« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZSR w Kaczkach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Czw Paź 14, 2004 22:39    Temat postu: ZSR w Kaczkach Odpowiedz z cytatem

swoja nowa edukacje rozpoczelam wlasnie w tej szkole...w sumie fajnie tam jest i nie sadzilam ze tak szybko sie tam zaklimatyzuje...aha i czy wogole na forum jest ktos kto chodzi do tej szkoly??? 8) pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA...juz 6 rok...ale w tym roku juz koniec - mam nadzieje Jęzor Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Siara YOl
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co mi qmple o powiadają to fajnie tam macie JęzorJęzorJęzor tylko podobno przerypane z waxami bo zaraz na chate dzwonią to prawda??
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy kogo masz za wychowawce...a tak w ogole, to gdy ma sie kolo lub ponad 20 lat, to mama cie gania za wagary Znak zapytania moze w nizszych klasach mama cos steka...ale pozniej...to twoje zycie i czy chodzisz na wagary czy nie - robisz to na swoje konto, nie konto rodzicow...Ja nie zaluje, ze tak poszedlem do szkoly, szkola poprostu wygrywa...kto tam chodzi lub chodzil...to wie Bardzo szczęśliwy ...
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Sob Paź 16, 2004 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak juz W.A.T powiedzial to zalezy od wychowawcy...mi sie akurat trafila taka sobie zobaczymy w najblizszym czasie jak z nia bedzie...ale jedno moge powiedziec... nie zaluje ze tam poszlam do szkoly...fajnie jest ... az mi sie czasami chce tam chodzic co mnie bardzo dziwi bo mam zwyczaj wagarowac...ale w obecniej chwili nie mam zamiaru opuszczac lekcji Palacz
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Paź 25, 2004 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoła jest taka sobie niektóre ****** są nauczyciele mam takich 2 z*** ale reszte da Jęzor sie jakoś znjeść to prawda dzwoniją bo raz juz miałam taką przyjemność ehhehe
Powrót do góry
sirpatrick
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Paź 27, 2004 04:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skonczylem edukacje w Kaczogrodzie jakies 5 lat temu...
..a wiec wynika z tego ze 10 lat temu po raz pierwszy tam wyladowalem w technikum. Nie mialem tego w planach i od razu stwierdzilem ze to tymczasowe i za rok zmienie szkole. No ale 5 lat minelo, dyplom sie obronilo a te 5 lat to jeden z najlepszych okresow mojego zycia.
Te dojazdy w zatloczonym autobusie, walka o miejsca (ktora zawsze wygrywalem dzieki technice:"na migacz"). Podczas podrozy bylo sporo czasu zeby sie jeszcze zastanowic czy jest sens isc na zajecia i zawsze mozna bylo wyskoczyz po drodze.
Co do tych wagarow to za moich czasow byl raj dla wagarowicza ja sam bylem w czolowce klasowej jesli chodzi o ta dyscypline. Dumnie wyczytywany na kazdej wywiadowce. Ale byli lepsi ode mnie. Rekordzista mial chyba 300h o ile dobrze pamietam (ale odpadl przez dyskwalifikacje jeszcze przed finalami)
Wybieram sie na te stare smieci ale jakos dotrzec nie moge. Pewnie sie niezle pozmienialo...
Pozdrawiam caly Kaczogrod Wykrzyknik

KACZKI RULES 8)
Powrót do góry
kaczor
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Lis 27, 2004 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie chodzilem tam 5 lat i nawet tam fajnie ale niektórzy nauczyciele sa pozamiatani.Ja akurat tez mialem spoko wychowawce i byl luzik nawet z waksami.Szczegolnie trzeba tam uwazac na fajki(szczegolnie przez pierwsze dwie klasy) bo wtedy tez jest gnuj.Tak to spoko sql pozrdo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malutka323
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Gru 11, 2004 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem szkola jest supeł odlotowa Bardzo szczęśliwy ! Bardzo duzo lekcji przepada Uśmiech) co do nauczycieli to moja wychowawczyni M. T...jest *** masakra opuscisz jedna godzine i telefony sie urywają! a pozniej żywa reklama redbula w domu Jęzor ha ale to jeszcze nagada nie stworzone rzeczy! Ale Diabełek moim najleoszym nauczycielem to jest Pani S***<fizyki> ahahah supeł odlotowa babka ma takie loty ze szkoda gadac! Nie ma to jak jezdzic ciuchcią po klasie!pozdrawiam Qruella 8)
Powrót do góry
Milenka
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam chodze Bardzo szczęśliwy pierwszy rok Palacz
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Nie Mar 13, 2005 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malutka323 napisał:
co do nauczycieli to moja wychowawczyni M.T**...jest zjeb... masakra opuscisz jedna godzine i telefony sie urywają! a pozniej żywa reklama redbula w domu

Chyba nie liczyłaś na oklaski za opuszczenie lekcji? Jakby nie było, obowiązkiem wychowawcy jest poinformowanie rodziców o nieobecności ucznia. Sam wiałem tyle razy, że Zszokowany i nagrody za to się nie spodziewałem. W Kaczkach nauczyciele są tacy jak wszędzie, są lepsi i gorsi. Na szczęście ten etap edukacji mam dawno za sobą.
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ja też skończyłem tą szkołe i jakos sobie radze. W tamtym roku rozpoczołem studia na UAM. W kaczkach jeśli chodzi o nauke może i jest "laitowo" ale czasami co nieco wiedzieć trzeba. Nie przeginajcie a będzie spoko. Jak mawiała moja polonistka "pokorne ciele dwie matki ssie"
Pozdrawiam wszystkich absolwentów hej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mar
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Mar 17, 2005 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez chodziłem do tej szkoły i było niezle. Kalamuczios i wóde mozna chlać, jeżeli jest sie uprzywilejowanym członkiem pewnego klubu "M....." A tak po za tym reszta tez jest ok. Ale jednak niektórzy nauczyciele mają nasrane np. P***, P*** i wiele innych!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
dawidjasny
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Mar 18, 2005 02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Kalamuczios

Tak Kalamucios to cos pieknego. Klub Melina oczywiście też. Mało osób wiedziało o jego istnieniu, ale członkowie to byli ok goście, przynajmniej jeden hehe. To były czasy. Pozdrowionka dla członków i tych co ich podziwiali, ale tych co podziwiali członków klubu Melina było raczej mało hehe. Narka
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Pią Mar 18, 2005 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawidjasny napisał:
[Kalamuczios

Tak Kalamucios to cos pieknego. Klub Melina oczywiście też. Mało osób wiedziało o jego istnieniu, ale członkowie to byli ok goście, przynajmniej jeden hehe. To były czasy. Pozdrowionka dla członków i tych co ich podziwiali, ale tych co podziwiali członków klubu Melina było raczej mało hehe. Narka

Czesc JASNY Bardzo szczęśliwy ...nie chwalac sie, to ja Was nauczylem "Calamuchios'a" hehe...Jakies spotkanie klasowe by sie zdalo Bardzo szczęśliwy ...pomyslcie nad tym Uśmiech ...fakt, ze nie chodzilem z Wami do konca, ale tez sie pisze Bardzo szczęśliwy ...
Powrót do góry
mar
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no przydało by sie spotkanie. bo prawde mówiąc zapomniałem już jak smakuje kalamuczios. Wierny klubowicz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
mar
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze łysy wiem ze to ty nas nauczyłeś kalamuczios a my bylismy wierni tej tradycji do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Mar 23, 2005 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHAHA a ja chodziłem do KembridżJęzorP jak zwykliśmy nazywać Kaczki w czasie gdy miedzy godziną 09;10 a 13:05 nie było zadnego autobusu do Turku..no chyba ze z mostowych ale to już była prawdziwa wyprawa na trampku...zwłaszcza zimąUśmiech)) Teraz pewnie już jest inaczej:))

A co do walki o miejsca siedzące...my atakowaliśmy stadnie dwoma wejściami w przegubowcu..dzięki temu cały tył autobusu był nasz:)))

Pozdrawiam
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Sro Mar 23, 2005 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
A co do walki o miejsca siedzące...my atakowaliśmy stadnie dwoma wejściami w przegubowcu..dzięki temu cały tył autobusu był nasz:)))

Przydatną umiejętnością był celny rzut plecakiem na odległość. Zanim zainstalowało się tyłek na siedzeniu, plecak już dawno musiał tam być Uśmiech
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Mar 24, 2005 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuzyn:)))

Zgadzam się, ale i tak nic nie zastapi dwóch grup po pięć osób w każdej szturmujących drzwi..Takiej brutalnej siły nic nie zatrzyma:))

Gdy jednak wagary przetrzebiły szyki umiejętności koszykarskie były w cenie:))
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 04:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
HAHAHAHA a ja chodziłem do KembridżJęzorP jak zwykliśmy nazywać Kaczki w czasie gdy miedzy godziną 09;10 a 13:05 nie było zadnego autobusu do Turku..no chyba ze z mostowych ale to już była prawdziwa wyprawa na trampku...zwłaszcza zimąUśmiech)) Teraz pewnie już jest inaczej:))

Nic sie nie zmienilo Jęzor Jęzor ...Poza autobusem o godz 12.00...Nadal wkurza ich brak miedzy godzinami podanymi wyzej Nie ...Mnie to nie dotyczy, bo jezdze autem, ale cos z tym powinni zrobic Nie ...A jezeli chodzi o akcje przytoczone przez BONKA, to juz nie maja miejsca Jęzor ...Kazdy wie, jakie miejsce zajmuje w spolecznosci szkolnej Jęzor hehe i juz nie trzeba tak walczyc o miejsca siedzace...Jak nie jest sie sledziem, to zawsze sie siedzi Uśmiech ...
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W.A.T. napisał:
Kazdy wie, jakie miejsce zajmuje w spolecznosci szkolnej hehe i juz nie trzeba tak walczyc o miejsca siedzace...Jak nie jest sie sledziem, to zawsze sie siedzi

Ale co to za przyjemność jak zawsze wiesz, że będziesz siedział. Miejsce zdobyte po walce z kilkoma przeciwnikami jest o wiele bardziej wygodniejsze Jęzor
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boniek napisał:
W.A.T. napisał:
Kazdy wie, jakie miejsce zajmuje w spolecznosci szkolnej hehe i juz nie trzeba tak walczyc o miejsca siedzace...Jak nie jest sie sledziem, to zawsze sie siedzi

Ale co to za przyjemność jak zawsze wiesz, że będziesz siedział. Miejsce zdobyte po walce z kilkoma przeciwnikami jest o wiele bardziej wygodniejsze Jęzor

I tutaj sie z Toba zgodze Uśmiech ...ale nadeszly takie czasy, ze jako najstarszy zawsze wchodzisz pierwszy Jęzor , kazdy woli cie przepuscic niz wdac sie w walke Jęzor Bardzo szczęśliwy ...
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Nie Mar 27, 2005 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W.A.T. napisał:
...ale nadeszly takie czasy, ze jako najstarszy zawsze wchodzisz pierwszy

Ale ta młodzież teraz kulturalna. Kiedyś to się razem z drzwiami wchodziło do autobusu. Niektórzy wbrew własnej woli byli niesieni z tłumem, gubiło się buty, darło kurtki i plecaki, a teraz proszę. Najstarszy wchodzi pierwszy Uśmiech
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z rodziną.

dziwnych czasów dozył człowiek. Jeszcze trochę i się okaże ze uczniowie załozyli kólka dyskusyjne i w drodze do domu pogłebiają wiedze rozmawiając z nauczycielami na bardzo ambitne tematy zamiast grac w karty:PJęzor
Powrót do góry
sirpatrick
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak uważam, że moja technika zajmowania miejsca w autobusie była najlepsza. Gdy chmara ludzi piętrzyła sie w kupie w miejscu gdzie za chwile powinny zatrzymac sie drzwi autobusu ja stalem tak z metr na lewo od tej grupy, spokojnie bez scisku. Gdy nadjezdzal powoli autobus lapalem się migacza lewą wyprostowaną ręką i posuwalem sie w kierunku tlumu razem z autobusem, drzwi wejsciowe majac przed swoim nosem. Prawym ramieniem zmiatałem wzzystkich którzy stali na mojej drodze, ilekolwiek by ich nie bylo a siłe tą dawał mi sam autobus ja tylko się o niego opierałem. Tłum zepchnięty drzwi sie otwoierają przed moim nosem ja jak co dzien wchodze jako pierwszy, rzut plecakiem i zeszytami po siedzenieach i ja i moja ekipa jak zwykle mamy gdzie usiasc. 100% skutecznosci !!
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He, he co do przerwy w kursach ałtobusów to najlepszy jednak patent to złapać stopa. Często chętnie nawet nauczyciele zabierają. Pozatym sztuką jest nie złapać na mostowych ale bezpośrednio pod szkołą co mi się często udawało. Szybko, sprawnie i przyjemnie w ten sposób można dostać się do Turku.
Co do walki o miejsca bawilo mnie to może i z dwa pierwsze lata tam spędzone. Z czasem dojrzałem i stwierdziłem skoro siedziałem pare godzin w szkole to i z 15 minut moge sobie postać. Obrzydł mi ścisk i przepychanie się. To jednak było dosyć chamskie i infantylne.
Co do nowych zwyczajów to dziwie się. Czyżby się pojawiła fala której tam raczej nigdy nie było? Bo raczej w ukulturalnienie mlodzieży nie wierze.
Pozdrawiam wszystkich absolwentów kaczogrodu
Powrót do góry
sirpatrick
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:
Co do walki o miejsca bawilo mnie to może i z dwa pierwsze lata tam spędzone. Z czasem dojrzałem i stwierdziłem skoro siedziałem pare godzin w szkole to i z 15 minut moge sobie postać. Obrzydł mi ścisk i przepychanie się. To jednak było dosyć chamskie i infantylne.

No moja technika byl;a skuteczna przez pierwsze 3 lata potem juz co drugi miał jakiegoś kaszlaka tu dziez bardziej wypasioną bryke i komfort podróży sie polepszyl, wtedy odbywaly sie wyscigi do mostowych. Tak ze ostatnie dwa alat juz zadko kiedy sie wsiadalo do autobusu...
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No prosze takie burżujstwo. W sumie fajna sprawa. Jeśli się dogadać w pare osób dobre rozwiązanie!
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że samochody znacznie ułatwiają dojazd do szkoły, jednak zawsze jest jakieś ale..niby latwo i przyjemnie ale to juz nie to samo co odróz autobusem z reszta wesołej ferajny:)) traci się kontakt z reszta uczniówUśmiech)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: