« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

27 lipiec Iron Maiden

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 11:43    Temat postu: 27 lipiec Iron Maiden Odpowiedz z cytatem

Hej!
Szukamy chętnych do wspólnego wyjazdu na koncert do Krakowa.
Planujemy wynająć busa. Jest na 6 osób.
Czy ktoś z Turku jeszcze się wybiera i chce dołączyć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prawdopodobnie się wybieram, ale raczej nie będę jechać z Turku. Mam nadzieję, że w Turku znajdzie się na tyle fanów dobrej muzyki, żebyś mógł zebrać komplet.

Swoją drogą, gdyby do Turku dojeżdżała kolej, gorąco polecałabym podróż pociągiem - noce spędzone na dworcu w oczekiwaniu na pierwszy powrotny pociąg rano, stanowią miły dodatek do wspomnień z samego koncertu Bardzo szczęśliwy Po poprzednim koncercie Maidenów w 2016 na dworcu we Wrocławiu w nocy był taki tłok, że ciężko było znaleźć jakieś miejsca do siedzenia... podobnie zresztą wyglądał rok wcześniej Centralny w Warszawie po AC/DC, nie wspominając już o kolejkach do dworcowego McDonalda Oczko

Tak, wiem, że mój post niczego nie wnosi do Twojego pytania Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: