« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Codname Panzer

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mihoo
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2004 09:37    Temat postu: Codname Panzer Odpowiedz z cytatem

Ja w sprwie tej gry... przepraszam ze załtwaim prywate ale sprawa pilna. Taka "słynna" gra, do sądu bedzie podana, piszą o niej gazety nie tylko komputerowe a nikt jej nie ma..... Przyznać sie czy ktoś nie ma tej gry??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mihoo
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle ze należy mi sie jakaś nagroda. Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek dokonał takie wyczynu. Napisałem posta na którego nikt a nikt nie odpowiedział przez prawie 2 miesiące!!! 8) 8) więc odpowiem sobie sam. Grę już mam i wraz z Pułkownikiem Von Groblem regularnie rozbijam w pył oddziały alianckie i rosyjskie. Gierka bardzo fajna, a grafa powala na ziemię. Nie ma piekniejszego widoku niż przewracające sie słupy wysokiego napięci kiedy najeżdzam na nie swoim Tygrysem albo obrazek jak 6 Panzerów w dzikiej szarży potrafi zrobić autostrade przez środek lasu. Szkoda ze dziś rządzą tylko dzikie wyżynanki z giwerą w ręku albo wyścigi tak szybkie ze nawet nie widać co sie mieja... No ale musze kończyć bo sie serbscy partyzanci schowali gdzieś w lesie i rzucają moje czołgi kasztanami.....
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wczesniej planowalem sie tu wpisac ... zeby nie bylo Ci smutno Mihoo Jęzor bo coz takiego moge naskrobac nie majac zielonego pojecia o tej grze...?
Moze bys przyblizyl dlaczego ta gra zostala do sądu podana i piszą o niej gazety...? wiem ze moge to sprawdzic w necie... ale wole Ciebie za jezyk pociągnąć Jęzor zebys nie zapomniał jak sie pisze posty na HP... Uśmiech
Powrót do góry
Dawid
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Paź 30, 2004 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiem czy chodzi o tą grę ale bodajże.... Chodziło oto że Polacy rozpoczęli wojnę , NIemcy pokazywali polaków w grze ze złej strony np. uciekali z pola bitwy i biegali z butelkami wina! i się przewracali.... itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lis 24, 2004 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no gra wypasna fakt troszke przeinaczyli te fakty z napascia polakow ... nawet nie troszke... ale o ile pamietam polacy nie sa przedstawieni jako pijacy ... bardziej rosjanie ktorym kradniesz czolg a ich zolnierz wychodzi z flaszka i zaczyna go szukac Jęzor swietna grafika i te filmiki w misjach nadaja swietnego klimatu
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gra podobno fajna, wrażeń swoich niestety nie mogę opisać, bo nie grałem, ale chodzi mi o to przeinaczanie faktów, otóż jak wiadomo więźniowie obozu któregoś zostali przebrani w polskie mundury i zaatakowali niemiecką radiostację w Gliwicach, to Hitler podał jako przyczynę wojny i wojsko istotnie dostało rozkaz o tej treści, fala oburzenia jest wywołana niewiedzą, a autorzy chcieli po prostu jak najbardziej realnie przedstawić sytuację Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: