« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co sadzicie o Milewskiego Piłsudskiego i Browarnej ????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropeczka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Maj 09, 2003 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehe no to rozpoczynamy wypociny na temat tego cudnego osiedla:P gdzie podobno miasto sie zaczyna:P cudowna wiara,przystojni chlopcy ,laski jakich malo oki koniec slodzenia bo jeszcze ktos popadnie w samo zachwyt:P prawda niestety w oczy kole:P ponure osiedle raczej kilka bloczkow a sie szczyca nie wiadomo czym hehe co do wiary to taka se:P uwielbiam kilka osob ale coz inneg ozrobic jak sie do ciebie tacy przyklelili i za nic nie mozna sie ich pozbyc nie Soltys czy Prodigy?Jęzor hehe najwieksze menele osiedla o sork ijeszcze Kubus:P wielka trojca:)))ktora bardzo pozdrawiam a Soltys ty jzu tu sie nie musisz chwalic pijoku odnosnie picia kazdy wie ze jestes pierwszy w tym i nie przepuscisz okazji:P hehe uwielbiam z nich zdzierac:)) pozdrowka!a osiedle takie jak kazde Oooo... ujdzie w tlumie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Maj 09, 2003 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biały murzynie 18 kuby była wspomniania bo jak mamy pisać o osiedlu to było wydarzenie tego tygodnia akurat którego nie zapopmne nawet jak bym nie pamietał JęzorJęzorJęzor a kropeczka to ty sam do nas sie przyczepiłaś na uneju JęzorJęzorJęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sołtys
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak własnie Kropeczka to ty się przyczepiłaś do nas na Uniejowie , znaczy do Prodigiego Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy , a teraz przyłazisz do naszego pięknego i uroczego osiedla i jeszcze mowisz , ze jeste takie sobie Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy , sama mieszkasz w rezerwacie i macie ochronę jak w Oswięcimiu lol lol lol lol lol , i jeszcze do tego przychodzisz i się panoszysz , jak nie wiem co , a co do tego picja , to jakbys nie przychodziła z ta wódką, to nikt by u nas nie pij , bo my porzadni ludzie Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy , a tak na marginesie pamietasz ,jak ostatnim razem ci drzwi otwierałem i w ogole masz szczęscie , że zobaczyłem te wystajace nogi z pod ławki , to z dobroci mojego serce do domciu cię zaprowadziłem Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy , ale skoro mowisz, ze tak pijemy , to nastepnym razem jak przyjdziesz z tą wódką , to lez sobie , nie wiem jak długo Jęzor Jęzor Jęzor Jęzor Jęzor
A i pozdrawiam wszystkich z tego osiedla no i Kropeczkę -Doroteczkę rownież, choć jest z rezerwatu Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
I znowu bedą pisac , ze odbiegłem od tematu , ale znowu się powtórzę taka moja natura , kocham to ....i nie tylko to Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Sołtys
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i małe sprostowanko spod a nie z pod , bo mnie stale ktoś poprawia , a ja nie lubię tego jak się ktoś tak czepia .....nie Asiu Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Pozdrowka dla wszystkich czepijajacych się .
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sołtys powiedzała co wiedzał Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyJęzorJęzorJęzor dobry jest ogólbnie i kocham osiedle na którym mieszkam JęzorJęzor pozdrawiam wszystkich ziomków z tego osuiedala JęzorJęzor i kochana kropeczke emigrantke z gettttta JęzorJęzor jej tak w głębi serca sie tu podoba tylko nie powie tego w prost JęzorJęzor <całus> kropeczka
Powrót do góry
Kuba
Gość

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EE kropa czy jak ty tam masz uwazaj sobie tam bo ulice na naszym osiedlu bywaja ciemne Jęzor Jęzor Jęzor Ty masz fajne osiedle same rolniki no i ich zwierzatka (świnie krowy kunie Jęzor ) Woda u was raz na miesiac a tak sie szczyci. A tak a serio to wiem ze ci sie u nas bardzo podoba bo ciagle tu ciagniesz 8) 8) 8) Pozdrowienia dla wielkiej trojcy jak to sama nazwalas Uśmiech i dla dorotki judkoskiej Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek A tak ps wysprzatalas wszystko na ranczu Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
GoSćNaDgOśCiAmI
Gość

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezcet oczywiście twoje komplementy biore tez do siebie Bardzo szczęśliwy....tak,to prawda że ze nasza mała metropolia jest taka supeł odlotowa i bardzo sie cieszeże tu mieszkam ...świetni ludzie, bez których,co by tu duzo gadac było by nudno...niezastąpiony klimat jak sie siedzi wieczorem na ławce...chociaz za dużo nie rozni sie od innych osiedli w Turku to trza przyznać ze jak nie ma mnie długo w domciu czegoś brakuje i teskni sie do tych mord kochanych...także pozdrowiona dla All...nie ma chyba sensu wymieniac:) bo troche dużo czasu by mi to zajeło....a MilePiłBrowar to ******* złożenie, brava dla tego kto to wymyslił....kurde że tez sama wczesniej na to nie wpadłam...UśmiechUśmiechUśmiech
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kim jesteś gościu nad gościami JęzorJęzorJęzor a nazwe wymyślił starszy z braci Świerków JęzorJęzor podrówka dla niego i reszty 8) 8) 8) 8) 8) 8) Palacz Palacz
Powrót do góry
kropeczka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dre normalnie dre Melina opanowala temat beuhe 3 plackow dorwalo sie do neta i sie madruje:P
lol kto sie do kogo przykleil to sie przykleil oficjalna wersja jest ze Wy i nie pyskowac dziecioki:P
Do Kuby<chomika osiedlowego>dziecko hehe gdzie ty tu krowy na WZW widziales:P chyba masz haluny nie pij wiecej plose byles taki pozadny kiedys ehs szkoda gadac cio te trociny z toba zrobily:))
pozdrawiam cie rowniesh z litosci jakby nie bylo!!!
a i kubusiu ja nie kropa hehe tylko kropeczka Kolku:P
wcale mi sie tam nie podoba a przychodze z musu bo jeden mnie ciagnie tam na sile codzien:P a getta mi tu sie nie czepiac:)
Do Soltysa:D eheh Pawelku no niby jak sie do ciebie przyczepilam jak ciebie wtedy w uniej unie bylo bo miales okres i nie mogles jechac:P cio??chyba tez ta matejka ci mozg wypalila ogolnie hehe:P ja sie panosze??to ty sie wozisz niczym osiedlowy kox:P prawda w oczy kole?beueh hPawelku mylisz sie juz w tych historiach zmyslonych hehe ja nie pije wodki:P nio tylko ty kazdego tam na zla droge sprowadzasz odkad tam mieszkasz!!!takie to bylo spokojne osiedle no ale wszystko do czasu!!a i ja cie odprowadzala mdo domu po tym jak znalazlam cie pod choinka w rynku z flacha w rece i sie zlitowalam niewdzieczniku a ty nawet nie podziekujesz:P nastepnym razem cie zostawie tam!!!
Dziekuej za pozdroweinia ale o jaki rezerwat chodzi:DJęzor???
Poza tym t osoiedle pijakow Jęzor pozdrowienia dla zulkow przesiadujacych na przedszkolu BuziakBuziakBuziak:*ehheh
Powrót do góry
Bały Murzyn
Gość

PostWysłany: Sob Maj 10, 2003 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze widze zeby ktoś ze wsi tak sie różnił w normalniej rozmowie a przez neta szpan wali oj dortta chyba ci sie cos pomylało kiedy ty znałaś nasze osiedle przed przybyeciem sołtysa przeciesz on jest tu wczęsniak Smoku kiedys sie działo walki na noże z Pawełem S. i rózne takie inne bzdury o których mało kto pamieta no ale coż to jest osiedle ktore obecnie ulega rozbiciu choc na płaszczyźnie naszego wieku nie mówić o starszych czy młodszych no ale kto to moze wiedziec 3mta sie pa
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biały murzynie mówisz o rozbiciu na płaszczyżnie naszego wieku niech te wakacje znowu beda jak dawnjej postarajmy sie o to moja propozycja niech nasze osiedle znowu ożyje JęzorJęzor Pijany Pijany Pijany Pijany Pijany wieczorami JęzorJęzor Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce wiecie o co chodzi jak tu bywacie wieczorem jakieś imprki małe JęzorJęzor pozdrawiam i trzymajmy sie razem JęzorJęzor w tym zepsutym świecie JęzorJęzor jakby nie było jest tu wypaś JęzorJęzor
Powrót do góry
Sołtys
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bywalcow 8) 8) 8)
Do Kropeczki:hehe...a wiec Dorotko kochana , masz rację nie było mnie wtedy w uniejowie , ale napisałem we wcześniejszym poście , cytuję:przyklejłaś sie do Prodigiego Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy ,a nie do mnie , w że się przylepiłaś jak mucha na lep to wiem , bo Prodigy to moj kumpel i mi powiedział ,ze cała imprezę się nie chciałaś odkleić , a on biedny nie wiedział jak ci o tym powiedziec , bo nie chciał cis zranic heheheh............biedactwo ty małe........ Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy , a co do powodu , ze nie byłem to nie okres wcale , tylko nie chcialem wtedy jechac z własnej i nieprzymuszonej woli , dgyz wiedziałem , ze ty bedziesz , a sama rozumiesz , ze ja ci nie dorownam nidgy , jesli chodzi o picie wódki , bo pamiętasz jak przy barze w unieju piłas bez przepity 8 kolejek , ...........no a ja tam nie potrafię po 2 piwkach wysiadam , i mam dosyc , nie kazdego Bog obdarzył takim gardziołkiem jak ciebie Dorotko Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek ......a co do tego, ze sie wozisz to nie ma dyskusij , kogo się pytam z naszych znajomych to tylko mowię , że Dorotka to ma BACHY największe koxy się chowają i zamiata tam nimi w tym swoim rezeracie Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy .......a i z tym ,ze wodki nie pijesz to juz nie ściemniaj , choc wiem ,ze bardziej wolisz wino , ale coz ja tam cie znam od strony wódeczki , bo masz rację , ze osiedlę było spkojne , ale odkąd zaczełas przychodzic z tymi flaszkami to ja juz nie mam siły Dorotko , nie wchodz po mnie nastepnym razem , bo mam juz dosyc ciagłego odprowadzania cię do domu Imprezowicz 8) Imprezowicz 8) Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy... a w ryknu to ja cię znalzłem i ciesz sie , ze ci taxi zamowiłem , zeby cię do domciu odwiozło , bo juz mi się nie chciało iśc do tego rezerwatu waszego Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
OJJJJJJJJ jak ja lubie z toba rozmawiac na tym przedszkolu.......hmm...ale zaraz zaraz , ty napisałas że tak zule przesiadują , no tak juz wszystko wporządku , przecierz tez tam przychodzisz , czyli wiesz o co chodzi<mruga> Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy ....ale zeby sama siebie pozdrawiac , no wiesz........
No konczę , bo się rozpisałem pozdrawiam wszystkich jeszcze raz serdecznie , wszyscy jesteście *******ci na maxa i Dorotke tez , bo w gruncie rzeczy to fajna dziołcha , choc sie wozi i nie poznaje nas na ulicy , ale co tam Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
P.S.A i Biały Bracie , co ty z tym rozbiciem na płaszczyznie wiekowej , masz problem to wal zawsze smiało do mnie , ja zawszę chetnię pomoge i tak jak napisał Prodigy wszystko odbijemy w wakacje , bo my Bracie to jak rodzina i w koncu znamy się od pierwszej klasy podstawowki .........hmmm.....to sporo lat , nie sadzisz ,zawsze razem , jak cos to na piwko i wtedy mozemy cos razem rozbić np; butelki jak skonczymy pić to piwko Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Pozdrawiam cię serdecznie Biały Bracie , choc wpisałes sie tutaj jako Biały Murzyn , ale co tam my wiemy lepiej , co nie Biały Bracie, pozdrowka dla ciebie jeszcze raz serdeczne.
To chyba bedzie najdłuzszy post. Diabełek
Powrót do góry
I tAk DaMy RaDe
Gość

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne , że spoko osiedla , najlepsze w Turku , nie ma mocnych , sa wypas pełen , full na maxa Bardzo szczęśliwy , zawsze jest z kim pogadać , piwko wypić , w noge pograc , a i laseczki niezłe nawet , nie wspomne już o kumplach , są poprostu szokujący i coraz bardziej zaskakujący , za to ich najbardziej kocham:Całuski dla wszystkich misiaczków , a jest ich bardzo duzo , więc wymienię najlepszych:Zdrowka dla Prodigiego, Kuby,Sołtysa,Darckmana,Cocona,Lucka,Buncola,Macieja,Gumisia,wszystkich starszych i młodszych tez Bardzo szczęśliwy , a takze dla wszystkich jadacych na przedszkolu Smoku Smoku , kocham wiarę z tego osiedla .
Jesteście zaje***ci, z wami każda imprezka maxymalna ,KOCHAM WAS Imprezowicz Imprezowicz Imprezowicz Imprezowicz 8) 8) 8) Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce Słoneczko Słoneczko Słoneczko Palacz Palacz Palacz
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło mi patrzeć na ten wpis ale nie wiem kim jestes jak byś mógł się odsłonić i powiedzec kim jesteś??? "i tak damy rade " kim jeteś ??JęzorJęzorJęzor
Powrót do góry
kropeczka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bry ponofnie:P
Soltys ale sie napociles napewno nad tym wpisem hehe ojoj rozwijasz sie widze ,ty a moze ta matura sprawila ze twoje wypowiedzi sa coraz to madrzejsze:)jestes pelna podziwu!!!No i nie bylabym soba gdybym nie sprobowala Cie przebic:P 8)
Krzys<BialyMurzyn>===>Ja sie roznie tak?Wow zaskoczenie myslala mze jestem taka sama z kazdej strony a tu ciach bajera taki wrzut:P mhm czy szpan wale to chyba ci sie cos zdaje i chyba slabiutko mnie znasz:) widzisz nigdy mnie nie dopuszczasz w normalnej rozmowie do slowa to pozniej takie niescislosci wychodza:P milego dnia:P Czarna Stopo:))) Palacz Imprezowicz
Pawelq<Soltys:P>Sluchaj Prodigiego a daleko zajdziesz napewno:P powodzenia... Diabełek i nie nazywaj mnie biedactwem hehe Szok :pupa: :pupa: :pupa: :pupa: no wrr az mna trzaslo po przeczytaniu tego:PJęzor Qrde prawda ze faceci to najwieksi plotkarze:P i do tego jeszcze istoty podgatunku ludzkiego z wybujala wyobraznia:) lol to tak na marginesie:)i juz tego Unieja zostaw w spokoju:P bylo jak bylo eheh grunt ze bardzo fajnie:)
jesli nie okres to co?w ciazy byles?Jęzor hehe no tak ty mi nie dorownasz oczywiscie:)a wroc troche wczesniej w pamieci pogrzeb kto mnie nauczyl tak pic cio?Jęzor wiesz ja sie ucze od najlepszych(poklon w strone Soltysa:PJęzor)no a ze jestes taka zdolna to juz inna sprawa:)aha i dla uscislenia to bylo 5 kolejek a nie 8 hehe widac jak pamietasz dobrze tamta impreze heeh bo to byla wogole inna impreza eheh ale to szczegol:PJęzorJęzorJęzorJęzora i moje gardziolko zostaw w spokoju:)
Rambo Rambo Rambo Rambo Rambo co do wozenia to no comment:P haluny macie i nic innego:P tak tak pewnie ja mam bachy bo qrcze na silke latam 5 razy dziennie tia tia trele morele:DBardzo szczęśliwy nio nie chce tu przytaczac historii jak ostatnio szliscie na Matejki jak sie kazdy rozpychal w wypychal kurtke hehe placki jedne Jęzor ale czego sie nie robi dla procentow no nie?Uśmiech
no tak jeszcze mnie obwiniaja ze rozpijam osiedle:Pco za beszczelnosc!oki Pawel nie to nie bez lachy sam przyjdziesz do mnie na winko:)bo wodki nie pijam Jęzor i wcale nie musisz mnie odprowadzac do domu obejdzie sie a poza tym jestes strasznym egoista Płacze Płacze Płacze Płacze Płacze FuckYou
No wiesz Pawel wciagneliscie mnie przypominam ze SILA do elity zulkow miasta i niestety pod licznymi grozbami nie moge sie uwolnic stamtad:( Kowboj i co tu zrobic gdy sie jest taka mala bezbronna kropeczka hehe...
A teraz bardziej tak na serio:Pchoc nie wiem czy to jest mozliwe w kwesti tego tematu:)
Osiedle jest calkiem calkiem normalne jak na nasza metropolie Turek:D troszke male ale to sie wytnie :wink:
Wiara jest bardzo fajna tak mysle:P poza tym chcialam napisac jeszcze cosik ale soltys stwierdzil ze przesadzam ciekawe kto .... mhm niech mu bedzie...poprostu chcialam napisac ze lubie to osiedle ale juz H** z tym...
Powrót do góry
Sołtys
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie komentuje Kropeczki...........
Powrót do góry
Biały Brat
Gość

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj biedactwo sie napociło zeby tu coś wyplunkać a i tak jakoś ciezko idzie owijając sie wokół tego tematu ale jak sie kąkretów nie pisze to trza robić wszystko na obkretke nie bede tu juz nikogo krytykował bo ja popsrostu nie lubie jak ktos sobie coś czaji ze sołtys jest pijak czy cos znam ludzi którzy wiecej piją a to wogóle odbiega od tematu bo nie chodzi nam tu czy sołtys jest pijak tylko co sie sądzi o milepiłbrowar a jeśli chodzi o to ze sie ktoś rózni miedzy rozmową a tym co wypisuje to ....... może czasami warto na siebie spojrzec z boku no ale już nic nie mówie bo sie ludziska poobrażają czy cos jak dla mnei te osiedla są nie do przebicie i neichodzi tu o jakies tam imprezy czy coś ale fajny tu jest klimat no i to na tyle ........ pozdrowienia dla wszystkich którzy to rozumieją Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik 8)
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="kropeczka"]Qrde prawda ze faceci to najwieksi plotkarze:P i do tego jeszcze istoty podgatunku ludzkiego z wybujala wyobraznia:) lol to tak na marginesie:)quote]
O i jeszcze jedno jak my mamy wybujałą wyobraźnie to co powiesz o sobie jak znasz nas zaledwie pare tygodni i tak wiele wiesz nawet wiecej niz my sami :pupa: :pupa: FuckYou FuckYou
Powrót do góry
sokół
Gość

PostWysłany: Pon Maj 12, 2003 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie kochani czy w temacie pisałem ze to jest chat o milewskiego piłsudskiego i browarnej ten temacik miał byc dla ludzi z turku aby pisali co o tych stronach sadza a nie maratonem w stylu kto wiecej wypije czy kto kogo rwał w uniejowie PROSZE WAS PISZCIE NA TEMAT PS. przepraszam jezeli kogos uraziłem swoja wypowiedzia POZDROWIONKA
Powrót do góry
BiAłE sIoStRy
Gość

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomimo ze mieszkamy tyle lat na tym wspaniałym osiedlu,mam problem z rozszyfrowaniem pewnych postaci...kto jest kim i o co chodzi????a chodzi w szczególności o Sokoła.I tak damy rade.i Białe rodzenstwo:Murzyna i Brata...;p osiedle jakie jest kazdy widzi:P *******...szczegolne pozdrufka dla byłego składu Ksysia Pumpki i Brygady Wino...nio i prosimy o ujawnienie sie tajemniczych nieznajomych ...;p;p
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

białe siostry Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy kim wy jesteście jak sie domyśłaam możę ewlinka i aldonka asia itp.?????????????? czyżbym zgadł ujawnicie sie to my sie ujawnimy :d Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce Pijany Pijany Pijany <wódka znowu bedzie pjana> Pijany Pijany Pijany Pijany Pijany Pijany Pijany
Powrót do góry
jedna z bialych
Gość

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeeeee....Prodigy...Ciebie to nie trzeba rozszyfrowywac...od razu widac kim jestes...w koncu niejedne wakacje spedzilo sie razem..eehhhh to byly czasy...sie rozne dziwne rzeczy na tym przedszkolu robilo...rozne rzeczy sie pilo...ino sie nam skald rozlecial...i tzw. Ksysio pumpka i brygada wino poszla w zapomnienie....czasami barkuje mi tego...ale coz...bylo minelo.... Jęzor ....teraz to sie czasami spotkamy....w kosciele :wink: swoaj droga...co wy sie tacy pobozni zrobiliscie..... :wink: aaaa...no i ponawiam prosbe o rozszyfrowanie tych kilku osob ktore z moja biala siostra wczesniej wymienilysmy.....jeeeee
Powrót do góry
IKIM
Gość

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, wielkie gratki dla kogos kto wymyslil wogole cos takiego jak ' MILEPIŁBROWAR', osiedle jest the best, sie mieszka sie wie................pppppppppppppozdrowka dla wszystkich a w szczegolnosci dla grajacych na ZECIE.................Uśmiech))))) ( dla wtajemniczonych ..............) aha i nie robcie z tego HYDEPARKU jakiegos kurwaaaaaa CZATU............ pozdrowka dla wszystkich z milepiłbrowar.......
Powrót do góry
Biały Murzyn
Gość

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm ile ja mam lat żeby wam mówić jak sie nazywam Neutralny a zreszta to ludziska wiedzą kto ja czy Bialy Murzyn czy Biały Brat i tak jedna i ta sama osoba lol no a tak wogóle to pozdrofienia dla brygady Aldonóf i reszty i przestańcie z tym Ksysiem bo ponoc go to denerwuje Rambo Rambo a chyba nie chcecie go wkurzyć Kowboj no i pozdrowienia dla mikołaja i jego wtajemniczonych osób z zety Mikołaj
Powrót do góry
IKIM
Gość

PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wogole to pozdrowienia dla ekipy z milepilbrowar z ZIP SKLADU czyli dla mariego knopiego miha jacka kuli no imnie ............. kiedys znowu sie powtorzy............... rowniez dla aniola koli jordiego(juz nie mieszkajacego Płacze(((((( artiego lysego kuby northa ) dla mlodych rowniez .........................
Powrót do góry
BiAłA sIoStRa
Gość

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz sie tak nie bulwersuj..... 8) nio ale my naprawde nie wiemy kim wy jesteście,a podobno oddychacie tym samym powietrzem co my..chociaz w sumie mamy juz pewne typy Jęzor hehe .jeszcze kilka waszych wypowiedzi i juz bedziemy wiedziały Jęzor ..bo nie ma jak to MilePiłBrowar...
Powrót do góry
BLS
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko osiedle , przesiedzialo sie tam troszke zycia Uśmiech milo wspominam te czasy ...tylko czasem byly niemile konflikty z pewnymi osobami ale teraz jest spox Uśmiech pozdrawiam wszystkich znajomych Bardzo szczęśliwy narqa Uśmiech
Powrót do góry
Biały Brat
Gość

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm nie mówcie w liczbie mnogiej bo ja to ja i to jedna osoba :? a nie wciąż "wy" i "wy" a ciezko wam sie bedzie dowiedziec bo mam dużo nickóf Jęzor 8) Diabełek pozdrofienia dla was 3mta sie a o osiedlu sie juz nie wypowiadam bo powiedzialem co swoje Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce
Powrót do góry
jedna z bialych
Gość

PostWysłany: Czw Maj 22, 2003 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malenkie sprostowanie....co to ma byc za brygada Aldonuf....heeee Kowboj Kowboj My sie tak nie nazywamy....mamy imona....zreszta Aldona to Aldona....i pewnie nawet tu nie zagladala....a moglaby zajrzec cos napisac :wink:.....A biale siostry to biale siostry...kuniec kropka...zbulwersowalam sie troszke....ale juz jest dobrze...a co do ksysia...przpraszam krzysztofa...to bylo minelo...i ksysiu nie ma co sie stersowac...przeciez to byly fajne czasy....mile je wszyscy wspominamy....prawda...???...nomi to tyle ode mnie...jeszcze raz pozdrowienia dla tych ktorzxy maja zaszczyt mieszkac na tym boskim losiedlu....
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

białe siostry to nikt inny jak
Ewlina i Asia czyż nie Bardzo szczęśliwyD:Bardzo szczęśliwy 8) 8) 8) Uśmiech a my z krzysiem zawsze pobożni jesteśmy i nie gadamy tak jak wy w kościele Diabełek Diabełek Diabełek Diabełek i kocham osiedle pozdrówka dla ALL zaraz sokól napisze ze to nie czat :T: :T: :T: :T: <wodka znowu we wakacje bedzie pijana> Pijany Pijany Pijany Pijany Pijany
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: