« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy sa jakies fajne zrozumiale dziewczyny
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Sty 07, 2004 13:21    Temat postu: Czy sa jakies fajne zrozumiale dziewczyny Odpowiedz z cytatem

Jak myslicie napiszcie?Bo ja jakos niemoge sobie znalesc w tym naszym Turku szukam po Kaliszu i powiem wam ze jest niejedna i swietna ale zapewne na krotki czas bo kazda mi sie nudzi, niewiem tak mam ale to winika samo zemnie poznaje ,spotykam sie no i na ogol zostaja to stosunki typowo kolezenskie.Pozdrawiam pixelke kochaniutka Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Sty 07, 2004 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to nie wiem czemu nie mozesz znalezc dziewczyny , z ktora bedziesz sie rozumial , rozejrzyj sie bardziej i niezwracaj tylko uwagi na wyglad Jęzor czasem myli Jęzor "taka" sobie laska przewaznie jest "fajniejsza" niz jakas pieknisia Jęzor wiec popatrz lepiej Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Sro Sty 07, 2004 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie powinno sie tak nagminnie szukac!probowac mozna noi tak jak mowi W.A.T nie patrz za bardzo na wyglad, tylko poznaj wnetrze danej dziewczyny!a moze ty cos robisz nie tak ze one wola cie tylko jako kolegę?
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Sty 07, 2004 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chyba sie niewyraznie wypowiedzialem tzn ja moglbym miec laske jak bym sie postaral bardziej tylko chodzi o to ze stosunki kolezenskie mi odpowiadaja a wiem ze pozniej to sie wrodzi wmilosc .Owszem qruella moze robie cos nietak ale w roli chlopaka niewiem czy bym sie sprawdzil jako dobrego kolege tak ale czy chlopaka?niewiem
Powrót do góry
martyna
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Sty 08, 2004 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetee, skoro tak szybko nudza Ci sie dziewczyny, no to sprawa jest oczywista- moze podobaja Ci sie z wygladu, ale nie maja w sobie niczego, co by Cie przyciagalo i trzymalo. nie chce Cie dolowac, ale z tego co ja widze to dziewczyny sa coraz bardziej poschizowane i trudna jest znalezc jakas wporzo. no, nie kazda jest w koncu taka wyluzowana i wyrozumiala jak ja Bardzo szczęśliwy [/list]
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 08, 2004 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe martyna trafilas byc moze w same setno Uśmiech no rzeczywiscie sa bardzo trudne te kobiety nasze malo kiedy sie otwieraj a ja potrzebuje czegos co by mnie urzeklo niewiem moze jestem porobiony ale jestem soba, moze zaduzo wymagam musze dojsc do tego co jest zemna a moze wemnie jest flircik w zalotach hehe pozdro martynka Uśmiech
Powrót do góry
Zygor
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Sty 08, 2004 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dobrze poszukac! Ja troche mialem z tym problem ale na szczescie znalazlem ta swoja drugą polówke! Wiec Tobie zycze tego samego.
Powrót do góry
bagusia
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda dziewczyna ma w sobie jakąs wartość i według mnie, to Ty musisz sie najpierw zastoanowić, która z oferowanych wartości by najbardziej Ci odpowiadała :wink: Postaw sobie też pytanie - co jest dla Ciebie najważniejsze w zyciu?? Pamietaj tylko, ze wnętrze zostanie na zawsze a uroda kiedys przeminie....i to jest nieuniknione.... Smutny
Według mnie ukochana tez powinna byc kolezanką.... mam na mysli, ze spełnia ona wszystkie role jakie moze - zarówno kolezanki jak i tej jedynej.
Tak wiec nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać. Zapewne nadejdzie taki dzień, ze wszystko ci sie ułoży. Tylko nie wmawiaj sobie, ze Ty nie potrafisz, lub robisz coś nie tak. Troche optymizmu i głowa do góry. Chłopie dasz rade!! Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Biza
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta jest zagadką Bardzo szczęśliwy Jęzor
I każda ma Swoje słodkie tajemnice Jęzor
I All Jęzor ogólnie Jęzor
I dlatego jest ich dużo tylko trzeba szperać,szperać w cholere Bardzo szczęśliwy Jęzor
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bagusia precyzyjna wypowiedz dzieki Uśmiech moze nadejdzie ten dzien ale zreguly jestem egoista ,optymizm mi ciezko przychodzi
Powrót do góry
bagusia
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetee pewnie mi nie uwierzysz, ale ja do nidawna byłam pesymistką. Od roku "przeszłam" na optymizm i powiem ci, ze zycie jest wtedy o wiele ławiejsze :wink: tylko trzeba sobie znależć dobrego nauczyciela. Mi sie to udało i Tobie pewnie tez sie uda. Nie szukaj na siłe, sam sie pojawi w twoim zyciu... bynajmniej tak było w moim przypadku - zjawil sie całkiem niespodziewanie.
Czasem tylko sie zastanawiam czy realizm nie jest troszke lepszy, nio ale poki co jestem optymistką i nie mam zamiaru tego zmieniac Jęzor
Tak wiec troche wiary w siebie, w swoje sily i musi być dobrze!!
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe bagusia akim byl ten nauczyciel nie czasem Marcin K. bagusia ja wierze wsiebie wierze w to co robie Milosc,Ukojenie,Spokuj znajduje w... tylko czasem sie zastanawiam czy dobrze robie ?/ bo ktos moze innczaj mnie odbierac nierozumiec a niejestem wstanie powiedziec wszystkiego co czuje ,co mysle czasem mi to nawet z trudnosci przychodzi
Powrót do góry
grosik
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Postaw sobie też pytanie - co jest dla Ciebie najważniejsze w zyciu??

Ja to chcialbym byc ambasadorem,...takim jak Tony Halik,...ile on musial stuffu wypalic z tymi wszystkimi plemionami w Afryce Palacz :wink:

P.S. Wiem ze nie na temat ale nie moglem sie powstrzymac Bardzo szczęśliwy 8)

Ostatnio zmieniony przez grosik dnia Pon Sty 12, 2004 22:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bagusia
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetee napisał:
hehe bagusia akim byl ten nauczyciel nie czasem Marcin K.

hehe niestety to nie był Marcin K (mam nadzieje, ze myślimy o tym samym Marcinie) Jęzor
tetee napisał:
bagusia ja wierze wsiebie wierze w to co robie Milosc,Ukojenie,Spokuj znajduje w... tylko czasem sie zastanawiam czy dobrze robie ?/ bo ktos moze innczaj mnie odbierac nierozumiec a niejestem wstanie powiedziec wszystkiego co czuje ,co mysle czasem mi to nawet z trudnosci przychodzi

Jeśli wierzysz w siebie to jest OKI. "Masz wiare, masz wszystko" Jęzor A jeśli myslisz, ze ludzie mogą Cie inaczej odbierać.... hmmm.... zawsze są jakieś niedomówienia, ludzie nigdy sie nie zrozumieją tak ja powinni. Jeśli z kimś rozmawiasz, probujesz coś wytłumaczyć to ta druga osoba może to odebrać zupełnie inaczej.... to jest niestety normalne (pisze niestety, bo często przez to są jakies problemy). A czy dla ciebie najważniejsze jest to, co mysła o Tobie inni ludzie?? Każdy ma jakiegoś wroga i tego nikt i nic nie zmieni. Nie da sie byc lubianym przez wszystkich. Jeśli Ty myslisz, ze robisz dobrze, masz jakis dobrych znajomych, ktorzy wiedza jaki jestes, to nie ma czego sie bać... jestes jaki jestes, takim musza cie akceptowac... oni cie zaakceptowali i jest "gitara" :wink: co z tego wynika - jestes lubiany.
Wracajac do tematu - pewnie jeszcze gdzies jest jakas fajna, wolna dziewczyna, ktora cie zaakceputje takim jakim jestes. Zrobi to samo, co zrobili twoi znajomi, przyaciele i bedziesz na pewno szczesliwy. Oni cie zaakceptowali, ona tez tak postąpi. Jesli masz wiare jak wczesniej pisałes, to na pewno sie uda, POWODZENIA!!

Ps a my sie nie znamy?? skoro mamy wspolnego znajomego (Marcina K zwanego...... pewnie wiesz jak, bo chyba myslimy o tym samym). MOzesz sie choc trszke dać rozpoznac Jęzor
Powrót do góry
BaQ-
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 18:56    Temat postu: hmmm Odpowiedz z cytatem

odchodzac troche od tematu martyna ja nic nie bede mowil na temat poshizowania dziewczyn hyhyhyhyh ;] wiadomo o co chodzi :PPPPPPPPPPPP hyhyhyh :] pozdrofka tetee czy jakos tak :] i pozdrofka martyna :]
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Sty 11, 2004 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bagusia dzieki ci za rozwiniecie tematu,napisalas mi kilka dobrych wskazowek ktore wykorzystam w zyciu codzienym ,ale jest ale jak to zawsze hehe umnie to z reguly jest roznie raz wierze a raz nie wiec czesto sie glubie w tym wszystkim naprawde cenie to ca napisalas moglabys byc moja dobra kolezanka Uśmiech .Odnosnie Marcina k. to chodzilem z nim do podstawowki hyhy a Cie znamam z widzenia wiem jak wyglodasz i ogolem zpods.znam Pozdrawiam bagusia Uśmiech
Powrót do góry
bagusia
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Sty 11, 2004 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetee teraz to ja już wiem kto ty jestes 8) mam nadzieje, ze w jakis tam sposob troszke pomogłam, ale ja tylko pobawiłam sie w panią psycholog Jęzor Nio to "moj bracie z gg" pozdrowionka dla Ciebie
Powrót do góry
kAnUsIa
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Sty 12, 2004 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie.. dziewczyny teraz robia wwwwszystko zeby zwrocic na siebie uwage-" dziczeja" Chca tak zwrocic na siebie Uwage ze przesadzaja z texstami i ogolnie ze sobaa.. graja kogos kim naprawde nie sa... Niestety to wina rowniez otoczenia.. tego calego swiata widza ze modny jest teraz npHH i ... chcac byc na "topie" i okazac ze sie znaja albo robia sie tekie.. jak to okreslono "poshizowane" ... nie no bez komentarza... :? a tak w ogole to wystraczy dobrze poszukac i moze kiedys znajdziesz tetee ...

Jest taki sam problem z facetami... też sami "zlansowani" Yyyy...
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Pon Sty 12, 2004 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam cos podobnego jak ty tetee!ciezko mi jest znalesc odpowiedniego dla siebie chlopaka!zawsze jest w nich cos nie tak! jestem okropnie wybredna chociaz kiedys taka nie bylam!poprostu wiele razy sie zawiodlam na facetach! mam juz dosyc tych zawodow milosnych!ale wiem ze kiedys ON sie pojawi i wkoncu bede szczesliwa :wink:
Powrót do góry
@nulka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Sty 12, 2004 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie ze sa Bardzo szczęśliwy zazwyczaj jak sie szuka daleko sie nie zajduje wystraczy sie rozejrzezc wokol siebie w tym samym miescie nawet na tym samym osiedlu Jęzor Bo nie dostrzegamy tego co jest najbardziej istotne i co najwazniejsze jest tak bliziutko nas a my tego nie mozemy dostrzec.Chyba warto nad tym glebiej pomyslec prawda? Pozdro dla wszytkich szukajac zle.. Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Wto Sty 13, 2004 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe qruella to jest do wytlumaczenia tylko zastanow sie dobrze bo ja wiem dlaczego tak jest zemna i przez co kiedys taki niebylem i uczucie mi dopisywalo ze tak powiem to niemorlane bylo iz to tylko iluzja chyab mnie rozumiesz zycie jest owielelatwiejsze z punktu widzenia poswiadomosci a ciezsze w normalnosci i prawdziwej rzeczywistosc jaka nas otacza pozdrawionka qruella Uśmiech
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Wto Sty 13, 2004 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kanusia hyhy jasne ze kiedys tam mzoe znajde ale wolalbym jak by to ona mnie znalazla bo kurde moze by mi bylo tak wygodnie hyhy pozdrawiam Uśmiech @nulka hehe nio ja ztego osiedla co ty a wiec chetnie sie z Toba poznam pozdrawiam Uśmiech
Powrót do góry
Biza
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 13, 2004 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martynka juz zajęta niestety Smutny Jęzor
Ahh to jest wyrozumiała i fajna hh'owa siostra Bardzo szczęśliwy
Wogóle RaDzIk ma fuksa Jęzor
PoZdRo MaRtYnKa i RaDzIk Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Sty 24, 2004 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biza spoko to temat zakonczony :)wniosek zostawie dlasiebie Uśmiech
Powrót do góry
martyna
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Sty 29, 2004 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam szczescie i radzik tesz oboje jestesmy wyjatkowymi szczesciarzami pozdro Biza skarbenku jestes spox znasz klimaty i wogole pozdro fenks za wszystko 3m sie mały ! Buziak
Powrót do góry
kAnUsIa
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Sty 29, 2004 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tetee na kazdego przyjdzie kiedys czas i przypuszczam ze znajdziesz ta jedyna napewno jest gdzies blisko :> Tylko taka malutka rada nie zwracaj uwagi zbyt na jedna osobe bo mozesz przegapic swoja okazje :> poprostu CZEKAJ a Twoj wysilek bedzie wynagrodzony napewno Oczko tylko badz baaaaaaaaardzo cierpliwy... Oczko Powodzenia Ci zycze... i 3mam ciuki Oczko

Pozdro.....
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 29, 2004 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kanusia dzieki uprzejmnie za rade Uśmiech masz racje chyba naprawde skupiam sie za mocna na jednej osobie to trzeba zmienic Uśmiech ta osoba jest bardzo blisko tak mysle i czuje tylko ze ja moze troche jestem zakrecony zacmiony i glupi czuje to ze jest blisko tylko ktora to ??? kanusia caluje i pozdrawiam Uśmiech
Powrót do góry
GoSiCa
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Lut 08, 2004 01:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W.A.T.- stary zgadzam sie z toba w pelni!! Wyglad to nie wszytsko wazne jest wnetrze czlowieka!! trzeba go poznac!! a tetee moze zbyt daleko szukasz gdzies po jakichs kaliszach lepiej rozejrzyj sie dobrze po tym naszym malym turku Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Powrót do góry
tetee
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Lut 19, 2004 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosica problem polega zupelnie innei sprawie niebede o tym mowic publicznie pozdro dla ciebie:)
Powrót do góry
Lena_83
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Lut 26, 2004 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Skarbie dziewczynza to nie rzecz która mozna sie pobawic, ona ma rozum i uczucia (są wyjątki).A jesli nie mozesz zadnej znaleźś to chyba Twoja wina (bez urazy).Może spróbuj poznac najpierw-dobrze!!!.Fakt nie wszystkie sa normalne, ale cóz.....Nie martw sie może poprostu potrzeba czasu, a Ty jeszcze nie dojrzałes do normalnego związku.Szukaj, a moze Ci sie uda znaleźć to co chcesz.Związek dwojga ludzi to kompromis, a Ty musisz akceptowac także!! wady tej drugiej osoby, bo inaczej nic z tego nie bedzie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: