« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LEGO Hobby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 19:54    Temat postu: LEGO Hobby Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie czy LEGO to fajne Hobby. Nawet jeśli to bardzo drogie. Zauważyłem, że właśnie cena powoduje wielką sceptyczność do tego tematu. Co sądzicie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde hobby jakieś tam środki finansowe pochłania. Skoro ktoś twierdzi że Lego jest warte tej ceny to może się tym zajmować. Lecz jeszcze jest kwestia marki, a w zasadzie cena za markę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora zrobić sobie dziecko by znów móc z czystym sumieniem pobawić się klockami lego Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q1aser
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne hobby, ogolnie są ludzie ktorzy wiele tysięcy zł na to wydają. Maniacy Uśmiech Ja lego sie bawilem tylko jako dziecko Oczko Czyli bardzo dawno
Beksa
Powrót do góry
tratwa1
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też w lego bawiłem się jako dziecko i gwarantuję, że wtedy chciałem, marzyłem o tym, zeby mieć te wielkie modele... Dziś mi na tym nie zależy... A dzisiejsze dzieci mają fajniej, bo mają chociażby minecrafta, czyli jeszcze lepiej niż lego.
Powrót do góry
Adam
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie co jakiś czas dokupię jakiś zestawik synkowi żeby się z nim pobawić Bardzo szczęśliwy . Jenak uważam że LEGO trochę się zepsuły - kiedyś były LEGO SYSTEM - Było tam wszystko, rycerze, piraci (pamiętam te strzelające armaty na sprężynkę i rarytas - świecące w ciemności kościotrupy lol ) do tego również standardowe klocki czyli miasto, kosmos i podwodny świat.
Teraz jest tylko lego CITY i KNIGHT o ile te pierwsze są w porządku to te drugie ni jak mają się już do zamierzchłych czasów rycerstwa. Wprowadzili również rozdzielenie na lego dla dziewczynek czyli FRIENDS ale to uważam za poroniony pomysł. Raz że figurki są mało "LEGOWE" to jakoś ten wszechobecny fiolet i róż mnie zniechęca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: