« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masakryczny stan naszych dróg :(
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.:SoBoL:.
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 16:40    Temat postu: Masakryczny stan naszych dróg :( Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jechałem trasą Łódź - Turek i to co zostało z naszych dróg po zimie to po prostu nieporozumienie. Na trasie jest lepiej, ale koleiny nisamowicie ciagna;/

W Łodzi natomiast ulica Włokniarzy i Aleksandrowska (trasa na katowice, ta ktora turkowiacy podrózuja) to po prostu jedno wielkie pole bitwy;/
Jedna wyrwa - zajmuje dwa pasy, głebokosc około 10 cm - drogowcy mowili, ze dzisiaj 16 fur na niej poległo ;/

Miejmy nadzieje, ze drogowcy dadza rade to jakos połatać

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ernist17
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak że nasze drogi to chu.. nie robota .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KOGUCIK
Gość

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba zbierac na jeepa (4x4 w razie zimy), nie ma ciula Bardzo szczęśliwy
A drogi jak to droogi, stare dobre powiedzenie: "dziura na dziurze dziurą przykryta"
Powrót do góry
Lamian
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyyy... niestety to u nas norma... sam jak mam wsiąść do samochodu i sie po naszych tureckich choćby drogach przejechać, to aż mi sie odechcewa... dziura na dziurze... jestem ciekawy czy miasto będzie wypłacać odszkodowania, gdy się coś z autem przez te cholerne dziurska stanie Znak zapytania Marzyciel

W ogóle to ciekaw jestem jak to jest na zachodzie, czy też w co mroźniejszą zimę mają takie diury i dziurska... wątpie, bo takie dziadostwo to tylko w naszym chorm kraju się zdarza Yyyy...

Ciekawi mnie też kiedy zaczną łatać te wyrwy w drogach Znak zapytania Wykrzyknik Znów drogi będą wyglądały jak załatany szwajcarski ser Yyyy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Partyzant
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poprostu nie wyprowadzam samochodu do wiosny kiedy to zakleja wszystkie dziurska. Sory ale jak mam wydać majątek na nowe zawieszenie to wole przejsc sie tu i tam. Nie wiem za co placi sie podatek, chyba za ilość tych dziur.
Powrót do góry
MIKI
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Partyzant napisał:
Ja poprostu nie wyprowadzam samochodu do wiosny kiedy to zakleja wszystkie dziurska.
. hehe już widzę jak te dziury znikną do wiosny!Uśmiech no KOLEGO to do następnej zimy na nóżkach pośmigasz:):)pozdrawiam!Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Partyzant
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, chociaż te najwieksze i najbardziej popularne.

Mam pomysł... robimy konkurs na najobrzydliwszą dziure w Turku. Naraize przedstawiać kandydatów. Zdjecię (cyfrówke albo aparat w telefonie to chyba już wiekszosc ma) + 1 zdanie opisu gdzie się znajduje ów dziursko. Potem głosowanie i na koniec jak troche sie na wiosne zabiora za te dziury zobaczymy o której zapomnieli. Co wy na to?

Jutro bede w mieście piechotą to sam cośik zaproponuje.

Jezeli pomysł się spodoba, zrobimy minimapke turku z naniesionymi dziurami i zamieścimy na portalu Turek.net.pl ku przestrodze innych miejskich swojaków kierowców.
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ul Piłsudskiego na wysokości wjazdu do banku, koło można zostawić Yyyy...
Powrót do góry
marcin1166
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała ulica Nowa, chociaż była już w styczniu łatana.
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale co też daje łatanie... niedługo potem dziura robi się jeszcze większa niż była...
Powrót do góry
MIKI
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba należałoby sfotografować pół ulic naszego miasta, ale najgorzej jest na NOWEJ, Kączkowskiego, Łąkowej, Browarnej itp itd:/......
Powrót do góry
Maly
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 01:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsza jaka jest to jest Nowa choc ma ladna nazwe to nic poza tym dziura na dziurze Nie latanie nic nie da trzeba by caly asfalt polozyc od nowa , zobaczymy co dalej bedzie z ulica Nowa <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Boniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trasa z Turku na Konin nie lepiej wygląda. Po prostu dziura na dziurze. Najgorsze, że co roku jest to samo. Widać w bogatym państwie mieszkamy, skoro stać nas na takie coroczne roboty drogowe Yyyy...
Powrót do góry
Partyzant
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boniek sory że tak drastycznie ale jak jade samochodem i rypne w takie dobre polskie dziursko przy predkości 100 km samochodem to co najwyżej rozwale zawieszenie, urwe koło itp. ale w przypdaków motocyklistów to jest równoznaczne z "wysyłką" czy inaczej nazywając "wymuszoną katapultą" na najbliższe drzewo. Nie boisz się? Ja bym miał cykora na motorku jechać przez ten ser szwajcarski...
Powrót do góry
toomii
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

partyzant, ty to masz odwage Jęzor 100km\h na naszych drogach po zimie?? Zszokowany
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toomii napisał:
partyzant, ty to masz odwage Jęzor 100km\h na naszych drogach po zimie?? Zszokowany

po autostradach ludzie jeżdżą tak samo jak latem Uśmiech
Powrót do góry
marcin1166
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był piekny projekt remontu ulicy Nowej, jezdnia chodniki oswietlenie. Niestety nie doszedł do realizacji ponieważ zmienił sie burmistrz, a na Nowej ktoś z przeciwnej opciji miał swoje biuro. Dzisaj plany i pozwolenia na budowe są już nie aktualne, uległy przedawnieniu. Więc nasze pieniądze przeznaczone w przygotowanie remontu tej ulicy zostały zmarnowane. A nam zostały tylko dziury. A plany były barzo ambitne. Czekam z niecierpiwością kiedy dostanę pismo że planowany jest remont drogi.
Powrót do góry
toomii
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jakos przez te 13 lat, przez ktore jezdze samochodem, nie widzialem w turku autostrady Jęzor
Powrót do góry
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj przejechałem sie po naszych drogach i zgadzam sie z MIKI, mozna wkleić fotke z lotu ptaka:P - bedzie jedna wielka dziura Jęzor

marcin1166 napisał:
Był piekny projekt remontu ulicy Nowej

Co do stanu sie zgadzam, ale nie wiem po jaki c*** naprawiać tak krotka i mało uczeszczana droge jaka jest Nowa. Bo nie jest to jakaś ważna arteria. Lepiej by juz poprawić stan przelotówki Poznań - Łódź bo tam, nie obwodnicą, śmigaja fury osobowe!

Cytat:
ale w przypdaków motocyklistów to jest równoznaczne z "wysyłką" czy inaczej nazywając "wymuszoną katapultą" na najbliższe drzewo. Nie boisz się? Ja bym miał cykora na motorku jechać przez ten ser szwajcarski...

Hehe zaczynam myśleć o zmianie na jakieś enduro Jęzor
Powrót do góry
Lamian
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.:SoBoL:. napisał:
ale nie wiem po jaki c*** naprawiać tak krotka i mało uczeszczana droge jaka jest Nowa.

nie zgodze się z Tobą, Nowa to taka droga na skróty i ruch nie jest tam taki malutki Bardzo szczęśliwy
Ale co do Nowej - to chyba jedno z najbardziej tragicznych miejsc pod względem dziur w turku Yyyy...
W sumie koło Podstawówki nr 1 też jest masakra... to łatanie dziur nic nie daje, bo na jednej załatanej dziurze rok temu, w tę zimę powstały ze 3 Nie Kasy na to z miasta i z naszych podatków masa idzie, więc lepiej byłoby wydać więcej i zrobić cały odcinek drogi od nowa niż się w łaciarzy bawić - ale widocznie u nas w Polsce tak lubią.
Powrót do góry
marcin1166
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do stanu sie zgadzam, ale nie wiem po jaki c*** naprawiać tak krotka i mało uczeszczana droge jaka jest Nowa. Bo nie jest to jakaś ważna arteria.

Skoro tak sadzisz to można by ją wyłączyć z ruchu i będzie stanowiła dojazd tylko dla mieszkańców, tak zreszta kiedyś planowano. Słabo się orientujesz bo bardzo wiele samochodó jeżdzi właśnie tą drogą aby ominąć swietałą stanowi ona główny wjazd do Biedronki, więc wcale nie jest mało uczęszczana.
Powrót do góry
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra jest nawet uczeszczana i czasem skerca sie zeby na swiatłach nie stac, ale jak ktos nie jest z Turku to jedzie przez swiatła!!!

Jak dla mnie jest duzo wiecej ulic w Turku bardziej zasługujacych na naprawe!
Powrót do góry
Partyzant
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toomii napisał:

Miałem na mysli okres wiosenno-letni kiedy to tzw. "łatanie dziur" ma miejsce ale wiekszość jeszcze czeka na swoje ofiary.

Co do miejsc najbardziej tragicznych to:

1. Spoldzielców - cała od basena do szkloły nr.1 - masakra... czasami lepiej jechać przeciwnym pasem...

2. Milewskiego - pd dworca do połaczenia z Kolska

3. Piłsudskiego - od światłóf do dworca

4. Łąkowa - od paradisko do szpitala
Powrót do góry
s-k-u-b
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zima się jeszcze nie skończyła a to jak wyglądają ulice to po prostu porażka! Według mnie najlepszy hardcore jest na Spółdzielców, a w szczególności okolice "jedynki". Po prostu masakra! tego to nawet ulica nie można nazwać Rambo
Powrót do góry
toomii
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

partyzant, to byl dżołk! Jęzor a tak na powarznie, to chyba nie ma w turku ulicy bez niespodzianki Jęzor nawet droga wylotowa turek-slodkow, robiona pare lat wstecz, ladnie i rowno pekla sobie przez srodek, ale to nie powoduje zagrozenia. ale co do lakowej i milewskiego, masz racje. jak nie wpadniesz w dziure, to wybije ci szybe kamien zpod kol innego samochodu Nie
Powrót do góry
Dariusz
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodajże 1 metr kwadratowy takiej "łaty" kosztuje coś koło 70zł, to są spore koszty jakby nie patrzeć, a dziur do łatania mnóstwo.. szczególnie, tak jak podał Partyzant, Milewskiego od Kolskiej do dworca, masakra..
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Partyzant napisał:
ale w przypdaków motocyklistów to jest równoznaczne z "wysyłką" czy inaczej nazywając "wymuszoną katapultą" na najbliższe drzewo. Nie boisz się?

Motocykliści z takimi prędkościami się poruszają, że prawie asfaltu nie dotykają Jęzor A tak serio to pewnie, że zawsze jakieś ryzyko jest. Kumpel tak właśnie szlifa zaliczył. Wpadł w dziurę przy ok 90kmh i już motocykla nie opanował. Mi też parę razy prawie kierownicę z rąk wyrwało. Jazda koleinami motocyklem to całkiem inna bajka niż samochodem. Generalnie bardziej boję się chu.. kierowców którzy nie zauważają jednośladów. Jak masz odwagę to w sezonie zapraszam na przejażdżkę Uśmiech Zobaczysz jak to fajnie jest jechać na czołowe, omijać wyjeżdżające z dróg podporządkowanych samochody itd itd UśmiechUśmiech
Hehe zaczynam myśleć o zmianie na jakieś enduro

Mi po głowie chodziła TDM850, ale raczej zostanę przy Fazerze Uśmiech Pokombinuje się przy zawieszeniu i jakoś po tych dziurach będzie się śmigać.
Powrót do góry
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno trzeba przyznać - wylotówke w strone Łodzi, generalnie to co ostatniego lata wyczarowali drogowcy prawie do Uniejowa trzyma sie niezle po zimie. Dziur raczej nie zauważyłem, koleiny jeszcze dość znośne - Respect! Czyżby nowa jakość dróg w Polsce ??? Uśmiech
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spójrzcie na sprawę z innej perspektywy i z pozytywnym nastawieniem Bardzo szczęśliwy
Takie dziury mają swoje zalety przecież - bynajmniej nie grozi zaśnięcie za kierownicą a jak komuś się zdarzy to po zaliczeniu takiej przeszkody szybo się zbudzi - nie musimy się faszerować jakimiś tam red bulami itp. jak nasi koledzy z Niemiec np..... Jęzor Jęzor
Powrót do góry
Boniek

PostWysłany: Nie Lut 12, 2006 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno trzeba przyznać - wylotówke w strone Łodzi, generalnie to co ostatniego lata wyczarowali drogowcy prawie do Uniejowa trzyma sie niezle po zimie. Dziur raczej nie zauważyłem, koleiny jeszcze dość znośne - Respect! Czyżby nowa jakość dróg w Polsce ??? Uśmiech

Dziś byli u mnie klienci z Krakowa po motocykl i właśnie mówili, że najlepiej im się jechało od Łodzi do Turku, także coś w tym musi być.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

Skocz do: