« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła wg Giertycha
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 10:22    Temat postu: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tutaj temat wspaniałych pomysłów ministra edukacji będzie na właściwym miejscu...
Oto kilka z nich...

http://wiadomosci.onet.pl/1327718,11,item.html

Skąd p. Roman ma tyle kasiory dla szkół ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiS, Samoobrona i LPR rzeczywistość zmieniają mocą papieru nie pieniędzy - roman wyda rozporządzenie z 10 letnim okresem przejściowym hahahahah Jęzor ale będą sie chwalić ze zrobili tak duzo dla szkoły
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 15:28    Temat postu: Re: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
Myślę, że tutaj temat wspaniałych pomysłów ministra edukacji będzie na właściwym miejscu...
Oto kilka z nich...

Pan Roman będzie miał kasę, po odebraniu jej złodziejom,
na wysokich stanowiskach (po zlicytowaniu ich posiadłości oraz wykopaniu ich "oszczędności" zakopanych obok posesji).
Starczyłoby tej kasy jeszcze dla służby zdrowia.
Powrót do góry
ankhu
Maniak

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzymam za slowo... jestem ciekaw tylko kiedy odbierze je tym zlodziejom Znak zapytania
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z polonusem. Niektórzy by tylko jątrzyli jak przekupki na targu. Mieliście swoich ministrów to mogli się wykazać. Dajcie chociaż Giertychowi te 3 miesiące o które prosił, później możecie zrzędzić ile wlezie.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 15:56    Temat postu: Re: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:
haze napisał:
Oto kilka z nich...

Pan Roman będzie miał kasę, po odebraniu jej złodziejom,
na wysokich stanowiskach (po zlicytowaniu ich posiadłości oraz wykopaniu ich "oszczędności" zakopanych obok posesji).
Starczyłoby tej kasy jeszcze dla służby zdrowia.

hahahahha
mity mity mity...zyjesz w swiecie ułudy i mitów...
przyjmijmy najpierw absurdalne założenie ze faktycznie następuje konfiskata , licytacje odkopywanie czy co tam sobie życzysz tych mitycznych złodziei na wysokich stanowiskach. pytanie: ilu ich jest? ile tą drogą mozemy odkopać pieniędzy? przyjmijmy ze absurdalną kwotę 10 mld złotych Na ile to starczy? na rok? dwa? ile? a późnej? ...a późnej roman bedzie to miał w d...bo juz bedą wybory?

jak można tak bez sensu gadać...poruszajmuy sie po ziemi a nie w chmurach...

uzywajmy argumentacji racjonalnej a nie kosmicznej...

zeby podejmować polemmikę z tego typu twierdzeniami trzba na prawde otrzeć sie o śmieszność intelektualną...bo wydawaćby się mogóło że takie argumenty w ustach skądinąd pedagoga nie mogą miec miejsca...a jednak JęzorJęzor
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 16:04    Temat postu: Re: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:
Pan Roman będzie miał kasę, po odebraniu jej złodziejom
na wysokich stanowiskach

Cytat:
więc minister Giertych chce sięgnąć po pieniądze z funduszu na stypendia dla najbiedniejszych uczniów

oksymoron?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Według dziennika, miałyby one polegać na ustanowieniu monitoringu w każdej szkole, założeniu blokad w szkolnych komputerach na strony internetowe, które mogłyby zagrażać rozwojowi psychicznemu uczniów

Hahaha... Monitoring to my już w naszym licku mamy.. A jeśli chodzi o blokady, to na każdym komputerze jest program "cenzor", dzięki któremu nie mogę przeglądać części tematów na HP heheh np: o męskich łzach... Rozumiem, że takie topic'i zagrażają mojemu rozwojowi psychicznemu Jęzor
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Zgadzam się z polonusem. Niektórzy by tylko jątrzyli jak przekupki na targu. Mieliście swoich ministrów to mogli się wykazać. Dajcie chociaż Giertychowi te 3 miesiące o które prosił, później możecie zrzędzić ile wlezie.

Co znaczy "mieliście swoich ministrów..."???
p. Roman jest naszym (uczniów, nauczycieli itd) ministrem i nikt go tutaj nie wywala a komentuje jedynie jego pomysły - moim zdaniem kosztowne i absurdalne. Bo po jakiego np. małej wiejskiej szkółce monitoring na siłę pchać - chciał nie chciał musi być i tyle...???

Niech sobie odbierają kasę złodziejom, niech kopią jej jak najwięcej - ale to nie znaczy, że można ją wywalać na prawo i lewo bezsensownie - mamy w naszym kochanym kraju wiele potrzeb.
A tak na marginesie - ciekawy pomysł na finansowanie oświaty - kasa odzyskana, odebrana złodziajom - tylko co z oświatą będzie jak CBA dobrze zadziała i braknie złodzieji... Jęzor
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są i dobre działania, które nie wymagają większych nakładów:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8323181&rfbawp=1148486996.736&ticaid=11a9a
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8323181&rfbawp=1148486996.736&ticaid=11a9a

derek napisał:

No rzeczywiście - super wiadomość...
Był tutaj juz temat o maturze z religii i dyskusja była burzliwa - jak pamiętam wiecej wypowiedzi na nie....

Ja zdecydowanie na nie - bo twierdzę, że jeśli gdziekolwiek pojawia się kłamstwo, fałsz i obłuda to należy z tym walczyć a nie podnosić rangę wprowadzając chociażby na maturę - mówię o przykładzie podręcznika do gimnazjum (jeszcze raz zacytuję) gdzie napisano minn:

Cytat:

…Wiele gwiazd rocka nie robi tajemnicy ze swoich przekonań. Otwarcie wyznają, że są satanistami. Poprzez swoje utwory propagują szatana.
Mick Jagger, lider zespołu „Roling Stones” , powiedział: „świadomie przedstawiam się jako personifikacja diabła”.
Nieżyjący już Freddy Merkury – wokalista grupy „Queen”, która z pełną świadomością pragnie szokować widza, stwierdził: „Na scenie jestem diabłem”. King Diammond oświadczył: „Jestem satanistą i jestem z tego dumny”....
Wiele grup rockowych nadaje sobie satanistyczne nazwy, np. AC/DC, co zasadniczo oznacza „prąd Stały/Prąd Zmienny”, ale dla nich znaczy przeważnie: „Antychryst/Śmierć dla Chrystusa”.
„Black Sabbath” (Czarna Msza) – członkowie zespołu chętnie nazywają siebie „czcicielami diabła rocka”.
Nazwa KISS, skrót nazwy „Knigths In Satan`s Sernice” (Rycerze w Służbie Szatana)….

wielu takich kwiatuszków można się doszukać w zatwierdzonych podręcznikach szkolnych do religii
z tego mają zdawać maturę???
mają wkuwać nieprawdę???
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 20:06    Temat postu: Re: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

heniek napisał:
polonus napisał:
Pan Roman będzie miał kasę, po odebraniu jej złodziejom
na wysokich stanowiskach

Cytat:
więc minister Giertych chce sięgnąć po pieniądze z funduszu na stypendia dla najbiedniejszych uczniów

oksymoron?

Proszę szanownych interlokutorów, żeby wzięli pod uwagę
następujące kwestie i odpowiedzieli:
Czy lepiej zainwestować w szkole kilka - kilkadziesiąt tysięcy (zależnie od ilości punktów) na monitoring, czy może wydawać wielokrotnie więcej na leczenie uzależnień,
a czy da się przeliczyć na pieniądze przeżycia rodziców
dzieci, którzy poprzez swą naiwność zostali bestialsko wykoprzystani przez
zboczeńców i handlarzy narkotyków tracąc zdrowie a często życie?

Jak sami wiecie wiele szkół już ma taki monitoring, a inne przy pomocy ministerstwa będą go miały. Dlaczego one mają byc gorsze od tych bogatszych?

Czy nie uważacie, że dilerzy będą się przenosić do tych szkół, które tego monitoringu nie mają?

Czy minister już nie zaoszczędził te kilka milionów na skutek zniesienia dofinansowania obozów ZSMP (poseł SLD Bogusław Wontor - szczegóły podałem na HP http://www.hp.turek.net.pl/viewtopic.php?t=5728&postdays=0&postorder=asc&start=0)oraz tzw kampani przeciwko homofobii(inny działacz SLD - Robert Biedroń) , finansowanych dotychczas z Menisu

w roku 2005 MEN-owska Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji przyznała grant w wysokości blisko19.000 euro (ok. 80.000 zł) na akcję dla organizacji „Kampania Przeciw Homofobii”. Przekazane fundusze organizacja, której prezesem jest Biedroń, wykorzystała na realizację projektu „Czy potrzebujemy płci”. Uczestnikom sugerowano, że płeć jest czymś umownym i można „zmieniać ją mentalnie” kilkakrotnie w ciągu życia. W najbliższym czasie MEN będzie dążyło do gruntownego przeanalizowania i zmiany kryteriów przyznawania dotacji w ramach Programu „Młodzież”, tak aby w przyszłości nie trwoniono publicznych pieniędzy, które Polska wpłaca w ramach składki do Unii Europejskiej, na warsztaty dotyczące „zmian płci”.
Proszę podać źródło rządowe, z którego wynika, że
Cytat:
minister Giertych chce sięgnąć po pieniądze z funduszu na stypendia dla najbiedniejszych uczniów

"GW" nie jest wiarygodna podobnie jak jej agenci: Maleszka i Czajkowski i i inni jeszcze nie ujawnieni.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 20:19    Temat postu: Re: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

Proszę szanownych interlokutorów, żeby wzięli pod uwagę
następujące kwestie i odpowiedzieli:
Czy lepiej zainwestować w szkole kilka - kilkadziesiąt tysięcy (zależnie od ilości punktów) na monitoring, czy może wydawać wielokrotnie więcej na leczenie uzależnień,
a czy da się przeliczyć na pieniądze przeżycia rodziców
dzieci, którzy poprzez swą naiwność zostali bestialsko wykoprzystani przez
zboczeńców i handlarzy narkotyków tracąc zdrowie a często życie?

Kurde - polonus
To co sie w tych szkołach dzieje ???
Ja w takim razie zabraniam od jutra chodzenia do szkoły swojemu synowi (mam nadzieje, że tego nie przeczyta a jak tak to poważnie nie potraktuje Jęzor Jęzor ) bo w jego szkole monitoringu brak. Jak założą to go puszczę.....

polonus napisał:

Jak sami wiecie wiele szkół już ma taki monitoring, a inne przy pomocy ministerstwa będą go miały. Dlaczego one mają byc gorsze od tych bogatszych?
Czy nie uważacie, że dilerzy będą się przenosić do tych szkół, które tego monitoringu nie mają?

A nie pomyślałeś, że wiele z tych szkół wcale monitoringu nie chce i nie potrzebuje - maja doskonale zorganizowane i sprawne dyżury nauczycielskie, są małe na uboczu, wszyscy się doskonale znaja itd. itp... - powodów może być tysiące - mają za to inne problemy i potrzeby na które chetnie przeznaczyłyby kasę z monitoringu i blokad....
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
Ja zdecydowanie na nie - bo twierdzę, że jeśli gdziekolwiek pojawia się kłamstwo, fałsz i obłuda to należy z tym walczyć a nie podnosić rangę wprowadzając chociażby na maturę - mówię o przykładzie podręcznika do gimnazjum (jeszcze raz zacytuję) gdzie napisano minn:

Cytat:

…Wiele gwiazd rocka nie robi tajemnicy ze swoich przekonań. Otwarcie wyznają, że są satanistami. Poprzez swoje utwory propagują szatana.
Mick Jagger, lider zespołu „Roling Stones” , powiedział: „świadomie przedstawiam się jako personifikacja diabła”.
Nieżyjący już Freddy Merkury – wokalista grupy „Queen”, która z pełną świadomością pragnie szokować widza, stwierdził: „Na scenie jestem diabłem”. King Diammond oświadczył: „Jestem satanistą i jestem z tego dumny”....
Wiele grup rockowych nadaje sobie satanistyczne nazwy, np. AC/DC, co zasadniczo oznacza „prąd Stały/Prąd Zmienny”, ale dla nich znaczy przeważnie: „Antychryst/Śmierć dla Chrystusa”.
„Black Sabbath” (Czarna Msza) – członkowie zespołu chętnie nazywają siebie „czcicielami diabła rocka”.
Nazwa KISS, skrót nazwy „Knigths In Satan`s Sernice” (Rycerze w Służbie Szatana)….

wielu takich kwiatuszków można się doszukać w zatwierdzonych podręcznikach szkolnych do religii
mają wkuwać nieprawdę???

Myślę że na satanizm należy w szczególności uczulać dzieci. Zespoły satanistyczne to nie jest rzadkie zjawisko, a czasami wręcz, czego przykładem jest tegoroczna Eurowizja, wręcz bardzo popularne.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Myślę że na satanizm należy w szczególności uczulać dzieci. Zespoły satanistyczne to nie jest rzadkie zjawisko, a czasami wręcz, czego przykładem jest tegoroczna Eurowizja, wręcz bardzo popularne.

I ja tak myślę - tyle, ze jak to sie ma do zakłamania w podręcznikach??
Roling Stones wg niego to szataniści - więc gdzie się pchaja do naszego kochanego kraju na występy ... Jęzor Jęzor

http://muzyka.onet.pl/0,1328277,newsy.html

Powołajmy komitet i zabrońmy im wjazdu jak to z Tomem Cruisem

http://film.onet.pl/0,0,1328098,wiadomosci.html
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 20:59    Temat postu: Re: Szkoła wg Giertycha Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

Uważam, że będą się przenosić do toalet, chyba że tam też zamontuję się kamery ku uciesze sprzątaczek Uśmiech
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
derek napisał:

I ja tak myślę - tyle, ze jak to sie ma do zakłamania w podręcznikach??
Roling Stones wg niego to szataniści - więc gdzie się pchaja do naszego kochanego kraju na występy ... Jęzor Jęzor

http://muzyka.onet.pl/0,1328277,newsy.html

Powołajmy komitet i zabrońmy im wjazdu jak to z Tomem Cruisem

http://film.onet.pl/0,0,1328098,wiadomosci.html

Ależ w tekście który przytoczyłeś jest jasno napisane jak sam siebie określił Mick Jagger cytat: „świadomie przedstawiam się jako personifikacja diabła”, Merkury - „Na scenie jestem diabłem", Diammond - „Jestem satanistą i jestem z tego dumny”. Nie podważałbym sensu słów, które sami zainteresowani wypowiedzieli.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
haze napisał:

Cytat:

mają wkuwać nieprawdę???

Gdzie miałeś stanizm na Eurowizji? Lordi odstawało od standardów tego jakże prestiżowego konkursu to już od razu "Szaataaan"?
Poza tym denerwuje mnie kościelna nagonka na cięższą muzykę. Ja jakoś od ponad 2 lat słucham (w waszym mniemaniu) satanistycznej muzyki i jakoś nie jem kotów, nie dewastuję cmentarza itp. Satanista może sobie nawet słuchać hip hopu, to zależy od podejścia, a nie od muzyki.
Co do wyżej omawianego podręcznika do religii i sławetnego tematu "Muzyka, ale jaka?". Podobało mi się jak w mojej klasie został zrealizowany ten temat. Nie było nagonki na żaden rodzaj muzyki.. gadaliśmy raczej luźno o dobrych i złych stronach każdego gatunku. Żadna strona nie czuła się pokrzywdzona..
Cały czas zastanawiam się, co Kościołowi aż tak bardzo nie podoba się w cięższej muzyce.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Maj 24, 2006 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec jak juz mieszamy tu eurowizje... co jest smieszne ;p
to wynika że szatan nie opanował tlyko polski, ale już całą europę, wielki spisek masoński przeciw radiu maryja i działaczom pis, lpr jest ogromny, wrogami staje sie cała europa... szatan nas opęta, jestesmy zgubieni,
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Ależ w tekście który przytoczyłeś jest jasno napisane jak sam siebie określił Mick Jagger cytat: „świadomie przedstawiam się jako personifikacja diabła”, Merkury - „Na scenie jestem diabłem", Diammond - „Jestem satanistą i jestem z tego dumny”. Nie podważałbym sensu słów, które sami zainteresowani wypowiedzieli.

Wypowiedzieli czy nie - sprawa dyskusyjna (nie podano zadnych źródeł, więc autor mógł te słowa z palca wyssać) i drugorzędna. Znając twórczość Queen czy Stones-ów ciężko im propagowanie satanizmu przypisać - ale widać można a Ty tego bronisz... Nie Nie
Nazwanie kogokolwiek szatanem nie klasyfikuje go do grona wyznawców szatana...
Zdarza się, że nazywamy kogoś nawet bliskiego - np. niegrzeczne dziecko - diabłem wcielonym, diabłem rogatym, kogoś przebojowego szatanem, niektórzy cieszą się opinią szatana w łóżku, zdarza się nazwać wrednego szefa belzebubem lu dziadem z piekła rodem itd. itp.. Nawet Makuszyński napisał "szatana z 7 klasy" i co??? też satanista ???
Co do skrótowców (AC/DC, KISS itd...) - fajna zabawa...
PiS - Piekło i Satan - sataniści Jęzor
LPR - Legia Piekielnych Rycerzy - sataniści Jęzor Jęzor Jęzor
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w Tusk z Rokitą (ten to dopiero diabeł! Jęzor ) Pali Ołtarze...

Derku... Derku... co z Ciebie byłby za samorządowiec...
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
niektórzy cieszą się opinią szatana w łóżku

No, ciekawe, ciekawe Jęzor
Powrót do góry
wariat drogowy
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Maj 25, 2006 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nieśmiało dorzucę swoją działkę do dyskusji.
Pewne pozytywy rzeczywiście są w tym pomyśle, szkoła dziś to jest jakaś paranoja, uczniowie czują się bezkarnie.
Monitoring, jak najbardziej za!!! Dilerów może troszkę wyplenią.
Filtry na neta? Do szkoły idź się uczyć, a nie pornole oglądać!!!
A kwestia za czyje pieniądze inna sprawa, ale pomysł sam w sobie dobry, bo młodzież rośnie straszna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i będzie nowy przedmiot….
Ciekawe czy kosztem zmniejszonej ilości innego, czy dołożymy dzieciom zajęć…

http://wiadomosci.onet.pl/5919,1340506,,5,temat.html

A z hymnem to niezły pomysł – w końcu nikt nie będzie mylił jego słów…

http://wiadomosci.onet.pl/1336304,11,1,0,120,686,item.html
Ojjjj – jak p. minister zacznie podręczniki czytać to się głowy posypią – ciekae kto następny ???

http://wiadomosci.onet.pl/1336240,11,1,0,120,686,item.html
A to niezły pomysł – jestem za – pod warunkiem, że zapewni się właściwe zaplecze, organizację no i płace
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wariat drogowy napisał:
Tak nieśmiało dorzucę swoją działkę do dyskusji.
Pewne pozytywy rzeczywiście są w tym pomyśle, szkoła dziś to jest jakaś paranoja, uczniowie czują się bezkarnie.
Monitoring, jak najbardziej za!!! Dilerów może troszkę wyplenią.
Filtry na neta? Do szkoły idź się uczyć, a nie pornole oglądać!!!
A kwestia za czyje pieniądze inna sprawa, ale pomysł sam w sobie dobry, bo młodzież rośnie straszna.

Nic, tylko podpisać się rękoma i nogami.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

...Nic, tylko podpisać się rękoma i nogami.

Pomysł godny wszystkich poprzednich - od września obowiązkowo uczymy dzieci pisać nogami... Jęzor
hmmm - tylko w ramach jakiego przedmiotu - może na tym wychowaniu patriotycznym - każdy patriota pod pomysłem obecnej koalicji rządowej musi przecież złożyć podpis na możliwie różne sposoby - wszak im więcej podpisów tym większy patriotyzm.....
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia o co robicie tyle hałasu.
Monitoring -> co z tego, że jest jak szczerze mówiąć nie wiem po co... zmienił tylko tyle, że dyrekcja dzwoni do rodziców co ich dzieci robią po nocach w parku przy LO, ale to nie powinna być juz ich sprawa... Ale akurat to mi kompletnie nie przeszkadza
I kolego Wariacie nie wszyscy oglądają pornole, jak to określiłeś, może sam masz jakieś przykre nawyki z młodszych lat co? Uśmiech więc nie sądze, żeby cenzor był tak bardzo przydatny,bo zazwyczaj blokuje naprawde wazne informacje, które niekórzy uczniowie chcą zdobyć...
Wychowanie patriotyczne-> śmiech na sali i tyle...
Jezeli tak dalej będzie to boje się o przyszłość edukacyjną moich nienarodzonych dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wariat drogowy
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Jolci_a napisał:
Nie mam pojęcia o co robicie tyle hałasu.
Monitoring -> co z tego, że jest jak szczerze mówiąć nie wiem po co... zmienił tylko tyle, że dyrekcja dzwoni do rodziców co ich dzieci robią po nocach w parku przy LO, ale to nie powinna być juz ich sprawa... Ale akurat to mi kompletnie nie przeszkadza
I kolego Wariacie nie wszyscy oglądają pornole, jak to określiłeś, może sam masz jakieś przykre nawyki z młodszych lat co? Uśmiech więc nie sądze, żeby cenzor był tak bardzo przydatny,bo zazwyczaj blokuje naprawde wazne informacje, które niekórzy uczniowie chcą zdobyć...
Wychowanie patriotyczne-> śmiech na sali i tyle...
Jezeli tak dalej będzie to boje się o przyszłość edukacyjną moich nienarodzonych dzieci

Jolcia lubię Cię, ale nie mogę tego zostawić bez odpowiedzi, bo nie masz racji, przynajmniej w stosunku do mnie.
1. Monitoring - moją intencją, kiedy pisałem tamten post, było, że monitoring w szkole powinien być w celu obserwacji uczniów na korytarzach, po to by diler nie sprzedał narkotyków w szkole, a jeśli sprzeda, to, żeby dowody na sku...rwiela mieć, albo, żeby reagować na bójki, czy inne zdarzenia, które mogą być przykre w skutkach tak dla uczniów, jak i dla szkoły.
2. "Moje nawyki z młodszych lat" - hmmm... jak napiszę, że nigdy nie widziałem pornola, skłamię, każdy widział, a ten co powie, że nie widział kłamie, nie ma czym się chwalić, ale nie ma czego się wstydzić, ale w szkole na pewno nie widziałem żadnego z kilku powodów :
po pierwsze, kiedy chodziłem do szkoły, nie miałem styczności z komputerami, dopiero w szkole zakładano pracownie komputerową i albo nie mieliśmy jeszcze zajęć w prac. komp., albo... byłem na wagarach Oczko
po drugie, wtedy nie było DSL-a tylko modem czy cuś w tym stylu i zanim coś byśmy ściągnęli...
3. cytat: "więc nie sądze, żeby cenzor był tak bardzo przydatny,bo zazwyczaj blokuje naprawde wazne informacje, które niekórzy uczniowie chcą zdobyć..." nie bardzo rozumiem, jakie ważne informacje blokuje cenzor? jeśli zaspokoisz moją ciekawość będę wdzięczny.
podpisał
mimo wszystko lubiący Jolcie
Wariat Drogowy
Oczko
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowałeś to w taki sposób jakby każdy z korzystajacych z komputerów w pracowaniach miał na myśli tylko oglądanie pornoli. A tak nie jest.
Nie mozna wchodzić na niektore strony z grami teraz, gdy już nic nie trzeba robić, nawet na niektóre tematyz hp, a jak chciałam zrobic pracę z UIN-u to nie mogłam się dostać na przypadkowe strony z informacjami, bo był cenzor.
I nie twierdzę, ze mam rację, ja tylko chciałam powiedzieć co sądze na ten temat, bo Giertych zaczyna kombinować jak koń pod górkę. i tyle Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wariat drogowy
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to z pornolami to uproszczenie, ale wiem jak było "za moich czasów w szkole", a teraz z tego co słychać, to uczniowie uważają się za PANÓW w szkole, w dodatku czują się bezkarnie. ja dostawałem w podstawówce linijką drewnianą w łapę i nie mam za złe, jak wychowawczynię spotkam ukłonię sie.
Choćby przykład założenia kubła od śmieci profesorowi na głowę i umieszczenie nakręconego wowczas filmu w internecie, bodajże było to w Toruniu Wykrzyknik Wykrzyknik Wykrzyknik
"Za moich czasów w szkole" nie było słychać o dilerach narkotyków, a nie było to tak dawno...
Internet mimo wielkiej pomocy w edukacji, jest wielkim zagrożeniem i pozostawienie młodzieży bez kontroli w buszowaniu po sieci do niczego dobrego nie doprowadzi... wpisz dowolne słowo w wyszukiwarce... czy nie znajdziesz pornografii??? w google jeszcze ujdzie, ale P2P?
A nie tylko pornografia może być zagrożeniem dla dzieciaków, ile jest w sieci filmów pokazujących mordowanie ludzi??? choćby w Iraku?
Żaden film fabularny, nawet najbardziej realistyczny, nie ma takiego wpływu na psychę, jak zobaczenie człowieka, który umiera naprawdę...
jestem facetem, a taki film jest dla mnie szokującym przeżyciem, a jaki ma wpływ na dziecko? a ciekawość jest jak najbardziej normalna...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

Skocz do: