« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie Papieża
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szabla
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 08:14    Temat postu: Zdrowie Papieża Odpowiedz z cytatem

Arcybiskup Tadeusz Gocłowski skrytykował pesymistyczne proroctwa na temat zdrowia papieża. W radiowych "Sygnałach Dnia" metropolita gdański zaapelował o modlitwę w intencji Jana Pawła II i wyraził nadzieję, że papież wróci do zdrowia.Niepotrzebnie pozwolono papieżowi na tak szybki powrót do zajęć, kiedy wrócił dwa tygodnie temu z rzymskiej kliniki - pisze w "Życiu Warszawy" Mieczysław Maliński, przyjaciel papieża. PAP - dodane 59 minut temu.
Czy papież po tracheotomii wróci do zdrowia i odzyska siły? - to najczęściej zadawane pytanie na łamach większości włoskich gazet. W relacjach na temat powrotu do szpitala i wieczornym zabiegu chirurgicznym dominuje niepokój o Jana Pawła II. Niektóre dzienniki nie zawahały się nawet napisać, że jego stan jest ciężki.

Źródło:Wp pl.

Ps.Moim zdaniem te pesymistyczne pogróżki jakie pisze włóska prasa są nie na miejscu,dlaczego papież miałby być w ciężkim stanie po drobnym zabiegu?Popieram wiadomości z "ycia Warszawy"że Papież powinien dłużej pobyć w klinice Gemellego,wtedy nie byłóby takich komplikacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frog
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 08:42    Temat postu: Re: Zdrowie Papieża Odpowiedz z cytatem

Szabla napisał:
Arcybiskup Tadeusz Gocłowski skrytykował pesymistyczne proroctwa na temat zdrowia papieża.
Ps.Moim zdaniem te pesymistyczne pogróżki jakie pisze włóska prasa są nie na miejscu,dlaczego papież miałby być w ciężkim stanie po drobnym zabiegu?Popieram wiadomości z "ycia Warszawy"że Papież powinien dłużej pobyć w klinice Gemellego,wtedy nie byłóby takich komplikacji.

to jest może i drobny zabieg, ale przy ogólnym stanie zdrowia papieża - sam widzisz - nawet zwykła grypka sieje spustoszenie w organizmie a taki zabieg urasta do rangi operacji.
poza tym chyba nie ma zakazu gdybania na temat zdrowia papieża.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Boniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szabla napisał:
Moim zdaniem te pesymistyczne pogróżki jakie pisze włóska prasa są nie na miejscu,dlaczego papież miałby być w ciężkim stanie po drobnym zabiegu?Popieram wiadomości z "ycia Warszawy"że Papież powinien dłużej pobyć w klinice Gemellego,wtedy nie byłóby takich komplikacji.

Zdrowie Papieża, nie jest tematem tabu, nawet jeśli nie będzie z nim najlepiej, nie jest to powodem, żeby o nim nie pisać. Po tym co Papież przeszedł wcześniej nie ma się co dziwić, że każdy zabieg jest dla niego dużym wysiłkiem.
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papież Jan Paweł II spędził spokojnie noc w swoim pokoju w klinice Gemelli. Po dokonanym wczoraj wieczorem zabiegu tracheotomii papież jest przytomny i oddycha przy pomocy respiratora. Zabieg tracheotomii przeprowadzono w całkowitej narkozie.
To skopiowałem z onetu i może powiem tak... jak ktoś jest podłączony do respiratora stan jest chyba dość poważny... Nie
Wczoraj słyszałem na Polsacie w Wydarzeniach, że w Watykanie został podpisany tajny dokument, który mówi o tym, że gdyby Jan Paweł II stracił świadomość to Papieżem do czasu zwołania konklawe i wybrania kogoś innego zostanie kardynał Angelo Sodano... albo Stanisław Dziwisz Oczko
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ps. Nasz Kochany Ojcieć Święty oddycha juz o własnych siłach Uśmiech
Powrót do góry
Szabla
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Boniek-chyba można coś napisać na temat zdrowia naszego rodaka i papieża.Myśle że ten człowiek dla polaków jest bardzo ważny i powinniśmy sie nim dużo interesować :? .
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szabla napisał:
Do Boniek-chyba można coś napisać na temat zdrowia naszego rodaka i papieża.Myśle że ten człowiek dla polaków jest bardzo ważny i powinniśmy sie nim dużo interesować

Po pierwsze mój nick spokojnie da się odmieniać w języku polskim, po drugie nie musisz pisać dużymi literami. Osobiście na wzrok nie narzekam mimo "zaawansowanego" wieku Oczko Po trzecie o co Ci chodzi? Przecież napisałem, że zdrowie Papieża nie jest tematem tabu* i należy o nim pisać.

*zakaz stykania się z pewnymi przedmiotami, osobami, zwierzętami lub dokonywania pewnych czynności
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwyrażniej Michał nie rozumie znaczenie słowa TABU
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 15:15    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
[b]
Wczoraj słyszałem na Polsacie w Wydarzeniach, że w Watykanie został podpisany tajny dokument, który mówi o tym, że gdyby Jan Paweł II stracił świadomość to Papieżem do czasu zwołania konklawe i wybrania kogoś innego zostanie kardynał Angelo Sodano... albo Stanisław Dziwisz Oczko

Nie ma coś takiego jak instytucja papieża przejściowgo. W razie trwałej niezdolności papieża, np. podczas śpiączki albo Kolegium Kardynalskie rostrzygnie o sytuacji i nastąpi precedens, albo po prostu będzie taki stan uznawany za czasowy wakat i władzę sprawować będzie kamerling oraz dziekan Kolegium, odpowiednio kardynał z Hipszanii nie pamiętam nazwiska i kardynał Ratzinger prefekt kongregacji do spraw (...) wiary bodajże. Arcybiskup Dziwisz ma raczej najmniejsze szanse, gdyż nie jest nawet kardynałem a jego dziesiejsze wpływy są tylko takie jak bardzo może on wpływać na decyzje papieża, poza tym stanowisko papieskiego sekretarza choć czasowo wpływowe w praktyce nie daje żadnych możliwości sprawowaonia władzy po śmierci papieża. Przypominam także, że papieżem może zostać praktycznie tylko kardynał. Na margiensie dodam, że oficjalnie podczas wakatu na Stolicy Apostolskiej kardynał Sodano czyli sekretarz stanu będzie wykonywał swoje obowiązki ale nie będzie miał żadnych dodatkowych uprawnień. Zresztą w praktyce okres między śmiercią a zwołaniem Konklawe (maksimum 20 dni) jest tak mały, że uprawnienia kamerlinga (który musi byc kardynałem) nie są zbyt duże, jest on tlyko czasowym administratorem.
Powrót do góry
Zagi
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papież poczuł się gorzej i wielkie reportarze z tego powodu w TV. Normalnie myślałem, że mnie wczoraj strzeli jak w Faktach, czy innych wiadomościach przez 15 min mówili o tym wydarzeniu. Zrobili z tego wydarzenia tygodnia. Ja tego nie rozumiem, w Bratysławie szczyt Bush - Putin, w Polsce mordują dla pieniędzy artystę, a w mediach wielkie halo, bo człowiek w podeszłym wieku z chorobą parkinsona, chory na grypę poczuł się gorzej i trafił do szpitala. OK, to jest Papież, Polak ale bez przesady. Sam fakt, że jego stan się pogorszył nie powinien być powodem do wysyłania wozów transmisyjnych pod szpital i wielogodzinnych reportarzy z tego powodu.

Ostatnio zmieniony przez Zagi dnia Pią Lut 25, 2005 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagi napisał:
P Ja tego nie rozumię, w Bratysławie szczyt Bush - Putin, w Polsce mordują dla pieniędzy artystę, a w mediach wielkie halo, bo człowiek w podeszłym wieku z chorobą parkinsona, chory na grypę poczuł się gorzej i trafił do szpitala.

Oj, Zagi nie moge się z tobą zgodzić do konca.. Dla wielu ludi zdrowie naszego papieża jest o wiele ważniejsze niz sprawy polityczne czy kolejne morderstwo. Jan Paweł jest dla wielu Polaków ( w tym i dla mnie ) wzorem, na takiego człowieka Polska bedzie czekać jeszcze wiele wiele lat i dlatego wydaje mi się żę jego zdrowie jest tak ważne dla wszytkich... Oczywiście niektóre media przesadzają próbując zrobic z tego sensacje, ale nie wyobrażam sobie żeby media milczały na temat tak ważnej sprawy dla Polaków...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 16:56    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

Hm, ja się częściwo z wami zgadzam tylko. Stan zdrowia papieża na pewno jest bardzo ważny, z tego powodu, że
A) jest on głową państwa
B) duchowym przywódcą dla wzynawców katolicyzmu
C) Polakiem, jednym z niwielu powszechnie znanych i szanowanych na świecie
D) po prostu wielkim człowiekiem

Dlatego uważam, że w ciągłych informacjach o stanie zdrowia papieża nie ma nic złego byle to rozsądny wymiar miało. Jak wczoraj oglądałem TVN, i faktycznie przez 15 minut mówili wyłącznie o papieżu i na dodatek w kółko to samo, dodatkowo jeszcze dwa razy później do tego wracając, tak, że w końcu się człowiek nic nie dowiedział, a show było takie że jakby ktoś nie rozumiał po polsku to mógłby pomyśleć, że papież umiera i transmitują ostatnie chwile.

Zabawna były natomiast wiadomości na jedynce, szczególnie tekst:
"Czy lekarze mogą coś powiedzieć na temat stanu zdrowia JP II?
"Nie, ale ja mogę coś powiedzieć (...)"

Normalnie myślałem, że te gościówa medycynę skończyła i na dodatek była poinformowana wprost doskonale.

Wniosek: Papieżem się interesujmy ale nie przesadzajmy.
Powrót do góry
Zagi
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolarz napisał:
ak wczoraj oglądałem TVN, i faktycznie przez 15 minut mówili wyłącznie o papieżu i na dodatek w kółko to samo, dodatkowo jeszcze dwa razy później do tego wracając, tak, że w końcu się człowiek nic nie dowiedział, a show było takie że jakby ktoś nie rozumiał po polsku to mógłby pomyśleć, że papież umiera i transmitują ostatnie chwile.

Może troche za ostro napisałem Uśmiech. Oczywiście Papież jest ważną dla polaków osobą, ale właśnie o to biadolenie w kółko o tym samym w mediach mi chodziło. Właśnie przed chwilą w Wiadomościach po raz kolejny powiedzieli, że w Krakowie, Wadowicach, .... wszyscy martwią się i modlą i wszyscy tak bardzo czekają na wyzdrowienie. No kurna, tylko jeszcze telebimów brakuje i transmisji na żywo z placu z przed kliniki. Jak dla mnie jest to przerost tresci nad formą i tyle. Telewizje robią show na cierpieniu wielkiego i cenionego przez wszystkich człowieka.
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagi napisał:

Może troche za ostro napisałem Uśmiech. Oczywiście Papież jest ważną dla polaków osobą, ale właśnie o to biadolenie w kółko o tym samym w mediach mi chodziło.
Telewizje robią show na cierpieniu wielkiego i cenionego przez wszystkich człowieka.

Oj Zagi i teraz moge sie z tobą zgodzić w 100% Bardzo szczęśliwy Faktycznie niepotrzebny jest to całe show, ale jednak zdrowie Papieża to ważna sprawa...
Powrót do góry
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 01:12    Temat postu: Papież jest najważniejszym Polakiem na świecie! Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że nikt nie zrobił tyle dla Polaków, ile Jan Paweł II. Czy to jest show - nie wydaje mi się. Każdy chce wiedzieć, co się dzieje z największym autorytetem wśród Polaków. To człowiek zupełnie wyjątkowy - wśród wszystkich pseudoideałów on naprawdę zasługuje na wielkie uznanie. Oby to nie był koniec jego ziemskiej pielgrzymki!
Powrót do góry
Szabla
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lut 26, 2005 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diesel Zagi i teraz moge sie z tobą zgodzić w 100% Faktycznie niepotrzebny jest to całe show, ale jednak zdrowie Papieża to ważna sprawa... napisał

W pełni sie zgadzam powinniśmy dużo pisać o zdrowiu papieża przecież to nasz rodak i wielki autorytet. Uśmiech
Powrót do góry
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papiez jest niesamowity. Naprawde niesamowity. Co za siła - co za moc. Dzisiaj jak sie pojawil w oknie kliniki Gemelli to sie od razu cieplej na serduchu zrobilo. Teraz niech w spokoju wraca do zdrowia.
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Lut 27, 2005 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba wszystko bedzie dobrze odsyłam do wypowiedzi lekarzy Oczko
http://info.onet.pl/1060716,12,item.html

Mi również Jan Paweł II bardzo zaimponował pokazując się w oknie. Jeden z dziennikarzy powiedział ze Papież pobłogosławił zebranych przed kliniką, ale wcześniej wykonał gest ręką dotykając swojego gardła, jak powiedział ten reporter Jan Paweł II w ten sposób chciał pokazać, dlaczego nie może dziś uczestniczyć we mszy bezpośrednio jak zawsze. Bardzo miłe to było dla wielu, a już napewno dla tych osób co zgromadziły się pod klinką. Okno było zamknięte więc chyba bardziej się nie rozchoruje.Oczko

Inne tematy na forum o Papieżu ( tak tylko przypominam ) Oczko :
http://www.hp.turek.net.pl/viewtopic.php?t=3744
http://www.hp.turek.net.pl/viewtopic.php?t=3761
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

david napisał:
Teraz niech w spokoju wraca do zdrowia.

Taaa... Nie chce być niemiły ale własnie przez takich jak wy papież w spokoju nie może wrócic do zdrowia...
Nie wiem czy to rozsądne... ludzie się gromadzą przed tą kliniką, a on biedaczek co ma zrobic? Musi sie pokazac... kosztem swoich wątłych sił...
david napisał:
Papiez jest niesamowity. Naprawde niesamowity. Co za siła - co za moc. Dzisiaj jak sie pojawil w oknie kliniki Gemelli to sie od razu cieplej na serduchu zrobilo.

Michał napisał:
Mi również Jan Paweł II bardzo zaimponował pokazując się w oknie.

A mi sie zrobiło żal... żal was ze nie potraficie dać chwilki wytchnienia staremu rozchorowanemu człowiekowi...

Kończąc jeszcze jedno zdanie... Traktujecie papieża jak jakiegoś nadczłowieka, a to po prostu zwyczajna osoba jak Ty czy ja, która ma poczucie misji i która sie tej misji oddała... z tym ze każdy z nas moze tą misje czynic (nie mowie o nawracaniu tylko o byciu dobrym człowiekiem ), wystarczy tylko chcieć...
Powrót do góry
Pelasiaa
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zupełności zgadam się z NW. Przecież Papież jest tylko człowiekiem takim jak każdy z nas. Każde wypowiedziane słowo zabiera mu mnóstwo sił i energii do życia. Owszem jest niesamowity, ale Jemu też należy się troche spokoju. Myśle, że aby modlić się o zdrowie Papieża wcale nie trzeba gromadzić się pod kliniką i w ten sposób zmuszac go do publicznych wystąpień.
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Mar 01, 2005 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt wyjątkowy napisał:
david napisał:
Teraz niech w spokoju wraca do zdrowia.

Taaa... Nie chce być niemiły ale własnie przez takich jak wy papież w spokoju nie może wrócic do zdrowia...
Nie wiem czy to rozsądne... ludzie się gromadzą przed tą kliniką, a on biedaczek co ma zrobic? Musi sie pokazac... kosztem swoich wątłych sił...
david napisał:
Papiez jest niesamowity. Naprawde niesamowity. Co za siła - co za moc. Dzisiaj jak sie pojawil w oknie kliniki Gemelli to sie od razu cieplej na serduchu zrobilo.

Michał napisał:
Mi również Jan Paweł II bardzo zaimponował pokazując się w oknie.

A mi sie zrobiło żal... żal was ze nie potraficie dać chwilki wytchnienia staremu rozchorowanemu człowiekowi...

Kończąc jeszcze jedno zdanie... Traktujecie papieża jak jakiegoś nadczłowieka, a to po prostu zwyczajna osoba jak Ty czy ja, która ma poczucie misji i która sie tej misji oddała... z tym ze każdy z nas moze tą misje czynic (nie mowie o nawracaniu tylko o byciu dobrym człowiekiem ), wystarczy tylko chcieć...

To był jego (Papieża) osobisty wybór nie nasz mówie tylko że bardzo mi to zaimponowało. Tak samo jak Ty uważam jednak ze powinnien sie leczyć bo akurat to ze pokazał sie w oknie nic nie dało. A co do tych ludzi to powinni ich usunąc bo nawet nie może sie wyspać... Oczko Pozatym są tam inni pacjenci i pewnie im te krzyki przeszkadzają... Nie
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miniona noc była krytyczna... Papież w bardzo ciezkim stanie...
Jan Paweł II umiera.... Nie
Powrót do góry
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onet.pl: "Włoski kardynał Camillo Ruini, który piastuje urząd wikariusza Rzymu, przybył w piątek rano do Watykanu - podała agencja AFP. Zgodnie z prawem kanonicznym, do wikariusza Rzymu należy ogłoszenie śmierci papieża."

Najczarniejszy scenariusz zaczyna się sprawdzać... Smutny
Powrót do góry
nefre
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się niestety najgorszego Smutny
Czekam na 12.30 i na oficjalne stanowisko Watykanu, boję się jednak że będą to bardzo tragiczne wieści
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Potwierdzają się informacje o śpiączce papieża

"Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że papież jest w śpiączce" - powiedziała dziennikarka włoskiej agencji Apcom reporterowi telewizji TVN24.

Wcześniej Watykan dementował informacje o śpiączce papieża, podawane przez włoskie media.

Rzecznik watykański Joaquin Navarro-Valls poinformował, że stan zdrowia Jana Pawła II rano pogorszył się i jest bardzo ciężki.

Inaformacja na godzine 12.10, za niespełan 20 mint oficjalna wypowiedz Watykanu......
Powrót do góry
bagusia
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stan papieza jest bardzo poważny, ale nadal papież zachowuje świadomość. Tak poinformowano o 12:30.... nio i rano miał zawał Nie
Miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze Wykrzyknik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papież jest świadomy... To najważniejsze... Papież się nie poddaje.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jan Paweł II "gaśnie pogodnie" - powiedział w piątek w Watykanie kardynał Andrzej Maria Deskur, przyjaciel papieża.

Polski kardynał wypowiadał się w wywiadzie dla włoskiej agencji AGI."

onet.pl

Dawno nie byłem taki smutny... Módlmy się o zdrowie dla Ojca Świętego.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Znajdujemy się między nadzieją a bezsilnością"

Prócz szczerej modlitwy nie jesteśmy w stanie nic pomóc...bezsilność to najgorsze co spotyka nas w życiu...szczególnie, jeśli jesteśmy bezsilni wobec cierpienia człowieka, który swoim całym życiem i postępowaniem dowiódł swojej dobroci i szczerych intencji pokoju między ludźmi...Wiadomo - każdy kiedyś musi umrzeć, Jan Paweł II też...ale dlaczego tak wcześnie i dlaczego w takim cierpieniu...
Powrót do góry
dandin
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2005 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Módlmy się wszyscy o zdrowie Naszego Papieża...
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: