« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdyby tak wróżką być.........

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MoOna
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 17:12    Temat postu: Gdyby tak wróżką być......... Odpowiedz z cytatem

Jak by wygladało nasze życie kiedy bylibysmy wrózkami, albo innymi stworzeniami spełniajace marzenia Jęzor jak wyglądałby ten świat i co bysmy mogli w nim zmienić?? Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bezsensu, gdyz mielibysmy co zapragniemy... a co z marzeniami?? zostalo by nam to odebrane... a to przeciez marzenia nadają sens naszemu zyciu... to one nas mobilizują i podtrzymują przy zyciu :wink:
wszystko...
Powrót do góry
GreenEyes
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Wto Lip 27, 2004 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niechcialabym byc wrozka bo one szybko umieraja i sa bardzo delikatne..... A malo kto bedzie klaskal zeby je uratowac......Chyba naogladalam sie za duzo Piotrusia Pana!!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 00:52    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

zmienilbym wszystko Bardzo szczęśliwy caly swiat ehehe ;]
Powrót do góry
Attide
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ajjjj... Ja bym spełniła swoje marzenia Uśmiech.. no może nie wszystkie... bo mam ich chyba z milion (albo i wiecej... nie wiem bo co dzień nowe przybywają Jęzor) ale na bank te 100 Jęzor najważniejszych.
Nikt Wyjątkowy racji ni ma piszcząc, że to by było bez sensu... będą się pojawiać nowe marzenia Uśmiech które będą możliwe.. realne i co za tym idzie świat i życie na nim będzie piękniejsze...
... oj jak ja bym tak chciała... nawet za cenę kruchego czy tam krótkiego życia Jęzor
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to Ty sie mylisz droga Attide Jęzor Gdybysmy spelniali wszystkie swoje najwieksze marzenia... to zaloze sie ze zapomnielibysmy o tych drobnych pieknych rzeczach ktore tak naprawde są cenniejsze niz wszystkie skarby swiata....

Attide napisał:
... oj jak ja bym tak chciała... nawet za cenę kruchego czy tam krótkiego życia

taaa zawsze moglabys sobie niesmiertelnosc wymarzyc Jęzor
poza tym w niedlugim czasie czlowiek zapragnąłby byc Bogiem... (tak naprawde chyba najwieksze marzenie ludzkosci Jęzor ) co by bez wątpienia doprowadzila do masowych konfliktow... gdyz Bog moze byc tylko jeden :wink: i swiat faktycznie bylby piekny........
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hyhy fajnie było by byc wrózka Jęzor spełniac marzenia swoje i innych Jęzor Gdyby tak wróżka być, gdyby czary wszystkie znać.... Jęzor pewnie na świecie zapanowałaby idealna harmonia Jęzor a to teroche by mi nie pasowało Jęzor dobrze jest jak jest Jęzor ale pomarzyc sobie mozna Jęzor pozdroowkoooo 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bagusia
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez uwazam, ze by nie bylo za dobrze... to jest tak jakby ktos mial maszynke do robienia pieniedzy. Zaużmy że Kowalski robi sobie te pieniadze i robi.... jest ich coraz wiecej na rynku....pomaga wszystkim do okola itp Nagle pojawi sie taki Nowak, dajmy na to zwykły rolnik, i mysli sobie tak - skoro tych pieniedzy jest coraz wiecej, Kowalski wszystkim pomaga to po co ja mam pracowac. W koncu do kazdego polaka one dotrą, wiec przestane pracowac. Ma juz te pieniadze, przestaje pracowac... a sąsiad Nowaka - Malinowski mowi: ale ten Nowak sie dorobil, ja tez tak chce... i robi to samo.
Co nam z tego zostaje - mamy mnustwo pieniedzy, nie ma siły roboczej bo nikt nie pracuje.... a przez to nawet nie mamy chleba do jedzienia - bo kto nam bedzie siał zboze, produkował chleb itp...
Podobnie jest z marzeniami - bedziemy je spełniać wszystkie, az w koncu ich braknie i nasze zycie stanie sie nudne.... nie bedzie juz tego celu zycia - nie bedzie marzeń, do ktorych dązy każdy człowiek, nie bedzie marzeń dla których wiekszosc ludzi żyje.
Według mnie nadmiar wszystkiego zawsze źle się konczy :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myle podobnie jak NW - niech marzenia pozostana marzeniami, a nie kolejnymi zachlannymi rzadaniami, zycie stracilo by sens, bo po co cokolwiek robic, jak mozesz obie to "wyczarowac" Znak zapytania Dla mnie pomysl z wrozka nie ma sensu Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Adas

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA bym se wyczarowal nowego Mercedesa E klase i troche kasy na koncie zeby utrzymywalo moja fure Jęzor tylko to bym chcial, reszte bym chcial sam zdobywac.. sam sie starac bez pomocy magii Jęzor
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym chciala dostać 90 korków ze Sprita... Jęzor
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel napisał:
A ja bym chciala dostać 90 korków ze Sprita... Jęzor

a jaka jest nagroda ? :>
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotel Jęzor
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie lepiej sobie od razu wyczarowac fotel taki zamiast korkow ? JęzorJęzorJęzor rozumiem troche chcesz dodac od siebie Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Lip 28, 2004 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty juz nie pij...o tej goodzinie... bo wróżka Cie trzasnie różdżką w łeb i zobaczysz... :wink:
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto pije Jęzor jaka wrozka Jęzor nie ma zandych wrozek Jęzor e tam JęzorJęzorJęzor
Powrót do góry
GreenEyes
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to nie ma Wrozek!! One mieszkaja w kazdej bajce opowiadanej dziecku czy tez w jego wyobrazni....Wrozki sa tez i w HOLLYWOOD a zwlaszcza w wytworni Dysneja (czy jakos tak).....
Jakbym byla juz ta wrozka to wyczarowalabym sobie szczescie....Tyle ze nie wiem co mi do szczescia potrzeba i pewnie zaczarowalabym sie na smierc przedzej niz bym byla szczesliwa....
Powrót do góry
dandin
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są wróżki czy ich nie ma???
Powrót do góry
_bastaa
la chaton :)

PostWysłany: Czw Lip 29, 2004 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja do tej pory myślałam, że wróżka to tyle samo co jasnowidz, a nie czarodziejka/czarownica Jęzor .. Czyżbym się myliła? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Attide
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 09:57    Temat postu: Gdyby tak wróżką być......... Odpowiedz z cytatem

hej ludki!!! wy to macie ogromna tendecje do zjeżdżania z tematu Jęzor nie rozwalajcie go jakimis bezsensownymi (czyt. krótkimi a'la czat) wypowiedziami.. ok? chcecie sie wypowiedziec to sie wypowiedajcia..ale z sensem!
a co do tematu Jęzor to chciałam dodać że (oj nie nie nie NW Jęzor ja tez nie dam ci tej satysfakcji Diabełek )
Cytat:
Gdybysmy spelniali wszystkie swoje najwieksze marzenia... to zaloze sie ze zapomnielibysmy o tych drobnych pieknych rzeczach ktore tak naprawde są cenniejsze niz wszystkie skarby swiata....

ja bym sobie a początq mądrość wyczarowała Jęzor (oj by mi sie przydała i to w ogromniastych ilościach hehe:P) dopiero potem bym przeszła do czarowania i nie zapomniałabym, zmieniajać świat na lepsze (np. wyczarowywując wiecęj koszy... co by mniej śmieci było Jęzor ... czy tam jedzienia.. co by mniej głodych było itp. Jęzor) o tych drobnych najważniejszych rzeczach które sa najcenniejsze..bo kto powiedział że jak sie jest wróżką to trzeba spełnić wszystko co sie wymarzy? hmm?..to by było zbyt nudne i by sie po np tygodniu znudziło Jęzor
tak samo z nieśmiertelnościa.. też mogłaby byc nudna hehe Jęzor (ile można Jęzor)
aa no i wg mnie wrózki gdzieś tam istnieją .. podobnie jak krasnale, duchy, wikołaki i inne stwory, bo skoro nie ma oczywistych dowodów że coś nie istnieje to nie znaczy że to istnieje..ale że może istnieć. Wszystko pozostaje w sferze domysłu.. bo jak się czegoś bardzo chce... Jęzor

Ps. no i jeszcze to z tym Bogiem.. ja tam nim nie chciałabym byc.. Nikt Wwyjątkowy nie oglądałeś "Bruca wszechmogącego" ?Jęzor
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze oglądalem ... a jakze Wykrzyknik ale wracając do tematu... wszyscy nie mogą być wróżkami... gdyz dojdzie do sytuacji jaką opisałem wyzej(nie bede przepisywał Jęzor )... nie mówie ze jedna wrózka by sie nie przydała... która by np. spelniała niektóre zyczenia... ale co za duzo to niezdrowo... nie mozemy miec wszystkiego, próżność ludzka nie zna granic... wiec uwazam ze wszystko z umierem... :wink:
w temacie Attide jest co by bylo gdyby wszyscy byli wróżkami... a ja takiego scenariusza nie dopuszczam do swych mysli... wiec wybacz ale Ty sie mylisz Jęzor
marzenia są po to zeby o nich marzyc...
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt wyjątkowy napisał:
marzenia są po to zeby o nich marzyc...

JAK NAJBARDZIEJ PRAWDA!!!!!! marzenia nie byłyby marzeniami, gdyby mozna je było w taki prosty sposób spełniac. Jeżeli byłoby sie ta wrózką to nie miałoby sie już marzen Wykrzyknik wszystkie by sie pospełniało, a to nie o to chodzi Wykrzyknik :wink:
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lip 30, 2004 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wprowadzil bym zasilki dla bezrobotnych i ludzi nie miejacych szans na prace i tak dalej .... 2000 zł .... i to wszystko ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
chrupek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Sie 01, 2004 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym sobie wyczarowal pare prawdziwych przyjaciol
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Nie Sie 01, 2004 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monster ta.. ja tak samo Uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: