« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakbyście spędzili wieczór ze swoją ukochaną osobą ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Derwino
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Maj 05, 2004 17:51    Temat postu: Jakbyście spędzili wieczór ze swoją ukochaną osobą ?? Odpowiedz z cytatem

Ja zaprosiłbym ukochaną osobę na romantyczną kolacje wśród świec i romantycznej muzyki do domu.Sam nie wiem czy to jest doskonały wybór, więc może Wy podsuniecie mi lepszy pomysł.Prosze o udzielanie się, za co z góry dziękuje.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Maj 05, 2004 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja bym swoja Gosie zaprosil do siebie do domu (oczywiscie nikogo procz mnie by w nim nie bylo Jęzor ), byly by swiece, stol zakryty ladnym, bialym obrusikiem, ugotowal bym cos dla niej (u mnie z gotowaniem to raczej kiepsko Jęzor , wiec pewnie bym cos zamowil, tylko nie pizze ani nic z tych rzeczy, cos bardziej wykwintnego Bardzo szczęśliwy ), do tego wszystkiego dobre czerwone wino (czasem nie jakiegos siarczana Jęzor ) i do tego wszystkiego muzyczka do przytulania 8)
I wszystko by pewnie wypadlo znakomicie - tak w ogole to musze tego sprobowac - moja druga polowa pewnie by sie poczula niesamowicie - wiec na pewno tego sprobuje
Dzieki DERWINO - podsunales mi pomysl 8) 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Derwino
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Maj 05, 2004 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co, myślałem że Ty mi jakiś podsuniesz pomysł, myślałem ze każdy ma jakieś własne sposoby na spędzenie wieczoru z ukochaną osobą... Ale tak czy owak polecam się na przyszłość.
...Wiesz, Ja bym przynajmniej sam spróbował ugotować kolacyjke, Jęzor najwyżej jakby nie wyszło to ostatecznie bym mógł zamówić lepsze danie.
A co do winka to polecam "Sophia" (czy jakoś tak), tanie winko nie jest złe i na dodatek półwytrawne, bo inne mi nie smakują. 8)
Powrót do góry
BoNgO DrIvEr
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Maj 06, 2004 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój typ na romantyczny wieczór to może być kolacja, ale na jakiejś pustej plaży, w ciepłą letnią noc, na kocyku, którym potem można się owinąć Oczko Zamiast muzyki plusk wody i śpiew słowików, a zamiast świec małe ognisko. Co do wina to zdecydowanie polecam białą półsłodką Varnę.
Takie wieczorki lubią się kończyć w wodzie, ale wcale nie jest wtedy zimno Oczko

Pozdrawiam cały Turek!!!
W szczególności GSC i CS SQUAD Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co by mozna było robic ze swoja ukochana osobą przez cały wieczór??????? nie rozumiem pytania?? przeciez tylko jedno mozna robić!!! BAWI
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Lip 02, 2004 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

modra napisał:
no co by mozna było robic ze swoja ukochana osobą przez cały wieczór??????? nie rozumiem pytania?? przeciez tylko jedno mozna robić!!! BAWI
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Sie 01, 2004 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprosiłbym swoją ukochaną do siebie... Zgaszone światło i blask świec, a pod jej stopami dywan z płatków róż.... W powietrzu czuć zapach kwiatów i delikatną woń z kuchni.... Zaprowadziłbym ją do pokoju gdzie zasiadłaby do stołu na którym oczywiście palą sie świece... Stół oczywiście przystrojony a fest... Podałbym ugotowaną przez siebie kolację(Najlepiej jej ulubione danie)... Do kolacji koniecznie czerwone wino... Preferuję wino marki "Witosha"... A potem kochali byśmy się długo, namiętnie.....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: