« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co sadzicie o Milewskiego Piłsudskiego i Browarnej ????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naroznik;)
Gość

PostWysłany: Nie Maj 25, 2003 22:16    Temat postu: eh eh eh Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich milepilbrowarow i reszte...troche mniej mile :p ale pozdr a co;) hmmm jezeli chodzi o osiedle to powszechnie wiadomym syskich wedle jest ...ze w naszej wsi lepszego nie znajdziecie wiara loos pelen max full spas;) Palacz wszedzie blisko,zeta i chamy darcie cos sie zawsze dzieje jest generalnie wesolo:)) Szczegolne pozdrowka dla blizszych kompanow znanych i od dawien dawna loobianych tzn ...tzw klimaciarzy;)- (dosho ich ale kogos 3a wybrac) jorda koli mariego kuli arta mika knopa damiana jacola ooo aniola qbkow zibiana;) ... no i mlodszych tych no wiadomo ,cala reszte,nawet placka z mile b klatki;)heeeeeeheeeeeeeeehe swietne osiedle swietni ludzie swietne wypowiedzi swietne trawniki swientne zielone swietne swinskie palki fajace swietnie super extra swietne czatdowe komentarze qwa Przemawiam >NARA < sie 3mcie 8)
Powrót do góry
Biza
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Maj 25, 2003 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elo wiecie ja kiedyś mieszkałem na Milcu i pozdroofka dla Łuki_konia
tam było fajowo ale według mnie do wyzw to się niporównuje na Wyzach to sie coś dzieje można porobic jakies szopy a nie tak jak tam tam były big nudy chociaz czasem wspominam te miejsca a nawet czasami tam jeżdże rowerem Jęzor Jęzor Jęzor Jęzor Jęzor Jęzor Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sołtys
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Maj 25, 2003 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ło jak dawno tu nie byłem Bardzo szczęśliwy ......ale jestem i jest Gram na gitarce
Pozdrowka dla wszystkich , no i impreza , kaka jazda i przedszkole Imprezowicz Imprezowicz Imprezowicz Imprezowicz Imprezowicz <znowu coś tam pijana........... Jęzor Jęzor Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wyzwolony
Gość

PostWysłany: Nie Maj 25, 2003 22:54    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

No moze i sie cos dzieje jak dilera schwytaja albo placek sie wqrwia bo kolo mu 2zet ni oddal:P badz silke mu zamkneli :Pewentualnie ktos zaebal radio z fiata i jest si;) Wzw to zgraja hamow i gburow Hamburg!! mieszka tam wiekszosc hamburgerow plebsu ktory przbyl do naszej miesciny i trzode tworzy choc laski sa ok . WYZWOLONY od wiejskich klimatow PLEBS!! NARa co do milepilbrowarow jest ok jak sie jest ok ty widopcznie koles masz krowience sklonnosci wiec nic dziwnego:P NARA lol
Powrót do góry
Knopi
Gość

PostWysłany: Pon Maj 26, 2003 22:17    Temat postu: MilePilBrowary ;) Odpowiedz z cytatem

Co ja sądze o Milewskiego Pilsudkiego Browarnej..,no qwa osiedle jest cool..,a zresztą co ja będe wam qwa tłumaczył :piwko: :piwko: Imprezowicz Palacz Słoneczko Kowboj Jęzor :piwko: Pozdrowienia dla MilePilBrowarów: Mikiego,Mariego,Lamiana,Kuli,Miśka,Kuby-Northa,Rockyego,Koli,Jordiego,Artiego,Jacola,no i wszystkich tu ogólnie klimaciarzy osiedlowych,ps. Zip Skład to ostatnio daje radę.. Bardzo szczęśliwy no już więcej nie komentuje.. Przemawiam bo jak to IKIM(czytaj od tyłu)dobrze ujoł nie będe robił z tego jakiegoś kurcze czatu Kowboj Nara 3mcie się :wink:
Powrót do góry
JUREK
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Wto Maj 27, 2003 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieznam tam nikogo ale są tam extra laski normalnie rajjj!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Oooo... Uśmiech
Powrót do góry
szefo
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Maj 29, 2003 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uuuuu jak mnie tu dawno nie bylo ...... pojawilo sie pare nowych osob . Cos kropeczka przycichla dawno nie sapala ..... a no tak mature ma bo to już prawie studentka , a co do matur to solti powodzenia jutro na fizyce 8) 8) Koncowka szkoly kazdy nadciaga jak moze ale już niedlugo wakacje to sie dopiero zadżezzzzzzzziiii Diabełek Diabełek
ps. Piłmilebrowar zaszaleje i podbije stadgard Kowboj Kowboj Gram na gitarce Gram na gitarce byle by bylo Słoneczko Słoneczko Słoneczko tego nam zycze
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Cze 02, 2003 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie napisze sensacji ze na przedszkolu piwa sie puszcza w obieg i mam nadzeje ze jeszzce nie jedno w te wakacje pęknie nawet i starym skłądem z białymi siorami i z knopim na przedszkolu mile zapraszamy :d wieczorami pozdrówka dla wszystkich z ekipy jak i mojeje jak i starszych Bardzo szczęśliwy <WóDkA ZnOwU BęDzIe PjAnA> Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Laureta*
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam nikogo z Browarnej, ale pozdrowienia dla Cyberki z Piłsudskiego Słoneczko Słoneczko Słoneczko

Ostatnio zmieniony przez Laureta* dnia Pią Lip 18, 2003 16:36, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bialy Brat
Gość

PostWysłany: Wto Cze 17, 2003 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka to widze że nie byłysz czy inteligencją jęsli mysli ze temat jest o Broniewskiego lol LUDZIE TO CZASAMI MAJĄ ........ :T: :T: :T:
Powrót do góry
Laureta*
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bialy Brat napisał:
Koleżanka to widze że nie byłysz czy inteligencją jęsli mysli ze temat jest o Broniewskiego lol LUDZIE TO CZASAMI MAJĄ ........ :T: :T: :T:

Jakiś problem???
Powrót do góry
Biały Brat
Gość

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwórcilem tylko uwage na to ze koleżanka czytać nie umie no i to wszystko wiec to nie mój problem Rambo Rambo :T: :T: FuckYou FuckYou
Powrót do góry
Bialy Brat
Gość

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale widze że uwagii skutkuja bo kolezanka juz poprawila posta lol Gram na gitarce
Powrót do góry
Bakuś
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Cze 20, 2003 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne ulice Milewskiego,Borwarna ,no ,ale najlepsza jest Piłsudskiego ,bo tam fajni luszie mieszkają np, Sołtys,Cocon,Gumiś,Darek i jeszcze wielu innych ,no po za tym nawet fajnych kolegów znam na Browarnej kabesa,pitka,stasiaka,anie g, Bardzo szczęśliwyJęzor hehe no i oczywiście byków tego jednego bloku mowa tu o KuBiE i prodigy666 tak to właśnie on tam mieszka Jęzor
Pozdrowienia dla wszystkich byków z Milewskiego,Browarnej,Piłsudskiego Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
North 14/88
Gość

PostWysłany: Czw Cze 26, 2003 23:18    Temat postu: milewskiego Odpowiedz z cytatem

kurcze, to osiedle jest ******* i ****
trzy razy sieg heil dla zip składu, każdy z nas wie o kogo chodzi, wiec po **** wymieniac...
Powrót do góry
lucek27
Gość

PostWysłany: Pon Cze 30, 2003 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj znowu impreza !!!!!!!!! cały zip sklad na niej sie stawi !! czego wiecej trzeba ! osiedle nie do ****** !!!!!
Powrót do góry
Bakuś
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Cze 30, 2003 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fyluzowane Osiedla Uśmiech Wszystkie trzy są fajne Uśmiech
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lip 27, 2003 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu osiele najlepsze na swiecie !!! pozdro. kuba solti łukasz dabek darek maciek gumi bunci itd..........
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Sie 05, 2003 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osiedle najlepsze na swiecie !!! takiego ZiP składu nie ma nigdzie indziej !!! tylkko nie ktorym odpierdala ( wiecie o kim mowie ) pozdro : gumi darek maciek łukasz dabek kuba solti kaczus .............
Powrót do góry
Ryan20
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Wto Sie 05, 2003 17:45    Temat postu: God bless you Odpowiedz z cytatem

Ach, aż sie łezka w oku kręci jak sie słyszy takie pozytywne opinie na temat swojego miejsca zamieszkania :wink: Naprawde jest tu dośc ładnie (znacie ładniejszą ulice w Turku niż Piłsudskiego od skrzyzowania przy PKS do skrzyzowania przy Kolskiej ?????), a wiara supeł odlotowa, kazdy trzyma sie razem, spoko charaktery, trudno powiedziec dlaczego tak jest, być może fakt że dużo jest tu tzw.dobrych domów, chociaz wiem wiem że to bardzo czesto nie ma ze soba nic wspolnego, byc moze wychowanie SP1 (masa wiary przeciez) a moze prozaiczny powód------po prostu my mamy wszystko co najwazniejsze całkiem blisko i nie szlajamy sie po Kaliskiej itp.? Po prostu ludzie maja tu jakos "poukładane w łepetynach" Uśmiech pozdr. ! Uśmiech
Powrót do góry
Lamian
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2003 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"MilePiłBrowar" ... taaa... to jest ku.rwa zaje.biste osiedle !!!!
ZIP squad o.k. ... w ogole wszystko wporzo 8)
... a te burasy z Zety i PKSu daja kolorytu naszym smutnym blokom... Bardzo szczęśliwy Jęzor Wykrzyknik
ogolnie... MILEWSKIEGO Rulezzzzz...... i fuck wszystkich ktorzy sie z tym k...urwa nie zgodzą FuckYou :pupa:
joł...
pozdro... dla: KNP, Mik, North, Rocky - co piwa nie pije Uśmiech ... i reszty... ktorej nie chce mi sie wypisywac, ale wiadoma rzecz o kogo idzie... joł ... Wykrzyknik
Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
wzw2
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2003 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na piułsudskiego same pedały kiedys połamalismy kilku(tegesa,kokota,świetego i jeszcze jakis leszczy) nie pokazuja sie w miescie do tej pory te szmaty,a pyszczki mieli ladnie zbite i palamane konczyny hehe kokot na dziewczynka w dodatku sie zejszczala hehe
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2003 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow stary *****..... jie mam pytan ale oni nie sa z piłsudskiego tylko te cwoki sa na browarnej !!! a poza tym to juz nawet tam na dwora nie wychodza !!
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2003 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joł joł Jęzor zdangel dzangel Jęzor pozdrówka dla całego MilePiłBrowar 8) love extazy Jęzor dla wszystkich unejomaniaków Jęzor i mam małe spostrzezenie do wzw2 kokoty i inne sa z mojego osiedla ale oni nie wchodza tak w skład tych ulic Jęzor a ze ich spraliście to nie musicie pisac Jęzor ja znam ziomka z wzw 2 jednego nie jaki wirteł i pozdrówka dla nie go Jęzor a poza tym niech żyje ZIP skład Jęzor szkoda tylko k,,, urwa ze mam gips i nie moge jechac na uneja : ((( ale ja to iodbie sobie 15 listopada kto jedzie ze mna niech pisze Jęzor wóda darmowa Jęzor dla zipów Jęzor hehe Jęzor Pijany Pijany Pijany Pijany Gram na gitarce Gram na gitarce Gram na gitarce 8) 8) Diabełek Diabełek Diabełek Jęzor pełen luzak i dzez Jęzor trzymajcie starzy nie zapomnijacie omnie choc chodze na popołudniu Jęzor
Powrót do góry
LUCEK27
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2003 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
osiedle najlepsze na swiecie !!! takiego ZiP składu nie ma nigdzie indziej !!! tylkko nie ktorym odpierdala ( wiecie o kim mowie ) pozdro : gumi darek maciek łukasz dabek kuba solti kaczus .............
KTORA QRWA TO PISAŁA ????
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2003 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty ziomek gośc czy jak cie tam zwa jak masz tymczasa i jedziesz komuś przedstaw sie kulturalnie w miare bo przez ciebie małe nie porozumienia powastja czekamy z cierpliowścią pod pisz sie a nie tymczasa i jest dobry :pupa: :pupa: :pupa: FuckYou FuckYou FuckYou Diabełek
Powrót do góry
paradek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2003 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no osiedle moze byc. fajnie sie z chlopakami w pilke gra. raz sie wygra raz sie przegra. co do imprez to nie wiem bo jeszcze okazji nie mialem. pozdrowienia od SOMGORSA dla FORMACJI i POWAŻKI.
Powrót do góry
łukasz
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2003 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrowienia dla całego osiedla ........ jest po prostu niesamowite......mimo tego ze nie jest teraz za wesoło ale to pewnie minie .....pozdro. dla całej Formacji i Poważki...........
Powrót do góry
prodigy666
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2003 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdowienia dla całego osiedla Jęzor 8) i dla klijetów cio sie z nimi grywa w piłe choc dawno tego sportu nei uprawiałem Jęzor bo mi pewna przeszkoda stoi na drodze ale jzu niedłuo Jęzor Palacz Palacz i bede naginał :d hehehe Pijany
Powrót do góry
POW and GORNICZ
Gość

PostWysłany: Nie Paź 05, 2003 10:52    Temat postu: milewskiego pilsudskiego Odpowiedz z cytatem

DLA mnie to banda pedalow i zacofanych meneli pozdro jedynie kama i siostra buncola reszta sie ****** gnoje Rambo Bardo zły: Rambo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: