« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skowronski - Stomatolog

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Ambitne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pierzak1991
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 00:39    Temat postu: Skowronski - Stomatolog Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie odnosnie Pana Skowronskiego poniewaz mam do wyrwania osemki ;/ i chce sie zorientowac czy jest dobrym lekarzem jakie sa wasze opinie o nim ? albo co slyszeliscie na jego temat pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 02:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rękę ma silną i fachowiec chyba dobry. Ale nie chciałbym przechodzić jeszcze raz pewnego wyrywania a raczej rozsadzania mojego zęba.Zszokowany Dlatego jesli mam wybór to chodzę do dentystek a nie dentystów. Mniejszy strach. Jęzor I oczywiście polecam obydwie panie Furman.
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wyrywałem u niego zęba (siódemkę) i odbyło się bez bólu, choć trochę się z nią mocował. Także jeśli już musisz iść to polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jointmaniak
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie bezlitosny koles Oczko wyrywając mi zeba przezywąłem najgorsze a on pocieszał mnie słowami: to dopiero poczatek zabawy... polecam goscia bo naprawde dobry jest w rwaniu Jęzor
Powrót do góry
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałem wiele dobrego na jego temat Przemawiam

Choć ja osobiście mogę polecić Panią Terkę ma rewelacyjne znieczulenia.
Powrót do góry
pierzak1991
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze mam jedno pytanko bo jestem z okolic konina gdzie dokladnie znajduje sie gabinet Pana Skowronskiego ? moze jakies wskazowki ktos z was moze podac ?
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierzak1991 napisał:
jeszcze mam jedno pytanko bo jestem z okolic konina gdzie dokladnie znajduje sie gabinet Pana Skowronskiego ? moze jakies wskazowki ktos z was moze podac ?
Teraz zasadniczne pytanie czy chodzi Ci o p. Andrzeja czy o p. Marcina ?

1) Andrzej Skowroński, ul. Gorzelniana 1
Jak wjedziesz do Turku to na rondzie jedziesz prosto w kierunku Centrum. Dojeżdżasz do końca ulicy i masz obowiązek skrętu w lewo lub w prawo. Skręcasz w prawo i od razu po lewo masz spory budynek (wejście właśnie od tej strony), a dalej to już sobie poradzisz
2) Marcin Skowroński, ul Torowa 9a
Jak wjedziesz do Turku skręcasz w lewo w kierunku Koło, Łódź i jedziesz obwodnicą. Przejeżdzasz przez tory kolejowe, droga idzie po łuku w prawo. Dojeżdżasz do świateł, na których jedziesz prosto, a za nimi pierwsza ulica w prawo (Dworcowa). Tą jedziesz około 300-400m, po prawej stroni miniesz blok/i i skręcasz od razu w prawo (właściwie jest to pierwsza w prawo po zjechaniu z obwodnicy) Jedziesz jakieś 150m. i skręcasz w prawo (tak jak idzie droga). Później cały czas prosto, aż zjedziesz z asfaltu (choć jest zima więc cięzko wyczuć) i po lewej stronie masz jego gabinet.
Powrót do góry
pierzak1991
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Lut 04, 2010 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dziekuje bardzo za pomoc Uśmiech nawet nie wiedzialem ze jest 2 skowronskich a co do zapisu to jestem zapisany do Andrzej wiec mam nadzieje ze dobrze usunie osemki pozdrawiam
Powrót do góry
reyty
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wie ktoś w jakich godzinach przyjmuje Andrzej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
partyzant181
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin nie jest stomatologiem ale protetykiem wiec ewentualnie tylko proteza wchodzi w gre Jęzor jezeli chodzi o ekstrakcje ,,8'' zatrzymanej to chyba tylko Skowroński moze sie podjac.jest to jedyny chirurg w Turku.Jest to moje zdanie ale nie bede sie upieral bo jestesmy spokrewnieni i nie chce zeby ktos odebral to jako reklame. Osobiscie polecam Jęzor
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Paź 08, 2016 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeśli chodzi o wyrywanie chodzę do niego bo kobiety stomatolodzy w Turku raczej unikają wyrywania. Pan Andrzej jest chirurgiem w tej dziedzinie więc dobry jest w tym. Jego starszy syn Marcin robi tylko protezy. Jest jeszcze młodszy syn Kuba który jest też stomatologiem. I tu mała poprawka co do adresu. Panowie Skowrońscy przyjmują teraz na ulicy Wyzwolenia jak by jechać od kościoła na WZW w stronę strefy inwestycyjnej przez rondo osiedlowe. Na przeciwko buduje się nowy blok ten przy parku Tura.

Co do stomatologa to Pani E.Pyszyńska która przyjmuje tylko prywatnie w Sinturze na Kolskiej. Ci co na kasę chorych( fundusz itd.) przyjmują to rzeźnicy dla mnie są.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Ambitne tematy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: