« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gra ktos w Soldat'a ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
..::LuCYFeR::..
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2004 11:36    Temat postu: Gra ktos w Soldat'a ?? Odpowiedz z cytatem

Gra ktos moze w Turq w Soldata. Jest to gra bioraca najlepsze cechy z Csa i Quaka osadzona w 2d (duzo krwi sie leje), przeznaczona glownie do gry multi czyli po sieci lub w necie. Jesli ktos gra w ta swietna gre to jest zalozony nasz turkowski klan Horsemen of Apocalypse ]*HoA*[. Sa w nim 3 osoby z Turq i 9 z calej Polski. Znam 6 osob ktore graja lub graly w ta gre i sa z Turq lub okolic. mozemy sie poszczycic calkiem dobrymi wynikami, jestesmy w Polskiej czolowce Bardzo szczęśliwy Zainteresowanych zapraszam na nasza strone www.clanhoa.abc.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
EviL
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2004 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucek dobry pomysl z tym tematem moze sie ktos ujawni kto gra w sola z turku zobaczmy jak bedzie zapraszamy na nasza stronke klanowa pozd all
Powrót do góry
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh widze ze w Turq jest cienko z Soldatem, a to taka swietna polska gra tylko brakuje jej dobrej reklamy, wprawdzie byla keidys w CDA ale to troche za malo, miala tez swoja emisje w televizji ale niestety nie polskiej.
Soldat nadal pozostaje w cieniu CSa, Quaka, BF1942, MOHAA, COD i innych komerch ... az serce sie kraja :?
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogie grac Jęzor hehehheeh Jęzor tylko mnie najpierw pan bzyk nauczyc musi Jęzor Diabełek hehe Szok (jak bym sie naumiala grac byłaby to zagłada dla ludzkości Jęzor Jęzor )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EviL
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehhe dobre modra zapraszam na www.soldat.pl tam mozesz sobie sciagnac instalke tej pieknej i przecudownej gry ktora bardzo wciaga ... Uśmiech a jesli chcesz zebysmy cie nauczyli to przyjdz do weteranow ktorzy już graja prawie rok czasu !! sa ludzie ktorzy graja dluzej od nas nawet po 2 lata ... pierw pograj se z botami i sie naucz smigac a sa też dziewczyny ktore graja w soldata i wymiataja i trzeba sie ich bac wiec modra wszystko przed toba ! ... NIECH SOLDAT BEDZIE Z TOBA!
Powrót do góry
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie sciagam ta gierke, wiec chwilke pogram i sie wypowiem
PS lepiej zeby byla dobra Jęzor ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu grałem troche w Soldata... ale po prostu to nie ten typ gier w które moge grać 24h na dobe Jęzor
Niby grało się przyjemnie... ale mi sie dosc szybko znudziła Jęzor
Powrót do góry
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh dla mnie Soldat to jest juz jak nałóg Bardzo szczęśliwy Gram od poczatku grudnia 2003 (troche evil przesadziles z tym rokiem grania, ale juz niedlugo) 11 XII 2004 klan obejdzie rok istnienia. Ostatnio w wakacje mialem wymuszona przerwe w grze z powodu problemow ze sprzetem ale wytrzymalem tylko do wrzesnia, juz mi na dekiel padalo jak nie gralem. Ale w grze trzeba znalesc to cos szczegolnie gdy sie jest w klanie i gra w CZolowych Polskich Ligach wtedy to jzu trudno sie oderwac od czegos takiego. Ktos mi teraz powie mam Dooma 3, ja na to no i co z tego i tak mi nie pojdzie a soldat ma male wymagania (tylko mozna sie doczepic do lagow na serverach ktore jak to dla kazdego sa zmora gry po necie, no coz ni nie jest idealne) moze gra niema takiego klimatu jak inne wielkie produkcje typu CS czy RTCW, ale nadrabia to dobra fizyka gry i roznorodnoscia uzbrojenia i wkoncu Polski produkt tylko trzeba w opcjach jezyk zmienic bo domyslnie ustawia sie angielski. niedlugo podbijamy zagraniczne ligi wiec bedzie jeszcze ciekawiej. 1 i 2 czerwca odbyl sie w Poznaniu zlot graczy Soldata, ktorego glownym celem bylo zorganizowanie calonocnego turnieju 1/1 Nie wiem jak tam bylo bo razem z qmplami (EviLem i DeViLem) nie pojechalismy z powodu funduszy Yyyy..., ale wszyscy mowia ze bylo gicio. W sumie nawet dobrze ze nie pojechalismy bochyba by sie EviL zalamal jakby go jakis 13 latek rozwalil 1/1, alby by mu ryj obil za to Bardzo szczęśliwy Mam nadzieje ze na nast taka impre sie juz zalapiemy ... To tyle jesli chodzi o gre i nasz klan HoA, chyba ze ktos chce znac szczegoly to chetnie uchyle rąbka tajemnicy Bardzo szczęśliwy Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto gra jeszcze w Turq w Sola Wykrzyknik
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: