« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powoli powracam z SIMLOCK-ami w Turek...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simlok
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Mar 12, 2005 22:30    Temat postu: Powoli powracam z SIMLOCK-ami w Turek... Odpowiedz z cytatem

Już ponad 8 miech nie żyje w Turku pogoń za "chlebem" po małym niepowodzeniu życiowym zmusiły do pięknej pracy na zachodzie Oczko)) ale mam ciągłe rzesze swoich klijentów i dla nich własnie ciagle inwestuje w najnowsze bierzące BOXy do odblokowan... ale z uwagi ze osobą wykonująca uslugi jest moja siostra asortyment jest jednak nawet nie w 1/3 tego co oferowałem ja Oczko
Mickiewicza to też wam mało co robi na miejscu sam tworzyłem tam serwis pózniej na swoim i wiem co potrafia Oczko) bo większość woża do KONINA i tam jest to robione .... a do innych w turku to naprawdę nie chodzcie szkoda waszego zachodu sklepy typu IDEAL pojęcia niema a się za unlokowanie i naprawy zabiera ... niewiem cotam sie jeszcze pootwieralo od wakacji Oczko)
I zresztą ja tez od nowego miesiaca pracuje 25 dni w Belgi i 7 dni w Pl będe spędzał więc bede mógł się zajmować skomplikowanymi naprawami które odwiedzały już nasze serwisy tureckie Oczko

W sprawie simlocków uderzac domnie na GG 1195541 Skype : Simlok
Polskie numery tylko SMS +48603445457 +48509065636
Belgijski +32478387845
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym zauwazyc ze dzial ogloszenia znajduje sie na glownej stronie Turku. Wiec nastepnym razem prosze sie tam reklamowac.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Badyl
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to był czysty rodzaj ogłoszenia - pomieszane sprawy życiowe i krótki opis fachowców z Turku zdejmujących simlocki.

Nie blokowałem/kasowałem bo temat wg nadaje się do tego działu.

No ale cóż Uśmiech jak ma być ład i porządek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: