« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Będę milionerem!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 09:26    Temat postu: Będę milionerem!!! Odpowiedz z cytatem

Dostałem tego maila dziś... Oczko

Cytat:
Drogi Przyjacielu,
Wiem, że wiadomość dotrze do Ciebie zaskoczeniem, gdyż nie znamy osobiście, ale ze względu na charakter tego biznesu i wybrałem się z Państwem skontaktować poprzez e-mail aby szukać zgody na partnerstwo dla nas do wykonania transakcji, będą korzystne dla nas obu. Zanim przystąpię, My Name Is Mr Andrew Philips obywatela brytyjskiego jestem Audyt kierownik Citibank Plc. tutaj w London UK. Podczas naszego rocznego przesłuchanie bankowej, która odbyła się w zeszłym miesiącu odkryłem ogromne sumy pieniędzy w lewo nieaktywne konto od ponad siedmiu lat (7 lat) bez żadnych organ działający na koncie po dalszych badań na konto, stwierdziliśmy, że konto należą do jednego z naszych inwestorów zagranicznych (Pan George Leen), który niestety zginął wraz z żoną w wypadku lotniczym w roku 2002 na podróż wakacyjną do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Według mojego systemu operacyjnego banku i etyki takiego konta nieaktywnych zostanie odebrany i funduszu zostaną przekazane na konto bankowe nieodebrane do użytku banku, jeśli nikt nie przychodzi jako beneficjenta.

Mój wybór kontaktu z Tobą wywołała na charakter transakcji, która wymaga cudzoziemca przed Fundusz zostanie zwolniony, a moim głównym celem jest przedstawienie Państwu Citibank względne, tak aby wartość tego funduszu szesnastu million pięć hundred thousand United States Dollars zostanie wypłacona do Ciebie jako beneficjenta dla obopólnych korzyści. na koniec tej transakcji fundusz będzie dzielona sześćdziesiąt procent (60%) do mnie i czterdzieści procent (40%) to you. Proszę, jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą uprzejmie wrócić do mnie zaraz po przeczytaniu wiadomości o szczegóły poniżej:

Twoje Imię i Nazwisko
Your Age
Twój zawód
Twój Adres Kontaktowy
Twoja osobista Telefon komórkowy

Dam wam więcej szczegółów transakcji, jak tylko otrzyma wyżej wymienionych informacji. Uprzejmie proszę pamiętać, że transakcja ta potrzebuje 100% w tajemnicy ze względu na charakter działalności.

I oczekujemy szybkiej reakcji

Dzięki
Pan Andrzej Philips

Gdybym zliczył wszystkie tego typu oferty... w Turze grałby Ronaldo (przynajmniej by stykło).

Może byście wrzucili tego typu maile do Was, pewnie większość dostała takie coś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 10:10    Temat postu: Re: Będę milionerem!!! Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
Dostałem tego maila dziś... Oczko

Może byście wrzucili tego typu maile do Was, pewnie większość dostała takie coś.

Moje pytanie to: po co ? na takie meile nie warto tracic nawet 3 sekund, tym bardziej nie sa, przynajmniej dla Mnie, smieszne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotarło do mnie coś takiego i powiem ci że szkoda czasu na takie bzdety, poprostu olej to. Przemawiam
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie otwieram. Jak nie znam nadawcy to z zasady jest w koszu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamrot napisał:
Dotarło do mnie coś takiego i powiem ci że szkoda czasu na takie bzdety, poprostu olej to. Przemawiam

Wiesz... dziwi mnie jedno, że uznałeś, iż jestem zainteresowany Oczko

Adas pytasz po co?? Są niestety ludzie, którzy się nabierają na takie bzdury, więc choćby w celu przestrogi tych nielicznych.
Dlatego w dział humor, by było jasne, że to niepoważne Oczko

Sergio, ja nie mogę sobie pozwolić na nieotwieranie maili od nieznanych osób, czasem to klient z zapytaniem. Czasem przeglądam skrzynkę ze spamem, bo czasem tam trafiają maile od rzeczywistych klientów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Cze 23, 2016 16:15    Temat postu: Czysta i bezczelna forma Odpowiedz z cytatem

Może to jest Czysta i bezczelna forma marketingu, który ma celu zachęcenie ludzi do zakładania kont własnie w tym Banku. Moja siostra pracowała w bankach i wiem, że im dają prowizję od założenia konta i inna promocja reklam związana z tym kontem.Przy czym taka reklama do zakładania kont jest CZYSTA I BEZCZELNA do cna i chyba bardzo absurdalna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: