« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odcisk stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiula
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 19:11    Temat postu: odcisk stopy Odpowiedz z cytatem

Kochani pomóżcie. Czy w Turku kupię gdzieś taki zestaw żeby zrobić odcisk stópki dziecka? Fajnie gdyby to było takie niby 3d. Wiem że w internecie jest tego sporo ale korzystam tylko z telefonu i nie uda mi się kupić. Pomóżcie bo ja już nie znam sklepów w Turku tak jak kiedyś Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś coś takiego widziałem w PEPCO ale teraz to nie wiem czy nadal maja w ofercie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo proste bez wydawania dużych pieniędzy, uszykuj małą ramkę do zdjęć włóż w nią plastelinę - zrób dziecku odcisk w plastelinie, następnie wszystko ostrożnie wyciągnij i odcisk zalej gipsem. Po wyschnięciu gipsu wyciągnij plastelinę i przytnij gips tak aby pasował do ramki, dodatkowo możesz pomalować go różnymi farbami, na koniec proponuję pomalować wszystko lakierem bezbarwnym aby za jakiś czas można było by zetrzeć z tego kurz. Oczywiście odlew będzie negatywem (dłoń będzie wypukła), ale później można zrobić odlew-odlewu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
siwiba
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można też użyć modeliny, po czym wrzucić gotowy odcisk do gorącej wody. odcisk stwardnieje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: