełen profesjonalizm. godzina 10 rano w dniu premiery towar do ręki otrzymałem.

Jeśli chcesz z allegro cos na prezent kupić to się spiesz. niedługo pcozta będzie wariować, a też niewiadomo jak sprzecdający szybko wyśle. Może z 10zł zaoszczędzisz, ale na czasie dostawy najprawdopodobniej sporo stracisz, A jak robisz duże zamówienie, to sklepy zazywczaj ci wysylają za darmo kurierem.
Powrót do góry
migotka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internetowe mogą być jak najbardziej Oczko
ja akurat czasami lubię mieć oryginalne płyty. najczęściej dzieje się to wtedy, gdy mi się plyta na tyle spodoba, ze po prostu chcę ją mieć na własność w oryginale Jęzor może dziwna jestem. no i na prezenty to już oczywiste.
ostatnio szukałam jakiejś płyty na allegro i nie było, w końcu znalazlam ją na ebayu za 25 złociszy wraz z przesyłką z Anglii. to bezpieczne?
Powrót do góry
anemo
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Turku jest jeden sklep , a w zasadzie buda na targu , taka babka sprzedaje kasety (jeszcze) z disko polo ,
co za wstyd ,zeby sklepu muzycznego nie bylo ... Nie
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wstyd poprostu rynek wymógł taką decyzje, jak nikt nie kupuje to po co sklep ma istnieć, żeby stał, krótko nie opłaca się.
Powrót do góry
anemo
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mow mi ,ze jakby byl w Turku dobry sklep z plytami to bys nie poszedl i nie kupil sobie plyty jakbys mial wybor , plyta teraz kosztuje 20-30 zl takze mysle , ze kazdego stac na kupno jednej plyty w miesiacu , ja tam wole miec orginalna plyte dobrej jakosci z okladka artysty , a nie kradziona empetrojke z jakosc 128 Diabełek
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20-30 zł? Chyba w przypadku polskich artystów, szmatławych edycji typu "zachodnia płyta-polska cena", czy tez staroci. Nowe płyty zagranicznych artystów to zwykle 60 zł i więcej. Zresztą podejrzewam, ze nawet mając do wyboru oryginalny nośnik + poligrafia i mp3, większość i tak bedzie ściągać mp3 z netu.

Sam na sklepie muzycznym pewnie bym skorzystał. Ale nie wiem ile ludzi takich jak ja w Turku jeszcze się ostało. A nawet jakby coś powstało, to raczej nie wróżyłbym temu długiego życia.
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie bo tak nasza technika poszła, że każdy woli sobie mp3 zassać, oryginalną płytę kupiłby może co 10 człowiek bo albo na urodziny czy coś innego komuś albo poprostu czasem jakiś ulubiony album się ma i zachce się oryginału.
Powrót do góry
anemo
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie by bylo jakby kupil co dziesiaty mieszkaniec Turku raz w miesiacu Uśmiech Turek ma 30 tysi czyli co dziesiaty mamy 3000 x 12 = 36000 plyt rocznie hehe , wiecej niz mieszkancow Turku Cool nierealne raczej Myślę
Powrót do góry
anemo
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Gru 13, 2008 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mowiac ogladam sobie allegro i nie widze aby ceny roznily sie jakos drastycznie od tego co napisalem max 40 zl drozsze tylko 2 plytowki i jakies tam z dodatkami DVD Uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: