« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

polecani pracodawcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miraz1992
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 12:41    Temat postu: polecani pracodawcy Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem na etapie szukania pracy i mam prośbę o to abyście wpisywali tu firmy czy zakłady w których warto by pracować, maja dobre warunki i dobre podejście do pracowników. Najlepiej o warsztatach mechaniki samochodowej lub blacharskiej, ale poproszę o każde miejsca. Przyda się to wszystkim szukającym pracy na naszym terenie Turku i okolic. Z góry dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateo_1990
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 23:34    Temat postu: Polecani pracodawcy z Turku i okolic Odpowiedz z cytatem

Polecani pracodawcy z Turku i okolic na fb

https://www.facebook.com/groups/312819162431611/
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 08:07    Temat postu: Re: polecani pracodawcy Odpowiedz z cytatem

miraz1992 napisał:
Witam, jestem na etapie szukania pracy i mam prośbę o to abyście wpisywali tu firmy czy zakłady w których warto by pracować, maja dobre warunki i dobre podejście do pracowników. Najlepiej o warsztatach mechaniki samochodowej lub blacharskiej, ale poproszę o każde miejsca. Przyda się to wszystkim szukającym pracy na naszym terenie Turku i okolic. Z góry dziękuje za pomoc.

Hmmm....Nie ma takich!!!!!
Powrót do góry
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może najpierw pochwal sie ile chciałbys zarabiać i co potrafisz a dopiero później wydawaj opinię, że nie ma dobrych pracodawców...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to ile chcę zarabiać i co potrafię tylko jak do tego się ustosunkowuje pracodawca. Z doświadczenia wiem że wysokość zarobków nie zależy od tego co potrafisz i jakie masz doświadczenie tylko od miasta lub rejonu w którym mieszkasz, pracujesz. "Ceny " pracy są z góry ustalone.
A ty ile zarabiasz i co potrafisz że stajesz w obronie pracodawców?? Moja wypowiedź to nie pospolity jak to nazywają "hejt" tylko życie.
PS. Tematem jest "Dobry pracodawca" więc zdefiniujmy takiego najpierw i wtedy niech każdy się wypowie w oparciu o doświadczenie i fakty.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że zaraz ktoś napisze, że staje w obronie pracodawcy... A prawda jest taka, że jeśli jesteś specjalnistą w swoim fachu (i nie mówię tu o trzymaniu łopaty) to takich ludzi sie ceni i płaci. Natomiast w Turku większość ludzi umie wykonywać prostą pracę a więc i zakłady tutaj istniejące daja niskie zarobki. Nikt nie otwiera tutaj centrum badawczego gdzie pracodawca potrafi sypnąć groszem bo kto do niego pójdzie pracować? Pracownik Profim, a może SunGarten? Jakie on ma pojęcie o wysokich technologiach? Nie obrażam nikogo, nie o to mi chodzi. Tacy ludzie tez są bardzo potrzebni, ale takie są realia. Nie ma tu wykwalifikowanych specjalistów żeby dostawali niewiadomo jaka kasę, a zwykłe linie produkcyjne które bazują na niskich kosztach.
Powrót do góry
miraz1992
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie w tym miejscu powinny się pojawić opinie na temat pracodawców a nie wasze prywatne rozmowy odbiegające od tematu
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc miraz odnosząc się do wypowiedzi kolegi jakiej pracy szukasz, od czego jesteś specjalistą, jakie masz uprawnienia itd..???
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmowa nie odbiegła od tematu - to jest forum dyskusyjne, a nie serwis działający na zasadzie pytanie-odpowiedź, więc można (jak wskazuje przymiotnik "dyskusyjne") dyskutować na temat wypowiedzi i opinii napisanych przez innych użytkowników. Oczywiście w granicach kultury i regulaminu, ale tutaj nie zauważyłam żadnego ich naruszenia.
Powrót do góry
miraz1992
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem mechanikiem, znam się na blacharstwie samochodowym, pracowałem trochę na produkcji i montażu mebli
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Paź 12, 2016 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za wiele mogę ci pomóc ponieważ nie znam zakładów mechanicznych czy blacharskich pod względem warunków pracy itd.
Powrót do góry
miraz1992
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale chodzi też o inne zakłady pracy, żeby to się przydało wszystkim a nie tylko mnie
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz ale nic nie mogę polecić ponieważ ani nie spotkałem ani nie słyszałem o dobrym, uczciwym, dobrze płacącym pracodawcy bo taki nie istnieje, przynajmniej taki który ma te wszystkie dobre cechy. Ale chyba Sergio może kogoś takiego zna?? Muszę przyznać, że zaintrygowała mnie jego wypowiedź i jestem ciekaw gdzie w Turku czy okolicach można w dobrych warunkach dobrze zarobić. No i jaką specjalność trzeba posiadać rzecz jasna.

PS. Jaka jest twoja wiedza miraz odnośnie zarobków mechaników samochodowych czy blacharzy. Ile tacy fachowcy zarabiają w Turku??
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K!bel- czytaj proszę ze zrozumieniem:
Sergio napisał:
Nie ma tu wykwalifikowanych specjalistów żeby dostawali niewiadomo jaka kasę, a zwykłe linie produkcyjne które bazują na niskich kosztach.

Koledze mechanikowi jak chce trochę więcej zarobić proponuję założyć wałsna działalność- to chyba najprostsza droga żeby w rejonie Turku zarobic trochę ponad to co dostaniesz u kogoś... Zwłaszcza jeśli będziesz dobry w swoim fachu- a zakładam, że taki właśnie jesteś.
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergio napisał:
To może najpierw pochwal sie ile chciałbys zarabiać i co potrafisz a dopiero później wydawaj opinię, że nie ma dobrych pracodawców...

To ty czytaj ze zrozumieniem. Jeśli wypowiadasz tego typu słowa to rozumiem, że znasz tych dobrych pracodawców. A moja opinia właśnie opiera się na faktach które mówią o tym, że nie ważne jakie masz wykształcenie, umiejętności, zawód, uprawnienia, czy jesteś dobrym, rzetelnym pracownikiem, że pracujesz 2 razy szybciej i lepiej niż inni. Pracodawca chce ci zapłacić najmniej jak tylko się da. Tyle ile max daje państwo, tyle ile płaci się w naszym rejonie, mieście. Nikt nie che się wychylać w sensie takim, że tu czy tam płacą tak to czemu ja mam płacić więcej.
A co do wysokości zarobków. To ile twoim zdaniem powinna zarabiać łącznie na rękę każda polska rodzina (czyli oboje rodziców) by żyć godnie w tym kraju?? Godnie, czyli je w domu i nie martwi się czy starczy im do następnej wypłaty, nie biorą kredytów by kupić lodówkę czy telewizor bo się zepsuł. Mogą odłożyć spokojnie na grubsze zakupy.
Powrót do góry
mateo_1990
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam stronę:

https://www.facebook.com/Polecani-pracodawcy-z-Turku-i-okolic-299746900409699/
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K!bel napisał:

A co do wysokości zarobków. To ile twoim zdaniem powinna zarabiać łącznie na rękę każda polska rodzina (czyli oboje rodziców) by żyć godnie w tym kraju?? Godnie, czyli je w domu i nie martwi się czy starczy im do następnej wypłaty, nie biorą kredytów by kupić lodówkę czy telewizor bo się zepsuł. Mogą odłożyć spokojnie na grubsze zakupy.

A możesz powiedzieć dlaczego do mnie kierujesz takie pytanie? Ale odpowiem bo widze, że masz mnie za eksperta Oczko Otóż nie wiem ile powinna zarabiać rodzina żeby godnie żyć. Wiem ile musi zarabiac moja, ale to pozwól że zostawię dla siebie. Uważam, że to sprawa indywidualna. Jedna będzie szczęsliwa mając do życia słońce i tlen, inna samochód, TV i domek jednorodzinny. W jednym i drugim przypadku wyobrażam sobie godne życie, a potrzeby beda skrajnie inne. Dla jednych punktem godności będzie posiadanie mieszkania, dla innych wystarczy wynajęte, dla jednych podstawą jest dobry samochód, dla innych taki co jeździ, albo rower. Nie wiem jaki jest Twój wyznacznik godnego życia i uważam, że sam musisz okreslic jakie sa Twoje potrzeby finansowe do spełnienia tych potrzeb.

Wracając do tematu. Sam napisałeś, że pracujesz dwa razy szybciej niż inni, a więc na tym polega Twoja przewaga na rynku pracy? To słabiutki argument dla pracodawcy, a Ty jesli chcesz zarabiać więcej zatrudnij się na akord. Nie wiem czy zarobisz dużo, ale na pewno dwa razy więcej od pozostałych.

Chesz zarabiać naprawdę dużo? Może zostań programistą- pisz programy czy coś w tym stylu. To można robić zdalnie. Wcale nie musisz wyjeżdżać z Turku. Praca oparta na wiedzy, a nie szybkości wykonywania prostych czynności jest dziś chyba najlepiej płatna na rynku. No może jeszcze z nadania politycznego, ale to już inna działka.
Powrót do góry
miraz1992
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ze to forum dyskusyjne ale dlaczego nie podajecie odpowiedzi na pytanie w temacie tylko piszecie na swoje tematy co wy ludzie czytać ze zrozumieniem nie potraficie, nie nauczyli w szkole to może trzeba tam wrócić. Żadnego pożytku z takiego forum i powinno zostać zamknięte.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sie wypisz z niego, to jeszcze wolny kraj
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miraz1992 napisał:
Wiem ze to forum dyskusyjne ale dlaczego nie podajecie odpowiedzi na pytanie w temacie tylko piszecie na swoje tematy co wy ludzie czytać ze zrozumieniem nie potraficie, nie nauczyli w szkole to może trzeba tam wrócić.

Właśnie dlatego, że jest to forum dyskusyjne. Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Cytat:
Żadnego pożytku z takiego forum i powinno zostać zamknięte.

Jako administrator rozpatrzyłam Twój wniosek i podjęłam decyzję o jego odrzuceniu. Niemniej dziękuję za Twój głos w sprawie funkcjonowania forum Uśmiech.
Powrót do góry
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Wto Lis 01, 2016 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę miraz ma racji, ale tylko w tym że nie dostał odpowiedzi na swoje pytanie. Choć obawiam się, że udzielenie odpowiedzi odnośnie " firmy czy zakłady w których warto by pracować, maja dobre warunki i dobre podejście do pracowników. Najlepiej o warsztatach mechaniki samochodowej lub blacharskiej, ale poproszę o każde miejsca" jest trudne ,a nawet nie wykonalne (w moim mniemaniu) jak już zresztą napisałem w moich postach.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że kogoś może zirytować brak precyzyjnej odpowiedzi na zadane przez niego pytanie, ale nie akceptuję sytuacji, w której doprowadza to do kąśliwych uwag pod adresem użytkowników albo obrażania ich.

HP nie jest serwisem działającym na zasadzie pytanie-odpowiedź (w sieci istnieją takie fora i witryny), ale forum dyskusyjnym. Oznacza to, że nikt nie ma obowiązku ścisłego odpowiadania na zadane przez inną osobą pytanie, a każda dyskusja, która ma związek z poruszanym w danym miejscu tematem, jest jak najbardziej dopuszczalna.

Przejawy aktywności na forum mnie jak najbardziej cieszą, szanuję każdego użytkownika, ale jeżeli komuś nie podobają się zasady tutaj panujące, przypominam, że bycie użytkownikiem HP nie jest rzeczą obowiązkową - jeżeli nasza witryna kogoś denerwuje, pozostaje ją wyłączyć, nie odwiedzać jej, a teksty, że "forum powinno zostać zamknięte" można sobie darować.
Powrót do góry
mateo_1990
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Lis 11, 2016 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzi nie idzie przegadać, każdy po swojemu i żaden nie pomoże bezinteresownie. Tak więc użytkownicy tego forum odpowiedź powinna wyglądać następująco:
Firma PROFIM- oprócz dobrych zarobków to nie warto tam pracować, podejście przełożonych jest takie aby zgnoić człowieka, zabrać premie, zrzucić jak najwięcej winy i odpowiedzialności na podwładnych, nie ma miłej atmosfery. Tylko dobre zarobki, ale nie tylko pieniądze się liczą w życiu, także nie polecam tej firmy.
Powrót do góry
miraz1992
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Lis 11, 2016 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje za odpowiedź mateo_1990, chociaż jeden normalny człowiek
Powrót do góry
andzia87654321
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nikomu się nie chce dodawać tu tych opinii, przecież to każdemu się może przydać
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dodaj, co stoi na przeszkodzie? Uśmiech
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pracę na magazynie w Profim. Są dobre zarobki. Wiadomo, że czasem jest zimno i pracownicy muszą ładować auta na dworze czy po prostu wyjeżdżać z hali ale ogólnie uważam, że to jedna z lepszych firm w okolicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
andzia87654321
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to że jeszcze nigdzie nie pracowałam i szukam pracy i chętnie się dowiem gdzie jakie są warunki
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, więc może inni też są w podobnej sytuacji albo nie spotkali jeszcze pracodawcy, którego chcieliby polecić, a nie od razu, że "nikomu się nie chce pisać".
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: