« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niech się stanie Nowy Dział...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Plac zabaw
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gąsiorek napisał:
hmm a czy ja moge malego spama zapodac ???

Nie Jęzor

Przynajmniej nie teraz. Póki nie ma moda który nie zlicza postów, prosiłbym o wstrzymanie się. Jak juz to się stanie, feel free to spam Jęzor

W przygotowaniu jest już kilka topików na rozkręcenie działu. Pytanie tylko czy całe HP to wytrzyma. Jęzor Diabełek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damy rade Oczko
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nei wiem czy ktos to napsiał czy nie,
Pamieam z innych forów, jak gralismy w rpgi itp, to mielismy tez do tego dział, tak samo mielimsy dział w któyms e życzniea urodzionwe wsyzscy skąłdali Uśmiech, w tych działach nei było nalcizania postów, wiec nikt nie mógł siec zpeiac ze ktos grając, nei gra dla checi gry tlyko dla chęci nabicia postów itp, według mnie brak nalicznaia postów powinien byc i w tmy dziale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gąsiorek
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rojka napisał:
Skoro nikt mi nie chcę odpowiedzieć, to ja się buntuję i zaczynam spamować!
Ha! Spam spam spam! Retyyy... Ale to przyjemne! Spam Spam Spam SpamJęzor

bo padne Yyyy... widzialas kiedyś prawdziwy flood ?? Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na żartach się nie znasz:P
Powrót do góry
Gąsiorek
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Sty 15, 2006 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam sie znam hehehehe Jęzor Uśmiech Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam małe zapytanie do Adminów i technicznego. Co z instalacją moda, który nie zliczałby postów w tym dziale? Z tego co sie orientuje miał być zainstalowany do końca zeszłego tygodnia, a jest (już Jęzor) poniedziałek.
Nie to że popędzam (wszak sam z czasem ostatnio cięzko stoje) czy cos w tym stylu, aczkolwiek uniemożliwia mi to nieco rozkręcenie działu, że tak powiem. Uśmiech W razie instalacji tegoż, prosze o info w tym temacie. Uśmiech
Powrót do góry
sopel
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy będzie ten modzik jesli można spytać?
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopel napisał:
kiedy będzie ten modzik jesli można spytać?

Powielam...

Nie moge już sie doczekać... Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NC- o temacie kto sie ostani wpisze z dnia: Pią Sty 27, 2006 19:36 napisał:
Hejejejejej. Hola, ziomsy. Na takie tematy "rzeki" bedziemy mogli sobie pozwolić dopiero po zainstalowaniu przez technicznego moda niezliczającego postów w tym dziale.
Narazie blokuje

Długo bedziecie to jeszcze instalować? Uśmiech
Powrót do góry
sirpatrick
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam po stu latach Jęzor]
na nowo wczytuje sie w to nasze HP i rzucil mi sie w oczy "plac zabaw", w wnim rozne gry i od razu przyszedl mi ten sam pomysl co wam, aby wlasnie w tym dziale (a moze i jeszcze w jakims) nie naliczano wogole postow...

Widze ze ten temat jest poruszany od dawna, ale czy to juz dziala ??

Bo jak patrze na przyklad jak chociazby niejaki Blondyn gra w "opisy emblematow" i co drugi post jest jego to od razu pomyslalem ze nabija sobie posty.... ale jesli to juz funkcjonuje i posty sie tam nie licza to co innego... to po prostu wychodzi ze Blondyn (i nie tylko on) jest po prostu troszke uposledzony Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może poprostu nie liczyć postów 4 użytkowników? czyli :
- aszera
- pawla sz.
- szabelq
- blondyn
wszędzie ich pełno..specjliści w każdej dziedzinie..krew mnie zalewa gdy co chwile czytać musze ich wypociny..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Orion
Maniak

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam odmienna propozycje - usunac licznik postow i umozliwic zmiane opisow pod nickiem w profilu kazdemu
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zelu.. napisał:
A może poprostu nie liczyć postów 4 użytkowników? czyli :
- aszera
- pawla sz.
- szabelq
- blondyn
wszędzie ich pełno..specjliści w każdej dziedzinie..krew mnie zalewa gdy co chwile czytać musze ich wypociny..

A mnie krew zalewa gdy widze ten twoj post. Bede tutaj pisale za siebie. Nie jestem spcejalista w kazdej dziedzinie, wypowiadam sie, tylko wtedy kiedy mam cos do powiedzenia, jezeli moje wypowiedzi komus nie odpowiadaja dochodzi do dyskusji, gdzie raz ja "wygrywam" (nazwijmy to umownie, bo kazdy wie, ze to nie o to chodzi) a raz "wygywa" inny uzytkownik, i wtedy zmieniam swoja opinie... . Zaatakowales mnie w temacie Juventus Turyn, napsiales ze bawie sie w prawnika, napsiales ze bzdury wypisuje, odpowiedzialem ci, ze sie opieram na faktach... Twojej odpowiedzi nie zobaczylem do dzis, zabrakalo ci argumentow, jakie bzudry wypisywałem?- czekam Jezlei nie miales nic do powiedzenia do po co sie za przeproszeniem wpieprzyles do tego temtu? Nie odpowiada ci moja osoba? Moje posty? Nie czytaj ich, i nie odpowiadaj na nie w bardzo głupi, dziecinny wrecz zalosny sposob... . Aha ic sie potnij lol . Tyle ode mnie.
Powrót do góry
sirpatrick
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pawla sz. i innych wymienionych to nie wiem i sie "jeszcze" nie wypowiadam, ale blondyn i szabelq to spokojnie mozna powiedziec osoby zasmiecajace forum, ale z tego co widze to na razie tylko w dziale plac zabaw wiec naprawde moznaby zrobic zeby posty w tym dziale sie nie liczyly i niech juz sobie tam robia bajzel, no i oczywiscie co jakis czas usuwac tematy bo serwer z gumy nie jest, a szkoda miejsca na takie debilne polemiki miedzy kilkoma polglowkami.
No bo moge zrozumiec zabawe w opisy emblematow, sam nawet sie tam wpisalem, ale pozniej widze ze co drugi wpis jest blondyna i szbelq, wiec do czego za chwile dojdzie ?? Blondyn opisuje non stop ten sam emblemat szbelq, a szabelq opisuje wciaz ten sam emblemat blondyna...
Skoro oni nie sa swiadomi tego swojego debilizmu to juz problem ich IQ Jęzor ale pozadek by sie przydal Jęzor
Powrót do góry
sirpatrick
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisalem powyzej ze co do tej reszty jeszcze nie bede sie wypowiadal bo nie mam zdania, przyjzalem sie jednak bardziej i juz wypowiedziec sie moge.
Pawel Sz. jest idealnym przykladem, na to ze plac zabaw powinien miec wylaczony licznik postow.
Zalozyl on tam temat: "Co? Kto? O kim?"
i wpisal sie tam dobrze ponad 100 razy, z czego kazdy post to od 3 do gora 6 wyrazow...
Aszer nie odstaje za bardzo od niego Jęzor

tak wiec samo to, ze co 10 post z prawie tysiaca Pawla jest z tego jednego durnego tematu jestr idealnym argumentem za!!

Nie mowie zeby zabronic ludziom sie bawic, niech sie bawia, woolnosc zadzi, ale nie bezsensowne nabijanie postow, niech ten dzial bedzie dla zabawy ale bez licznika i bedzie dobrze Cool
Wtedy nawet ja tam z czystym sumieniem sie powyglupiem

bo cokolwiek mysla niektorzy to jesdnak czlowiek wchodzocy na forum patrzy na profil danej osoby z ktora rozmawia, na ilosc jej postow (czyli zaangazowanie na forum) a przez takie nabijanie wszytko to jest bardzo mylne Jęzor

kurde pisze bez ladu i skladu bo mi moja kobita nad glowa jeczy musze spadac na weselicho, pa
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sirpatrick napisał:

bo cokolwiek mysla niektorzy to jesdnak czlowiek wchodzocy na forum patrzy na profil danej osoby z ktora rozmawia, na ilosc jej postow (czyli zaangazowanie na forum) a przez takie nabijanie wszytko to jest bardzo mylne Jęzor

dlatego wlasnie powinno sie zlikwidowac licznik postow i automatyczne, zmieniane co kilkaset postow opisy pod nickiem
Powrót do góry
kmrmn
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy taką afere robicie o te posty ? o liczenie czy nie.
niewiem czy to już działa czy nie (bo niestety nie patrze na te cyferki na dole Jęzor) ale przeczytałam ten temat i musiałam napisać Uśmiech
"bo cokolwiek mysla niektorzy to jesdnak czlowiek wchodzocy na forum patrzy na profil danej osoby z ktora rozmawia, na ilosc jej postow (czyli zaangazowanie na forum) a przez takie nabijanie wszytko to jest bardzo mylne" - turkowski hp nie jest jakims wielkim forum na które wchodzi mnóstwo ludzi i chyba raczej mało interesuje ich ile kto ma postów. no dobra - ale dla mnie to w ogóle nie ma znaczenia !! tzn. na tym forum. bo na niektórych innych tak. ale to jest tylko mały regionalny HP wiec o co tyle szumu. Yyyy...
za bardzo narzucacie swoją wolę i swój pogląd na to jak ma wyglądać forum. i wtedy HP przestaje być HP. i jeszcze : przemawia przez was ... takie... niewiem jak to nazwać - wyleciało mi z głowy... Marzyciel jakby dla każdego z was te kilka cyferek pod nikiem miało ogromne znaczenie i nie pozwalacie innym żeby byli lepsi od was.
jeśli sa takie osoby które często się wypowiadają a wam to nie pasuje to coś jest nie tak - nawet jeśli ich wypowiedzi nie sa sensowne. po to jest HP żeby każdy kto tylko ma na to ochotę pisał o czym chce - wyjątek stanowią posty które są wulgarne itp. Uśmiech
Powrót do góry
anik_dj
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu gadu gadu a mieliśmy się przecierz bawic!Uśmiech Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Plac zabaw Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: