« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Open'er 2016

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 11:54    Temat postu: Open'er 2016 Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj słucham i kupuję płyty wykonawców, którzy albo już nie żyją, albo są "na emeryturze" (jak np. Ewa Demarczyk), ale od dłuższego już czasu jestem zainteresowany (jestem fanem XD) muzyką artystki, która jest niewiele starsza ode mnie, ma się dobrze i wystąpi na tegorocznym openerze w Gdyni.
W sumie jedyna szansa na dobrych następnych kilka lat by ją zobaczyć na żywo dlatego zdecydowałem się na kupno biletu (jednodniowego). Transakcji jednak jeszcze nie zrealizowałem, bo mam parę pytań do bardziej doświadczonych uczestników tego festivalu:
- koncert odbędzie się na "Tent Stage": jak ta scena wygląda? (wielka? "Średnia?)
- jak wygląda dostęp do sceny? Jest to jakoś numerowane? Czy "kto pierwszy ten lepszy?" Skoro już tam się wybieram, to chciałbym ją w miarę z bliska, a nie na telebimie Jęzor

Parę konkretnych uwag i porad by się przydało Oczko, co Wam tam przyjdzie do głowy Oczko

artystką której koncertem jestem zainteresowany jest Grimes, zagra 2 lipca Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: