« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odp.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiamango
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 09:02    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie korzystałam z ich usług, wolę zamawiać meble przez internet. Jakoś nie mam sił na jeżdżenie od salonu do salonu i mierzenie wszystkiego ;/ ostatnio kupiłam naprawdę ładny barek przez Internet na tej stronie: http://meblowiec.pl/lawy-i-stoliki,c38.html i wbrew opinią, że takie zakupy są niebezpieczne to ja jestem zadowolona. Mebel identyczny jak na stronie, zero minusów Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasacja.
odpowiedź na co ??? (taki tytuł tematu).
jak dla mnie chamska reklama.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, jakie to jest żałosne.
Nigdy tam nic nie kupię, moi znajomi też nie. Uśmiech)) Gwarantowane! Uśmiech

Swoją drogą- ta "składnia" i te błędy to tak specjalnie?

---------
http://www.hp.turek.net.pl/search.php?search_author=kasiamango
Jak widać- nie jest to pierwszy raz Uśmiech.[/url]
Powrót do góry
kasiamango
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu pomyliłam wątek? post miał być odp. a nie nowym tematem - zbyt bliskie sąsiedztwo tych przycisków Uśmiech
Swoją drogą pojazd na moją stylistykę jest konieczny???
Nie kończyłam filologii polskiej i błędy mogę popełniać. Myślę, że wasz opinię są niegrzeczne. Czuję się urażona...
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się domyślam - autorka chciała dopisać swoją opinię do tego tematu. Pomyłki się zdarzają, nie ma co się od razu tak spinać - sprawa wyglądałaby inaczej, gdyby w tym dziale nie istniał żaden temat o meblach, wtedy faktycznie można by mieć uzasadnione podejrzenia o wciskanie na siłę reklamy.To, że ktoś wrzucił dwa odnośniki do różnych od siebie stron, na których można coś kupić, to chyba zbyt mało, aby posądzać go o zarejestrowanie się na forum w celach reklamowych? Przecież na HP istnieje niejeden temat, w którym poleca się usługi czy towary konkretnych osób/instytucji. Uśmiech

Jeżeli chodzi o styl wypowiedzi na forum - nikt od nikogo nie wymaga dorównania umiejętnościami prof. Bralczykowi, ale jednak powinniśmy dbać o tę podstawową poprawność gramatyczną i ortograficzną oraz o umieszczanie znaków interpunkcyjnych we właściwych miejscach - to bardzo ułatwia zrozumienie tekstu.

Ten wątek, jako pomyłkowy, przeznaczony jest do zamknięcia (póki co zostawiam go jeszcze tutaj, aby wszystkie zainteresowane osoby, mogły się z tym zapoznać). Ja nie mogę przenosić wypowiedzi z jednego tematu do drugiego, dlatego jeżeli autorka nadal chce podzielić się swoją opinią odnośnie salonów meblowych, to proszę, aby wypowiedziała się jeszcze raz, w tym temacie.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiamango napisał:
po prostu pomyliłam wątek? post miał być odp. a nie nowym tematem - zbyt bliskie sąsiedztwo tych przycisków Uśmiech
Swoją drogą pojazd na moją stylistykę jest konieczny???
Nie kończyłam filologii polskiej i błędy mogę popełniać. Myślę, że wasz opinię są niegrzeczne. Czuję się urażona...

Ok, Małgosia wytłumaczyła wszystko (Jęzor). Przepraszam w takim razie za tę moją uwagę o "żałosności".
Za zwrócenie uwagi na wątłą warstwę stylistyczną i ortograficzną Twojej wypowiedzi przepraszać nie będę. Ktoś kiedyś na tym forum napisał mi, żebym sobie kupił słownik ortograficzny i wziął się do roboty (dobre parę lat temu) i mniej więcej od tamtej pory staram się pisać dużo lepiej i składniej (ciągle nad tym naturalnie pracuję). Nie czułem się wówczas urażony, tylko zawstydzony. Gdyby ten ktoś mnie wtedy przeprosił, (xD) bo miałem wtedy jakieś trzynaście lat i siłą rzeczy "nie kończyłem filologii polskiej" to może do dzisiaj bym Was "raczył" Uśmiech.
Pozdrawiam! Uśmiech
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat do skasowania, to i ja pospamuję Oczko
Paweł Sz. napisał:
Ktoś kiedyś na tym forum napisał mi, żebym sobie kupił słownik ortograficzny i wziął się do roboty (dobre parę lat temu) i mniej więcej od tamtej pory staram się pisać dużo lepiej i składniej (ciągle nad tym naturalnie pracuję). Nie czułem się wówczas urażony, tylko zawstydzony...
I oto proszę szanownych hydeparkowiczów mamy pierwszy w historii internetów przypadek, że ktoś komu zwrócono uwagę na ortografię, nie obraził się, tylko wziął słownik do ręki Zszokowany Zszokowany Zszokowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kasiamango
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam odpowiedzieć, ale znów dodałam nowy temat Smutny uważam, że i tak nie było by oskarżenia o "analfabetyzm", gdyby nie pomyłka. Zresztą - forum nie służy do odreagowywania stresu na kimś innym.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiamango napisał:
Chciałam odpowiedzieć, ale znów dodałam nowy temat Smutny uważam, że i tak nie było by oskarżenia o "analfabetyzm", gdyby nie pomyłka. Zresztą - forum nie służy do odreagowywania stresu na kimś innym.

Kasiu- po prostu czytaj jeszcze raz to co napisałaś zanim wciśniesz "wyślij", ew. wcześniej kliknij "podgląd" by zobaczyć jak Twoja odpowiedź będzie wyglądać, a zaręczam Ci, że nikogo nie będą Twoje odpowiedzi "stresować".
Jak ja miałem te trzynaście, czternaście, piętnaście lat to moje wypowiedzi też mogły irytować (wystarczy wejść w moje dawne posty), ktoś raz zwrócił mi uwagę- i wystarczyło. Uwierz, że nie przeżywałem tego i nie rozgrzebywałem. Kolokwialnie mówiąc: "przyjąłem na klatę".
Koniec z mojej strony, bo nie mam ochoty bawić się w "tasiemce" z urażoną kobietą.

PS. Oczywiście nie chcę robić z siebie omnibusa (lol), zapewne również popełniam sporo błędów tu i tam, ale nie są najwidoczniej zbyt jaskrawe i nie rażą. Uśmiech Jęzor
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: