« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rodzaje gier, które najlepsze?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Y_U_P_P_I
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Sie 15, 2004 22:09    Temat postu: Rodzaje gier, które najlepsze? Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko, jakie sa wasze ulubione rodzaje gier (np. FPP, TPP, RTS, RPG, platformowe...itd). u mnie sa to:
1) strategie - wszystkie, a przede wszystkim -----> Starcraft, Starcraft - Brood War, cała seria gier C&C, AoE,
2) strategie ekonomiczne - Roller Coaster Tycoon, Zoo Tycoon, SimCity 3000, Theme Hospital i jeszcze wiele Jęzor
3) FPP - praktycznie wszystkie...

A jak jest u was Znak zapytania Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brn
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Sie 15, 2004 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm oczywiscie FPP Uśmiech chodziaz nie pogardze grami RPG Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Sie 16, 2004 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim FPP, czasami strategie (takze ekonomiczne)oraz oczywiscie wyscigi w stylu colin badz moto gp 2...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dawid
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Sie 17, 2004 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja grywam przeważnie w strategie ale niepogardze dobrą strzelanką...
Powrót do góry
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawalam od 1,5 roku w lpm2003( wcześniej przez rok lpm2002 Bardzo szczęśliwy) - już troche stare, ale dla mnie nieśmiertelne Jęzor nieraz odpale fife 2003 ( 2004 jak dla mnie to kompletna klapa ), troche mu( jak znajde dobry serv ), o bym zapomnieł o tych wspaniałych chwilach, całych dniach spędzonych przy coraz to nowszych wersjach the sims Bardzo szczęśliwy niestety to już przeszłość, bo od ukazania się wakacji nowe wersje nie przypadły mi do gustu Smutny musze sobie załatwić sims 2...
Powrót do góry
Dawid
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sopel tu chodzi o rodzaje gier...!! a nie o gry....w które ty sobie nie pogrywałes Jęzor
Powrót do góry
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawid napisał:
Sopel tu chodzi o rodzaje gier...!! a nie o gry....w które ty sobie nie pogrywałes Jęzor

z mojej wypowiedzi wynika ( tak mi sie wydaje Jęzor ), że gram we wszystko. lpm to "strategia piłkarska Jęzor", sims dobrze wiesz, mu także dobrze wiesz czym jest, zapomniałem dodać cs, czyli strzelanki... no to na tyle...
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Czw Sie 19, 2004 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie sprawa wygląda tak:

Logiczne: (szachy przede wszystkim, saper, commandos 1 - mozna do logicznych zaliczyc Uśmiech )
cRPG (Baldurs Gate, Planescape Torment, Morowind itp.)
strategie: (warcraft 2,3, heroes 2,3,4, civilization: call to power1,2)
Powrót do góry
Maly
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Sie 23, 2004 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze sa RPG Uśmiech choc sportowe tez daja rade 8) a takze strategie to jest chyba klasyk na pececie Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
WXS
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Sie 24, 2004 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportowe czyli tylko i wyłącznie FIFA!!! Grałem we wszystkie od 98 i WorldCup 98 a teraz łupię w Euro 2004. Czekam na Fife 2005. Po za tym samochodówki (Collin oraz NFS Undergound). Strzelanki? Owszem także. Ale zero strategii! Niestety i bez obrazy... Palacz
Powrót do góry
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Sie 25, 2004 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jestem "od zawsze" zwolennikiem wszystkiego, co związane ze sportem - zarówno w życiu - jak i na kompie. Gry sportowe dziele na 3 grupy. do pierwszej zaliczają sie gry typu fifa - trójwymiarowe "cuda". druga to dwuwymiarowe kopanki, lotki itp. trzecia grupa to gry managerskie - szczególnie lupie lpm-y - normalnie cuda Jęzor w ostatnim "komputer świat extra - twój niezbednik" wyczytalem, ze cale czas trwa praca nad nowiutkim LPM, ale wiecej szczegółów w nastepnym numerze - czyli za 3 miesiace. juz teraz nie moge sie doczekac. podobno zmiany sa rewolucyjne Bardzo szczęśliwy Szok Diabełek 8)
Powrót do góry
ndoll
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 00:03    Temat postu: Jakie gry lubię, a jakie nie? prosze bardzo... Odpowiedz z cytatem

Jak tak sobie, proszę Was, czytam - to szczęka razem z gaciami opada dosłownie... Głownie ze zględu na użytą klasyfikację, bo np. Starcraft i strategia?... a Chaos Overlords czy HoM&M, a ze starszych UFO: Enemy unknown to nie łaska?... Jak by na o nie patrzeć, to chyba bardziej pasuje do konwencji, bo rozgrywka toczy się w turach i jest czas na konkretne zastanowienie się, jak dołożyć kilkakrotnie silniejszemu przeciwnikowi, a nie tylko postępowanie według wykutego na pałę schematu i produkcja tylu jednostek, żeby się dało zasypać wrogów beretami. No i to RPG - czy to aby przypadkiem Diablo 2 i podobne? Rzeźnią ze współczynnikami i rozwojem postaci można to nazwać, ale do prawdziwego RPG się nawet nie umywa (jak zresztą praktycznie każde cRPG do tej pory).
To byłoby tyle w kwestii czysto formalnej - teraz odpowiadam na postawione pytanie. Jak mam czas, to strategie, ale wyłącznie turowe - lubię sobie pogimnastykować szare komórki. Z tego samego powodu wszelakie logiczne - im dziwniejsze i trudniejsze, tym lepiej. A kiedy z czasem krucho (czyli w sumie notorycznie) - stare automatówki i emulatory 8-bitowych maszynek, sporo tam ciekawych i obrzydliwie wręcz grywalnych perełek, takich, że znakomita większość współczesnych produkcji może im tylko pozazdrościć. Nie grafiki i dźwięku, ale właśnie grywalności i pomysłów. Natomiast tak tu chwalone FPP znudziły mi się już kilka lat temu i raczej się nie zanosi na zmianę tego stanu rzeczy. O wszelakich sportowych powiem tylko tyle, że wolę sobie w kosza pograć albo chociażby długi spacer zafundować niż np. bawić się w Małysza czy co tam jeszcze... aha, w hokeja czy piłkę na kompie się bawić. No i managery - o polskiej piłce nożnej zdanie mam wyrobione z dawien dawna, ale to nie należy do tematu. Powiedzmy, że wolę jakieś stworki pochodować, np. w Creatures. No i wyłazi temat Sims'ów - w porównaniu z Creatures wygląda to coś jak 20-letni maluch po pocałunku z czołgiem przy nowiutkim, prosto spod igły "okularnikiem"...
Jak znam życie (i bywalców HP), pewnie sobie niedługo poczytam że bluźnię przeciw świętościom, ale co tam - mam swoje zdanie, a jak się ktoś nie zgadza, to ja to szanuję, tylko w razie czego proszę o logiczne argumenty, to może się nawet dam do czegoś przekonać.
I tym optymistycznym akcentem...
Powrót do góry
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tak lubisz wysilac szare komurki to moze przyslac ci instalke do pontifex-u - gry w której budujesz coraz to dłuższe mosty i masz ograniczone fundusze... troche sie przy tym nameczylem - pierwsze mosty to pryszcz, ale zbuduj 15 !!!
Powrót do góry
ndoll
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 20:39    Temat postu: a lubię wysilać szare komórki, i to bardzo Odpowiedz z cytatem

...tyle że jak na razie nie bardzo mam na to czas i siły - są pewne projekty, z którymi walczę, poza tym pracuję na pełny etat i to wszystko razem wzięte zżera masę czasu i sił. W każdym razie zapamiętam i jakoś się do Ciebie zgłoszę - od razu mówię, że pewnie nieprędko, ale...

...i to by było na tyle, przynajmniej na teraz...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sie 26, 2004 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko co jest warte odpalenia szczegolnie gry:
Strzałka horror-survive - seria Resident Evil oraz seria Silent Hill
Strzałka Sciagalki - Cala seria NFS oraz colino podobne.

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon Lut 21, 2005 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
SHREK
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Lut 19, 2005 23:32    Temat postu: SHREK Odpowiedz z cytatem

Moim zdniem najlepsze gry sa to sportowe a najlepsza to delux ski jump 2.1 a obecnie gram w champions manager 4 jest spoko wypasna i lubie grac w simsy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Boniek

PostWysłany: Sob Lut 19, 2005 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie pogrywam w managery. Seria Championship Manager i ostatnio Football Manager 2005. Nie pogardzę dobrymi wyścigami jak Colin, albo wcześniej Nascar 2. Poza tymi moimi ulubionymi grami to symulatory lotu, Flight Simulator, European Air War i wiele innych.
Powrót do góry
Larana
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osbiście najchętniej grywam w stare (choć nie aż tak), dobre RPG (Baldur's Gate, dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy, Planescape Torment (moja ulubiona), Baldur's Gate II...
Nie aż tak chętnie, ale czasem zdarza mi się włączyć jakieś hack&slash, np. Diablo I i II, lub Tron Baala (dodatek do BG2, śmiem go zaliczyć do h&s, bo polega on tylko na siekaniu i zdobywaniu kolejnych extra-mega-wypas przedmiotów)...
W sumie strategiami też nie pogardzę: Warcraft III, HoMM 1,2,3, Starcraft...
A na równi ze strategiami są u mnie FPP: HL 1 i 2, Painkiller.
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) FPP
2) RPG
3) słowne i zręcznościowe
Powrót do góry
Zagi
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mało grywam, ale swego czasu HoMM (wszystkie 4 w każdą stronę, o każdej porze dnia czy nocy Uśmiech - jak na fana gatunku przystało) Niesniertelny Baldur's i inne Diabla, czy Sacred. Było również Commandos 1 (oj pamientam nieprzespane noce, spędzone na poszczególnych misjach) Czasami jakaś ścigałka też się pojawiła albo coś w stylu przygody (np Larry).
Generalnie Strategia Fantasy i RPG górą Uśmiech
Powrót do góry
szyszka
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Mar 04, 2005 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio grywam w MUonline gra typu RPG, fajna gra warto w nią pograć Bardzo szczęśliwy Jednak najlepsze gry moim zdaniem są strzelanki takie jak: counter-strike, half-life Uśmiech
Powrót do góry
Maly
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Mar 05, 2005 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie RPG sa najlepsze Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy , oprocz tego sportowe tez moga byc jak NHL i FIFA 8)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: