« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zaknięcie HP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonim__
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:01    Temat postu: Zaknięcie HP Odpowiedz z cytatem

Elo,

czy admin już postanowił, kiedy zamykacie HP?

Po czasie nieobecności wszedłem i widzę że dawne czasy już nie wrócą na HP. Cool Pozdrawiam Staruchów Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No będzie szkoda, ale chyba ten czas nadchodzi. Aktywność spadła tutaj niemal do zera, a szkoda bo mimo wielu różnic jakość dyskusji tutaj zawsze była pilnowana i hejtu i nienawiści której gdzie indziej nie brakuje tutaj raczej nigdy nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, mnie skończyły się pomysły, jak przywrócić HP choćby cień dawnej świetności i utrzymać forum jako miejsce kameralnej, ale merytorycznej i cywilizowanej dyskusji.

Niemniej nie planuję zamknięcia HP, idą wybory - te najbardziej emocjonujące, parlamentarne - więc może coś się wtedy ruszy? Uśmiech
Powrót do góry
anonim__
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę wątpię, czy wybory coś zmienią... tak jak minęła era mirc i kanału #Turek czy #Tureczek, NK. Tak chyba przyjdzie pora na HP. Łezka się kręci jak przypominam sobie spotkania na kanału czy hp w Paradiso czy parku Bardzo szczęśliwy

Jak byście wpadli na zamknięcie HP to wysilicie na maile wiadomości o zamknięciu i może z jakąś imprezą na zamknięcie może pojawią się stare gęby jak pit, milenka i inni Bardzo szczęśliwy

Ps wchodzę z ciekawości czy moje konto jeszcze istnieje.

Zalogowałem się tu 16 lat temu!!!!! Ale jestem stary Smutny
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko, mnie w tym roku 17 lat stuknie na tym forum (i druga osiemnastka w życiu realnym).

Obawiam się, że rozruszanie forum do dawnej świetności będzie niemożliwe. Pamiętajmy, że w latach, kiedy forum było u szczytu popularności, nie było facebooka, nawet NK nie było. HP służył nam nie tylko jako forum, ale także jako miejsce do kontaktowania się. I chyba służył nieźle, dyskusje na ciekawe tematy, imprezy (mniej i bardziej oficjalne), wyjazdy na Woodstock. Można by długo wymieniać.

To już nie wróci z jednego powodu - młodsze pokolenie (wiem, brzmię jak stary zgred, ale Ci, którzy aktywnie się udzielali na HP przed 17-13 laty to "zgredy") ma inne sposoby komunikacji, pod artykułami na portalach (także na Turek.net.pl) mamy komentarze zintegrowane z facebookiem, który przejął rolę głównego medium w sieci. A my - "stare dziady" zwyczajnie nie mamy czasu na siedzenie w Internecie. Praca, dom, dzieci to wszystko zajmuje tyle czasu, że nie ma możliwości czytania, czy pisania na forach, tak jak to się robiło przed laty. Nie czarujmy się, fejs jest szybszy, na byle komórce się go przejrzy, nawet siedząc na toalecie.
Sam jestem w szoku i nie mam pojęcia ile to czasu minęło od ostatniego mojego wpisu na HP. Ale co się dziwić, dzisiaj jest pierwszy wieczór od bardzo dawna, kiedy włączyłem komputer i nie pracuję na nim, nie sprawdzam czegoś, tylko po prostu spędzam sobie czas na przeglądaniu stron.

Szkoda jednak forum i mam nadzieję, że nie zostanie zamknięte. Tylko aby tak się nie stało, musimy coś tu pisać. Nie mogę obiecać, że będę tu pisać tyle co dawniej, ale postaram się częściej zaglądać i pisać od czasu do czasu.

P.S. A jakby tak ktoś ogarnięty, np. Fafku, stworzył apkę - HP na smartfona? Widok dostosowany do małego ekranu dotykowego, łatwe przeglądanie tematów... Na pewno można wtedy być nieco aktywniejszym na HP, nawet siedząc na kibelku Oczko
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt nie liczy na przywrócenie HP czasów dawnej świetności, w których dla każdego działu potrzebny był moderator, a dla tych najbardziej newralgicznych, jak Polityka czy Ambitne nawet kilkoro Oczko Masz zupełną rację, że czasy są już inne, świat aktywności internetowej wystrzelił do przodu, co sprawiło, że fora dyskusyjne w dużej mierze przeszły do lamusa. Hydeparkowicze ze "starej gwardii", tworzący forum kilkanaście lat temu, na pewno zgodzą się ze mną, że HP nie było jedynie miejscem dyskusji i wymiany poglądów, ale stanowiło dość ważny punkt w codziennym życiu. Spotykaliśmy się na bardziej i mniej oficjalnych spotkaniach, dyskutowaliśmy nie tylko na forum, ale i o forum, urządzaliśmy wieczory na turkowskim czacie... jednym słowem HP było dość wyraźnie obecne w naszej codzienności.

Nadal jednak mam nadzieję, że HP stanie się tym, czym było jeszcze kilkanaście miesięcy temu, czyli miejscem kameralnej, ale jednak dość ożywionej dyskusji na bardziej i mniej gorące tematy Uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: