« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto ma najwiecej postow na hp??
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec juz usunalem te posty ktore moglem...wiecej sie nie da...a jeszcze jakby ktos napisal jak usunac uzytkownika to bylbym wdzieczny...pozdrawiam i zegnam Neutralny ! pozdro 4 all ! ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
_bastaa
la chaton :)

PostWysłany: Sro Sty 05, 2005 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się obraził, że mu się w jednym poście nie zmieściło.. Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Czw Sty 06, 2005 02:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej byłoby ukryć liczbe postów, to bardzo dobry pomysł Bardzo szczęśliwy Może wreszcie skończą się te wyścigi... (Nie mówcie mi przypadkiem, że nikt tu nie pisze postów ja opętany, bo są tu takie osoby... Chytry)
Ktoś wspomniał o medalu, czy jakieś nagrodzie za wysoką liczbe postów... Do byłoby nie fair, w końcu niektórzy są tu krócej i zostali by pokrzywdzeni.
Zauważyliście, że niektórzy piszą tu w kilka miesiecy tyle ile niektórzy przez rok, czy 2...?? Jęzor Hmmm... Gdzie im się tak spieszy? Nie trzeba pisać 15 odpowiedzi w tym samym temacie Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ncn
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Sty 06, 2005 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkoich zszokowała ilosc postow napisanych przez ciebie, i czesto na wymarłe juz tematy , a wiec troskze wyluzuj bo ci serducho walnie , pozdro
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buahahaha nominuje ten temat do najbardziej bezsensownego tematu (przynajmniej ostatnie wypowiedzi niektóry użytkowników na temat pisania postów przez Colina). Widac ze człowiek jest tu nowy bo od 18 grudnia, więc nie cały miesiąc chciał sie wypowiadać na różne tematy (do tego jest forum) udziela sie, a wy mu krzyczycie zeby przestał bo mu licznik bije. I wciskacie mu ze usiłuje jak najszybciej zwiększac ilość postów. Może to wy sie boicie ze zaraz bedzie mial więcej od was? Bezsens z tą ilościa postów. Mi to obojętnie czy będzie czy zostanie, nie po tym oceniam kto jaki jest na forum, tylko treść mnie interesuje a ze wy zaraz mu krzyczycie ze po nocy siedzi. Jak spać nie moze to siedzi cos musi robić. Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Boniek
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Sty 08, 2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Mi to obojętnie czy będzie czy zostanie, nie po tym oceniam kto jaki jest na forum, tylko treść mnie interesuje

Więc co sądzisz o treści postów Colina, jeśli tylko to Cię interesuje? Dla mnie może napisać i 200 postów w ciągu nocy, ale niech to będzie pisanie z sensem, a nie klepanie byle co i byle gdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakis czas mnie tu nie było, a kiedy wchodze widze ten temat i ze ludzie sa w szoku ze ktos pisze. Nie przeczytałem wszystkich jego postów dlatego ,ze jak sam napisał kilka postów skaskował no i tez zabardzo czasu nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ey wiecie co.. Jęzor ?? w sumie sami sobie robicie problemy..ja nie patrze na liczbe tych postow..poprostu sikam na to kto ile pisze...fakt denerwuje mnie to jak ktos pisze bezsensownie i glupio w temacie..zlejcie to kto ile ma cyferek w opcji "posty" i kto prowadzi kto jest na jakim miejscu..po to jest forum zeby pisac..i sie na to nie patrzy..a ludzie co mniej pisza uczepili sie tych co duzo pisza Jęzor nie wiem czy to zazdrosc czy co Jęzor sikajcie na to i wszystko Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Sty 09, 2005 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELU napisał:
ey wiecie co.. Jęzor ?? w sumie sami sobie robicie problemy..ja nie patrze na liczbe tych postow..poprostu sikam na to kto ile pisze...fakt denerwuje mnie to jak ktos pisze bezsensownie i glupio w temacie..zlejcie to kto ile ma cyferek w opcji "posty" i kto prowadzi kto jest na jakim miejscu..po to jest forum zeby pisac..i sie na to nie patrzy..a ludzie co mniej pisza uczepili sie tych co duzo pisza Jęzor nie wiem czy to zazdrosc czy co Jęzor sikajcie na to i wszystko Jęzor

Całkowicie się z tobą zgadzam Zelu Spoko Ale jak komuś moczu zabraknie Jęzor Znak zapytania
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: