« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nokia vs Siemens

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FireBlade
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Cze 21, 2003 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrva, ciezka sprawa, nie chcialbym stanac przed takim wyborem. W Siemensie jego najwiekszym plusem sa mp3 (ktore zreszta odtwarza w zajewyextra jakosci, leb urywa) ale do minusow napewno mozna zapisac wystajaca antene (mnie to np. vqrza) no i nie da sie ukryc ze wiele egzemplarzy bylo dosc awaryjnych, nie wiem jak ta sprawa teraz wyglada. Za to Nokia nie ma antenki, ma kolorowy wyswietlacz no i to Nokia Bardzo szczęśliwy Tylko znowu za bardzo przybajerowany wyglad, taka ladna blyszczaca zabawka z odpustu.
Ja jesli stanalbym kiedys przed takim wyborem to rozkladam lapy, siadam w kacie i zaczynam plakac Płacze
I po miesiacu rozpaczy zakupuje Nokie 5210 ktora nie ma mp3 ani kolorowego wyswietlacza, ale jednak jest w niej cos z czego jestem zadowolony Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bArTaSs
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Cze 21, 2003 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym postawil na Nokie 3510i... moze dlatego, ze mam do Nokii zaufanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Biza
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Cze 21, 2003 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh nom bArTaSs ja też sie nie lubuję w siemensach
Ale Fireblade może troszke wyglada jak z odpustu ale wiesz jaki jest klimat jak se idziesz po nocyw jakims ciemnym miejscu i taka biała smuga smiatła bije z wyswietlacz a i jeszcze z boków i góry palnelu poprostu miodzio wiem bo sam mam hehe;];] Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
BoULINeK
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolorowy wyswietlacz to nie wszystko Oczko Slka ma karte pamieci 32 mb i to nie tylko na mp3.. mozna wszystko na tym trzymac zmieniac animacje loga wprowadzac aplikacje java.. (mam okolo 400 gier + rozne programy np slownik pol ang poprostu masa roznych przydatnych rzeczy..) Jesli chodzi o funkcjonalnosc slka bije nokie na glowe Uśmiech No ale ludzie sie podniecaja nad kolorowym wyswietlaczem Jęzor

Pozdrowienia
Powrót do góry
Biza
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh nom może eselka jest przybajerowana ale za 2 czy 3 lata to komórki bez aparatu i kolorowego wyswietlacza niebęda sie liczyc :T:
Powrót do góry
JUREK
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obydwie są dobre i wogule simens SL45i ma wiecej bajerów niż nokia 3510 ja mam nokie 3410
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BoULINeK napisał:
Kolorowy wyswietlacz to nie wszystko Oczko Slka ma karte pamieci 32 mb i to nie tylko na mp3.. mozna wszystko na tym trzymac zmieniac animacje loga wprowadzac aplikacje java.. (mam okolo 400 gier + rozne programy np slownik pol ang poprostu masa roznych przydatnych rzeczy..) Jesli chodzi o funkcjonalnosc slka bije nokie na glowe Uśmiech

Jezeli chodzi o pamiec to nokia ma wieksza Uśmiech 65mb jedyny bul to pamiec tylko przeznaczona na mp3. Jezeli chodzi o funkcjonalnosc to owszem smiek ma wieksze mozliwosci. Ale jezeli chodzi o baterie nokia ma lepsza.
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Nie Paź 12, 2003 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę siemensy. Nie chodzi o kolorowe wyświetlacze itd... P Co mi tam po pamięci, jak i tak tylko dzwonię i wysyłam SmS'y... Z antenkami siemensów tez już nie produkują... Skupię sie teraz na tym jakie siemensy są "przyjazne" i dla oka i dla początkującego posiadacza komórki. Siemensy sa proste w obsłudze, choć przyznam, że ecale nie prostsze od nokii. Za to w nokiach często denerwuje mnie ich wyglad. Takie cegielki:PP No oczywiście nie wszystkie. Na dodatek nie odrózniam jednej od drugiej. Aha i najwazniejsze, siemensy sa tańsze:PP W nokiach nie ma zbyt dużo do wyboru, jesli człowiek nie ma zbyt duzo kasy..Jęzor
Powrót do góry
Biza
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Paź 12, 2003 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem Nokia ma duzo wyboru i dla tych bogatszych i dla tych mniej hm powiedziałbym ze te marki są porównywalne chociaz moim zdaniem Nokai łatwiejsza w obsłudze od simemnsa tak an poiczatek a potem to juz kazdy zaczai jak pzreczyta ksiązeczke Jęzor
Hm chociaz według mnie teraz siemensów jest więcej an rynku bo nokia za duze ceny troszke sypie
No i niezapominajmy o wciaz błyszczacyhc Sony Ericsonach Uśmiech
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Paź 12, 2003 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stane po srodku i obstawie SonyEricsson'y
Powrót do góry
Y_U_P_P_I
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Paź 12, 2003 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najawazniejsze jest to,aby telefon spelnial nasze oczekiwania, a nie byl tylko przybajerzonym kawalkiem kolorowego plastiku Jęzor . Nie wazna jest firma, wazne ze jest, aby korzystanie z kom'a bylo wygodne i nie sprawialo klopotów (niektore telefony sie "zawieszaja"), poprostu flash generuje bledy, co z nasilającą czestotliwoscia tego zjawiska moze troche wkurzac Bardo zły: A jesli juz mialbym wybrac......no to postawil bym na Nokie, a czemu Znak zapytania Znak zapytania .......nie powiem Jęzor ,moja slodka tejamnica lol lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja konkretnie jestem nastawiona na Nokie :wink: i owszem u mnie Siemens zostaje na drugim miejscu :wink: choć nie powiem, aby byl gorszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cobee
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Sty 26, 2004 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:? z przykrością stwierdzam że musiałem stanąć przed wyborem 3510i i SLki , wybrałem SL z wyjechanym panelem , na pierwszzy rzut oka padło w .... ale :wink: zakupiłem nowy panel i rządze Bardzo szczęśliwy telefonik jest jayebisty polecam gorąco , pełna modywikacja full możliwości zadziwiająca jakość dzwięku Uśmiech jak narazie mi styknie nie potrzebuje kolorowego wyświetlacza ani polifoni Uśmiech chociaż z czasem pewnie i tak mi sie znudzi :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2004 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemensy sa ładniejsze ale nokie mają więcej funkcji!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: