« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Słownik Pijacki :D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grosik
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Maj 30, 2004 00:07    Temat postu: Słownik Pijacki :D Odpowiedz z cytatem

Na poczatek moze przeczytajcie sobie ten wyebany kawal lol

Do Czapajewa (jeden z bohaterów Rewolucji Październikowej) przychodzi jego adiutant i rozgorączkowany mówi:
- Panie generale, słyszałem, że wysyłają pana na placówkę dyplomatyczną do Paryża, czy to prawda?
- E tam... prawda, ale ja tam nie chcę jechać.
- Ależ dlaczego?
- Bo ja wiem jak tam jest? Będę tam o suchym pysku siedział?
- To może ja pierwszy pojadę i zaraz przyślę panu relację, jak w tym Paryżu jest naprawdę.
- Ty durak, jak mi przyślesz, przecież oni wszystko czytają, co do mnie przychodzi. Jak napiszesz, że tam jest co wypić, to mnie nie puszczą.
- Panie generale, ja napiszę szyfrem, np. flaszka to bedzie książka i kto bedzie wiedział o co chodzi?
Adiutant pojechał do Paryża i przysyła po 2 tygodniach list:
"Panie generale, Paryż jest dla nas, lubiących czytać, istnym rajem. Na każdej ulicy, na każdym rogu jest księgarnia. Wczoraj przyszedł do mnie znajomy, przyniósł książkę i przeczytaliśmy ją we dwóch. Ja miałem też jedną książkę, to zaraz też ją przeczytaliśmy. Kolega chciał czytać dalej, więc poszlismy do księgarni i kupiliśmy cały karton książek. Czytaliśmy do rana. Nad ranem wciąż chciało nam się czytać, ale wszystkie księgarnie były już zamknięte. Dlatego poszliśmy do jednego znajomego, który sam pisze książki. Miał tylko jedną książke, ale dobre i to... przeczytaliśmy w trójke. Wtedy ten znajomy wział się do roboty i zaczął pisać. On pisał, a myśmy czytali."

A tu macie link do slownika pijackiego http://nowy.polski.slownik.pijacki.ez.pl/Slownik.html Uśmiech
Jakie texty Wam sie spodobaly? a moze macie swoje ulubione toasty, pogwarki, okrzyki itp.
No to na zdrowie :piwko:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Maj 30, 2004 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ten tekst znalem w takiej formie:

Do bacy przyjezdza telewizja, by zrobic reportarz o zyciu bacy. Wiec na probe kazali bacy opowiedziec. No to baca mowi, ze wstaje rano i zaczyna pic wodke, po poludniu pije wodke itd. Wiec zwrocili mu uwage, ze ten reportarz beda ogladaly takze dzieci, wiec zamiast slowa wodka, niech mowi ksiazka. Wiec baca zaczyna mowic, juz przed kamerami. Rano wstaje, otwieram ksiazke i czytam, przed poludniem czytam jeszcze jedna, gora dwie, po poludniu przychodzi Antos ze swoja ksiazka i ja czytamy we dwoje. Jak juz przeczytamy, to ja wyjmuje swoja ksiazke i wspolnie ja czytamy. Gdy juz ja przeczytamy i nie mamy juz zadnych ksiazek do czytania, idziemy do ksiegarni. Do wieczorka ksiazki sa juz przeczytane, a ze ksiegarnia zamknieta, to idziemy z Antosiem do Zenka. Wtedy Zenek wyjmuje swoje rekopisy Jęzor i do rana w trojke je czytamy

Cos takiego mniej wiecej Jęzor Ale wersja GROSIKA tez daje rade 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Maj 30, 2004 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja troche nie natemat kawal ale chyba też dobry Jęzor
- ojciec ktory ma masarnie ma syna..syna debila..barana..kompletnego..ktory nieukonczyl podstawowki nawet..no i ojciec byl już w podeszlym wieku..i postanowil odziwo oddac masarnie synowi..wzial go do zakladu i mowi:
-pacz synku tutaj jest taka maszyna..tutaj taka..tutaj inna..tutaj taka..(opowiada mu wszytsko co do czego sluzy jak dziala) i wkoncu mowi:
- a tutaj jest taka maszyna ze jak wlozysz do niej barana to wychodzi serdelek..rozumisz synku jak to dziala..?
- nie tato nie rozumie...
-ło jezu wkładasz barana przechodzi on pzez mechanizm i wychodzi serdelek..rozumiesz..?
-nie nie rozumie
ojciec tlumaczy na inne sposoby syn nic nie kuma...
ojciec daje se spokoj z tlumaczeniem...
wkoncu syn
- tato a jest taka maszyna zeby wlozyc serdelka i zeby wyszedl baran...?
a ojciec na to..
- tak synq twoja mamusia...

Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy i jak..? dziadek mi to wczoaj opowiadal Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
W.A.T.

PostWysłany: Nie Maj 30, 2004 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre na maxa hehehehehehhe ZELU masz plusa Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
_bastaa
la chaton :)

PostWysłany: Nie Maj 30, 2004 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buhehehhee ZELU rządzi Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto Lip 06, 2004 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELU to było świtne!!!!! a ja też napisze kawała Jęzor
Pijany gość leje w parku, obok niego przechodzi kobieta
-co za bydle!mówi kobieta, na to pijak
-spokojnie, trzymam GO... Jęzor
Powrót do góry
barbapapa
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Lip 06, 2004 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał mistrzostw świata w piciu wódki.
Polak, rusek, meksykanin i amerykaniec. Każdy ma przed soba ustawione naczynia 50, 100, 250, 500 i 1000 gram napełnione wódką. Zaczyna meksykanin: 50, 100, 250 dosyć połówki nie zaliczył.
Teraz amerykanin:50, 100, 250, 500 ale do litrerka już nawet nie podszedł.
Ruski zaczął ostro:50 i 100 bez mrugnięcia, po 250 się otarł, 500 już pił z trudem i próbował zmusić się do litra ale po kilku łykach dał sobie spokój.
Polak popatrzył i zaczął od literka. Wypił go duszkiem i 500 jakby nigdy nic przepił, 250 i 100 równie szybko zniknały. Patrzy na 50 i oblizuje się już podnosi do miarke do ust. Wszystkie oczy wpatrzone w niego. Nagle ją opuszcza i odstawia mówiąc: Polacy mają umiar w piciu.
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto Lip 06, 2004 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:OF: LOL jeszcze jeszcze!! Pijemy za trzech przeciez wypic to nie grzech!!!!! JęzorJęzorJęzorJęzorJęzorJęzor pozdro alll 8)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: