« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rząd PiS-u / Sejm VIII kadencji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polonus
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marazm na forum, nawet w czasie kampanii wyborczej, związany jest zapewne z usunięciem od pewnego czasu linku do tego forum ze strony głównej turek.net.pl, gdzie zawsze były zajawki kilku ostatnich wpisów hp. Ważniejsze są ogłoszenia, bo za tym stoi kasa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sergio

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rzeczywiście szkoda. W innym temacie rzuciłem luźny pomysł żeby na głównej powstał jakiś artykuł czy coś co być może przyciągnęłoby tutaj kolejnych chętnych do dyskusji.

A co do polityki to ciekawy jestem wyroku ws. pozwu w trybie wyborczym o którym wczoraj wspominał Schetyna. Gdyby był korzystny dla PO to może choć trochę bajkopisarze z PiS-u wyhamują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw. ciekawostka

Onet publikuje tasmy z morawieckim, wszystko wygrzebane z akt sądowych etc etc, bo jako pierwszym chciało im sie pogrzebac,
Narracja pis: 'odgrzewane kotlety', 'nie ma tam nic do czego mozna by sie przyczepic', umniejszanie załatwiania pracy w banku tłumaczona przez morawieckiego mimo, ze jest tam rozmowa o załatwianiu pracy, i próba dania 100k uwczesnemu ministrowi z pieniedzy banku,

tydzien pozniej tvp publikuje inne obciazajace politykow po tasmy,
brak źródła, nie było o nich wiadomo nic wczesniej, nie było ich w aktach sądowych,
najwyrazniej prawo i sprawiedliwosc jeszcze ma troche tasm na czarną godzine
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj włączyłem na moment wiadomosci tvp1. Tam już nikt specjalnie nie wyśila się żeby zachować pozory obiektywizmu. Ten sprogram chyba za grupę docelową wybrał sobie swój partyjny beton i głównie do niego kieruje informacje. Gdybym mógł to zapytalbym jakiegoś redaktora jaka jest największą wadą PiSu i jaka największą zaletę ma PO. Tak dla jaj. A później zapytalbym kiedy ostatnio w wiadomościach był jakiś reportaż krytykujący aktualnie nam panujących.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie czasem zdarzy się włączyć na chwilę "Wiadomości" TVP 1, żeby poczytać te słynne już chyba nagłówki Oczko. A co do pozorów obiektywizmu, to w mojej ocenie zrezygnowano z nich również w konkurencyjnych "Faktach" - nagminnie słyszę tam, jak prowadzący komentuje przedstawiane wiadomości, co w programie INFORMACYJNYM absolutnie nie powinno mieć miejsca.

A odnośnie do taśm... cóż, jeśli nawet one nie poruszyły aktywności na forum, to chyba rzeczywiście jest kiepsko Oczko. To, co mnie w nich zaskoczyło, to nie samo meritum nagranej rozmowy, bo po politykach - niezależnie od opcji - nie spodziewam się zbyt wiele, ale język, jakim posługiwał się tam pan Morawiecki. Bądź co bądź nie podejrzewałam go o taki poziom kultury wypowiedzi i nie ma tutaj znaczenia, że była to rozmowa z założenia prywatna.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatna, czy nie to jedno, ale propozycja stowki to dyskwalifikacja. Sorry, ale gdyby Tusk tak mówił to miałby od Ziobry pozew do wszystkich sądów naraz. A tak? Cisza.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Paź 13, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie te taśmy są dyskwalifikujące z kilku co najmniej względów, podobnie jak było to w przypadku polityków Platformy. Niemniej wydaje się, że na elektoracie PiS-u nie zrobiły one większego wrażenia, o ile zrobiły w ogóle jakiekolwiek.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto powiedział, że święto niepodległości trzeba uczcić marszem?
Przecież to jakiś kabaret. Naprawdę nie ma innych fajniejszych sposobów na świętowanie? Chyba w narodzie zatęsknili za pochodami 1 majowymi skoro odkilku dni nie mówi się o niczym innym jak tylko o tym kto idzie, kto nie, kto szybciej, kto zakazał, kto zaprosił, kto nie skorzystał itp. itd. Mam z tego niezły ubaw.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie mam duży żal do rządzących o ten organizacyjny bajzel. Mam wrażenie, że czasu było aż nadto, aby dobrze przygotować się do obchodów stulecia, a nie że marsz na ostatnią chwilę, wolny 12 listopada na ostatnią chwilę, decyzja ws. handlu 12-go też na ostatnią chwilę... I zamiast dyskutować o święcie, dyskutowaliśmy, co, jak i czy w ogóle się odbędzie.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszła prowizorka na każdym kroku. Rzeczywistość dogania populizm.
Do tego teraz afera z KNF- przecież system bankowy kraju to jedno z najważniejszych czym państwo powinno sprawnie i uczciwie kierować- a tu klops.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Strona 28 z 28

Skocz do: