« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mc Donalds
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Ambitne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie zapomnę jak za dzieciaka jeszcze kupiłem jakąś kanapkę na podstawie zdjecia i jaką miałem minę po odwinięciu z papierka. Była mniej wiecej taka jak dzieciaki dowiadują się, że św. Mikołaj nie istnieje. lol

W Turku jeszcze nie miałem okazji zawitać i skosztować tego światowego jedzenia, może wynika to z faktu że w ogóle w złotych łukach bardzo rzadko jadam. Ogolnie jak jeżdżę czy to przez Kalisz, czy Konin czy kilka innych podobnych miejsc i ile razy mam przebłysk a może wjadę to jak widze te megakolejki to od razu ochota mi mija. Nie rozumiem co jest fajnego w staniu w kolejce i czekaniu czasami naprawde długo żeby zjeść coś co wcale szału smakowo nie robi. Nie zapomne jak wracałem ze Szklarskiej Poręby i wjechaliśmy z żoną do maka w Strzegomiu- generalnie podobne miasteczko do Turku. Zamówiłem coś tak na szybko jakaś kanapkę czy loda, czy kawę- cos co powinno być niejako od ręki. Pierwsze co to mój numerek nawet nie pojawił się na ekranie- tyle było zamówień. A podobno po to to wprowadzali żeby własnie takie przypadki jak ja nie czekały. Wcześniej wszyscy stali w megakolejkach do kas. No nic to. Żona jak to zobaczyła to poszła do biedry obok- zrobiła zakupy(tak takie tygodniowe zakupy!), wróciła a ja dalej czekałem na swoje zamówienie. I każdy numerek który był wywoływany to się na tacy nie mieściły te zamówienia. Ot taka rozrywka plus ruch z gór zrobiły swoje. Od tej pory ile razy tam nie jadę to żartuję, a może weekend spędzimy tutaj... Drugi raz gdzie dałem się wrobić to był mak w Oleśnicy. Ciul tam, że trzeba zjechać z eski i nieźle się nakrecić żeby do niego dojechać. Wchodzę do środka, a tam szkolna wycieczka. No trudno. Skoro już tyle zjechałem to jakoś to przetrwam. Zanim dostałem swoje zamówienie dojechały jeszcze 3 autokary dzieciarni! Stałem z setką dzieciaków w oczekiwaniu na bułkę. Już wiem co czuje nauczyciel na korytarzu w czasie przerwy w szkole. I od tamtej pory naprawdę zachodze w głowę co w tym takiego super. Jeszcze jedna sytuacja ale w druga stronę to wyjazd w Bieszczady, zrobione kanapeczki a do maka przy A4 poszlismy jedynie po kawę. Mina na parkingu osób ze stolika obok gdzie dostali coś co przypominało podeszwę buta- bo to jeszcze była oferta śniadaniowa bezcenna. Siedzieliśmy sobie na parkingu i jedlismy super smaczne kanapki a tamtym po prostu slinka leciała i pewnie zapłacli za to jeszcze jak za złoto. No cóż. Trochę przydługi wywód ale prawdziwy Uśmiech Smcznego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
fiddel
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto w tych złotych łukach bywa częściej i coś dobrego jest w stanie powiedzieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Ambitne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: