« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZINA CUP - Puchar Dwóch Miast

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klodol
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe


Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 454

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 21:08    Temat postu: ZINA CUP - Puchar Dwóch Miast Odpowiedz z cytatem

ZAPRASZAMY

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klodol
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe


Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 454

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzial druzyn na grupy:

Grupa A - rozgrywki do południa - Dobra

1. Warta Krzymów
2. FC Kawęczyn
3. Auto-Części Szewczyk Zduńska Wola
4. Silesia Tychy

Grupa B - rozgrywki do południa - Turek

1. Górnik Konin
2. Lanko Dobra
3. Chrobry Głogów
4. Tulisia Tuliszków

Gruba C - rozgrywki po południu - Dobra

1. Wicher Dobra
2. Pogoń Szczecin
3. WSB Poznań
4. Grom Malanów

Grupa D - rozgrywki po południu - Turek

1. Tur 1921 Turek
2. Toroma Torzym
3. Polonia Wrocław
4. Kasztelania Brudzew
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klodol
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe


Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 454

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARMONOGRAM TURNIEJU:
SOBOTA
Rozgrywki Dobra - hala w Dobrej
Grupa A – 11.00-14.00
1. Warta Krzymów
2. FC Kawęczyn
3. Auto-Części Szewczyk Zduńska Wola
4. Silesia Tychy
14:15-15.15 Pokaz oraz warsztaty „Football Freestyle”- Adrian Duszak, Grzegorz Staśkiewicz
Grupa C – 15.30-18.30
1. Wicher Dobra
2. Pogoń Szczecin
3. WSB Poznań
4. Grom Malanów
18.30-19.00 Oficjalne zamknięcie fazy grupowej,
Przyjazd Reprezentacji Artystów Polskich
Rozgrywki Turek- hala sportowa przy Gimnazjum nr.2 (obok parku)
Grupa B – 11.00-14.00
1. Górnik Konin
2. Lanko Dobra
3. Chrobry Głogów
4. Tulisia Tuliszków
Grupa D – 15.30-18.30
1. Tur 1921 Turek
2. Toroma Torzym
3. Polonia Wrocław
4. Kasztelania Brudzew
18.30-19.00
Oficjalne zamknięcie fazy grupowej,
Przyjazd Reprezentacji Artystów Polskich
NIEDZIELA
11.00- Wręczenie stypendiów sportowych Burmistrza Miasta Turku Romana Antosika
11.40- Warsztaty szkoleniowe „Football Freestyle-nauka tricków, sztuczek piłkarskich”- Paweł Skóra- Mistrz Świata Football Freestyle-nauka
12.10- Pokaz sztuczek Football Freestyle- pokaz sztuczek piłkarskich”- Paweł Skóra- Mistrz Świata Football Freestyle-nauka
13.00- Oficjalne otwarcie turnieju finałowego ZINA CUP 2- TURNIEJ PUCHAR DWÓCH MIAST
13.15- 15.30 Mecze ćwierćfinałowe
15.45-16.45 Mecze półfinałowe
17.30 WIELKI FINAŁ
18.00 Mecz- Reprezentacja Artystów Polskich - Zawodnicy Tura Turek i Wichru Dobra
18.00 Ceremonia wręczenia nagród, podpisywanie autografów przez zawodników RAP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


HP.turek.net.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresć umieszczanych opinii.
Zalogowanie i użytkowanie Forum (HydeParku) oznacza akceptację regulaminu HydePark w aktualnym brzmieniu.

  « Turek.net.pl