« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzicie o ofercie MixPlus ??????

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawidos
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 00:02    Temat postu: Co sądzicie o ofercie MixPlus ?????? Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie, co sądzicie o ofercie MixPLus w PlusGsm. Chodzi mi otot czy warto jest czy lepiej dać se spokuj. :wink: Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deflo
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 18, 2004 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz telefon to moim zdaniem daj sobie spokój. Obejrzy sobie cennik rozmów i porównaj z np. SIMPLUSEM lub z innej sieci na kartę. A jak nie masz telefonu to gorzej ale i tak zapłacisz za ten telefon tylko, że rozłożone to będzie w czasie. Pomyśl dobrze !!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
deflo
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Lis 19, 2004 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.plusgsm.pl/res/1_mixplus24_2.asp?color=2&show=1_mixplus24_2&ikona=1 Teraz jest promocja ale reklamowane 0,39 tylko w usłudze sami swoi ale i tak jest poprawa w stosunku do mixa z września
A ceny telefonów bardzo zróznicowane, ale decyzja co wybrać należy do kupującego http://www.plusgsm.pl/res/1_mixplus24_2.asp?color=2&show=1_mixplus24_2&ikona=1. A jeszcze jedno naliczanie sekundowe to spora zachęta. Polepszyła się ta oferta w stosunku do starego Mixa. POzdrówka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2004 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ta oferta mixplus jest z-j-e-b-a-n-a.Dużo zobowiazan,podpisow,papierow,pierdół...Poza tym 30 zl miesiecznie karta a jak nie to 600 zyka kary lol2 Mimo że rozlozone jest to w czasie na 36 zasilen konta to do dupy bo i tak nic sie na tym nie zyska za duzo Bardzo szczęśliwy
Ja mam w simplusie i jest cool 8)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: