« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żałoba na HP
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum apolityczne? Darcie To czemu jest tu dział polityka i skąd te wojny partyjne ?
Oprócz tego to sie z tobą zgadzam całkowicie.

Z NW też sie zgodze, ale często tak jst że jak cos amamy to nie doceniamy tego, a kiedy to stracimy to jest nam żal i tesknimy za tym bardzo. Tak też jest teraz. jak był Papież to ludzie wiedzieli że jest mieli to pocvzucie "bezpieczeństwa", teraz kiedy go juz nie ma ludzie chcą sie modlic za niego, chcą żałoby, przypominają kim był. Niektórzy go wogóle nie znali, poznają jakąs część niego dzięki powtarzaniu codzienie reportaży o nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bavar napisał:
Nie no normalnie brak mi slow na to wszystko papiez zmarl a ci sie kloca co ma sie gdzie dziac ludzie czy wy w ten sposob okazujeci hold tak wielkiemu czlowiekowi jakim byl papiez Znak zapytania
Moge wam zaoferowac lepszy sposob oddania holdu na telewizji itv mozecie wyslac smsa z holdem na numer 70xx tylko 65 groszy i wszyscy zobacza jak wy wielce kochacie papieza Ty głupku! a moze wolilcie w reklami na discover chanel papieza totalny kurcze idiotyzm nawet nie potraficie sie zachowac w takiej sytuacji robicie wszystko na pokaz jacy to wy wielce wiezacy jestescie. Powiem krotko wstyd mi za zachowanie takich ludzi..............no comment

A do stolarza dopoki odpowiadam za to forum zadne sytuacje typu naodowa zaloba czy smierc papieza czy smierc jakiejs krolowej nie beda mialy wplywu na to forum. To forum jest areligijne apolityczne. Jak ci sie nie podoba nie musisz na nim siedziec bo wywolales niepotrzebna wojne.

Skoro jestes tak bardzo wierzacy nie siedz przy komputerze tylko ****** do kosciola sie modlic

Żebyś wiedział, że kochamy papieża. Żałoba na HP świadczyłaby tylko o administratorach i ich stosunku do zaistniałej sytuacji. Jeśli na całym świecie nie tylko chrześcijanie pogrążeni są w smutku, to na forum, gdzie owi się znajdują, administratorzy chocby z grzecznosci uszanowali ich uczucia. Przykro mi, że wybuchła awantura, której przyczyną jest tragedia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bavar napisał:
Skoro jestes tak bardzo wierzacy nie siedz przy komputerze tylko ****** do kosciola sie modlic

Moim zdaniem tu przesadziłeś....i co z tego, że jest wierzący i że to ukazuje? Mamy się wstydzić wiary bo nie jest na topie? Ludzie...żal mi Was...dokładnie tak jak mówią...ludzie jednoczą się na całym świecie - ateiści, żydzi, buddyści, muzułmanie itp. ... a Wy się tu nie potraficie dogadać...żal mi Was...nie sądziłam, że śmierć Papieża będzie dla Was powodem do kłótni...
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie w to nie mieszajcie Smutny, może i jestem apolityczny - bo nie lubie polityki, ale za to NIE JESTEM ARELIGIJNY i popieram każde działania związane z religia, jesli oczywiście kieruje nimi kompetentna osoba.
Wszystko zaczeło sie od bezsensownej kłutni o zablokowane przezemnie działy "HUMOR I IMPREZY", no ale coż zdania były podzielone i zostały one odblokowane.
Nie wiem po co to wszystkie kłutnie itd. forum jest dla ludzi, a jesli ludzie chcą uczcić jakiegos człowieka np. jednodniowym milczeniem to powinno się im to dać, wkońcu forum jest dla nas wszystkich Oczko
Wszystko mogło sie skończyc inaczej, mogło się nawet nie zaczynać a skończyło się bardzo źle............ Płacze (wtajemniczeni wiedzą o kogo i o co chodzi Smutny )
Powrót do góry
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze uważałem, że wiara i religia są indywidualną sprawą każdego z nas i nie ma najmniejszej potrzeby wynoszenia ich na sztandary. Nie widzę powodów by afiszować się swoją pobożnością czy swoim ateizmem.

Można naturalnie dyskutować czy ostatnie dni (żałoba, marsze, tysiące wiernych chcących oddać hołd JPII) są wybuchem nagłego przypływu religijności czy też to tylko zjawisko socjologiczne. Można dyskutować, ale z uwagi na delikatną materię wiary i uczuć wielu ludzi, należy dyskutować na poziomie - zwłaszcza na taki temat.

Wypowiedź NW może i się wpisuje w tę dyskusję, ale jej ukryta ironia jest na ten moment już niedopuszczalna.
Wypowiedź bavara natomiast jest w stylu, tak krytykowanych prawie przez wszystkich forumowiczów eski, marbara i im podobnych. Oni chcieli narzucać wszystkim swój religijny punkt widzenia, a bavar narzuca swój ateistyczny pogląd, dodatkowo wykorzystując swoje uprawnienia na hp. Taka postawa moim zdaniem jest niedopuszczalna, zwłaszcza w takim momencie.

Ironia NW mnie dotknęła, brak jakiejkolwiek tolerancji ze strony bavara, jego wypowiedź (choć skierowana do stolarza) mnie obraziła. Nie

Przepraszam za być może przydługą wypowiedź, ale w czasie ....
ach, chcę ten czas przeżyć w odpowiednim nastroju, a nie być świadkiem sprzeczek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:

Wypowiedź bavara natomiast jest w stylu, tak krytykowanych prawie przez wszystkich forumowiczów eski, marbara i im podobnych. Oni chcieli narzucać wszystkim swój religijny punkt widzenia, a bavar narzuca swój ateistyczny pogląd, dodatkowo wykorzystując swoje uprawnienia na hp. Taka postawa moim zdaniem jest niedopuszczalna, zwłaszcza w takim momencie.(...)
brak jakiejkolwiek tolerancji ze strony bavara, jego wypowiedź (choć skierowana do stolarza) mnie obraziła. Nie

Wypowiedz NW miala duzo prawdy w sobie, dlatego jej nie krytykuje...ale Bavar...przesadzil...i uwazam, ze kazdego, ktory jest katolikiem z serca, a nie z pustych slow ta wypowiedz obrazila...mnie miedzy innymi tez. A co do wykorzystywania swoich uprawnien w takim momencie i w taki sposob - chyba nie warto tego komentowac...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuję się niejako winny całemu zajściu i czuje że było to wszystko niepotrzebne. Nic by sie niestało gdyby te działy były wyłączone na jakiś czas choć z drugiej strony to od nas samych zależy czy używamy rozrywek w tych dniach czy też nie przez co wprowadzanie ograniczeń nie powinno mieć miejsca. Jest mi o tyle głupio że efektem tych wszystkich sporów i kłótni jest skasowanie na własną prośbę profilu stolarza. Gdybym wiedział ze taki będzie efekt nie pisnął bym słowa aby nie pozbawić Nas możliwości obcowania z tak bogatą osobowością. W związku z tym proszę Stolarza o powrót lub proszę o skasowanie moje profilu także. Nie możemy pozwolić na to by czas odejścia człowieka łączącego religie, narody podzielił naszą skromną społeczność hydeparkową. Myśle że jak opadną emocje jakie są związane z aktualną sytuacją uda nam się wspólnie znaleźć rozwiązanie na przyszłość aby nie dochodziło do podobnych sporów. Przepraszam....
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie troche przegiolem ale jestem tylko czlowiekiem i poniosly mnie emocje. Uwazam jednak ze internet nie jest odpowiednim miejscem do takich rozwazan lecz kosciol. W koncu po to sa te swiatynie. Nie jestem ateista jak mnie yeti okreslil mylisz sie. Po za tym to co zobaczylem na itv bylo zalosne zarabiac na smierci tak wielkiego czlowieka........ Nie
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest grupa ludzi, którzy chcą uczcić ten dzień ciszą na hp - no i oni zgodnie z własną wolą nie będą nic pisać. Jest grupa, którzy uważają to za bezsensowne czy jakieś tam - no i oni z własnej woli w piątek będą pisać. Mamy wolny kraj, demokracje, wolny wybór. Diesel zakładając ten temat nie narzucił nam dyktatury co mamy robić, a czego nie...on tylko rzucił pewien pomysł, propozycję...jeśli ktoś się z nim zgadza - niech nie pisze nic w dzień pogrzebu, jeśli nie - może przecież pisać...i czy nie tak powinna się zakończyć ta dyskusja?
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolarz napisał:
I podziękuj ode mnie wszystkim tym, którym moja "religjnść" nie przeszkadzała...

To słowa Stolarza z mojej rozmowy z nim.,chyba juz nic nie trzeba komentować, ani wskazywac winnych... Jego odejscie to efekt braku tolerancji i bezczelnosci na HP....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki niektórym tu osobom (każdy wie o kim mowa) straciliśmy Stolarza - bardzo wartościowego człowieka na naszym forum ...
Bardzo to przykre... Może jego odejście czegoś Was nauczy...
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce nikogo obarczać winą, za wcześniejsze wypowiedzi, bo to jak widać zrobili oraz podsumowali niektórzy użytkownicy oraz moderatorzy Tureckiego Forum...ALE NAPEWNO NALEŻĄ SIĘ SZCZERE PRZEPROSINY, mam nadzieje że nie tylko ja tak uważam. Basic zrozumiał swoje błędy i przeprosił Stolarza....teraz kolej na innych, których stać na szczerze przeprosiny w stosunku do innych użytkowników HP...

Cytat:
Stolarz
- do Basica.
Moja decyzja jest wyłącznie moja, nie sugeruj sie nią.
- do wszystkich HP
Nie mam do nikogo żalu i proszę tylko, żeby godnie uczcić Jana Pawła II.

Wczoraj na jego prośbe, po dość długiej rozmowie, zlikwidowałem jego konto na HP. Swoją decyzje podjał mówiąc "chodzi tu o moje uczucia i wiare, których nie dam nikomu podważać i drwić z nich". Mimo ponad 1000 postów, mimo to z honorem opuścił zacne grono HP.
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ps. Chciałem również nadmienić, że Hydepark Turek opuścił Basic.

Cytat:
MOŻE NAJWYŻSZY CZAS ZASTANOWI
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja narazie na hp zostaje...chociaz jesli takie rzeczy beda tu na porzadku dziennym...jak np drwienie i podwazanie JAKIEJKOLWIEK wiary...to na pewno nie bede sie tu udzielac...bo nie zamierzam zeby ktos drwil z przekonan, ktore nie sa osobistymi i indywidualnymi przekonaniami Stolarza (choc nawet jesli by byly indywidualne to nalezy je uszanowac i z nich nie drwic..to chyba normalne), ale chyba wiekszosci z nas...poza tym...jesli wszyscy zaczna teraz odchodzic...to hp upadnie..i to w niedlugim czasie...ludzie...czy tak trudno dojsc tu do porozumienia? czy tak trudno szanowac sie tu wzajemnie? nie poznaje Was...
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też podobnie jak Małgosia1412, chcę powiedzieć, że jeśli takie sytuacje będą się powtarzać nadal to ja również podziękuje i zniknę z tąd na zawsze...bo nie chcę przebywać gdzieś gdzie spokój i przyjemność, przemienia się w kłutnie i nienawieść.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bavar napisał:
Uwazam jednak ze internet nie jest odpowiednim miejscem do takich rozwazan lecz kosciol. W koncu po to sa te swiatynie.

A nasze forum nie nazywa się Hydepark? Każdy ma prawo napisać co chce, byle nie obrażał innych. No chyba, że obraża CIę stwierdzenie, że papiez był dobrym człowiekiem i ludzie płaczą po nim. Nie przesadzaj z tą polityczną poprawnością, bo nam zaraz wszyscy z HP pouciekają.

Kurde ludzie, jacy wy jesteście dziwni. Jeśli nie podoba się komuś postawa innych to nie musi się pod nia podpisywać. Ale niech ją uszanuje. Nie obraża innych. Ciekawe, że wielu dawnych przeciwników Eski, zachowuje się teraz jak Eska, Polonus i Zygmunt Stary razem wzięci. Tak strasznie was kłuje w oczy postawa innych? Przecież jak nie było HP, wszyscy tyle mówili o wolności słowa, o tym, że zamknięto nam usta, a teraz tylko szyderstwa, bo ktoś chce zorganizowac marsz, bo ktos występuje z jakimś apelem, bo ktoś pisze co czuje...
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam poza tym, to temat ten nie spełnił swojej roli. Zamiast dać refleksję, zadał rany. Dlatego zamykam go. A wszystkich jego uczestników zachęcam to przemyśleń, bo teraz (nie ważne czy i w kogo wierzymy) jest dobry czas na refleksję, a nie na wojnę.
Powrót do góry
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
Przecież jak nie było HP, wszyscy tyle mówili o wolności słowa, o tym, że zamknięto nam usta, a teraz tylko szyderstwa, bo ktoś chce zorganizowac marsz, bo ktos występuje z jakimś apelem, bo ktoś pisze co czuje...

Zgadzam się - przeszkadza Wam to, że ludzie chcą być w takiej chwili razem? Co w tym złego? Kosztuje Was to coś??? Przecież nikt nikogo nie zmusza do udziału w marszach, spotkaniach czy jeszcze innych akcjach. Każdy idzie tam z własnej woli - bo po prostu chce. Więc proszę - uszanujcie to, uszanujcie wolę innych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: