« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

żałoba w naszych szkołach :?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marlenka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 19:34    Temat postu: żałoba w naszych szkołach :? Odpowiedz z cytatem

co jak co ale w liceum nie widac bylo jakiejs specjalnej zaloby po papiezu :? wszedzie sie mowi, ze powinien to byc czas modlitwy, refleksji na temat zycia i nauk Jana Pawla II itp, tylko ze zwyczajnie nie ma na to czasu bo trzeba zakuwac! (nam jak zwykle dowalili pracy domowej a lekcje byly calkiem zwyczajne) poza tym nie uslyszalam w szkole ani jednego slowa na temat papieza nie mowiac juz o tym ze niektorzy nauczyciele nie mieli nawet jednego czarnego elementu w swoim stroju. i oni maja dawac nam przyklad?

a jak bylo cos tam o ukrainie to wszyscy nawolywali do ubierania sie na pomaranczowo do wspierania akcji Yyyy... teraz nie potrafia nic stosownego wymyslec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:33    Temat postu: Re: żałoba w naszych szkołach :? Odpowiedz z cytatem

marlenka napisał:
co jak co ale w liceum nie widac bylo jakiejs specjalnej zaloby po papiezu :? wszedzie sie mowi, ze powinien to byc czas modlitwy, refleksji na temat zycia i nauk Jana Pawla II itp, tylko ze zwyczajnie nie ma na to czasu bo trzeba zakuwac! (nam jak zwykle dowalili pracy domowej a lekcje byly calkiem zwyczajne) poza tym nie uslyszalam w szkole ani jednego slowa na temat papieza nie mowiac juz o tym ze niektorzy nauczyciele nie mieli nawet jednego czarnego elementu w swoim stroju. i oni maja dawac nam przyklad?

a jak bylo cos tam o ukrainie to wszyscy nawolywali do ubierania sie na pomaranczowo do wspierania akcji Yyyy... teraz nie potrafia nic stosownego wymyslec

Hm. "nie potrafią nic" się do mnie kieruje? Bo tak się składa, że całośc akcji 'ukraina' ja zorganizowałem praktycznie ze swoją klasą. Jest samorząd, dyrekcja, nauczyciele, u mnie wszyscy mieli prawie białe wstążki. Może i byśmy coś zrobili ale mieliśmy tylko 2 lekcje więc nawte czasu nie było. Proponuję żeby jutro się spotkać na rynku tak jak gdzieś tam ktoś tam to napisał. A co do szkoły, czy mi się wydawąło czy przed budynkiem B flagi NIE były opuszczone?
Powrót do góry
RaBBiTka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w gimie tez nic... widzialam tylko kilka osob ubranych na czarno... ja bylam cala na czarno i zamierzam tak chodzic przynajmniej do konca tygodnia... ale musze przyznac na kazdej lekcji minuta ciszy byla... a powinno byc conajmniej 10 min... dla tak Wielkiego Czlowieka....
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nawet minuty ciszy nie było (LO), przynajmniej w mojej klasie Smutny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GreenEyes
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja klasa utrzymuje zalobe. Wczoraj bylismy w Czestochowie wiec nie widzialam co bylo w szkole ale kazdy uczen z mojej klasy mial na sobie cos czarnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej klasie (kaczki) ja musialem nauczycielom przypominac, ze wypadaloby uczcic JPII minuta ciszy Nie ...wstyd...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lechistka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole obowiązuje żałoba.
W poniedziałek była wystawiona księga kondolencyjna.
Dziś o 12.00 minuta ciszy.
Od jutra obowiązuje strój galowy.Jutro odbędzie się apel poświęcony Ojcu Św.Mamy przynieść świece.
W czwartek cała szkola idzie na msze.
Piątek jest wolny.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas (eLo), w czwartek o 14.30 przemrasz spod budynku A do Kościoła NSPJ, i po mszy w piątek o 8.00 moja klasa organizuje "Hołd papieżowi"...
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u mnie na jednej lekcji byla symboliczna minuta ciszy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jarek
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas minuta ciszy była dopiero we wtorek... po tym jak z kolegami poszliśmy przypomnieć... Później było już w miarę bo codziennie o 12 schodziliśmy na salę żeby się pomodlić i uczcić śmierć Papieża. Jeżeli wg. nauczycieli to wystarczy to ich sprawa...
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek napisał:
U nas minuta ciszy była dopiero we wtorek... po tym jak z kolegami poszliśmy przypomnieć... Później było już w miarę bo codziennie o 12 schodziliśmy na salę żeby się pomodlić i uczcić śmierć Papieża. Jeżeli wg. nauczycieli to wystarczy to ich sprawa...

A co to za szkoła :? Znak zapytania
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas w liceum kompletnie nic..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELU napisał:
a u nas w liceum kompletnie nic..

W ZST też nic Nie
Powrót do góry
Wiktor2810
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarek napisał:

niechce tu nic mowic na temat papieza tylko chodzi mi o to ze z tego postu wyszlo na to ze w tej szkole wierzaca jest tylko grupa osob ktora poszla do nauczycieli, a poza tym to chyba niemyslisz ze tylko dzieki Tobie byly te apele. nawet gdybys nieposzedl do nauczycieli to na drugi dzien i tak odbyly by sie jakies uroczystosci zwiazane ze smiercia papieza.
a poza tym to flaga byla wywieszona juz w poniedzialek takze jak widac nauczyciele pamietali...
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LO nic specjalnie nie zrobilo ! aby moja klasa mogla isc na godzine do kosciola (zamiast o 14.30 poszlismy o 15.30) musielismy napisac sprawdzian bo baba nie chciala odpuscic Yyyy... ! gdy juz poszlismy to ledwo msza sie zaczela a my o 16.30 zbieralismy sie pod kosciolem i do szkoly Neutralny Nie Rambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: