« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żałoba na HP
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 21:51    Temat postu: Żałoba na HP Odpowiedz z cytatem

Wiem, że wielu nie spodoba się ten pomysł... już nawet odblokowano dwa zamkniete działy... proponuje w piątek dzień pogrzebu Ojca Świetego żałobe na HP, nie piszmy w ten dzień postów... uczcijmy dniem ciszy najwspanialszego z Polaków. Apeluje do waszych sumień, przyłaczcie sie do tej akcji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
dandin
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram tą inicjatywe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje przeniesc ten dzial do działu o HydeParku...
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ten pomysł jest znakomity. Ale ten kto będzie chciał i tak będzie pisał... Więc nie liczę na to, że HP będzie "milczał" w tym dniu...
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rojka napisał:
Uważam, że ten pomysł jest znakomity. Ale ten kto będzie chciał i tak będzie pisał... Więc nie liczę na to, że HP będzie "milczał" w tym dniu...

Zdaje sobie sprawe z tego, ze i tak pojawia sie nowe posty na forum, ale to juz indywidualna sprawa, każdego.... Nech Ci dla których Ojciec Święty cos znaczył okaża mu szacunek choc w taki symboliczyny sposób...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje każdy piatek zrobić takim dniem. Bo przecież na tym HydeParku to normalnie non stop rozpusta, przeklinanie, nienawiść. Tu sie nie rozmawia na poważne tematy, tematy o wierze, bogu itd. Albo codziennie zawsze o 21.00 przez 24 godziny nic nie pisać, nie czytać. Bo przecież Jan Paweł II nigdy nie był papiezem dialogu, zamykał się i zakazywał rozmów...

teraz będzie kamieniowanie...
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basic to co napisałes jest śmieszne i żałosne... nie potrafisz zrozumieć jak wielki to był człowiek, wiemy o tym że zawsze otwarty i gotowy do rozmowy, ale ta akcja to ma byc symbol naszego szacunku dla niego zreszta niech każdy rostrzygnie to w swoim sumieniu i podejmie decyzje...to jest tylko sugestia
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za ocene... za chwile zapodam swoj wlasny temat na to jak bym chciał uświęcic te trudne chwile a kazdy kto mnie skrytukuje bedzie "śmieszny i załosny".

Tak niepotrafie "zrozumieć jak wielki to był człowiek", jestem "imbecylem" moralnym. Pasuje?

i juz sie nie wypowiadam bo widze krucjata katolicka rozpoczeta. Co byś nienapisał to i tak jesteś be... żegnam ozięble...

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon Kwi 04, 2005 22:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wyraziłeś swoje zdanie Basic... dobrze... Jak chcesz to możesz pisać, przecież nikt Ci tego nie broni, a ty od razu wprowadzasz niemiłą atmosferę... To ma być po prostu Hp'owa "minuta" milczenia... Jeśli ktoś chce to pomilczy przez pewien czas... Jeśli nie chce to nie... Robisz z igły widłyYyyy...
Powrót do góry
Pelasiaa
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł jest bardzo dobry. Dla mnie Jan Paweł II jest kimś wyjątkowym i każdy sposób w jaki moge Mu podzięwkować uważam za dobry.
Basic tu chyba nie chodzi tak do końca tylko o wiare! Pokaż mi drugiego takiego człowieka, który potrafiłby zjednoczyć świat!! Jemu po prostu nalezy się uznanie za to jakim był wspaniałym człowiekiem.
Ja przyłącze sie do HP "minuty ciczy"
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przylaczam sie do tematu o swiatelku na rynku, mozna to polaczyc z tym tu, odejdzmy od komputerow i spotkajmy sie na rynku ze swieczka o 20.00...

Zapraszam: http://www.hp.turek.net.pl/viewtopic.php?p=67816#67816

to mówiłem ja "imbecyl" moralny
Powrót do góry
nikt wyjątkowy
Maniak

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze szopki ciąg dalszy...
Od samego początku słysze tylko: "składamy hołd" "składamy pokłony" itp itd... Ludzie... tfu... katolicy... opamietajcie sie... ja bym chciał żyć normalnie w tym kraju a widac coraz o to ciężej...
Ja nie wiem czego wy jeszcze oczekujecie?
A gdzie była ta wasza wielka pobożność jak papież jeszcze żył?
Zapewne czerpaliscie garsciami z jego nauki... o tak... wielkimi garsciami... sic...
Nagły wylew chrześcijaństwa opanował ziemie... a jak długo bedziecie pamietac? ... tak samo długo jak księżną Diane? zobaczymy... po prostu mnie to ciekawi...
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basic_M napisał:
Bo przecież Jan Paweł II nigdy nie był papiezem dialogu, zamykał się i zakazywał rozmów...

Wiesz oczym mówisz... Znak zapytania

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia Pon Kwi 04, 2005 23:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Basic_M napisał:
Bo przecież Jan Paweł II nigdy nie był papiezem dialogu, zamykał się i zakazywał rozmów...

Wiesz o czym mówisz... Znak zapytania

Po czym wnosisz?
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No klimat, jeszcze sie wezcie pogryzcie na tym temacie Yyyy... Kto bedzie chcial to i tak bedzie pisal, kto nie to nie...ja osobiscie nie bede...a co do posta NW...wiele w tym prawdy...choc wielu osobom smierc Ojca otworzyla oczy na religie...moze to troche okrutne, ze musial umrzec, zeby ludzie sie zorientowali ze sa katolikami...ale tak jest
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zebyś uzasadnił swoje zdanie poprostu ja twierdze ze było odwrotnie...
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Chciałbym zebyś uzasadnił swoje zdanie poprostu ja twierdze ze było odwrotnie...

Jak na mój gust Basic napisal to z ironia...
Powrót do góry
Pelasiaa
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NW... mylisz się! czy byłeś może na spotkaniu młodzieży w Lednicy?? bo ja byłam i Papież wtedy żył, a wiara młodych ludzi była ogromna, nawet sobie nie wyobrażasz jaka nastała cisza na placu kiedy Jan Paweł II do nas przemawiał, a póżniej jak wszyscy z całego serca mu dziękowaliśmy! Teraz po jego śmierci po prostu jest ludziom żal, że nigdy więcej nie przekaże nam swojej wiedzy i nigdy wiecej nie poprowadzi nas przez życie. Teraz możemy już tylko wsłuchiwać się w słowa, które wypowiedział kiedyś i wnich odkrywać nową prawde.
Chyba nie masz też prawa porównywać Papieża do księżnej Diany. Zastanów się nad ich zasługami... ich po prostu nie da się porównać!
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basic_M napisał:
To nie ironia okresliłbym to inaczej... wogóle jak tak można mówić biorac pod uwage wszystkie zaistniałe okolicznosci... Znak zapytania Jakich to rozmów Papież Ci zakazywał Oczko Znak zapytania
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wypowiedz NW to cos w tym jest, ale zapomiał o jednej bardzo ważnej rzeczy, może to przykre ale to śmierć papieża wielu pomogła zrozumiec religie, pomogła zaczać znów wierzyć i tak juz pozostanie, sam należe do takich osob... NW nie porownuj Ojca Świtego do Diany, tego sie poprostu nieda prównać...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diesel lepiej spróbuj pomóc przy organizacji tego marszu, bo nasze forum pragnie być laickie po wsze czasy i odcina się od wszelkiej żałoby po JPII, co dobitnie udwodniono w temaie o tych zalbokowanych działach (popros niech jakiś moderator ci udostępni najlpiej treść dyskusji), przy czym żałoba została totalnie ośmieszona, gdyż moim zdaniem albo nie trzeba było blokować tematów w ogóle albo zablokować i już. A blokwoanie i na drugi dzieb odblokowywanie bo komuś nie podoba się to 'ograniczenie" (Boże, mam 16 lat a czuję się w tej chwili jak 70 latek mówiący do obojętnej gównażerii), bądź co bądź wątpliwe "wolności". Więc podkreslam: kpina z żałoby!
Powrót do góry
fafkulec
Męski Towar.... Mrrrrauuu

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pelasiu, ja bylem na spotkaniu w Lednicy. I bylo tak, ze Papiez powiedzial jedno zdanie na co caly tlum "Niech zyje Papiez! Niech zyje Papiez!" Nie dostrzeglem tam ani chwili zadumy nad jego slowami. Przykre to ale prawdziwe.
Michale, dowiedz sie co to znaczy ironizowac i nie mecz juz Basica.

Co do pomyslu niepisania postow tego dnia to hmmm, nie bardzo widze jaki mialoby to cel. Jak wczesniej gdzies Basta napisala zalobe nosi sie w sercu a widze, ze niektorzy na sile probuja ja pokazac wszystkim dookola.
Powrót do góry
diesel
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2005 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stolarz mialem ta "przyjmnośc" czytac temat dla moderatorow i wspanialy post Basica o Rojce... Chciałbym uczestniczy w tym marszu w Turku, niestety jestem teraz we Wrocławiu.. Dziś byłem na rynku własnie we Wrocławiu bylo 33tys ludzi glównie młodzierz, to jest niesamowite przeżycie życze wam tego samogo w Turku, w tych dniach człowiek naprwde czuje sie blikso innych, czuje że coś łaczy Cie z innym czlowiekim...papiez zjednoczył nas i wileu przyblizył do Boga, widac to na własnie takich spotkaniach...
Powrót do góry
dejv
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJ LUDZIE, W POLSCE I NA ŚWIECIE PANUJE SMUTNY CZAS, CZAS ZADUMY I ŻAŁOBY Płacze A WY SIE KŁUCICIE I SPRZECZACIE Smutny POWINNO BY
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam te wszystkie spory, to robi mi się żal was wszystkich. Ludzie się jednoczą, kibole trzymają się na znak pokoju za ręcę. W marszu w Poznaniu biorą udział tysiące ludzi (w tym wielu moich znajomych - ateistów oraz wyznawców innych religii), różnych ludzi od ubranych w dresy, po długowłosych i nie wyróżniających się strojem, a grupa inteligentnych ludzi na HP nie może się dogadać. Jeśli jednak komuś się nie podoba uczczenie tego Człowieka, to niech przynajmniej nie ośmiesza tych, którzy chcą oddać mu należną cześć. Jeśli Was tak to gryzie, to wytrzymajcie, jeszcze tylko kilka dni. Potem będzie cisza. I jestem pewien, że takie akcje w przyszłości się nie powtórzą, bo drugi Polak, który zajdzie tak wysoko już się chyba nie narodzi.
Powrót do góry
david
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
Jak czytam te wszystkie spory, to robi mi się żal was wszystkich. Ludzie się jednoczą, kibole trzymają się na znak pokoju za ręcę. W marszu w Poznaniu biorą udział tysiące ludzi (w tym wielu moich znajomych - ateistów oraz wyznawców innych religii), różnych ludzi od ubranych w dresy, po długowłosych i nie wyróżniających się strojem, a grupa inteligentnych ludzi na HP nie może się dogadać. Jeśli jednak komuś się nie podoba uczczenie tego Człowieka, to niech przynajmniej nie ośmiesza tych, którzy chcą oddać mu należną cześć. Jeśli Was tak to gryzie, to wytrzymajcie, jeszcze tylko kilka dni. Potem będzie cisza. I jestem pewien, że takie akcje w przyszłości się nie powtórzą, bo drugi Polak, który zajdzie tak wysoko już się chyba nie narodzi.

W 100% zgadzam się z Tobą Nicpoń. Nic dodać - nic ująć. Przestańcie się bluzgać. Papież nie żyje. A Polska zapewne już nigdy nie doczeka się takiego Polaka jakim był Karol Wojtyła. Zastanówcie się nad tym co piszecie...
Powrót do góry
frog
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NW, masz rację. ot co.
Powrót do góry
Larana
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacunek szacunkiem... ale powoli to wszytsko przeradza się w parodię. Zupełne "przekatoliczenie". Ja zgadzam się z NW, chociaż nie do końca, bo są ludzie, którzy uczyli się wielu rzeczy od Ojca Świętego jeszcze za jego życia, chociażby przez czytanie Jego książek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no normalnie brak mi slow na to wszystko papiez zmarl a ci sie kloca co ma sie gdzie dziac ludzie czy wy w ten sposob okazujeci hold tak wielkiemu czlowiekowi jakim byl papiez Znak zapytania
Moge wam zaoferowac lepszy sposob oddania holdu na telewizji itv mozecie wyslac smsa z holdem na numer 70xx tylko 65 groszy i wszyscy zobacza jak wy wielce kochacie papieza Ty głupku! a moze wolilcie w reklami na discover chanel papieza totalny kurcze idiotyzm nawet nie potraficie sie zachowac w takiej sytuacji robicie wszystko na pokaz jacy to wy wielce wiezacy jestescie. Powiem krotko wstyd mi za zachowanie takich ludzi..............no comment

A do stolarza dopoki odpowiadam za to forum zadne sytuacje typu naodowa zaloba czy smierc papieza czy smierc jakiejs krolowej nie beda mialy wplywu na to forum. To forum jest areligijne apolityczne. Jak ci sie nie podoba nie musisz na nim siedziec bo wywolales niepotrzebna wojne.

Skoro jestes tak bardzo wierzacy nie siedz przy komputerze tylko ****** do kosciola sie modlic
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Dziękuję i przepraszam, że moja religijność Wam przeszkadza. Pewnie stanę sie kiedyś dewotą... W Kościele byłem i nie raz... Dam ci tylko radę: jeśli Ty sam nie jesteś wierzący, nie drwij się z uczuć innych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> O HydeParku Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: