« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór szkoły pogimnazjalnej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luciferra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 23:57    Temat postu: Wybór szkoły pogimnazjalnej Odpowiedz z cytatem

Hejka!
Ostatnio rozpoczął sie okres gorącej walki szkół średnich o nowych uczniów.
Jestem dość baczną obserwatorką poczynań naszych lokalnych placówek stąd mam pewne pytanie...
Ciekawi mnie, czy są tu jacyś gimnazjaliści, którzy w tym roku będą zmieniali szkołę na wyższą Oczko ?
Jak tak to czym kierujecie się w wyborze odpowiedniej dla was szkoły? Bardzo szczęśliwy
Ewentualnie rodzice, którzy podpowiadają swoim pociechom, dlaczego ta szkoła, a nie inna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starszy jestem ( lol ) niejedno w życiu swem już widziałem, z niejednego pieca chleb jadłem i powiem Ci, że to do jakiej szkoły średniej pójdziesz nie ma większego znaczenia (nieważne czy to jest "14" Staszic w Wawie, Asnyk w Kaliszu, Tadek czy technikum w Turku).
Maturę w każdym LO/Technikum możesz zdać dobrze, a w kwestii uczelni wyższych hm... czy później skończysz UAM, UW, UJ czy UŁ... również nie ma większego znaczenia, bo nawet w porównaniu do Uniwersytetu Karola w Pradze dystans niestety jest ogromny i dla "zagranicy" nasze polskie uczelnie są niestety anonimowe.

Nie chce siać defetyzmu, po prostu radzę byś wrzuciła na luz i nie przejmowała się za bardzo. Ważne jest to byś znalazła swoje miejsce w życiu (i w związku z tym na rynku pracy), realizowała się i była szczęśliwa : }.

Ostatnio zmieniony przez Paweł Sz. dnia Czw Kwi 14, 2016 16:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2016 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo rozsądna wypowiedź. popieram pawła sz. Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 16, 2016 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówca i też ''z niedogodniej pieca chleb jadłem'' Bardzo szczęśliwy Nie ważne jest liceum, a twoje predyspozycje i co lubisz robić, pod tym kątem się kieruj, Nawet jeśli skończysz taką szkołę, a lampa ci się zaświeci o innej zawsze możesz się przenieść i nadrobić materiał, teraz jest tak szerokie prawo o szkolnictwie, że mają wręcz obowiązek ci pomóc w karierze, jeśli chcesz ją zmieniać :0 Ja np: zmieniałem klasę w Liceum 4 razy w ciągu 2 lat, bo nie mogłem się zdecydować czy uczyć się Angielskiego czy Niemieckiego. W końcu nauczyłem się na studiach i niemieckiego i Angielskiego bo w szkole tylko tak o, a że jestem z reformy gdzie sami politycy kombinowali więc wiele uczniów w tym czasie sami nie wiedzieli już czego chcą Bardzo szczęśliwy Za niedługo gimnazjum ma nie być w ogóle, więc i tak będę musieli cię przyjąć gdzie ty zechcesz a nie gdzie oni czy według jakieś klasyfikacji Bardzo szczęśliwy Więc masz duże pole do popisu,a jeśli ci je ograniczą to wytrzyj się prawem Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

ONI SĄ DLA CIEBIE, A NIE TY DLA NICH Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: