« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Węże 2017

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 18:27    Temat postu: Węże 2017 Odpowiedz z cytatem

Węże, polskie Złote Maliny, czyli antynagrody dla najgorszych filmów ubiegłego roku. Zobaczyłam dzisiaj tegoroczne nominacje i naszła mnie myśl, aby poruszyć tutaj ten temat.

Pełną listę nominowanych wraz ze szczegółowym wykazem kategorii można zobaczyć tutaj (onet.pl).

Ja ograniczę się do wypisania kandydatów do Wielkiego Węża za najgorszy film roku - źródło opisów takie, jak powyżej:

1. #wszystkogra - za zmarnowany potencjał na dobre komercyjne kino i nieumiejętność skoordynowania scenariusza, aktorów, piosenek i Warszawy.

2. "Gejsza" - za najciekawszą od kilku lat próbę dorównania poziomem filmu "Kac Wawie", tyle że w stylu noir.

3. "Historia Roja" - za przerażający brak umiejętności w próbie przedstawienia antykomunistycznego podziemia w powojennej Polsce.

4. "Kobiety bez wstydu" - za produkt komediopodobny, którego wstydzić powinni się wszyscy zaangażowani w produkcję.

5. "Smoleńsk" - za powrót do kina socrealistycznego w jego najczystszej postaci (tylko z odwróconymi biegunami).

Najwięcej nominacji do Węży w różnych kategoriach zdobyły: "Smoleńsk" (17), "Historia Roja" (8) i "#wszystkogra", "Gejsza" (7).

Ciekawi mnie, czy ktoś z Was oglądał którykolwiek z tych filmów. Jeżeli tak - zgadzacie się z tym, że któryś z nich zasługuje na miano najgorszej polskiej produkcji 2016?

Może dla odmiany pospieramy się o kinematografię, a nie politykę Oczko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: