« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powrót do przeszłości...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maldini
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 14:39    Temat postu: Powrót do przeszłości... Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Coraz rzadziej tu bywam, ale ostatnio chciałem sobie troszkę powspominać stare czasy i przejrzałem nieco archiwalnych tematów. I tutaj nasunęło mi się jedno pytanie. Czy Wy też (tutaj zwracam się głównie do starej gwardii HP Oczko ) jesteście zażenowani/zniesmaczeni/zdziwieni/zaskoczeni poziomem swoich postów sprzed 7-8 lat?

To jest jakaś masakra Bardzo szczęśliwy

pozdrawiam,

Maldini
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeglądałem... no cóż...:
1) miałem jakiś problem w wieku 12-13 lat (2004) z Andrzejem Lepperem (obecnie świętej pamięci),
2) popełniałem straszne błędy ortograficzne,
3) strasznie spamowałem.

Dobrze się bawiłem przeglądając to : ), polecam Wam jeżeli również zaczynaliście w wieku 6-klasisty : ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy post 9 lat temu.
Pamiętam, że od hydeparku człowiek zaczynał i kończył każdy dzień.
Masa błędów ortograficznych, dużo głupich, dziwnych postów.

Takie życie, każdy z nas był kiedyś dzieciakiem.
Brakuje spotkań hydeparku, które można sobie przypomnieć przeglądając galerie. Aż łza się kręci w oku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam swoje najstarsze posty, to dopiero sobie uświadamiam jak bardzo zmieniły się moje poglądy w niektórych sprawach od 2002 roku. A taki się wtedy czułem dorosły (myślałem, że jak już mam maturę to już wszystko wiem Jęzor ). W sumie dobrze, że jak miałem 14 lat to nie miałem dostępu do Internetu, bo dopiero bym się przeraził.

@Mat: Pewnie, że brakuje spotkań... ale ich organizacja to już niestety nie moja działka. Tzw. trzeci dzień świąt spędzam w pracy, w Turku jestem już tylko gościem. Same święta się dzieli między rodzinę moją i żony... Czas na tych, co zostali na miejscu.
Wszystko się zmienia - dzisiaj nadszedł ten dzień, kiedy przestałem być urzędowo mieszkańcem Turku. Pytanie, czy w tej sytuacji mogę być dalej adminem HP Oczko
Powrót do góry
Martulka
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze konto miałam założone pod koniec 2002 roku - szału nie było ze strony mojej elokwencji Uśmiech Ale pamiętam ten czas, kiedy byłam na studiach (od 2004) i zawsze jak tęskniłam za Tureczkiem na wygnaniu to miło mi się tu zaglądało Uśmiech

PS nie to, że teraz nie zagląda mi się tu miło Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nim się obejrzałem minęło 9 lat tutaj... Oczko
Z ciekawości spojrzałem na pierwsze wpisy i błędy ortograficzne to pierwsze co rzuca mi się w oczy.

Pamiętam kilka okresów z tego forum i co za tym idzie aktywność w poszczególnych działach: Tur Turek/Polityka/Ambitne Tematy ale także dla Pustakuf i Taboretuf. Wiele tematów zwłaszcza w dziale polityka bez rozwiązań i wspólnych wniosków, ale także masę informacji o Turku, których będąc poza miastem nie było za bardzo skąd czerpać...

Pamiętam także jak to forum było "zablokowane" czy przeniesione. Dokładnie nie pamiętam powodów, ale jak widać nawet takie przeszkody dało się pokonać. Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
majki
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

Skąd: jedna, jedyna osada stawiająca nieugięty opór najeźdźcom

PostWysłany: Sob Mar 16, 2013 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza myśl jaka przez głowę przeszła czytając starsze posty - "ja pierd*lę...". Trzeba zacząć pisać znów aby ten obraz z pamięci przepędzić Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Mar 17, 2013 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w tym roku wypadnie dziesięciolecie od pierwszego zalogowania na hp, więc chyba też mogę siebie do tej "starej gwardii" zaliczyć Oczko.

Lektura starych postów pokazuje, że moje poglądy czy sposób patrzenia na świat w pewnych aspektach zmienił się diametralnie, w innych nieco skorygował, a w niektórych pozostał dokładnie taki sam. Ale czas na pewno zadziałał na korzyść, jeśli chodzi o stylistykę pisania i ograniczenie ilości emotikonek... brr Oczko.

@Mat, nicpon: Chyba główny problem z odtworzeniem starych spotkań hp polegałby na tym, że duża część z tych ludzi, którzy wówczas brali w nich udział, obecnie mieszka na stałe lub przez większą część roku poza Turkiem.
Powrót do góry
Asiula
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie przeczytałam większości moich starych postów ponieważ są zazwyczaj żenujące... nie wszystkie ale zdecydowana większość Oczko

Wróciły wspomnienia... nie byłam z Wami może od początku ale te kilka spotkań i wiele postów zapadło mi w sercu i tak dochodzę do wniosku że za Wami tęsknię Smutny

To były fajne czasy ale serio usuńcie te wszystkie zdjęcia ze mną w roli głównej Jęzor aż wstyd to oglądać. Mówiłam że jestem "niefotograficzna" Uśmiech

Jeżeli kiedykolwiek zdecydujecie się zrobić spotkanie "starej gwardii" zaproście mnie plisss Oczko

Pozdrawiam Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiula napisał:
Jeżeli kiedykolwiek zdecydujecie się zrobić spotkanie "starej gwardii" zaproście mnie plisss Oczko
Pozdrawiam Uśmiech

Próbowałem już nakręcić takie spotkanie ale niestety za każdym razem zainteresowanie było zerowe.
Musimy się z tym pogodzić, że stare dobre minęło.
Nasz wiekowy przedział pokolenia Y pamięta jeszcze czasy gdzie internet był z modemu lub SDI a komunikacja telefoniczna bardzo często ograniczała się do 16 darmowych minut i 50 sms w Nokii 3310. Dyskusje na forach, spotkania na czacie nie były dostępne jak teraz dla praktycznie każdego mieszkańca globalnej wioski dlatego budziły tak wielkie zainteresowanie prowadzące do intensywnego użytkowania. Mogliśmy budować zdrowe, normalne relacje które musiały być kontynuowane w realnym świecie.
Teraz jest inaczej...
Najmłodsze pokolenie Y żyję w dobie portali społecznościowych i życie towarzyskie często ogranicza się do przeglądania FB, natomiast prekursorzy komunikacji sieciowej mają już swoje rodziny, pracę. Dlatego pogodziłem się, że spotkania w parku, pubie na spotkania hp odeszły w niepamięć i nie wrócą.
Takie życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęłam tu pisać mając niecałe 14 lat, naprawdę nie chciałabym tego czytać. Żenada Jęzor
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rojka napisał:
Zaczęłam tu pisać mając niecałe 14 lat, naprawdę nie chciałabym tego czytać. Żenada Jęzor
Lata minęły, a Twój avatar i pompujące Shadocki w podpisie zostały Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avataru nie zmieniam, choć jest wyjątkowo paskudny. To moja wizytówka na tym forum Oczko A szadoki muszą pompować po kres ich dni. Nie mogę im zabronić Jęzor
Patrz od kiedy my tu jesteśmy - wrzesień 2002... Ale siano w głowie się wtedy miało Bardzo szczęśliwy Ba, w moim przypadku nadal się ma Oczko
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: