« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Listy z przyszłości ;)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lip 10, 2004 17:03    Temat postu: Listy z przyszłości ;) Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na różnych forach, stronach i listach dyskusyjnych pojawiły się teksty stylizowane na listy z przyszłości. Zapraszam do publikowania tu tego typu tekstów, bo niektóre z nich są niezłe. Na początek opublikuję coś co znalazłem dziś w onecie.
Publikowany ponizej tekst nie ma na celu obrażenia kogokolwiek, tylko ukazanie radosnej twórczości internautów. Drogi sympatyku wymienionych poniżej osób: daj sobie trochę luzu i pośmiej się z innymi.

01.05.2008
Kochana Mamusiu! Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!
Właśnie przed chwilą dowiedziałem się że nasz Pan Prezydent Roman
Giertych podpisał umowę o wymianie turystycznej z Białorusią, Mongolią
i Kubą! Tak że już niedługo będziesz mogła z tej Białorusi do nas
przyjechać bez specjalnej przepustki i wizy! Kiedy do nas przyjedziesz
bardzo się zdziwisz jakie zmiany u nas zaszły! Nasza córka Kasia
pracuje i już dostała pierwszą wypłatę! Na początek niewiele
ok. 5.000.000.000 zł. Tak! Nie przewidziało ci się! Nasz wspaniały Pan
Premier Andrzej Lepper wraz z Panią Minister Finansów Renatą Beger
odkryli że pieniądze leżą w bankach i należy je rozdać ludziom którzy
są w potrzebie. Od tego czasu pieniędzy nam nie brakuje bo jak tylko
sejf jest pusty to natychmiast pieniądze są dodrukowane. Balcerka
i tą całą resztę z tej rady pognali i teraz każdy se może wziąć
kredytu ile chce. Kasia pracuje w fabryce i wyplata koszyki z trzciny.
Kiedyś miała tam być fabryka jakichś samochodów czy cóś ale po
wyborach z 14 czerwca 2004 roku właściciel uciekł. To był jakiś Anglik
czy Żyd, nie wiem dokładnie. Całe szczęście bo gdzie by teraz nasza K
aśka pracowała przecież na samochodach się nie zna, a matury nie zdała.
Pieniądze nie są nam prawie potrzebne bo i tak nie można nic w sklepie
kupić poza chlebem, cukrem, olejami no i tymi koszykami co Kaśka
wyrabia ale to nam nie przeszkadza. W sąsiedniej wsi produkują bimber
a u nas w pegeerze hodujemy świnki i krowy. Raz na miesiąc na jarmarku
robimy wymianę i każdy jest zadowolony. Nasz Pietrek w fabryce pracuje
w Polskim Cukrze zarabia aż 8.000.000.000 zł więcej co jego szef z
mgr i inż. przed nazwiskiem, a więc tera jest sprawiedliwie nie będzie
przecież jakiś obibok, który tylko przerzuca papierki zarabiał więcej
od naszego Pietrka, który ciężko pracuje cały dzień nosząc worki
z cukrem. Fabryki też mamy teraz wszystkie państwowe, a pan Zygmunt
Wrzodak Minister Pracy dba, aby wszyscy pracowali. Mówi też,
że Polska jest teraz trzecią potęgą gospodarczą Europy zaraz za tą Unią z której wyszliśmy i Rosją, a w produkcji cukru i koszyków to nawet ich wyprzedzamy. Prąd u nas we wsi wyłączyli bo to przez tych ze Śląska. Powiedzieli że huta ma im dać stal a elektrownia prąd. No to elektrownia powiedziała że da prąd jak dadzą węgiel. A huta powiedziała że chce i prąd i węgiel. No a potem się okazało że żeby wydobyć tonę węgla z kopalni to trzeba dać tonę dla elektrowni i dwie tony dla huty. No i się wszyscy pokłócili i prądu we wsi ni ma. Ale to nic! Mamy NAFTE!!! Bo jak tego węgla brakło to Pan Prezydent Giertych powiedział że Polska ma NAFTE i nikogo prosić się nie musi. No i teraz mamy w domu lampki naftowe. A jak my od razu mówili że trza do NAFTY to nas żaden nie słuchał. Są też smutne wieści: umarła ciotka Stefka. Bo jak to te wszystkie lekarze pouciekali w tym 2004 roku do Unii to został nom się ino weterynarz Józek no i mu się dawki zastrzyku z koniem pomyliły... A!!! I umarł też ten Heniek z sąsiedztwa i to na AIDS-a!!! Bo to chodził do tych panienek z Tajlandii i Bangladeszu co to u nas we wsi mieszkają no i się zaraził! A Pan Minister Zdrowia Gabriel Janowski ostrzegał że połowa ich mo AIDSA a połowa gruźlicę i żeby się zadawać ino z tymi co kaszlą... Natomiast tych panienek z Rosji przy drogach już nie ma pojechały do Czech, na Węgry i na Słowację, w głowach im się poprzewracało kiedyś to można u nich było za 50 zł, a potem nawet za 5000000 zł nie chciały o jakiś ojro tylko mówiły. W zeszłym tygodni pisali w gazecie że złapali na granicy z tą uniom kilku takich co to chcieli uciec na Litwę niby to za robotom. Ale ja se myślę że to jakieś szpiegi musieli być bo to przecież Pan Minister Propagandy Czarnecki mówił że w tej unii to roboty ni ma a bieda aż piszczy. Zresztą Minister Sądownictwa i Więziennictwa Danuta Hojarska powiedziała, że pracę da im u nas w kamieniołomach. Mamo, spróbuj też przemycić prezerwatywy bo ich się w Polsce już nie produkuje odkąd prezydent Giertych uznał je jako narzędzie zbrodni dzieci nienarodzonych. Słyszałem, że Białoruś to bogaty kraj w sklepach mają nawet czekoladę i banany mogłabyś z tej Białorusi przywieźć tego trochę dzieciaki się ucieszą a może i co wyhandlujemy za to. Tylko uważaj na granicy bo ci celnicy od Ministra Spraw Wewnętrznych Antoniego Macierewicza mogą chcieć łapówki albo wszystko zabiorą. Muszę kończyć bo zaraz idę na zebranie Koła Ligi Samoobrony Polskich Rodzin a jak się spóźnię to zaś mi zabiorą talon na naftę. Po zebraniu koła idziemy wszyscy razem, żeby nikt po drodze się w knajpie nie zapodział do kościoła. Jak ksiądz doniesie przewodniczącemu koła, zę kogoś nie było w kościele to też mogą zabrać ten talon na nafteę Wiem, że polityką się nie interesujesz, ale musisz wiedzieć, że teraz mamy tylko jedną partie Ligę Samoobrony Polskich Rodzin te z Unii coś gadają o braku demokracji i chcą przyjechać obaczyć nasze wolne wybory, ale my przecież już dawno postanowili na zebraniu Koła Ligi Samoobrony Polskich Rodzin, że w następnych wyborach będziemy mieli jednego kandydata, którego nam polecił sam ukochany przywódca Lepper. A te wszystkie z solidarności i komuniści to podobno są w Londynie i jakiś rząd tam sobie wymyślili. Rozrywek u nas mało jak mamy prąd to oglądamy albo Telewizję Publiczną albo Telewizję Trwam naszego kochanego ojca Rydzyka pozostałe zbankrutowały bo wszyscy mieli dość tych ich reklam. Daj znać kiedy przyjedziesz to wyślemy furmana na stację.
Pozdrawiam
Twój Syn Edek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Lip 10, 2004 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak szczerze.. widzialem smieszniejsze rzeczy... Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mimo wszystko troszke sie usmialem Bardzo szczęśliwy A sam szczerze jak bym dorwal tego Giertycha to... Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Słyszałem, że Białoruś to bogaty kraj w sklepach mają nawet czekoladę i banany mogłabyś z tej Białorusi przywieźć tego trochę dzieciaki się ucieszą a może i co wyhandlujemy za to.

to rzeczywiście baaaardzo bogaty kraj Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 13:23    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

Satyra na panstwo... ano jakos to bedzie.. hehe, Polak wszystko przetrzyma...
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nicpoń... co Ty... Prorok jaki czy co Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Badyl
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Lip 11, 2004 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no jak dla mnie to bomba Oczko)

Cytat:
Mamo, spróbuj też przemycić prezerwatywy bo ich się w Polsce już nie produkuje odkąd prezydent Giertych uznał je jako narzędzie zbrodni dzieci nienarodzonych.

ps. wpiszcie sobie w google.pl słowo "kretyn" - dwóch naszych wspaniałych posłów w czołówce Oczko
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem pierwsze dwa zdania i zasnąłem. Skąd ja to znam? Jerzy Kryszak? Maciek Stuhr? Krzysztof Piaseczny a moze już Kabaret Tey? Stare odgrzewane kawałki a ja nie lubię hamburgera który był 5 razy podgrzewany bo śmierdzi i nadaje się na karmę dla świń. Chociaż i świń mi by było szkoda. Kicz porażka tandeta. Kto pisze takie rzeczy w tych czasach? Ludzie litości. Nicpoń, sorry ale zajmij się pisaniem piosenek disco polo a nie satyry bo może tyle uda Ci się wymyśleć. RESPECT!!! Palacz
Powrót do góry
GreenEyes
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BadBoy czytaj wszystko to dowiesz sie ze to nie nicpon to napisal.....Jak dla mnie tez malo smieszne....
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BadBoyWoy napisał:
. Nicpoń, sorry ale zajmij się pisaniem piosenek disco polo a nie satyry bo może tyle uda Ci się wymyśleć. RESPECT!!! Palacz

Pierwszą zadedykuję Tobie Jęzor
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyh ciekawe jak wam wyjdzie to pisanie piosenek!
DiScO PoLo MnIe RoZwOlO i Na PlAżY i Na MoLo Szok
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może BadBoyWoy pomoże mi przy tekstach i napiszemy wspólnie jakiś przebój? Jęzor Modra dostaniesz pierwszą płytę z autografem Kapela
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nicpoń, jakbyś zauważył mój podpis to byś wiedział ze GRAM TYLKO Z NAJLEPSZYMI!!! A Ty do tej ligi nie należysz. Sorry stary ale ja kreuję H-I-P<>H-O-P. A nie Disco Polo. A jak chcesz mi dedykować piosenkę to proszę.. Tylko pamiętaj że nie może być gejowska bo jestem hetero! Palacz
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno! Czytałem dokładnie. "List" jest podpisany Edek. Skąd mam Kur.. wiedzieć czy Nicpoń nie ma na imię Edek? HĘ????????
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jak Hip Hop to nie, bo ja nie lubię muzyki facetów w pampersach (joł madafaka elo Jęzor )
A tak na serio to jesteś tutaj zupełnie nowy, więc przejrzyj sobie poprzednie tematy, to się dowiesz kto jak ma na imię i jakiej kto muzyki słucha. Widzę, że jesteś jednym z tych dumnych madafakersów, co to połażą po ulicach, wypalą od kolegi fajkę i juz rozstawiają wszystkich po kątach. Musisz być bardzo yntylygyntny, że nie zauważyłeś w jakim dziale znajduje się ten post. Wrzuć na luz ziomalu Jęzor i nie rób boruty na forum. Jak trochę się obędziesz z tym miejscem to pogadamy.
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałeś do mnie ziomalu? Człowieku wyluzuj, nie obrażaj mnie tym stwierdzeniem bo nie jesteś moim kolegą. I nie jestem żadnym madafaką tylko gościem który chwyta chwile ulotne jak motyle. To ja robię tutaj zamieszanie a ty pozerstwo. Pamiętaj o tym czytając ten text. A co do mojego stylu, to jeśli uważasz że Hip-Hop to jaranie trawy i łażenie po ulicach to świadczy o tym że nie masz pojcia o tej muzyce i mojej subkulturze. A jeśli chcesz o tym podyskutować to najpierw przeczytaj coś na ten temat a nie podręczniki szkolne. A co do workowatych spodni to kwestia gustu.(Domyślam się że jesteś metalowcem 8) ) RESPECT Wykrzyknik Palacz
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do imienia to nie chce mi się szukać ponieważ wcale mnie ono nie obchodzi Wykrzyknik Palacz
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lip 24, 2004 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do podręczników nie zaglądam, bo szkołę juz jakiś czas temu skończyłem. Jakie motyle? Upaliłeś się czy co? Przejmujesz się jakbyś miał narobić w gacie. Walnąłem tekst political fiction z nadzieją, że zrobię małą prowokację polityczną, a ty się przyczepiłeś i walczysz jakbym krzywdził Ci rodzinę. Mnie nie interesuje Hip hop, a dlaczego, to już nie jest sprawa na ten post. Jak przeczytałem ten tekst o łapaniu tych twoich motyli, to o mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem. Masz jazdy gościu niezłe.
A teraz kończmy te bezsensowne teksty, bo tak na prawdę to miałem nadzieję, że na ten temat złapie się ktoś inny i zacznie się ciekawa debata polityczna Jęzor Kurde, widać moi dwaj "ulubieni" adwersarze nie zagladają do tego działu.
Powrót do góry
GreenEyes
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"O jak Hip Hop to nie, bo ja nie lubię muzyki facetów w pampersach (joł madafaka elo Jęzor ) ..."
Nie obrazaj tego czego nie znasz.....Ja tez sie poczulam urazona.... Płacze
Jesli chodzi o te motyle to cytat z kawalka PAKTOFONIKI "Chwile ulotne"....
Niestety Nicpoń tych dwoch Panow to chyba trzeba najpierw nakierowac bo ci sie prowokacja nie uda....
Pozdrawiam :wink:
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam GreenEyes, nie miałem zamiaru Ciebie urazić. Wiesz ja nigdy nie ukrywałem, że nie lubię hip hopu, poprostu jednych śmieszy metal, a innych hip hop. Nie rozumeim tej muzyki i nawet nie próbuję jej zrozumieć. Mam nadzieję, że nie będziesz się gniewać. W końcu na tym kto czego słucha świat się nie kończy. A co do mojej prowokacji, to szkoda, że się nie udała. Widać Ich Dwoje Jęzor zagląda tylko do działów poświęconych aktualnościom. Trudno.
3majSię
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zielonooka, dzięki że w jakimś sensie mnie poparłaś. Nicpoń: Prowokacja polityczna na forum kawałów dowcipów, śmiechu i radości? Daj sobie luz stary. I fakt faktem koniec tego dobrego. Nara stary. I rzeczywiście nie znasz sie na Hip-Hop'ie. PFK: "Łapcie chwile ulotne jak ulotka, ulotne chwile, łap je jak fotka." Czaisz? Carpie Diem Wykrzyknik Palacz I jeszcze jedno, napisałeś że mam oczytać inne posty. Wyobraź sobie że czytałem je już od dawna, ale dopiera od jakiegoś czasu stwierdziłem że zabiorę głos. Ktoś tu musi zrobić jakiś harmider. Mam nadzieje że mi się to udaje. Diabełek
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam było: dopiero.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i koniec. A o wrzucaniu na luz, to ja pierwszy napisałem. I nie mów do mnie stary, bo ja Twoim kumplem nie jestem Jęzor

PS Ogród zablokuj ten temat, bo za pardzo się rozpasaliśmy z tym ZłymChłopcemWoyem Jęzor i odbiegamy od tematu.
Powrót do góry
GreenEyes
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie nie gniewam Nicpoń wiem, ze to nie twoja gusta taka muza....
Ale niesteyy oOgrod cie nie poslucha!!On tylko kasuje i blokueje to co ja napisze... To sie powoli staje jego hobby....Pozdrawiam Palacz
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I chwała wszystkim świętym!!!
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm nie wiem czemu ale lubie czytac te wszystkie spory na linii metal - hh... Jęzor
Z prowokacji politycznej wyszła prowokacja muzyczna...
ja tylko powiem ze przy tych wszystkich subkulturach itp, itd zapominamy o najważniejszym... mianowicie nie ważne czego sie słucha, wazne jakim sie jest człowiekiem :wink:
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt. Przyznaję całkowitą rację.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyż prawda NW Uśmiech Ale jednak jakaś prowokacja mi wyszła Jęzor
Powrót do góry
BadBoyWoy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszedł Ci pryszcz na czole. Prowokacja wyszła raczej mi bo to ja zacząłem pisać o tym co Ty napisałeś i sprowokowałem dyskusję. Mam nadzieje że przyznasz mi tym razem rację. RESPECT Palacz
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lip 25, 2004 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyraźnie szukasz zaczepki. Nie masz o czym pisać, że tak się ciagniesz jak smród po gaciach? Komu wyszło temu wyszło, tyle, że teraz staje się to nudne. Zachowujesz się jak pięcioletnie dziecko, które zawsze chce mieć to ostatnie zdanie. Ciekawe co teraz wymęczysz Jęzor
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: