« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy w G2 jest słabszy poziom niż w G1 ??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RaBBiTka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 20:42    Temat postu: Czy w G2 jest słabszy poziom niż w G1 ?? Odpowiedz z cytatem

Słyszałam juz parokrotnie takie opinie..."W G2 macie latwiej bo nizszy poziom"... Co o tym sadzicie?? :? Znak zapytania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Orion
Maniak

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 20:58    Temat postu: Re: Czy w G2 jest słabszy poziom niż w G1 ?? Odpowiedz z cytatem

RaBBiTka napisał:
Co o tym sadzicie?? :? Znak zapytania

Poziom szkoły zalezy od tego na ile uczniom sie chce uczyc a nie od nazwy szkoly czy nauczycieli....
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam iż poziom szkół jesli chodzi o uczniów jest taki sam co pokazuja testy z poprzedniego roku (identyczny wynik) Ale w G2 Turek sa lepsi nauczyciele Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sty 20, 2005 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzilem do g2..i musze szczerze przyznac ze ci co u nas umieja na 5 to w g1 dostali by 3..u nas nauczyciele podchodzili luzniej do sprawy..nie bylo takiej dyscypliny..jak kartkowka to sie przekladalo..za waxy nie scigali..do odp brali raz na jakis czas..juz nie mowie o tym jaka boruta zawsze byla na religi..biologi..technice..mozna bylo robic co sie chce bez konsekwencji zadnych..poziom ogolnie nizszy jest..i to zle bardzo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZELU napisał:
chodzilem do g2..i musze szczerze przyznac ze ci co u nas umieja na 5 to w g1 dostali by 3..u nas nauczyciele podchodzili luzniej do sprawy..nie bylo takiej dyscypliny..jak kartkowka to sie przekladalo..za waxy nie scigali..do odp brali raz na jakis czas..juz nie mowie o tym jaka boruta zawsze byla na religi..biologi..technice..mozna bylo robic co sie chce bez konsekwencji zadnych..poziom ogolnie nizszy jest..i to zle bardzo..

Nie zgadzam się z toba Zelu ponieważ mój kuzyn chodzi do G1 i mniej umnie odemnie a mamy podobne oceny. A z drugiej strony w G2 nie uczą mnie wszyscy nauczyciele po koleji wię c może miałeś innych nauczycieli Zelu i dlatego tak sadzisz.A u mnie w klasie to kartkowki nie da się przełozyć chyba że nauczycielowi nie pasuje.A z tymi waxami to musze się z tobą zgodziś Zelu Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee to masz cienka klase Jęzor Jęzor my mielismy w gim taka ekipe ze glowa mala Jęzor zawsze przekrecilismy nauczycieli Jęzor poziom jest nizszy i ci to kazdy powie Jęzor tam w tamtej szkole wogule uczniow inaczej nastawiaja...jak teraz w licq porownuje sobie zachowanie i podejscie do nauki ludzi z g2 i g1 to sa dwa odmienne bieguny..z 1 ludzie zawsze przygotowani przejmujacy sie ocenami na lekcjach ulozeni..natomiast wychowani w 2 to jest kompletnie co innego..inny kierunek obrany..
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja klasa w g1 na zakonczenie nauki w tej skzole miala srednia 4,5 i wszysy ktorzy chcieli isc do lo sa tam teraz wiec poziom byl niczego sobie Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w G2 tera się pozmniejało wszyscy rzrą się o ocena kompletna rywalizacja żeby byc najlepszy w ogóle ja mam tera wymagających nauczycieli wiec trzeba wkuwać a tak to się slizgam na 4 i jest dobrze a ze mieliście faja ekipe to ja wiem Jęzor
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa o waksach zapomnialem Jęzor to byla rzez sciagali rowno nie ebde wymienial po nazwiskach nauczycieli bylem moze na waksach 4 razy w ciagu trzech lat ... bardzo malo ale jak sie myslalo o konsekwencjach to szkoda gadac Jęzor teraz w lo wydaje mi sie ze gim byl jakims obozem bo czasem zabraniali wychodzic na dwor na rpzerwach:P
Powrót do góry
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak jest w g2... Chodze do g1 (kl 1) i w porownaniu do podstawowki (sp3) to masakra. Nauczyciele uczą raczej dobrze, tylko troche dużo wymagają. W podstawówce nie licząc pisemnych prac domowych, to jak na chacie zajżałem do zeszytu czy książki to normalnie święto było... mimo to i tak jechałem na piąteczkach Jęzor. Kartkówek było 0 (słownie : zero), jedynie jakieś sprawdziany działowe i na koniec półrocza/roku. Przez 6 lat podstawówki miałem 6 wychowawców. nie wiem czy jeszcze kiedyś gdzieś będę miał taki luzzz... teraz jest bez porównania... Nie ma tygodnia żebyśmy czegoś nie pisali... ostatnio (koniec pólrocza) to nawet nie ma dnia, żebyśmy mieli spokój. Cały czas coś... Poziom raczej wysoki (każdemu średnia - w porównaniu do podstawówki spada około 1.0...) NORMALNIE NAS MĘCZĄ Jęzor W podstawie jak wracałem na chate to rzut plecakiem (hehe) i do kompa... Wieczorem pisemne odrobić i luzz... teraz jak przyjde to sam początek jest identyczny - do kompa... Tylko tyle, że później trzeba się wziąć i odrobić pisemne (zazwyczaj baaaaaaaaardzo dużo) no i niestety to 30min - 1h poświęcić na nauke Smutny Smutny Smutny ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Sty 21, 2005 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak.....

Chcecie sie przekonac, gdzie wyzszy poziom i co kto umie ???
Jest tylko jeden sposob - konfrontacja
Wyjdzcie z propozycja do nauczycieli, aby zorganizowali cos takiego. I nie chodzi tutaj o jakis konkurs itp, bo w takiej imprezie najczesciej biora udzial tylko najlepsi, a o poziomie szkoly swiadczy calosc.

Mozna np opracowac jakies testy, sprawdziany itp i w ramach normalnych klasowek je przeprowadzac - chodzi o to by byly takie same dla obu gimnazjow a nauczyciele z tych szkol musza ze soba wspolpracowac.

Swoja droga to ciekawy pomysl jest - na skale ogolnopolska. A taka rywalizacja moze wyjsc wszystkim na dobre :wink: Uśmiech
Powrót do góry
RaBBiTka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Sty 22, 2005 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśle że to że w G2 jest boruta to nie znaczy ze nauczyciele nie sa wymagajacy... a są... wezmy np taką panią S***** od historii lub pania Wicedyrektor... kazdy chyba wie o kogo chodzi??? lol a zreszta w kazdej szkole byly sa i beda wyjatki Bardzo szczęśliwy np JA Diabełek
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 14, 2005 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm..chyba jednak w stwierdzeniu, że w g2 jest niższy poziom niż w g1 jest troche prawdy...Ja jestem z g1...nie prowadzilam inspekcji w g2, ale tego, ze z angielskiego jesty nizszy poziom jestem pewna, potwierdzila mi to moja nauczycielka (prywatna) angielskiego...Wiele osob tak twierdzi wiec chyba jest w tym troche prawdy Uśmiech W kazdym razie w g1 trzeba ostro ryć bo nauczyciele w wiekszosci nie daja na luz..ale mozna to przezyc Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
cola
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Pon Lut 14, 2005 01:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze tak było i bedzie że w każdej szkole były lepsze i gorsze klasy. I nie zauważyłem żeby była jakaś różnica pomiędzy tymi gimnazjami, a jedynym sposobyem aby to sprawdzić to porównanie wyników egzaminów, ale także uprzednie sprawdzenie do ktorej szkoly przyszli lepsi uczniowie na podstawie testu z podstawówki. Rambo Rambo Jęzor

Diabełek SPRAWDZIC POSTEPY, A NIE WYNIKI KOŃCOWE. BO NIE SZTUKA ZROBIC Z OSOBY UZDOLNIONEJ ORŁA, ALE Z BEZTALENCIA LICEALISTE.

lol 8) 8)
a pozatym nie tylko nauką czlowiek żyje, wiem ze w g2 kiedyś był fajny klimat i nauczyciele wpożądku. Palacz 8) 8)

POZDRO dla kalsy 3g z roku 2002. I wychowawcy P. mgr A. M.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lut 14, 2005 14:07    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

RaBBiTka napisał:
Myśle że to że w G2 jest boruta to nie znaczy ze nauczyciele nie sa wymagajacy... a są... wezmy np taką panią S******k od

Chyba się domyślam o kogo chodzi Chytry. Jęzor

Co do angielskiego to do zeszłego roku w G@ praktycznie w ogóle go nie było.
W moim roczniku chyba tylko moja klasa miała angielski, 1 goidznę tygodniowo w piątek o 14.10, dodam, że angieilski nie wliczał się do średniej i nie był obowiązkowy. Nic dziwnego, że poziom niski, no ale teraz chyba jest lepiej. A tak serio uważam, żę w G2 jest wyższy poziom. Uśmiech Np. biologia... Jęzor z panią wicedyrektor... Uśmiech
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 14, 2005 15:01    Temat postu: Re: ;] Odpowiedz z cytatem

Stolarz napisał:
RaBBiTka napisał:
Myśle że to że w G2 jest boruta to nie znaczy ze nauczyciele nie sa wymagajacy... a są... wezmy np taką panią S******k od

Chyba się domyślam o kogo chodzi Chytry. Jęzor

buehehehe Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy tez wiem Jęzor ey rabbitka a kto jest teraz wicedyrektorem u nas Jęzor ?
Powrót do góry
Szabla
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w G2 jest jednak wyższy poziom,wszyscy ze sobą rywalizują,angażują sie w różne konkursy,znam nawt kilku super kujonów Uśmiech ........szkoda że ta chala sportowa kołó G2 ma być zbudowana kiedy wyjde z gimnazjum Nie- tak słyszałem ze ma być jakaś nowa chala.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta...wczoraj...dzisiaj moja pani na chemi widzac jak ludzie rozwiazuja zadania przy tablicy..a wlasciwie jak sie z nimi mecza kompletnie nic nie czajac pani zgadywala z ktorego gima osobnik pochodzi..akurat sie zlozylo ze kazdy kto byl byl z 2 lol i pani za kazdym razem zgadla Jęzor
jaki z tego moral..?
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczeszczałem do G2...szczerze powiedziawszy to w G1 jest nieco wyższy poziom niz w G2, można to wywnioskowac w bardzo prosty sposob. Ja to np stwierdzam po średniach, w G1 trzeba z całych sił walczyc o średnią powyżej 5,0 - ciezka pracą (podobnie jak w LO), w G2 lekką ręką można mieć średnia powyzej 5,0... Co do luzów to w G2 luzy były większe niż w G1, G1 była dyscyplina pani L*** (nigdy nie zapomne afery z identyfikatorami lol)... Ktos wspomniał o językach, otóż w G2 nie ma solidnych nauczycieli jezyków, o angielskim nie wspomne bo O*** przy mojej klasie wymiekała i nie mogła sobie z nami poradzić

Pozdro dla supeł klasy 3D, 2-ga średnia w szkole i 1-wsze miejsce wsród najgorszych klas z najgorszym zachowaniem lol2

Ostatnio zmieniony przez dejv dnia Wto Mar 01, 2005 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS. SZABLA NIE KALECZ JĘZYKA POLSKIEGO ... Hala się pisze przez "samo H" Jęzor

ODRAZU WIDAC ŻE JESTES Z G2 Diabełek
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne w G2 Turek są lepsi nauczyciele Oczko .
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dejvi napisał:
Ktos wspomniał o językach, otóż w G2 nie ma solidnych nauczycieli jezyków, o angielskim nie wspomne bo O*** przy mojej klasie wymiekała i nie mogła sobie z nami poradzić

ot cała Pani O**** Oczko
Dodam, że często na lekcjach wspomina (tj. reklamuje) swoją prywatną szkołę, mówi że nie da się języka na zwykłych lekcjach nauczyć i dlatego warto się do niej zapisać na dodatkowe (oczywiscie prywatnie) i w ten sposób można poprawić sobie ocene... nasuwa się pytania po co uczy w publicznej szkole i bierze za to wypłate jak mówi że niczego na lekcjach nie nauczy? .... Często zwraca się do uczni w arogancki sposób... Nie
Nigdy nie panuje nad sytuacją w klasie ( nad sobą także ...) Nie
I to jest dyplomowany nauczyciel.... Znak zapytania Nie Zszokowany

Szkoła to chyba nie agencja reklamowa prawda Znak zapytania Oczko
Powrót do góry
modra
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem z G2 Bardzo szczęśliwy uczęszczałam tam przez 3 lata :] w pierwszej klasie nic sie nie uczyłam, w drugiej tez nie za wiele Jęzor a 3 całkowicie zlałam a mimo to jestem w LO :] W G2 nauczyciele sa spoko, przymykaja czasem oko na rózne sprawy, choć nie wszyscy Jęzor np moja wychowawczyni..... ach coż za boska kobitka Jęzor "pani S******k" ona to..... ehh ;]
Moim zdaniem czas spedzony w gimnazujm jest troche straconym, bo i tak tam sie zbyt wiele nie nauczylismy ... jedynie co, to zawarlismy nowe przyjaźnie ;]
Powrót do góry
Larana
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczę się w gimnazjum nr 2 (na szczęście ostatni rok) i stwierdzam, że nie ma znaczącej różnicy między poziomami szkół, tylko młodzież jest mniej ambitna.
Ponadto uważam, że w żadnej szkole nie da się osiągnąć średniej 5.0 zbyt łatwo. Prawda jest taka, że jeśli ktoś chce się edukować- cel osiągnie. Wszak podstawy programowe są wszędzie takie same, nieprawdaż?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
rogal
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Mar 06, 2005 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mowie ze sa te same poziomy i END Bardzo szczęśliwy

Pozdro
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Mar 07, 2005 23:58    Temat postu: Re: Czy w G2 jest słabszy poziom niż w G1 ?? Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:
RaBBiTka napisał:

Poziom szkoły zalezy od tego na ile uczniom sie chce uczyc a nie od nazwy szkoly czy nauczycieli....
I tu się z Toba troszkę nie zgodze. Od podejścia nauczycieli tez to zależy. Podam przykład, jak nauczyciel olewa sobie sprawę i stawia oceny, bo ma taki kaprys, albo nie chce mu się robić lekcji czy kartkówki bo się nie wyspał, to w czym tkwi problem? no własnie chyba w jego podejściu. Jeżeli nauczyciele byli by bardziej ( byle nie za bardzo Oczko ) surowi, to też było by inaczej.
Powrót do góry
RaBBiTka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Mar 10, 2005 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale biologia i tak wymiata... ale wylacznie z pania wicedyrektor Uśmiech a jest nia pani J.P. jesli jeszcze Zelu sie nei domyslasz kto to to wejdz na www.g2turek.prv.pl lol
Powrót do góry
Dracaena Draco
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie wypowiadam się na temat, w której szkole jest wyższy poziom. Jeżeli chodzi o mnie to uczę się w G1 i mogę śmiało powiedzieć, że naprawdę trzeba się mocno wysilić aby mieć średnią tak od 4.75 do 5.0! Często się zdarza, że osoby posiadające ów średnią nie widzą życia poza szkołą, ale oczywiście są też wyjątki Jęzor
Dracaena Draco
Powrót do góry
marlenka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

az nie moge sie nei wypowiedziec Jęzor chodzilam do G2 oczywiscie i jestem z tego dumna 8) Bardzo szczęśliwy tutaj praktycznie wszystko zalezy od nauczyciela, np jak ma sie biologie z pania Wicedyrektor jak wspomniala Rabbitka to nie ma tu watpliwosci, ze poziom byl wysoki i tu nikt sie nie przyczepi. tak jak mozna miec historie na ktora trzeba sie uczyc z lekcji na lekcje lub taka na ktora uczy sie raz w polroczu. znowu zalezy od nauczyciela. (chociaz od ucznia tez bo przeciez jak sie uczy to cos wyniesie jak nie to nie)

poza tym slyszalam o wielu borutach w gim1 o waksach i innych przekretach wiec nie mowcie ze wszyscy tam tak za waksy scigaja bo to tez zalezy od klasy. Tak samo jak ze srednia ocen, ze klasa A miala 4,5 to nei znaczy ze wszystkie takie mialy Jęzor a u nas niektorzy nauczyciele tez krotko trzymali wiec tu nie ma co porownywac.
Powrót do góry
marlenka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 20:55    Temat postu: Re: Czy w G2 jest słabszy poziom niż w G1 ?? Odpowiedz z cytatem

[quote="_Jolci_a"][quote="Orion"]
RaBBiTka napisał:

Podam przykład, jak nauczyciel olewa sobie sprawę i stawia oceny, bo ma taki kaprys, albo nie chce mu się robić lekcji czy kartkówki bo się nie wyspał, to w czym tkwi problem?

dlatego nie powinnismy porownywac srednich szkol bo ocena ocenie nierowna. sa nauczyciele ktorzy wlasnie stawiaja ocene bo maja taki kaprys, moga postawic komus bo go lubia lub nie, no i np u jednego nauczyciela mozna pracowac na oceny ciezka krwawica a u drugiego dostawac za darmo.

i w gim 2 tez sa nauczyciele u ktorych naprawde trzeba sie napracowac, wiec nie mowcie ze oh ah w gim1 to na srednia to naprawde trzeba tak walczyc...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: