« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe książki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hans Hellmut Kirst - "Fabryka oficerów"

Ze wszystkich książek, które przeczytałam, ta dała mi do myślenia najbardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przerobimy ten temat na : Co aktualnie czytam ?

Ja np jadę książki z Uniwersum Stalker. Teraz jestem w trakcie czytania książki "Drugi Brzeg" Michała Gołkowskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie czytam "Dzieci Arbatu" Anatola Rybakowa, ciekawa i wciągająca- książka (a raczej seria książek) dla których można zarwać nockę Oczko.

Poza tym kupuję ciekawe książki, jakby ktoś coś miał to proszę PW Bardzo szczęśliwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chetnie Ci sprzedam:
Leszek Balcerowicz "800 dni" Jęzor
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
Chetnie Ci sprzedam:
Leszek Balcerowicz "800 dni" Jęzor

Dostałem kiedyś tę autohagiografię za free Oczko.
Zresztą to nie jest ciekawa książka Uśmiech.
Powrót do góry
Maldini
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat odżył, to i ja dorzucę swoje trzy grosze...
Ostatnio skończyłem powieść Miljenko Jergovicia Srda śpiewa o zmierzchu w Zielone Świątki , (generalnie polecam prozę Jegrovicia - Ojciec, Ruta Tannenbaum) oraz W gąszczu metropolii Karla-Markusa Gaußa. Świetne książki szkicujące nieco dzieje i uwypuklające "duszę" szeroko rozumianej Europy Środkowo-Wschodniej, z którą nie ukrywam czuję się chyba najbardziej związany Oczko..tak więc gorąco polecam...

P.S. następny w kolejce Wschód A. Stasiuka, ale będzie musiał sobie poczekać do późnej zimy....która się jeszcze nie zaczęła...

pzdr!!
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Sz. napisał:

Nie wiem nie przeczytałem tego nawet i nie mam zamiaru.
A czytał ktoś z Was METRO 2033 ? Też fajna pozycja, nawet się nie spodziewałem tak ciekawej książki.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
Paweł Sz. napisał:

Nie wiem nie przeczytałem tego nawet i nie mam zamiaru.
A czytał ktoś z Was METRO 2033 ? Też fajna pozycja, nawet się nie spodziewałem tak ciekawej książki.

No mówię, że "autohagiografia" najbardziej obrzydliwa forma "pisarstwa" i do tego te żenujące zdjęcia...
Nie czytałem tego Metra, ale notka na wiki baaardzo mnie zachęca.

Dzisiaj udało mi się nabyć "Traktat o malarstwie" da Vinci

W bardzo bardzo korzystnej cenie Uśmiech. Biblioteczka się zapełnia "białokruczkami", znajomy zejdzie z zazdrości Uśmiech.

W cenie kanapki kupiłem również np. to:
http://rarelibrary.com/book/G/125.00/James+Joyce%27S+Ulysses.html

Wszystko na targu staroci, u handlary. Takie skarby a tak tanio Bardzo szczęśliwy.
Sam tam też sprzedaje, ale co innego Oczko.[/url]
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie i kiedy takie "targi" są? Bo chyba nie u nas w turcji. A sam chętnie też bym kupił parę starych książek, które niekoniecznie bym musiał przeczytać ale dla samego faktu posiadania Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na "Starej Rzeźni" w Poznaniu Uśmiech.
Nie wiem czy u nas takie targi by przeszły, u nas nawet antyki koło kościoła się nie utrzymały Jęzor.

Na sr. są targi ogólnopolskie, ale jeżeli chodzi o ilość wystawców i kupujących niestety nie dorastają targom w Gdańsku, Wrocławiu czy w Wawie. Wydaje mi się, że to przez naturę Poznaniaków Jęzor (trzymają forsę w skarpetach Jęzor).
Powrót do góry
polonus
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria polska 2014" wydana w ubiegłym tygodniu. Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu. Zamówiłem mailem, po dwóch dniach miałem ją w domu.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:
Polecam książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria polska 2014" wydana w ubiegłym tygodniu. Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu. Zamówiłem mailem, po dwóch dniach miałem ją w domu.

Za co polecasz? Jakie autor miał źródła informacji?

Ja właśnie skończyłem czytać dwie pierwsze części "Dzieci Arbatu" AR.
Jak już wspominałem- książka ciekawa, taka dla której można zarwać dobę Oczko. Sprawnie napisana i w swoich wątkach podzielona na trzy światy:
- świat Arbatu i młodzieży pracującej tam na różnych obszarach,
- świat J. Stalina i jego otoczenia (troszkę fabularyzowana postać przywódcy ZSRR),
- świat zesłańców na dalekiej Syberii (dla mnie najciekawszy).
Wątki Arbatu i Syberii przeplatają się w ciekawy, ale nieskomplikowany sposób, działania Stalina przed wielką czystką nie pozostają - rzecz jasna - bez wpływu na ich losy i różne wydarzenia.
Do najciekawszych postaci należy "NEPman" z roku 1933 (!), główny bohater- Sasza Pankratow- komsomolec z Arbatu zesłany na Syberię oraz jego znajomy- Jura Szarok, który trafia do NKWD.
Polecam Uśmiech, szczególnie że nie przeraża "grubością" a w zanadrzu mamy (mam) kolejne dwie części napisane później Uśmiech.

Co do zakupów książkowych to trafiły mi się te dwie:

Mały Książę - PAX - 1958, jest to już mój drugi MK z tego roku Uśmiech. Drugi w podobnym, bardzo dobrym stanie.
Jeżeli ktoś ma wydanie z lat 40-stych, proszę się do mnie zgłosić Oczko.

Baśnie (Andersena) - Nasza Księgarnia - 1968 (poszukiwane wydanie), kolejna książka dla dzieci ilustrowana przez Szancera Uśmiech.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam serię o Wędrowyczu Pilipiuka oraz inne książki, które wyszły spod jego pióra, zarówno opowiadania, jak i serię o kuzynkach (właśnie wyszła 4 książka), czy wampiry z M3 i MO. Trzeba przyznać, że autor pisze na różnym poziomie, ale jeśli komuś odpowiada ten humor, to przeczyta jednym tchem wszystko co napisze Uśmiech

Ostatnio wpadł mi w ręce kryminał Roberta Galbraitha (znanego również jako J.K. Rowling) - "Wołanie Kukułki", książka wyszła w Polsce w zeszłym roku. Przyznaję, że nie spodziewałem się, że "pani od Pottera" potrafi tak zręcznie pisać kryminały. Zapowiada się, że będzie seria co najmniej 7 książek opowiadających o sprawach prowadzonych przez detektywa Cormorana Strike'a. Niedawno wydano kolejną - "Jedwabnik". Już mam, kupiłem Nicponiowej na imieniny i teraz bezczelnie czekam aż skończy, żeby samemu przeczytać Oczko
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
Ja polecam serię o Wędrowyczu Pilipiuka oraz inne książki, które wyszły spod jego pióra, zarówno opowiadania, jak i serię o kuzynkach (właśnie wyszła 4 książka), czy wampiry z M3 i MO. Trzeba przyznać, że autor pisze na różnym poziomie, ale jeśli komuś odpowiada ten humor, to przeczyta jednym tchem wszystko co napisze Uśmiech

Pilipiuka przeczytałem tylko 2 pierwsze książki o Wędrowyczu i również szczerze polecam. Fajna lekka książka o bimbrowniku. Kuzynek i innych książek niestety jeszcze nie przerobiłem.
Mam dwie książki do przeczytania jeszcze inne i jeżeli moje postanowienie "książka na wypłatę" będzie dalej trwać to niebawem będę miał je w swojej kolekcji.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A. Makos, L. Alexander - "Rycerze wojennego nieba"

Świetna książka, łącząca w sobie emocjonującą opowieść, rzetelną lekcję historii oraz próbę przełamania narosłej przez lata propagandy. Autorzy starają się przybliżyć historię walk powietrznych II wojny światowej, opowiadając losy dwóch głównych bohaterów - niemieckiego asa myśliwskiego Franza Stiglera i pilota amerykańskiej "latającej fortecy" Charliego Browna oraz ich wojennych towarzyszy. Punktem kulminacyjnym opowieści jest niezwykłe podniebne spotkanie obu pilotów wrogich armii, którego zakończenia chyba nikt by się nie spodziewał. Dodatkowy plus dla "Rycerzy" wędruje za to, że książka doskonale pokazuje zasłanianą przez lata postsowieckiej propagandy prawdę: nie każdy Niemiec walczący po stronie III Rzeszy był zbrodniarzem i nazistą, wielu z nich na pierwszym miejscu stawiało honor oraz szacunek dla żołnierza po drugiej stronie wojennej barykady. Szczerze polecam przeczytanie.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najnowsza pozycja w mojej bibliotece:
Lata 60. Sztuka użytkowa XX wieku. Przewodnik dla kolekcjonerów
Joanna Wojciechowska-Huebner

Tym razem nie jest to "zdobycz" bo dałem za tę książkę ~90 zł Jęzor
Ogólnie ponad 400 stron (z czego ponad ~250 stron o Polsce) o sztuce użytkowej z lat 60, coś co pozwoli ustabilizować i uzupełnić moją hobbystyczną wiedzę na ten temat Uśmiech[/i]
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Sz. napisał:
polonus napisał:

Za co polecasz? Jakie autor miał źródła informacji?

Dawno tu nie zaglądałem, ale odpisuję.
Autor wszystkie swoje informacje popiera bogatym materiałem źródłowym. Ksiązka licząca 416 stron zawiera bibliografię liczącą 276 pozycji.
Z książki tej m.in. można dowiedziećś się, że bohater ostatnich dni, senator Grzegorz Bierecki działający w SKOK-ach 20 lat zaoszczędził ok. 18 mln zł. W 2012 r. zarobił 980 tys. w spółce "Arenda", ponadto 3,5 mln zł w zarządach i radach nadzorczych 12 podmiotów związanych ze SKOK-ami, z tytułu stosunku pracy 3,05 mln zł, z pracy wykonywanej za granicą 1,16 mln zł.
Jest ciekawy splot powiązań biznesowo-polityczno-towaryskich znanych ludzi i mniej znanych ludzi: Lech Kaczyński, Adam Jedliński, Ryszard Krauze i jego związki ze służbami specjalnymi, Janusz Kaczmarek,Władysław Rybicki, Dukaczewski i inni.
W genezie SKOKów główną role odegrali: L.Kaczyński, G.Bierecki i A.Jedliński już od roku 1989. Dużo ciekawych informacji i powiązań.
Skąd te informacje w kontekscie masonerii? Radzę poczytać.
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytam Uśmiech
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł Sz. napisał:
Przeczytam Uśmiech

Bardziej szczegółową autorecenzję książki Krajskiego "Masoneria polska 2014" można poznać tutaj:
http://gloria.tv/media/WpbEBvGMeav

Jest tam szczegółowy spis jej treści.

To książka powstała na bazie książki „Wojna o pieniądz” chińskiego autora Songa Hongbinga, którą również polecam. Jest dostępna w Internecie w pliku pdf. Zrobiła ona na mnie duże wrażenie i pozwoliła poznać pewne historyczne procesy ostatnich 200 lat w oparciu o siłę pieniądza i sterujących nim bankierów.

Wiąże się też znakomicie z publikacjami doc. Kosseckiego, znanego mi z wykładów sprzed wielu lat. Mam jego książki:
Gry sił i interesów w historii" oraz "Cybernetyka społeczna".

Autor książki, dr Stanisław Krajski, którego znam od wielu lat i często z nim rozmawiam telefonicznie pisze:

Ta książka jest owocem mojej wędrówki po tropach, które wskazał chiński, wykształcony w USA i pracujący tam wiele lat na eksponowanych stanowiskach, ekonomista Song Honbing.
Idąc tymi tropami przemierzałem świat i doszedłem tam, gdzie on się nie zapuszczał.
Idąc tymi tropami przemierzałem Polskę, patrzyłem na nią, jej bankowość, gospodarkę, politykę, odkrywałem dalsze tropy i różne wierzchołki gór lodowych, identyfikowałem słabość i zdradę, odnajdywałem ślady, owoce i samą obecność masonerii, odkrywałem, zresztą za Hongbingiem, jej plan na najbliższe lata i te działania podejmowane wczoraj i dzisiaj, których skutki dla Polski i nas wszystkich są katastrofalne.
(...)
Masoni przez wieki przygotowali się, jak to ujawnia Hongbing, do realizacji swojego planu. Byli gotowi na początku XX w. Wtedy zaczęli przejmować media i nośniki kultury, uniwersytety i szkolnictwo, gospodarkę, a przede wszystkim pieniądz, system finansowy i banki. Kluczem był pieniądz, za który kupowali wszystko i wszystkich, rujnowali kraje, niszczyli klasę średnią, przejmowali światowy majątek.
Hongbing opisuje proces, w ramach którego masoni (on nazywa ich „bankierami” czy za Ayn Rand gigantami lub „Atlasami”) w trzech etapach zapanowali nad pieniędzmi i systemem finansowym całego zachodniego świata (w tym Polski).

Opanowali najpierw dolara amerykańskiego (prywatyzując go i tworząc System Rezerwy Federalnej), uzależniając po II wojnie Światowej inne waluty zachodniego świata od dolara, a wreszcie przekształcili w początkach lat siedemdziesiątych XX w. pieniądze w całym Zachodnim świecie w swój własny produkt wytwarzany w praktyce „ z niczego” ( „fiat money” – „Niech się stanie pieniądz”), bez ponoszenia kosztów, w dowolny sposób i w dowolnych ilościach. W ten sposób uczynili z pieniądza narzędzie swojego panowania nad światem.
Zaczęli stosując go panować nad gospodarkami, a co za tym idzie rządami poszczególnych krajów, przejmować majątek narodowy w USA i w Europie (i nie tylko) i stawać się wierzycielem wszystkich, tak państw jak społeczeństw i jednostek.
Każdy dziś poważny ekonomista mówi, że jest to sytuacja paranoiczna, która musi się zakończyć kryzysem, którego jeszcze w dziejach świata nie było. Optymiści twierdzą, że Zachodni Świat może jednak przetrwać nawet do roku 2025, w którym wielki krach jest nieuchronny. Pesymiści i realiści mówią o tym, że ten krach może nastąpić w każdej chwili.

Hongbing twierdzi, że krach był i jest z premedytacją przygotowywany i jest precyzyjnie zaplanowany. Ma nadejść w momencie, który „Atlasi” uznają za najbardziej dla nich dogodny.
Chiński ekonomista poświęcił w swojej „Wojnie o pieniądz” uwagę dwóm osobom, które jego zdaniem spełniają w tej perspektywie kluczową rolę: Allisie Rosenbaum, znanej światu jako Ayn Rand, która przedstawiła ten plan i wytworzyła doktrynę, która miała zjednać do niego elity i Allanowi Greenspan, który realizował jedną z zasadniczych jego części. Tym dwóm osobom (i ich działaniom), a szczególnie Ayn Rand poświęcam w tej książce dużo miejsca.
(...)
W tej książce opisuję szczegółowo ich historię, pokazuję jak za różne sznurki pociągała tu masoneria, by wreszcie ujawnić jak doktryna Rand stała się filozofią polskich elit politycznych (filozofią wyznaczającą kształt, funkcjonowanie i działanie polskiego państwa) i w jaki sposób wdrażana była u nas od 1989 r. do dziś taktyka Greenspana, by wyniszczyć Polskę, dokonując jej całkowitej destrukcji w momencie wielkiego krachu.

Za to wszystko odpowiedzialni nie są tylko polscy masoni, Unia Wolności PO i SLD, ale również liderzy PC, a potem PiS-u. Oni również przyjęli opcję Rand i Greenspana. Temu faktowi i ich aktywności w tej perspektywie, poświęcam wiele miejsca.
Co się stanie z Polską w momencie wielkiego krachu? Przygotowane są dla niej różne scenariusze. Trzeba pamiętać, że wielki krach w Świecie Zachodu oznacza, że stanie się on łakomym kąskiem dla Rosji. Rządy Zachodu świetnie zdają sobie sprawę z tego, że ten krach jest coraz bliżej. Logiczne jest zatem, że chcą się zabezpieczyć. W jaki sposób mogą to zrobić? Tylko w jeden – poprzez nową Jałtę. Nowa Jałta oznacza nowy podział świata. Czy Polska znowu zostanie przez Zachód sprzedana Rosji? A może scenariusz nowej Jałty jest jednak inny niż tamtej? Staram się odpowiedzieć na te pytania.

Ta wiedza uzmysławia nam jak jesteśmy manipulowani i jako wyborcy stajemy się posłusznymi idiotami działającymi na własną szkodę. Oczywiście tej wiedzy nie przekażą nam popularne media,
bo w ich interesie jest strzec pewnych tajemnic i realizować cele zgodne ze zleceniami swoich mocodawców
i stawiać takie banialuki, jak ostatnio Komorowski,
że "żyjemy w złotym okresie dla Polski".
To dlaczego miliony Polaków opuszcza Polskę?
Chyba że prezydent miał na myśli swoje środowisko polityczne.

Nie jest wykluczone, że po tegorocznych wyborach władze przejmie koalicja PO+PiS.
Powrót do góry
Partun
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ze swojej strony książkę " Cyfrowa Twierdza" i "Dziewczyna z pociągu" naprawdę ciekawe tytuły.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam książkę E. Michaela Jonesa
Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej
przekład: Jerzy Morka, 736 stron, ISBN: 978-83-60562-61-1,
cena: 60-80 zł (w zależności od księgarni)

Fascynująca i bogata faktograficznie lektura, ujawniająca zatajane fakty.

Z wielką przenikliwością opisane tu zostały mechanizmy, z których mieliśmy nie zdawać sobie sprawy. Historia przeprowadzonego na ogromną skalę, udanego przeprogramowania zachodniej kultury.

Co łączy Adama Weishaupta - twórcę Iluminatów, Markiza de Sade, Zygmunta Freuda, bolszewików, berlińską bohemę lat trzydziestych, speców od wojennej propagandy, animatorów rewolucji seksualnej lat 60., współczesnych inżynierów opinii publicznej?

Oświecenie miało swój początek jako ruch zmierzający do wyzwolenia człowieka, a niemal z dnia na dzień przekształciło się w przedsięwzięcie zmierzające do uzyskania nad nim kontroli. Niniejsza książka to opowieść o tej transformacji. Można w niej widzieć historię rewolucji seksualnej, nowoczesnej psychologii lub wojny psychologicznej. Tym, co je wszystkie łączy, jest wielopokoleniowe przedsięwzięcie realizowane metodą prób i błędów z umysłem wypaczonym przez namiętności, a sprowadzające się do tych samych konkluzji, do jakich doszedł św. Augustyn pod koniec istnienia Rzymskiego Imperium: "Człowiek ma tylu panów, ile przywar, wad i słabości."
Sprzyjając im, władza działa na rzecz zniewolenia, które może przyjąć postać kontroli politycznej. Pozostaje jedynie pytanie, czy owo zniewolenie daje się wykorzystywać dla czerpania z niego korzyści finansowych i politycznych, a jeśli tak, w jaki sposób można to osiągnąć. Najlepsza metoda kontrolowania ludzi jest ta, która osiąga swe cele, pozostawiając ich całkowicie nieświadomymi faktu, że podlegają kontroli, a najlepszą drogą do tego jest systematyczna manipulacja ich pożądaniami, albowiem człowiek się z nimi utożsamia. Broniąc ich, broni swojej „wolności”, którą zazwyczaj pojmuje jako nieograniczoną możność zaspokajania własnych pragnień, nie rozumiejąc najczęściej, że niezwykle łatwo jest manipulować nimi z zewnątrz. Manipulacja ta służy dziś mrocznym siłom do udoskonalania systemu finansowego i politycznego nadzoru oraz eksploatacji. Dogłębnie rozumieli to św. Paweł i św. Augustyn, nazywając zjawisko owo „zniewoleniem przez grzech”. Książka ta, opisując spójną konstrukcję światopoglądu opartego na tym zjawisku, wyjaśnia, w jaki sposób wyzwolenie seksualne stało się formą politycznej kontroli.

Cytat:
„Wyzwolenie seksualne jest najbardziej zabójczą bronią międzynarodowego żydostwa w dziedzinie wojny psychologicznej. Stanowi ona wielką część czystek etnicznych europejskiej kultury, wartości i moralności. Dzięki pomocy promocji pornografii, perwersji żydzi niszczą duchową sferę społeczeństw, obalają wartości, które łączą wszystkie te ludy, a cel jest jeden – osłabić zdolność do samoobronny… Ci, którzy wyrzekają się tych powodów, a które są stworzone tylko dla sprawowania kontroli, wmawiają opinii publicznej, że to są ich pasje, a filmy pornograficzne są ich wynikiem – łączą biznes z przyjemnością”

E. Michael Jones
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: