« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zlodzieje??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Mar 25, 2004 21:40    Temat postu: zlodzieje?? Odpowiedz z cytatem

chce sie spytać czy to fair?..czy ci młodzi ludzie nie maja znajomych wśrod ekspedientek pracujacych za najnizszą krajowa..a moze mame? wiec powiedzcie..jak to jest ukraść ze sklepu dwie koszulki po 59zl jedna? czy mlodzież juz nie ma wogole honoru...czy to w porzadku? powiecie naiwna..mozę,,,ale ja wierze ludziom...jednak pora patrzeć na każdego jak na potencjalnego zlodzieja...wiec prosze sie nie dziwić niemilym ekspedientkom..aha..mam mozliwośc dojścia kto to byl...ale szkoda mi serca ich rodziców...nie chce by zawiedli sie na swoich dzieciach ....więc pozdrawiam ....i smutno mi toche....pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_bastaa
la chaton :)

PostWysłany: Czw Mar 25, 2004 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hym.. Ale.. o co chodzi ? :?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Mar 26, 2004 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o to chodzi,że teraz jak sie mówi o złodziejach to nie wiadomo o co chodzi..o to,ze podejrzewam ci zlodziejaszkowie nie czuja nawet ,ze cos zlego zrobili...tylko sie cieszą,ze im sie udało..malo tego..pewnie pojdą do kumpli i bedą szpanować i napewno nikt im nie powie,ze zrobili coś zlego... o to,że istnieje spoleczne przyzwolenie na takie zachowania..zę uczciwość nie w cenie.....
ps.mam nadzieje,ze choc zycie bedzie kiedys sprawiedliwe,i kiedyś ktoś ukradnie tym młodzieńcom...milosc..dziewczyne..miejsce na studiach...a moze samochód..? to brzmi mściwie?..moze...ale też bardzo zyciowo.. czyz nie????
Powrót do góry
_bastaa
la chaton :)

PostWysłany: Pią Mar 26, 2004 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eshh..
Nadal nic nie rozumiem. ;\
Jacy złodziejaszkowie, jacy młodzi ludzie ?
Ktoś mi to rzetelnie wytłumaczy ? Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ADAMO
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Mar 26, 2004 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jedno "Za kradzież-ręka powinna polecieć....."
Nie ma litości...
Ten gnój litości nie ma do Ciebie...
I nie patrz na jego smutne oczka....
On/a się odwróci i zedrze z Ciebie.... Myśl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Mar 27, 2004 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Adas dnia Sro Cze 23, 2010 11:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Mar 27, 2004 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złodzieje to cwele tyle wam powiem Uśmiech
Powrót do góry
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Mar 27, 2004 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie o to mi chodzilo.o slowa dezaprobaty.....i w sumie nie ma znaczenia czy mlody czy stary...czy biedny czy bogaty...ale o to,ze zanikają zasady...wartosci...moze jestem nie dzisiejsza...ale coraz wiecej rzeczy uważane jest za normalne..dopuszczalne i wybaczalne...kiedys ludzie bali sie kosciola..szkoly..czy rodziców..byly ideały...wzorce...teraz totalny luz...życie dla siebie..lapanie przyjemności..i walke o swoje mieć...czy teraz lepiej czy gorzej....?....chociaż zlodzieje jak byli tak są i będą..neistety....milęgo wekendu zycze wszystkim..pa
Powrót do góry
kiinaa
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Mar 29, 2004 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potepiam zlodzieji jak Wy, ale czasem sa sytuacje w zyciu w ktorych do glowy nie przychodzi nic innego jak isc i ukrasc...to smutne... lol2
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Wto Mar 30, 2004 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie kinnaa niektorzy rodzice kradna z koniecznosci bo nie maja za co wykarmic dzieci lol2 !no bo to jest dla nich najlepsze rozwiazanie poniewaz zadko mozna znalesc osoby ktore by im pomogy Smutny !a wiemy przeciez ze ludzie nie lubia zebrac na ulicy aby miec na chleb wiec wola krasc lol2
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Wto Mar 30, 2004 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgodze sie z tobą qruello Uśmiech zycie z musza do takich czynnow ludzi głodnych ,biednych niemajacych z czego utrzymac rodzinne to jest zrozumiałe niepopieram tego , ale sa i tacy co kradą aby mieć na drag czy cos innego dla własnego uzytku i takich trza wytępic rodacy kurcze do pracy anie krasc
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Wto Mar 30, 2004 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do roboty a nie krasc !!!!!!!!!! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
BaQ-
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2004 21:48    Temat postu: hmm Odpowiedz z cytatem

loooool co wy sie qrw** przejmujecie zlodziejami Yyyy... to ich sprawa hm cwikla jak bys zyl w biedzie to ciekawe jak bys szedl gdzies nie wiem glodny i zobaczyl sad jablek i nie polecial bys za plot i nie wpier*** to jest tez kradziesz :> looooooooooool woogole (te tematy niektore to mnie rozzz no ten Jęzor )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2004 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BaQ..no tak..bieda..i dlatego trzeba zarąbać koszulki adidasa po 60zl jedna...dwie koszulki to tygodniówka ekspedientki..czyli ona tez biedna to moze pójdzie do twojego domu i też coś ci zwędzi..bo przecież usprawiedliwiona...ma dzieci do wykarmienia...ladna filozofia...i z takim podejściem ktos narzeka na tematy,,,,.pozdrawiam...
Powrót do góry
BaQ-
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2004 20:58    Temat postu: hm Odpowiedz z cytatem

co ty wiesz o zabjianiu... :]
Powrót do góry
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2004 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o zabijaniu nic..o zlodziejach też niewiele....ale widze co robi sie ze spoleczeństwem...niestety ubozejemy nie tylko materialnie ale i moralnie... nie wiem dlaczego?...czy bieda pozbawia nas szacunku do drugiego człowieka?...usprawiedliwia odejscie od zasad...kiedys i zlodzieje mieli swoj kodeks honorwy...dziś nie ma żadnych tabu...wszystko wolno..wyscig szczurow...materializm...przykro to pisać...jednak wciaż tkwi we mnie nadzieja,że idac ulicami spotykam prawdziwego czlowieka... pozdrawiam...
Powrót do góry
Y_U_P_P_I
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2004 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwikla napisał:
do roboty a nie krasc !!!!!!!!!! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Do roboty mowisz, tylko najpierw trzeba tą "robotę" mieć. Jak wiemy w Turku temat "wolnych" miejsc pracy jest raczej na wyczerpaniu.....ba......nie ma ich wogole Smutny (zdarzaja sie wyjatki,ale ogolnie jest klapa). Nie bede sie tutaj zaglebial w temat bezrobocia,bo nie o to chodzi Ty głupku! Jednak musimy pamietac, ze nie wszyscy kradna z koniecznosci, dla niektorych to jest forma "zabawy" i popisu przed "kumplami". Jak na moj gust, zjawiska tego nie da sie wyeliminowac, bo złodziejstwo jest jak narkotyk.....raz sprobojesz i juz nie mozesz przestac (nie zawsze to sie sprawdza, ale w wiekszosci przypadków tak jest) lol2
Powrót do góry
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2004 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YUUPI..masz racje...bieda nie usprawiedliwia kradzieży...poza tym,znam takie osoby które mają i kradną...a ci co nie mają z oporoami idą do opieki...dawniej nawet po paczki do kościola podjeżdżali samochodami a prawdziwi ubodzy nie chodzili...wszystko jednak zależy od człowieka...wychowania..jego zasad...status materialny tu chyba jednak nie ma znaczenia..ja bym sie jednak sklaniala nawet na brak idealów..wzorcow..zachamowań dzisiejszego młodego pokolenia...może bardziej to.?..zlodziejstwo zrobiło sie bardziej bezczelne...a tak sie staralam nie wieszać psów na młodych....trudno..pamietam jednak ,że są wyjatki..i dla nich glębokie wyrazy uznania i szacunku:)))..pozdrawiam....
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2004 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Y_U_P_P_I napisał:

Do roboty mowisz, tylko najpierw trzeba tą "robotę" mieć. Jak wiemy w Turku temat "wolnych" miejsc pracy jest raczej na wyczerpaniu.....:

Le tam, dla chcacego nic trudnego, a jak juz calkowicie ktos taki biedny to nie mowie o jakiejs pracy w jakims pszedsiebiorstwie tylko chocby taka na polu czy u kogos na dzialce cos....przeciez duzo ludzi takich ludzi potrzebuje Jęzor
Powrót do góry
Y_U_P_P_I
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2004 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chocby taka na polu czy u kogos na dzialce cos....przeciez duzo ludzi takich ludzi potrzebuje

Ok, no zgodze sie z Toba,tylko ze nie kazdy masz tyle funduszy ze zaplacic drugiemu Bicz . Ludzie robia tak: jak najmniejszy wkład, jak najwieksze zyski,wiec nie garna sie to podzialu zarobionych pieniedzy Pobij . Zreszta, nie bede tutaj z Toba polemizowal na ten temat :wink: , bo nie o to tutaj chodzi. Chcesz o tym pogadac, pisz na gg, nr zamieszczam ponizej..... :XX:
Powrót do góry
marusia
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2004 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba trposzke przesadzasz....wiem..ludzie ciężko pracują za grosze..wlasnie dzis znajomy powiedzial,ze dostaje 560 zl na ręke..cały etat...wszystkie soboty...pracuje przy kompach...i jest wielu ludzi pracujacych za najniższą krajową...ale to jedna strona medalu..po drugiej są przedsiębiorcy..tacy mali..którym większosc zysków zżerają oplaty...wysoki ZUS..czynsze..opłaty..podatki...vzasem nie ma tyle zysku co oplat...ale ciagną bo cos robic trzeba...by nie być bezrobotnym...są i kolosi..większe przedsiebiorstwa..moze większe zyski...ale społeczeństwao biednieje...ludzie bankrutuja..też nieściągnięte platności..pietrzące sie faktury...nieuregulowane należności...myśle,że polityka państwa chyba szwankuje..,że tu cos nie tak z przepisami...podatkami...nie znam sie..ale to wszystko jakieś takie chore..i zamiast zajać sie rozpadajacą gospodarką to oni kłocą sie o stolki i udowadniają kto lepszy...czerowny czy zielony..prywata..kumoterstwo.. tak naprawde wszyscy myślą o sobie...ale sie rozpisalam..Uśmiech..daliscie rade przeczytać...?Uśmiech.. juz nie nudze...ale moze ktoś sie zna i mi wytlumaczy o co w tym wszystkim chodzi???....pozdrawiam:)
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem w ogóle kradziezy nic nieusprawiedliwia no moze to że zyjemy w takim kraju jakim zyjemy!!!! ludzie po prostu nie maja na różne rzeczy pieniędzy, więc musza (teoretycznie) kraść ale na takei rzeczy jak art spozywcze, zeby móc przezyc, tylko taka kradziez moim zdaniem jest usprawiedliwiona, bo inne, nie mam mowy sama to wiem bo znam takie sytuacje. Oststnio bardzo często zdarzaja sie krazdierze telefonów!! i to dla pieniedzy!! aby potem luzacko isc do sklepu kupic kilka litrów alkoholu i świętować, ze sie ukradło telefon!! często w szkołach zdarzaja sie kradzierze, a to dlatego, ze nasz ukochany rząd jeździ sobie extra wypasionymi autami, a na leki dla ciezkochorych lodzi nie ma pieniędzy!!!!!!! To sie nazywa UNIA EUROPEJSKA!!!!!!!!!! Rambo
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krazdierze telefonów!! i to dla pieniedzy!!

Hehe no raczej dla pieniedzy, bo raczej nie po to, by powiesic go na scianie Jęzor . Ja tez oczywiscie nie usprawiedliwiam kradziezy, oczywiscie sa pewne wyjatki, jak juz wczesniej byly podawane typu zarcie itd. Tak w ogole, to MODRA, tu jest "kulturalne forum", wiec zmien sobie emblemat, bo Y-U-P-P-I juz taki mial wczesniej, a my nie podkradamy emblematow Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luzik guzik nie spoglądneło mi sie Uśmiech Jęzor
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Lip 03, 2004 03:51    Temat postu: ;[ Odpowiedz z cytatem

eheu... szczerze? kradziez to tak naprawde przestepstwo i temu nie da sie zaprzeczyc... zadne okolicznosci kradziezy nie usprawiedliwiaja... wbrew temu co sie mowi, zawsze sa inne sposoby na zarobki... ale to zjawisko nadal istnieje i nie da sie go wykorzenic bo to nie jest np. Dania gdzie wiekszosc osob przestrzehga prawa... to jest smutna polska rzeczywistosc... mnie bardziej draznia inne rzeczy... gdy ktos niszczy *mienie publiczne*, powyrywane kosze, znaki drogowe, sluchawki od telefonow, powybijane szyby, sciany pomalowane bez sensu... albo gdy jakis debil ma 20 metrow do kosza na smieci w wywala na ulice... ehhh... nie to nie moj swiat.. jak mozna niszczyc cos co sluzy kazdemu z nas? bezsens totalny...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: