« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żydzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Sie 13, 2004 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt wyjątkowy napisał:
ja szczerze mowiąc nie wiem czy jestem antysemitą czy nie... po prostu polityka Izraela maksymalnie mnie wkurza...

Polityka to jedno, sami ludzie to druga sprawa. Mi też nie podoba się polityka Izraela. Przeginają ostro w stosunku do Palestyńczyków, a potem się dziwią jeszcze, że full zamachów na ulicach mają. Poza tym są tam jeszcze zwyczajni ludzie którzy chcą tak samo jak my mieć pracę, dom, rodzinę. Za to też ich Siara nienawidzisz?
Siara YOl napisał:
Do Bonka we Władku nie ma żydów

Nie bądź taki pewny siebie Uśmiech A może sam zadbałeś o "czystość" w swoim mieście?
Siara YOl napisał:
nie lubie ich i tyle!!

Potrafisz to chociaż uzasadnić? Pewnie nie bardzo. Rzuć jakiś mocny argument. Masz pełne prawo do tego żeby mieć własne poglądy. W to nikt nie wątpi. Poza tym jednak masz obowiązek uzasadnić swój tok myślenia. Jeśli tego nie potrafisz zrobić, to jest to gówno nie pogląd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Sie 13, 2004 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mi tez chodzi o to siara zebys to uzasadnil...bo takiego czegos ze ich nie nawidze nie rozumie...ja ich niekocham ani nie nawidze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sie 13, 2004 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żydzi zajmują już cała Polske jeszcze troche to nasze państwo będzie państwem żydów.Kwaśniewski to żyd
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Sie 13, 2004 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siara YOl napisał:
Żydzi zajmują już cała Polske jeszcze troche to nasze państwo będzie państwem żydów.Kwaśniewski to żyd

o moj boze...

no comment...
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 06:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siara YOl napisał:
we Władku nie ma żydów
Żydzi zajmują już cała Polske

No to w końcu zajmują całą Polskę czy nie? Są we Władkowie czy ich nie ma? A może Władków nie jest już w Polsce?
Siara YOl napisał:
Kwaśniewski to żyd

Bez tego by się nie obeszło. Skąd wiesz, że jest? Powiedział Ci?
Moc Twoich argumentów zwala z nóg. Chwilowo poza żałosnymi sloganami powtarzanymi przez jeszcze bardziej żałosne media nie napisałeś niczego konkretnego. Zapodaj coś od siebie. Chyba potrafisz?
Powrót do góry
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no z wami to się nie idzie dogadać!
We Władku nie ma Żydów ale np w takim Turku mogą być jeszcze troche to to pieprzone plemie ogarnie całe nasze państwo sram na nich i wali mnie to że wy ich "Kachacie" zobaczymy jak za kilka lat bedzie strach z domu wyjść bo takie żydzisko będzie kamikadze i w Polsce zrobi się takie coś jak w Izraelu czyli wojna!
POLSKA DLA POLAKÓW
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siara jestes niedopobicia...w izraelu to jest zupelnie inna sprawa..tam ludzie walcza o dom..o swoj kraj..jak by ci ktos na twoja polske dla polakow najechal i chcial zabrac kawalek ziemi nie walczyl bys o nia..??pomysl jesli potrafisz...
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siara YOl napisał:
Nie no z wami to się nie idzie dogadać!

Z Tobą się nie idzie dogadać. Nie chcesz, lub co bardziej prawdopodobne, nie potrafisz odpowiadać na proste pytania. Nie dorosłeś jeszcze chyba do dyskusji.
Siara YOl napisał:
za kilka lat bedzie strach z domu wyjść bo takie żydzisko będzie kamikadze

O wiele bardziej będę się obawiać ludzi Twojego pokroju którzy będą latać po ulicach i szukać domniemanych Żydów. Nie zdziw się jak sam za te parę lat dostaniesz wpierd... bo jakiś idiota stwierdzi, że na pewno jesteś Żyd i należy Ci się łomot.
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolerancja ponad wszystko! 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Sie 14, 2004 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wyglądałes Siara na inteligentnego ,a tym czasem nie poptrafisz poprzeć swojego poglądu jakimś (obojętnie jakim agrumentem). Ja nie "Kocham: Żydów, ja jestem poprostu tolerancyjny, a ty mi wyglądasz na rasiste (a może czytałeś ostatnio książke pt. "Mein Kampf" autora przemilcze). Powiedz cokolwiek, co popiera twójk pogląd, obroń go jakoś bo narazie nic nie mówisz konkretnego. Pozdro 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
W.A.T.

PostWysłany: Nie Sie 15, 2004 02:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SIARA to zyd Wykrzyknik Wykrzyknik Wiec we wladku sa jednak zydzi Jęzor Puknij sie w ta amstafska glowke kolego Bardzo szczęśliwy ...
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Sie 15, 2004 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buehehehe lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol
w.a.t nie tak ostro bo sie chlopak zamknie w sobie...JęzorJęzorJęzor
na spotkanie masz przyjsc dzisiaj !
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Sie 16, 2004 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siara YOl napisał:
Kwaśniewski to żyd

Pewnie widziałeś go na golasa i stąd masz pewność, że jest obrzezany.
Ja też się boję, że niedługo nie będzie można wychodzić na ulice, bo zaraz dopadną cię kolesie z paskami na dresie i trzeba będzie pokazać ptoka, bo inaczej... eksterminacja.
Powrót do góry
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Sie 18, 2004 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W.A.T. napisał:
SIARA to zyd Wykrzyknik Wykrzyknik Wiec we wladku sa jednak zydzi Jęzor Puknij sie w ta amstafska glowke kolego Bardzo szczęśliwy ...

hmm nikt na mnie nie jedzie wy chyba czytac nie umiecie qrde ale mam to gdzieś !!
POLSKA DLA POLAKÓW
Powrót do góry
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Sie 18, 2004 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

op Boże wsted mi jest za siebie że nasz naród taki tolerancyjny i kulturalny i za otwartymi ramionami witam żydów cyganów i reszty ras :p a ja takie zdanie mam o żydach o jejku jak mi głupie
ehehehehehe ale mam z was darcie
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Sie 18, 2004 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też Bardzo szczęśliwy Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Sie 18, 2004 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o siara wrocil Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy hip hip huraaa ... moze wpadniesz kiedys na spotkanie hp Jęzor ?? zapraszam cie bardzo z w.a.t-em i innymi Jęzor
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Sro Sie 18, 2004 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siara YOl napisał:
...zdanie mam o żydach o jejku jak mi głupie
ehehehehehe ale mam z was darcie

A mnie jest glupio, ze mamy takich analfabetow i rasistow Wykrzyknik SIARA zbierz sobie podobnych i zrobcie sobie oddzielne panstwo, bo My za Was wstydzic sie juz nie chcemy Wykrzyknik Wykrzyknik
Powrót do góry
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELU napisał:
o siara wrocil Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy hip hip huraaa ... moze wpadniesz kiedys na spotkanie hp Jęzor ?? zapraszam cie bardzo z w.a.t-em i innymi Jęzor

Dziękje ale nieskorzystam a co do Ciebie Zelu to nieoficjalnie dowiedziałem się że jak byłes w oboezie koncentracyjnym to napisałes
"ja tu bylem i zydow w piecu palilem" nie wiem czy to prawda tak poprostu nieoficjanie się dowiedziałem jeśli to prawda to cuż za zmiana HP Cię tak zmieniło??!!A może jesteś dwulicowy i piszesz tylko ze nic do żydów nie masz bo reszta tak pisze ja mam swoje zdanie i pisze wszystko szczerze i to jest dla mnie najważniejsze Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia Jęzor to prawda napisalem tak Bardzo szczęśliwy ale darcie bylo Jęzor łeheh...
ale : raz bylem mlody i gupi 5 klasa =/
dwa bylem lekko wciety
trzy zalozylem sie ze tak napisze o 0,5...

NO I WYGRALEM jeah Jęzor
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 10:34    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

tsese darcie bylo, taaa rzeczywiscie :PPPPPP
a gdzie to bylo chyba juz nie pamietam w Chelmie? cos takiego... Jęzor ksiega pamiatkowa wszystkie pwaozne w pisy, zydow z Izraela a tu zelu na claa strone nabazgral "ja tu bylem i zydow w piecu palilem" Jęzor darcie Jęzor a jak moja starsza sie ejscze w to wlaczyla :PPPPPP juz nie bylo takie darcie eheh pozdro zel i siara Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak stolarz piekne czasu 5 klasy Jęzor łeheheh Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy chelmno....to za kolem Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy ale wielki tez walnal wpisa i sakwa pamietasz :> ale tylko mi sie oberwalo Jęzor holera Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 11:13    Temat postu: Re: ;] Odpowiedz z cytatem

Stolarz napisał:
jak moja starsza sie ejscze w to wlaczyla Jęzor

pozdrów swoja mamę Bardzo szczęśliwy moja było wychowawczynie Bardzo szczęśliwy 8) Jęzor
Powrót do góry
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm a za takiego pożądnego się uważasz Jęzor a w piątej klasie już byłeś wcięty i jeszcze załozyłeś się o 0,5 l a teraz prosze jaka zmiana stałeś się obrońcą żydów no brawo Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie obronca ! nie powiedzialem ze ich bronie...=/ tylko mi chodzilo czemu bez powodu po nich jezdziles...ja bez powodu nie wyzywam kogos..nie dre z niego...
Powrót do góry
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELU napisał:
nie obronca ! nie powiedzialem ze ich bronie...=/ tylko mi chodzilo czemu bez powodu po nich jezdziles...ja bez powodu nie wyzywam kogos..nie dre z niego...

aha to podaj konkretny powód czemu na mnie jedziesz??
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile sie nie myle Siara apelujesz o poworty do tematów, więc sam się do tego przystosowywuj... Zaczne sobie nabijac chyba posty Jęzor to będzie pierwszy Jęzor Ucze sie od mistrzów Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ey ja po tobie dopiero moge zaczac jezdzic...nie wiesz nawet jaki mam jezyk ciety...a pisze tak bo sie nie zgadzam z niektorymi blednymi twoimi teorjami...twoim zachowaniu np. obraziles sie i uciekles jak panienka...twoimi nie raz gupi wstawkami Jęzor ale to rozumie bo sam tez nie raz tak mi sie zdarzy Jęzor chyba rozumiesz...chodzi mi o to co wszytskim Jęzor
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm hmmm ... nie sądzcie ze zajme jakąkolwiek postawe w waszej walce... nie taka moja rola... pragne tylko cos zasugerowac...
nie uwazacie ze po to czlowiek ma rozum i język... zeby mógł się dogadać Znak zapytania
moze powinniscie zacząc dyskusje jeszcze raz i wyjaśnic sobie niejasnosci... a przynajmniej sprobowac...
jesli wam sie nie uda... a jest taka mozliwosc Jęzor to czyz nie rolą inteligentniejszej ze stron jest dać sobie z tym spokój Znak zapytania
wydaje mi sie ze to nie bedzie potraktowane jako porazka...
wszystko w tym temacie...

jeszcze pragnąłbym zaznaczyc ze...

Boniek napisał:
Polityka to jedno, sami ludzie to druga sprawa. Mi też nie podoba się polityka Izraela. Przeginają ostro w stosunku do Palestyńczyków, a potem się dziwią jeszcze, że full zamachów na ulicach mają. Poza tym są tam jeszcze zwyczajni ludzie którzy chcą tak samo jak my mieć pracę, dom, rodzinę

Boniek ma całkowitą racje:)
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 16:39    Temat postu: zydzi Odpowiedz z cytatem

"nie zrozumiesz nienawisci jesli jej nie czujesz"

zydzi... Zydzi czy zydzi? ja nie lubie zydow... (zyd - osoba wyznajaca religie zydowska) dlazego? troche skomplikowane ale postaram sie wyjasnic... moze pierwszy powod to ich ekspansywnosc... na calym swiecie zydzi sa doskonale zorganizowani... swietnym przykladem jest tu USA gdzie lobby zydowskie ma ogromne wplywy, panstwo w panstwie... w Polsce zaczyna sie dziac podobnie, gminy wyznaniowe, domagajace sie zwrotow majatkow wszystko to dzieje sie bardzo szybko... nie tworze tu jakiejs teorii spiskowej, ze zydzi chca zniszczyc swiat, po prostu twierdze, ze sa bardzo wplywowa nacja... zbyt wplywowa... co do politykow zydowskich w Polsce to nie jest to taka prosta sprawa... z resztki zydow, ktorzy pozostali w Polsce po II Wojnie bardzo duza czesc nalezala do elity politycznej w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Politykow pochodzenia zydowskiego bylo wcale niemalo, gdyz duza czesc zydow jak najbardziej popierala ustroj komunistyczny. W III RP sa takze politycy pochodzenia zydowskiego. Wymienianie nazwisk nic tu nie da bo zaraz podniosa sie glosy, czy widzialem czy ten a ten jest "skalpelem chrzczony" jak moj dziadek mowi Uśmiech Dzisiaj nikt z czolowych politykow nie zaryzykuje przyznania sie do zydowskich korzeni, bo wiedza, ze ludnosc raczej nie glosowalaby "na zyda". Uprzedzenia wobec narodou zydowskiego w Polsce wciaz sa silne. Zreszta nie oczekujmy np. od prezeydenta Kwasniewksiego, ktory probowal wmowic wszystkim, ze ma magistra, ze nagle przyzna sie do swoich korzeni ;] Zreszta pomijac juz politykow a koncentrujac sie an takim Michniku na ten przyklad... nie probujcie wmawiac, ze w PRLU_u i obecnie politycy pochodzneia zydowskiego nie istnieja... ze, czesc ma takie korzenie, mozecie dowiedziec sie od wiekszosci historykow, oczywiscie nie wszyscy politycy poch. zydowskiego byli zli, ale ogromna wiekszosc niestety Polsce zaszkodzila... historia est magistra vitae... dalej, zachowanie zydow po wycofaniu sie hitlerowcow z Polski? Moze dawno, ale co to jest 50 lat w porownaniu do 1000 historii Polski? Zydzi czestokorc, choc nie wszyscy, wspolpracowali z NKWD i pomagali Zwiazkowi, poniekad Radziekiemu Uśmiech mordowac pozostalych przy zyciu polskich patriotow. Z mojej rodziny jedna osoba w ten sposob "zniknela". Boli mnie teraz takze to, ze zydzi probuja i to skutecznie odbierac swoje byle mienie. Polakom nikt nie rekompensowal ich strat na kresach. O moze, zle sie wyrazilem. Rosjanie dostali Kresy, my dostalismie Ziemie odzyskane, Zydzi sami sobie wzieli Izrael, tylko Niemcy w ramach zemsty zostaly okrojone. Czego tu sie od Polakow doamgac? Najsmiesniejsze jest to, ze duza czesc roszczen wyplywa od gmin zydowkisch w Polsce, ktore czesto uzyskuja nieurchomosc tlyko po to by zaraz ja sprzedac. Smutne. Na koniec wrcajac do polityki Izraela wobec Palestyny, to zywie akurat do tej sprawy takie same uczucia jak do Chinczykow i Tybetu. Nie moge zrozumiec jak mozna ogradzac sie murem. Jestem calkowicie przeciwny zachowaniu sie wladz Izraela wobec Palestynczykow i uwazam je za karygodne. Co do zamachow to Polacy pod zaborami i podczas oupacji ADolfika, takze od zamachow nie stronili a nawet w tym dobrzy byli. Mam nadzieje, ze przynajmniej ja jakos usprawiedliwlem moja gleboka niechec do zydow. Nie jest ona taka duza jak w stosunku do Niemcow, ale jest... nie twierdze, ze zabije kazdego zyda jakiego spotkam na swej drodze, po prostu wole aby zydzi trzymali sie od mojego kraju z daleka... ja swoich pogladow nie zmienie a i tez nie chce do nich nikogo naklaniac...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: