« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy w G2 jest słabszy poziom niż w G1 ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:37    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

Gadacie, w 2 poziom był wysoki, z niektórych przedmiotów, i zależy od nauczyciel,a jak marlenka wspomniała historia to świetnie pokazywała Jęzor
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No macie racje że w 2 trzeba się nieźle napracować żeby dostać dobrą ocenę np. ja J.polski mam z E.W. matematykę z S.F. Uśmiech i biologie z J.P. i nawet dobrze mi idzie ale mam równierz lekcję z luźnymi ale dobrze uczącymi nauczycielami np. plastyka z A.M. Jęzor .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
<Asiaja>
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nauke to uważam ze to zalezy tylko i wyłącznie od nauczyciela..jakie on ma kryteria nauczania i ile uczeń powinien umieć na pozytywną ocene...a jeśli chodzi o zachowanie to uwazam ze gim 1 jest wiekszy poziom...niestety ....ale to tez zalezy na jakich lekcjach... przwaznie nie mozna robić boruty ...a jeśli juz sie zrobi to są tego konsekfencje....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da sie ocenic gdzie jest wyzszy poziom, a wiekszosc wypowiedzi w tym temacie nie jest do konca obiektywna.
haze napisał:
Mozna np opracowac jakies testy, sprawdziany itp i w ramach normalnych klasowek je przeprowadzac - chodzi o to by byly takie same dla obu gimnazjow a nauczyciele z tych szkol musza ze soba wspolpracowac.
takie cos nie zda egzaminu bo wtedy nauczyciele beda chcieli, aby ich szkola wypadla jak najlepiej, dlatego nie bedzie to do konca uczciwe Wykrzyknik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
W.A.T.
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2005 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colin napisał:
nie da sie ocenic gdzie jest wyzszy poziom, a wiekszosc wypowiedzi w tym temacie nie jest do konca obiektywna.
haze napisał:
Mozna np opracowac jakies testy, sprawdziany itp i w ramach normalnych klasowek je przeprowadzac - chodzi o to by byly takie same dla obu gimnazjow a nauczyciele z tych szkol musza ze soba wspolpracowac.
takie cos nie zda egzaminu bo wtedy nauczyciele beda chcieli, aby ich szkola wypadla jak najlepiej, dlatego nie bedzie to do konca uczciwe Wykrzyknik

Wydaje mi sie, ze bylo by tak, jak napisal COLIN...Sprawa nadal by sie nie rostrzygnela...Trzeba bylo by wymyslec cos innego Jęzor ...
Powrót do góry
Polli:)
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mhm... ktoś coś wspomniał o tym,że wszędzie są te same podstawy porgramowe..no dobra może i są te same ,ale jeden nauczyciel wymaga mniej inny więcej...

w gim1 trzeba walczyć o oceny i o to,żeby nie stać się "dzieckiem do bicia[nie dosłownie]" dla nauczyciela mającego zły humor...poza tym w gim1 panują zasady typu "znajomości" lub "sympatie i antypatie"... przynajmniej tak jest teraz... są też nauczyciele, którzy potrafią zmieszać cię z błotem wyzywając od np. dziecka z patologicznej rodziny, gówniarza itp. poza tym można usłyszeć tekst w stylu "zanim przyjdę na waszą lekcję muszę się >>wyżygać<<" itp itd
ale omijając te przykre uwagi nauczycieli da się żyć...jak nauczyciel cię lubi to wolno ci co tylko chcesz...gorzej jak nie pała do ciebie zbytnią sympatią..

co do poziomu nauki... można wziąć też pod uwagę liczbe osób biorących udział w konkursach i zajmujących jakieś znaczące miejsce...w końcu ktoś ich musiał do nich przygotowywać Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
W.A.T.

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PaUuLiNkA napisał:
co do poziomu nauki... można wziąć też pod uwagę liczbe osób biorących udział w konkursach i zajmujących jakieś znaczące miejsce...w końcu ktoś ich musiał do nich przygotowywać Bardzo szczęśliwy

To tez nie jest dobry miernik...Wielu uczniow nie idzie na konkursy, bo im sie nie chce, bo koledzy/kolezanki beda sie smiali (ze albo sie podlizuja nauczycielom, albo sa kujonami - a tego drugiego, jak wszyscy wiemy, prawie zaden uczen nie lubi Jęzor ), dochodza do tego wypadki losowe itp. Dlatego uwazam, ze ten sposob, jaki podala PAUULINKA, tez sie nie sprawdzi Jęzor ...
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym, nawet jesli ktos juz idzie na konkurs i zajmie wysokie miejsce, to nie swiadczy to o poziomie szkoly z jakiej jest. niektorzy czesto biora korepetycje, bo chca czuc sie pewnie w danym przedmiocie i maja ochote rozwijac swoje umiejetnosci w tym kierunku. wiec takich ludzi do konkursu nie przygotowala tylko szkola. choc nie przecze, ze jest wielu takich, ktorzy "z marszu" podchodza do konkursu i zajmuja wysokie pozycje, bo poprostu sa zdolni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2005 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mhmmm to ja już nie wiem jak można sprawdzić poziom wiedzy tu i tu Jęzor

pod względem rygoru gim1 bije na głowe...wszystko ;] i kto ma wybór niech idzie do "dwójki" ...
Powrót do góry
chmielu
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodze do g1 i lubie ta szkole. moze przez to ze jestem lubiany przez nauczycieli i nie mam za wszystko "dymu". a gdzie jest wyzszy poziom to trudno powiedziec. nie ma chyba skutecznej metody zeby to sprawdzic...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ernist17
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono chmielu . sprawa jest jasna obie szkoły mają podobny poziom nauczania , ale jedna rzecz jest inna , dyrekcja w g2 jest wręcz do .... , notomiast w g1 ponoć wporzo. CWKS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2005 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ernist17 napisał:
nono chmielu . sprawa jest jasna obie szkoły mają podobny poziom nauczania , ale jedna rzecz jest inna , dyrekcja w g2 jest wręcz do .... , notomiast w g1 ponoć wporzo. CWKS

ojj chyba sie mylisz Jęzor mi sie zdaje z tego co mi mowia znajomi my mamy o wiele sympatyczniejsza kadre nie liczac paru wyjatkow Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
melutka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ernist17 ja sie z Toba nie zgadzam Jęzor ..Sama chodze do gim1... Nie Nie no i zostawie to bez komentarza.... Nie Ci, co tam chodza sami wiedza co mam na mysli.... Nie Nie Nie [/url]
Powrót do góry
owad
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sranie w banie, dzikie weze. jak dla mnie to jest raczej rowny poziom i nie gadajcie ze g2 jest słabszy. bynajmniej nie u mnie w klasie. ryje i ryje w tych ksiazkach a pozniej co? wlasnie jajco. trzeba zakuwac i tyle. slaby poziom? tylko dlatego ze tlukom sie nie chce uczyc i tyle. slaby poziom jest ale w slabych klasach
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melutka napisał:
no ernist17 ja sie z Toba nie zgadzam Jęzor ..Sama chodze do gim1... Nie Nie no i zostawie to bez komentarza.... Nie Ci, co tam chodza sami wiedza co mam na mysli.... Nie Nie Nie [/url]

chodzę do gim1 ,ale jakoś nie wiem co masz na myśli dokładnie ? możesz jaśniej ? masz coś do sposobu nauczania, do nauczycieli czy uczniów ? bo ja np inne zdanie mam na każdy z tych tematów...więc...o co chodziło ?Jęzor
Powrót do góry
RaBBiTka
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wszyscy bronią swojej szkoły :] Skąd ten co chodzi do g1 moze wiedziec ze w jego szkole jest wyzszy poziom? i odwrotnie? Jest moze tutaj ktos kto chodzil do obydowch szkol?

Ja ciągle uważam ze jest rowny Oczko
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem na pytanie w temacie " Czy w G1 jest wyższy poziom niż w G2?":

NIE. Palacz
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleżanka koleżanki koleżanki....chodziła do gim1 ledwo na dwójach i trójach...przepisała się do gim2 - lekką ręką 4 ...nie wiem od czego to zależy

ja tam daję sobie radę w gim1 8) i przyzwyczaiłam się już do sposobu nauczania i nie twierdze ,ze u nas jest wyzszy poziom ...w ogóle to bezsensu jest :?
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="PaUuLiNkA"]koleżanka koleżanki koleżanki....chodziła do gim1 ledwo na dwójach i trójach...przepisała się do gim2 - lekką ręką 4 ...
[quote]

Długo nad tym myslałaś Znak zapytania Bo ja mam inne doświadczenie mój kuzyn chodził i do 1 i do 2 i w obydwuch szkołach dostawał te same oceny.I jakos nie widział różnicy (oprucz budynków Yyyy... )
Powrót do góry
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem twój "szkolny patriotyzm".. mówię tylko jaka jest sytuacja tamtej dziewczyny ,a ty mi z jakimś dziwnym tekstem wyjeżdżasz... opanuj się Oczko
Powrót do góry
samah
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Sie 31, 2005 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolcie ze reaktywuje temacik Uśmiech Jestem absolwentka pierwszego rocznika g1 wiec jak latwo policzyc obecnie jestem juz studentka ;D powiem wam tak - jak udacie sie juz szczesliwie do LO to zauwazycie roznice w poziomie. Jedna z kolezanek w I klasie LO powitala mnie slowami : Ja mialam wyzsza srednia od ciebie i dlaczego czuje sie glupsza (absolwentka g2) . No coz juz pod koniec tego roku znala odpowiedz - zreszta jak wiekszosc osob z g2. Ale nie wiem do konca czy to jest kwestia poziomu - czy faktycznie (szczegolnie w pierwszych latach funkcjonowania) g1 stanowiło swoistego rodzaju obóz koncentracyjno-naukowy - ahhh te apele za nienoszenie identyfikatorów Jęzor
Powrót do góry
afR
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poziom moze byc "slabszy" ? Zszokowany
Powrót do góry
Dawidos
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Nie Lis 06, 2005 21:09    Temat postu: Kazda szkoła dobra Odpowiedz z cytatem

KIedyś wolałbym iść do G1 teraz chodze do G2 i jest zajefajnie nie to co w G1 coś rozwala i odrazu apel i dyski nie ma. Nauczyciele są spoko, jak dla mnie to G2 jest lepsze. A opinia o G2 jest zrobiona przez tych co kiblują.
Powrót do góry
Asiula
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Lis 07, 2005 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodziłam do G2 ale szczerze nie umiem ocenić gdzie był wyższy powiom w G2 czy G1. Ale tak czy siak jesli chodzi o inne sprawy niż poziom to G2 jest najlepsze. Wogóle nigdy bym tej szkoły nie zamieniła na inna całe moje dzieciństwo tam spędziłam (podstawówka i gimnazjum) Uśmiech więc dla mnie G2 jest the best Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
mateuszw
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 23:02    Temat postu: ....... Odpowiedz z cytatem

Odpowiem na pytanie w temacie " Czy w G1 jest wyższy poziom niż w G2?": TAK zwroccie uwage na nauczycieli...
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To temat w stylu :"liceum czy technikum". Nigdy nie dojdzie się do porozumienia, bo są Ci co tak twierdzą i Ci co twierdzą tak...
Ps. chodziłam do G1 i wspominam je średnio... bo niektórzy nauczyciele i dyrekcja... a kysz..
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 13:36    Temat postu: Re: ....... Odpowiedz z cytatem

mateuszw napisał:
Odpowiem na pytanie w temacie " Czy w G1 jest wyższy poziom niż w G2?": TAK zwroccie uwage na nauczycieli...

Poczytaj poprzednie posty lol Jęzor .
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to nie ma większego znaczenia czy G1 czy G2 jest lepsze...w każdej szkole idzie sie nauczyc jeżeli ktoś naprawde tego chce...
Wogóle gimnazjum to jedna wielka pomyłka...Powinno być tak jak kiedyś czyli osiem klas podstawowych później liceum czteroletnie...
W Gimnazjum sie tylko ludzie demoralizuja(w tym ja sama)...W gimnazjum coś mi odbiło i zrobiłam sie tylko głupim dzieciakiem, ktory zamiast iść w górę to jeszcze bardziej cofałam sie w tył.Wiele moich znajomych było w takiej sytuacji jak ja, wiec to nie sa tylko pojedyncze jednostki...
Moim zdaniem Gim to totalna porazka i ciesze sie ze mam to juz za soba... Haftowanie
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 00:07    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

Kinia ma rację, gimnazja to poroniony pomysł.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja juz byłem na studiach jak ten pomysł zaczął funkcjonowac Uśmiech i mam do niego ambiwalanty stosunek. powiem wam co o tym mysle, wojna o to czy tu czy tam jest trudniej, ciezej , lepiej, gorzej jets bez sensu Uśmiech

nawet lo to dziecinada i wczasy Oczko dopiero na studiach wypracowuje sie kazdą note pracą a nie opinią- przychylnością nauczyciela (pomijając oczywiste przypadki odbic co niektórych profesorów Jęzor ale to jest uczelniany folklor bez którego studia nie sa juz takie ciekawe Uśmiech ) , tego lubie a tego nie lubie....po prostu nie ma na to czasu a i wykładowcy mają to w d... i takie podejscie jest najlepsze Uśmiech

a na koniec, to jaką sie dostaje ocene to juz najmniej wazne w tym wszystkim Uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: