« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

EUROWIZJA 2016

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 12:21    Temat postu: EUROWIZJA 2016 Odpowiedz z cytatem

Nie robię i nie robiłem nigdy tajemnic z tego, że od lat uwielbiam Eurowizję Bardzo szczęśliwy
Brakowało mi tutaj takiego tematu byśmy mogli sobie pogadać o wynikach, występach, etc Uśmiech
Za nami już dwa półfinały i znamy skład całego sobotniego finału Uśmiech.
W pierwszym półfinale zakwalifikowały się:
Azerbejdżan
Rosja
Holandia
Węgry
Chorwacja
Austria
Armenia
Czechy
Cypr
Malta
Na grubo kraje, które obstawiałem Uśmiech
Pierwszy półfinal wg mnie stał na wyższym poziomie niż wczorajszy. Weszły mocne reprezentacje jak:
Azerbejdżan
https://www.youtube.com/watch?v=fmaRaN0MbbI

czy

Rosja
https://www.youtube.com/watch?v=i5pzBcMb0F8

Wielką i przykrą dla mnie niespodzianką było niezakwalifikowanie się Islandii drugi rok z rzędu Smutny
Rok temu mieli sympatyczną piosenkę, która zasługiwała na ten finał...
https://www.youtube.com/watch?v=sov_pE1cdFY

W tym roku mieli jeszcze lepszą, która zasługiwała na top 10 (wg mnie)
https://www.youtube.com/watch?v=6osxLLPLUDk

Coś im nie idzie Smutny

Za to zakwalifikowała się bardzo niedoceniana Austria Uśmiech choć sukcesu nie wróżę w finale Jęzor

Drugi półfinał stał na trochę niższym poziomie. Do tego stopnia, że musiałem "na siłę" brać ostatnie trzy typy do mojego top 10 przez co trafiłem tylko 6/10...
Łotwa
Gruzja
Bułgaria
Australia
Ukraina
Serbia
Polska!!!
Izrael
Litwa
Belgia

W finale z tego z tego zestawu namieszać może

Australia
https://www.youtube.com/watch?v=PL9xKFIodvQ

która nadal ma handicap od sympatyków za to, że im się w końcu udało dostać do konkursu Uśmiech. 75% Australijczyków oglądających "E" w końcu na to zasłużyło Uśmiech

Ukraina
https://www.youtube.com/watch?v=iExW72v0BSw

której piosenka robi na mnie już trochę mniejsze wrażenie niż na ukraińskich eliminacjach, które śledziłem

Bułgaria
https://www.youtube.com/watch?v=OeZhebdch2M

oraz nasz Michał Szpak! Uśmiech
https://www.youtube.com/watch?v=_elL5u0xXX8

Wspaniały występ, fantastyczne wykonanie, szczerze się wzruszyłem w czasie oglądania Uśmiech
Proszę wejść w komentarze- bardzo wiele pozytywnych głosów zza granicy Uśmiech. Super!

Skład sobotniego finału
1. Belgia – Laura Tesoro „What’s the Pressure”
2. Czechy – Gabriela Gunčíková „I Stand”
3. Holandia – Douwe Bob „Slow Down”
4. Azerbejdżan – Samra „Miracle”
5. Węgry – Freddie „Pioneer”
6. Włochy – Francesca Michielin „No Degree of Separation”
7. Izrael – Hovi Star „Made of Stars”
8. Bułgaria – Poli Genova „If Love Was a Crime”
9. Szwecja – Frans „If I Were Sorry”
10. Niemcy – Jamie-Lee „Ghost”
11. Francja – Amir „J’ai cherché”
12. Polska – Michał Szpak „Color of Your Life”
13. Australia – Dami Im „Sound of Silence”
14. Cypr – Minus One „Alter Ego”
15. Serbia – Sanja Vučić ZAA „Goodbye (Shelter)”
16. Litwa – Donny Montell „I’ve Been Waiting for This Night”
17. Chorwacja – Nina Kraljić „Lighthouse”
18. Rosja – Sergey Lazarev „You Are the Only One”
19. Hiszpania – Barei „Say Yay!”
20. Łotwa – Justs „Heartbeat”
21. Ukraina – Jamala „1944”
22. Malta – Ira Losco „Walk on Water”
23. Gruzja – Nika Kocharov & Young Georgian Lolitaz „Midnight Gold”
24. Austria – Zoë „Loin d’ici”
25. Wielka Brytania – Joe & Jake „You’re Not Alone”
26. Armenia – Iveta Mukuchyan „LoveWave”
Pozdrawiam i zapraszam!

PS. czy da się jakoś wstawić tutaj na forum filmiki zamiast linków?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Eurowizji zazwyczaj nie śledzę, ale pamiętam, że jak oglądałam którąś z poprzednich edycji, spodobała mi się ta piosenka. Jak zobaczyłam tego gościa wychodzącego na scenę, spodziewałam się jakiegoś cięższego brzmienia, a tu proszę... Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje śledzenie tej imprezy skończyło się po edycji w której wygrała 'kiełbasa'. Swoją drogą warto oglądać w sobotę czy nie? Bo bym się skusił...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za delegalizacją Eurowizji.
No kurde jak Wy to możecie w ogóle oglądać? Przecież to jest taki kicz i klapa, że aż szkoda gadać... Ale obszerniej wypowiem się po finale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurowizja to fantastyczny festiwal, który promuje nie tylko nowe gwiazdy, radiowe hity, poszczególne kraje ale przede wszystkim europejskie wartości takie jak tolerancja czy pokój Uśmiech
Jest to świetna okazja do spotkania się przedstawicieli wielu europejskich (i nie tylko) narodów w celu ich integracji, wymiany doświadczeń i rozrywki Uśmiech
uwielbiam atmosferę Eurowizji, uwielbiam stricte eurowizyjne kawałki Uśmiech
Do "delegalizacji" nie ma podstaw, "klapa" to również nie jest, bo festiwal ogląda co roku około 200-300 mln ludzi na około 700 mln możliwych odbiorców!
Dołączyła ostatnio Australia po latach starań, mówi się już o Kanadzie Uśmiech
Oczywiście Australia czy Kanada są w Europejskiej Unii Nadawców juz od lat, ale do samego konkursu piosenki nie jest wcale tak łatwo wejść

GŁ@BU$ - trochę dziwaczny powód zaprzestania śledzenia tego festiwalu, bo C. Wurst zaśpiewała nie tylko fenomenalny utwór ale i zademonstrowała swoje fenomenalne możliwości wokalne Uśmiech nic jej w warstwie umiejętności śpiewu, osobowości czy jakości piosenki zarzucić nie można Uśmiech ALE rozumiem, że miałeś swoje powody i SZANUJĘ to Uśmiech Zachęcam jednocześnie do powrotu do eurowizyjnej rodziny już w tę sobotę Uśmiech Warto Uśmiech

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Eurowizją jest jak z udziałem "naszych" w wielkich turniejach piłki nożnej. Zawsze jest nakręcany hajp, są wielkie nadzieje a potem okazuje się, że nawet z grupy nie wyszliśmy Jęzor

Nie jestem fanem Szpaka, ale piosenkę ma niezłą. Reszta mnie nie interesuje, bo śledzić konkursu i tak nie będe.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jest dzisiaj Uśmiech

Powrót do góry
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojego zdania nie zmienię. A wszystkim zainteresowanym życzę miłego oglądania Uśmiech
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Conchity Wurst... "zaśpiewał", nie "zaśpiewała", bo jest to mężczyzna - to, że na scenie występuje w stroju kobiecym i makijażu nie obliguje do traktowania go jako osoby odmiennej płci. Mnie na i po tamtej Eurowizji również zirytowało to powszechne mówienie o nim w formach żeńskich i traktowanie jak kobiety - wizerunek sceniczny to jedno, płeć przynależna danej osobie to drugie. Nie chcę, żeby było to odebrane jako rozpętywanie światopoglądowej awantury w tym temacie, bo nie o to mi chodzi, po prostu rozumiem (w odniesieniu do wypowiedzi GŁ@BU$), że jakaś ilość osób bo tamtej edycji zniechęciła się do oglądania Eurowizji - bo sam festiwal, na własne życzenie, zapisał się do tej osobliwie rozumianej, niepopartej rzeczywistością "poprawności", na którą niemała część widzów się nie zgadza. Przecież jakby gość wyszedł przebrany za kota, to raczej nie krzyczeliby za nim kici kici, nie pogłaskaliby go po występie i nie nakarmili whiskasem, tylko dlatego, że na scenie zaprezentował się jako kot... Jęzor

Ale - wracając już ściśle do tematu - bardzo zaintrygowała mnie wypowiedź Mopka:

Cytat:
No kurde jak Wy to możecie w ogóle oglądać? Przecież to jest taki kicz i klapa, że aż szkoda gadać... Ale obszerniej wypowiem się po finale

To w końcu oglądasz, czy nie oglądasz? Bardzo szczęśliwy Bo z jednej strony "jak możecie oglądać taki kicz", a z drugiej... wypowiesz się po (jak mniemam) obejrzeniu finału Oczko
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GŁ@BU$ napisał:
Swojego zdania nie zmienię. A wszystkim zainteresowanym życzę miłego oglądania Uśmiech

Dziękuję bardzo za życzenia, pozdrawiam Uśmiech

@Małgosia Conchita Wurst (drag queen) to postać sceniczna/estradowa i zwracamy się do niej kiedy gra swoją rolę jak do kobiety (a do drag kinga jak do mężczyzny).
Czy jeżeli w nowoczesnym teatrze Mateusz Damięcki jako np. Mikołaj Stawrogin wchodziłby w interakcje z widzem zadając np. Tobie jakieś pytanie to byś odpowiedziała- "Tak, Mikołaju" czy "Tak, Mateuszu"? No raczej to pierwsze.
Podobnie jest tutaj- jeżeli Thomas Neuwirth gra Conchitę w roli wokalistki czy prezenterki to wypada się do niego zwracać jak do kobiety. Na tym polega ta rola i ten spektakl.
Jeszcze inną sprawą jest to, że przebranie Thomasa nie miało większego wpływu na zwycięstwo (piosenka i tak była fantastyczna), bo to nie był pierwszy drag queen w historii konkursu, ale pierwszy który wygrał (pierwsza była chyba DQ która nawet nie weszła do finału z tego co pamiętam oraz Wierka z drugim miejscem w 2007 roku, Dana International jako trans nie liczy się w tym zestawieniu).
Dziwi mnie Twoja postawa, bo sama napisałaś o niej jako o "postaci scenicznej"... no tak jak napisałem wyżej- do Mateusza Damięckiego jako do Stawrogina w czasie interakcji scenicznej chyba nie zwróciłabyś się per Mateuszu?

Z osobami przebierającymi się dla "funu" mamy do czynienia w naszej kulturze od jakichś 2500 lat i naprawdę mnie dziwi to, że ludzie jakoś nie potrafią do tego podejść na luzie Yyyy...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie ma tak prostego przełożenia, bo to jednak nie to samo, co odtwarzanie roli aktorskiej. Przecież gdy Krystyna Feldman zagrała swoją słynną rolę męską, nikt nie traktował jej np. w studiu telewizyjnym jak mężczyzny, prawda? Oczko

Nie chcę tu rozwijać w tej dyskusji, bo jest to rzecz poboczna, jednak należy mieć na uwadze, że "kombinowanie" z płcią zawsze podszyte jest wątkiem światopoglądowym, zwłaszcza w naszych współczesnych, wspaniałych czasach - świadczyły o tym najlepiej reakcje ludzi po tamtym finale. Swoje zdanie napisałam jedynie w odniesieniu do wypowiedzi GŁ@BU$a, bo nie dało się nie zauważyć, że dla części widzów tamta Eurowizja była ostatnią, jaką oglądali, właśnie z tego powodu. Nie musimy tutaj rozstrzygać, czy było to słuszne, czy nie Oczko.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:
Tu nie ma tak prostego przełożenia, bo to jednak nie to samo, co odtwarzanie roli aktorskiej. Przecież gdy Krystyna Feldman zagrała swoją słynną rolę męską, nikt nie traktował jej np. w studiu telewizyjnym jak mężczyzny, prawda? Oczko

Oczywiście, że jest to bardzo proste przełożenie. Thomas "robi" Conchitę gdy ma występować publicznie (śpiewanie, konferansjerka, programy TV, wywiady), prywatnie ubiera się jak facet i jest facetem (z tego co wiem homo, ale z pewnością nie trans).
Gdy Thomas "robi" Conchitę (drag queen) to należy się do niego zwracać jak do kobiety (tak jak zwracamy się do postaci granej przez aktora w teatrze nowoczesnym).
Gdybyś Thomasa spotkała przy wyrzucaniu śmieci to naturalnie zwróciłabyś się do niego jak do faceta.

Cytat:
Nie chcę tu rozwijać w tej dyskusji, bo jest to rzecz poboczna, jednak należy mieć na uwadze, że "kombinowanie" z płcią zawsze podszyte jest wątkiem światopoglądowym, zwłaszcza w naszych współczesnych, wspaniałych czasach - świadczyły o tym najlepiej reakcje ludzi po tamtym finale. Swoje zdanie napisałam jedynie w odniesieniu do wypowiedzi GŁ@BU$a, bo nie dało się nie zauważyć, że dla części widzów tamta Eurowizja była ostatnią, jaką oglądali, właśnie z tego powodu. Nie musimy tutaj rozstrzygać, czy było to słuszne, czy nie Oczko.

Zwyczajnie część ludzi nie odróżnia drag queen/drag king od osób transseksualnych stąd to "święte oburzenie", bo wzięli Conchitę za to drugie. Inną sprawą jest to, że chyba polskim widzom nie zostało jakoś prosto wytłumaczone i mieli prawo nie rozumieć, bo nie każdy ma Internet/wiedzę na temat historii/sztuki/teatru. Szczerze nie pamiętam czy Orzech to wyjaśniał, mogłem nie zwrócić na to uwagi.
Przebieranie się za kobietę/faceta nie zawsze ma związek z jakimś określonym światopoglądem. Ludzie których to oburza (2500 lat temu czy 300 lat temu oburzało to o wiele mniej osób.......) często za to lubią narzucić taką narracje.

Edycja 13:22
Tak w ogóle to przykro mi jest, że zamiast obgadywać w dzień finału piosenki, robić sobie swoje listy top5/10/15 etc. to znowu jest powrót do tematu Conchity- drag queen i to w kraju w którym pierwszą drag queen był Eugeniusz Bodo w drugiej połowie lat 30!
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też dlatego napisałam, że w tej dyskusji zwróciłam na to uwagę jedynie jako wątek poboczny, tłumaczący, dlaczego część ludzi zrezygnowała z oglądania Eurowizji po tamtym finale - w odniesieniu do wypowiedzi GŁ@BU$a i Twojej, w której napisałeś, że takiego stanowiska nie rozumiesz. Nie odczuwam potrzeby szerszego roztrząsania tej kwestii akurat w tym wątku Uśmiech.
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:
To w końcu oglądasz, czy nie oglądasz? Bardzo szczęśliwy Bo z jednej strony "jak możecie oglądać taki kicz", a z drugiej... wypowiesz się po (jak mniemam) obejrzeniu finału Oczko

Nie oglądam i nie mam zamiaru. Jednak wszędzie będzie i tak pełno tej Eurowizji i kilka kawałków, które zajmą najwyższe miejsca przesłucham tylko po to by móc się o nich krytycznie wypowiedzieć Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja, nie trzeba oglądać Eurowizji, żeby znać najbardziej rozpoznawalne kawałki - finałowa piosenka zapewne zdąży się wszystkim znudzić, bo przez jakiś czas w kółko będzie ją słychać Oczko. Szczerze mówiąc, ja póki co nie słyszałam ani jednego utworu, który zostanie odśpiewany w dzisiejszym finale, włączając w to ten wykonywany przez Michała Szpaka.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
Małgosia napisał:

Nie oglądam i nie mam zamiaru. Jednak wszędzie będzie i tak pełno tej Eurowizji i kilka kawałków, które zajmą najwyższe miejsca przesłucham tylko po to by móc się o nich krytycznie wypowiedzieć Bardzo szczęśliwy

Ja liczę jednak na to, ze Ci się spodobają i być może od 2017 roku dołączysz do naszej wielkiej eurowizyjnej rodziny Uśmiech
"chodźmy razem"

Małgosia napisał:
Szczerze mówiąc, ja póki co nie słyszałam ani jednego utworu, który zostanie odśpiewany w dzisiejszym finale, włączając w to ten wykonywany przez Michała Szpaka.

Przykro mi jest to czytać- wyżej wstawiłem linki do najciekawszych (wg mnie i nie tylko) utworów. Zapraszam!

Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego "przykro" czytać moje słowa? Nie każdy musi fascynować się czy choćby nawet interesować Eurowizją. Bywały lata, w których oglądałam finały i jedynie sporadycznie podobał mi się jakiś prezentowany tam utwór, dlatego mnie Eurowizja nie ekscytuje, nie śledzę eliminacji, nie przesłuchuję nominowanych utworów.

Nie przeszkadza mi ten festiwal, nie jestem za jego wycofaniem, delegalizacją czy czym tam jeszcze, ale gdyby go nie było, nic by się nie stało - oczywiście z mojej prywatnej perspektywy. I jakoś nie jest mi przykro z tego powodu, że mam takie zdanie Uśmiech.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest mi przykro, bo jest mi przykro- tak zwyczajnie i po prostu Uśmiech Pozdrawiam i zapraszam o 21:00 do jedynki!

Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja (nowa) punktacja. Finał trochę namieszał Oczko
12 Bułgaria
10 Ukraina
8 Armenia
7 Gruzja
6 Szwecja
5 Australia
4 Cypr
3 Francja
2 Malta
1 Łotwa

Smsy też poszły Uśmiech
My winner is

Ed. Polski oczywiście nie uwzględniałem ze względu na brak obiektywizmu Jęzor
Wielki sukces, wielkie szczęście, wielkie wzruszenie! Brawo Michał!
Dla TAKICH emocji warto być fanem Eurowizji Uśmiech
8 miejsce ogólnie, 3 wśród widzów Uśmiech
BRAWO!
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włączyłam sobie wczoraj ten finał i moją uwagę zwróciły trzy występy - Czechy, Australia i Rosja (nie w moim klimacie, ale się wyróżniali). Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego fenomenu Ukrainy - mnie ten występ nie zachwycił ani pod względem piosenki samej w sobie, ani pod względem prezentacji. Nie jestem pewna, czy o zwycięstwie faktycznie zadecydowały głównie względy muzyczne.
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może faktycznie Ukraina wygrała ze względu na jej sytuację wojenną i obecne relacje z Rosją, czy pomogło - zobaczymy
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktoś ogląda jeszcze gargamela ale polecam Oczko

https://youtu.be/5mYAXZ7vzNE
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
Nie wiem czy ktoś ogląda jeszcze gargamela ale polecam Oczko

https://youtu.be/5mYAXZ7vzNE

10 sekund wystarczyło bym wyłączył. Mierzenie penisów i "@!&%" muzyka we wstępie naprawdę nie są w stanie ani zachęcić ani przekonać dojrzałego widza do wysłuchania dalszego ciągu wypowiedzi tego nastolatka.
Można nie lubić europopu, tak samo jak można nie lubić muzyki klasycznej, rapu, ciężkich brzmień etc., ale proszę jeżeli już uzasadniamy swoje muzyczne wybory (choć ja właściwie nic w życiu nie wybrałem, bo zbieram i słucham wszystkiego. Czy trzeba wybierać?) to w sposób grzeczny kulturalny, uzasadniony. Jeżeli wrzucamy w temat wypowiedzi innych osób to również proszę o ten poziom.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz, Twój błąd. Gargamel to bardzo mądry gościu. Włącz jeszcze raz i obejrzyj do końca. Wtedy może przyznasz mi rację. W dalszej części filmu fajnie opowiada o Kończicie Wurst itp.
Po prostu obejrzyj.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że się wtrącę w dyskusję, chyba jestem zbyt głupi, by pojąć mądrość Gargamela.
Albo on jednak taki mądry nie jest.
Albo jest mądry, ale głupio gada...
Mnie ten film nie przekonuje. A innych jego filmów nie oglądałem, a po tym mam opory, by coś włączać.
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trudno. Takie jest Wasze zdanie i nie zabronię Wam go mieć.
Nie zmienia to jednak faktu, że na Eurowizji nie wygrywa kraj z najlepszym utworem tylko polityka.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie takie samo odczucie miałam, oglądając tegoroczną edycję - mogła być nie wiadomo jaka przewaga głosów publiczności na korzyść reprezentanta Rosji, i tak było wiadomo, że nie wygra z Ukrainką. Z powodów oczywistych i bynajmniej nie muzycznych.

A co do filmiku - obejrzałam całość. W paru punktach się z gościem zgadzam, ale co mi przeszkadza, to styl - żeby przyciągnąć uwagę odbiorcy, nie trzeba chyba być wulgarnym i to jeszcze momentami na siłę. Oczywiście, kwestia gustu, co kto lubi, ale mnie nadmiar "przecinków" w wypowiedziach drażni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: