« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najwieksz trzoda w szkole :):D
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kyniu
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 11:51    Temat postu: Najwieksz trzoda w szkole :):D Odpowiedz z cytatem

Jak sami wiecie w szkole nie tylko sie uczymy, moze pamietacie jakies historie, wydarzenia , ludzi ktorzy ubarwiali zycie klasy poprzez roznego rodzaju wystepki...Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... jedna z takich osób napewno byłam ja... Ale to jeszcze w gimnazjum... Ogolnie bardzo nie lubiłam tej szkoly i prawie wszystkich nauczycieli, byłam wtedy wielka buntowniczka... Raz wyzwałam od najgorszej pania M. od historii, badz na lekcjach u mojej wychowawczyni kładłam nogi na stół.Strasznie lubiłam kłócic sie z nauczycielami i chyba jak odeszłam z tej szkoly wszyscy na tym skorzystali i napewno byli bardzo szczesliwi. Oczko ....
Ciekawym wydarzeniem było to jak kiedys z kolezanka nasikałysmy do butelki po oranzadzie i dałysmy sie koledze napić.. Oczko wyobrazcie sobie jak to musiało wygladac Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:
hmm... jedna z takich osób napewno byłam ja...(...) kiedys z kolezanka nasikałysmy do butelki po oranzadzie i dałysmy sie koledze napić..

Ehhh... masz powody do dumy... Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kyniu
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga przebilas mnie, zela i innych pieciokrotnie:DBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy
Powrót do góry
kyniu
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasy gim 2 byly naprawde ostre, buczenie za wieslawem K lub podstawianie krzesla pani od matmy aby sie wywrocila to normalka tamtej szkoly. Kiedys w klasie biloogicznej kradlismy rybki z akwarium celem ich sprzedania niestety wszedl pan Ka... i nas przylapal Jęzor niezle to musialo wygladac jak w sitku trzyma sie ok20 skaczacych rybek a koles ci nawija o kulutrze:DBardzo szczęśliwy:
Powrót do góry
kinia323

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
Ehhh... masz powody do dumy... Jęzor

A co bede owijać w bawełne?? Byłam kiedys strasznym bachorem, ale sie zmieniłam, stałam sie dorosłą stateczną kobietą...

A jaka kiedyś byłam, wcale sie tego nie wstydze... Było, mineło... Przynajmniej teraz mam sie z czego pośmiać...
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:
...stałam sie dorosłą stateczną kobietą...

i całkiem atrakcyjną Oczko
Powrót do góry
Dr.Evil
Gość

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamietam jakiejkolwiek trzody bo w szkole bylem gosciem Bardzo szczęśliwy Raz tylko ZSZ pan od polskiego wywalil kolege za drzwi za ryczenie jak jelen ten niepostrzezenie wrocil do klasy schowal sie za chlopakami i zaczol ponownie ryczec. Jakiesz bylo wielkie obuzenie pana prowadzacego. To pamietam bo akurat bylem w szkole.
Sam na maturze na bezszczela wciagalem sciagi ze zrobionymi zadaniami po nitce przez okno zwrocono mi uwage Diabełek .........................i tak mialem te sciagi Diabełek dodatkowo jak wrocilem z ubikacji mialem niespodzianke od komisji prowadzacej wewnatrz karti znajdowaly sie 2 kolejne rozwiazane zadania Diabełek
Powrót do góry
lemur
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj trochę tego było.... Diabełek
Ale chyba najlepszy numer to była szatnia.
LO. Boksy w szatni w piwnicy. Nasz był najlepiej "wyposażony".
Mieliśmy tam: muszlę klozetoą, wykładzinę, wycieraczę to butów, telefoniczny automat wrzutowy-taki na żetony (nie ukradziony, ale urzyczony przez TPSA-naściemnialiśmy że potrzebny do scenografi).
Powrót do góry
kinia323

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
kinia323 napisał:
...stałam sie dorosłą stateczną kobietą...

i całkiem atrakcyjną Oczko

Oj dziękuje dziękuje UśmiechUśmiech
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:
z kolezanka nasikałysmy do butelki po oranzadzie

hehe.. patrzcie jakie to zwinne Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:

Oj dziękuje dziękuje UśmiechUśmiech

Nie ma za co...
To nie był komplement... prawda poparta obserwacją ... w realnym świecie Oczko
Powrót do góry
rataj
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopak z mojej klasy, nie będę wymieniał z nazwiska, usiadł kiedyś po turecku na chodniku między LO a Internatem, czy między budynkiem A i B jak kto woli, zdjął buty i skarpetki i zaczął śpiewać "You're beautiful". Oczywiście wszystko działo się na przerwie.Nawet pani od polskiego stanęła nad nim i biła mu brawo:P
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj sztywny jestem... poza lekcjami angielskiego w gimnazjum, które za sprawą modelu szkieletu przekształcaly się w kabaret nie pamiętam nic... a może taki luzak ze mnie, że różnych akcji za trzodę nie uwazam? Jęzor e... nie... raczej to pierwsze... Oczko
Powrót do góry
Gąsiorek
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto moje przezycia (w niektórych uczestniczylem ) a wiec namówienie ksiedza zeby przyniósl na nastepną lekcje magentofon w celu sluchania muzyki religijnej Jęzor jak przyszla owa lekcja to zmaiast w/w muzyki lecial HIP-HOP i oczywisice towarzyla tej muzyce gra w karty dalej , wyrzucanie doniczek przez okno na lekcji, a takze rozwalenie doniczki z kwiatem na lawce szkolnej ( to nie ja) zdrapanie calej siarki z zapalek to pudeleczka i w czasei wykladu podpalenie jej, nalanie do zlewu w klasie, potem w tym samym dniu nalanie w koncie przebieralni (to tez nieja) jak ktos wyzej napsial, ludzie jak dosrosną to mądrzeją, wiecej niepisze Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
kyniu
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

too ja dodam ciekawostke od siebie . Jakies pare miesiecy temy wraz z agentem "ŻŻ" wzielismy z klasy biologicznej wypchanego swistaka i wsadzilismy go do plecaka kumpla reakcja oczywsta..... po jakims czasie ten sam numer wywinelismy kolezance a ta omalo nie dostala zawalu:) Ów swisstak potem widziany byl w okolicach sklepiku szkolnego i od tamtej pory wraz z agentem "ŻŻ" poszukujemy go Cool Cool
Powrót do góry
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:
hmm... jedna z takich osób napewno byłam ja... Ale to jeszcze w gimnazjum... Ogolnie bardzo nie lubiłam tej szkoly i prawie wszystkich nauczycieli, byłam wtedy wielka buntowniczka... Raz wyzwałam od najgorszej pania M. od historii, badz na lekcjach u mojej wychowawczyni kładłam nogi na stół.Strasznie lubiłam kłócic sie z nauczycielami i chyba jak odeszłam z tej szkoly wszyscy na tym skorzystali i napewno byli bardzo szczesliwi. Oczko ....
Ciekawym wydarzeniem było to jak kiedys z kolezanka nasikałysmy do butelki po oranzadzie i dałysmy sie koledze napić.. Oczko wyobrazcie sobie jak to musiało wygladac Uśmiech

Jeden rok chodzilismy razem do klasy pamiętam jaki byłas łobuz ehehe Jęzor
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia323 napisał:
hmm... jedna z takich osób napewno byłam ja...(...) kiedys z kolezanka nasikałysmy do butelki po oranzadzie i dałysmy sie koledze napić..

trafilas bez zadnego problemu ? Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
kinia323

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

były z tym problemy , ale jakos poradziłysmy sobie... Kazda z nas dała cos od siebie ze wyszła polowa buteli.Musiałysmy troche wody dolać, gdyż temperatura niby "oranzady" była za wysoka... Hehhe nie no jak sobie przypomne ta akcje to boki zrywam... Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a fuj... oblesne max.
Powrót do góry
kyniu
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezapelacyjna wygrana Kinii Bardzo szczęśliwy moze uda sie cos jeszcze komus wykombinowac zeby przebic ta " oranzade" hehe
Powrót do góry
kubota
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gim. mając lekcje matematyki z troszkę ślepą i przygłuchawą nauczycielką...Potrafilismy w środku lekcji otworzyć okno...w klasie wybrać składy...wyjść na boisko szkolne i grać w noge..Uśmiech....Oczywiście nauczycielka myślała ze są wszyscy w klasie...Cool...Potrafiliśmy tez na beszczela rzucać w nią kreda albo podkładac pinezki pod "jej zgrabną pupke"Cool
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba troche nierealne zeby na lekcji pol klasy niezauwazenie wyszlo przez okno zeby grac w pilke...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Adas

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas podczas egzaminu z kumplem wyskoczylismy przez okno ;P ale to tylko we dwoch Oczko
Powrót do góry
JOŁ
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja pewna historia z pewna trzoda w szkole zdazyla sie pare lat temu bylo to w 7 klasie podstawówki kiedy zaczynajac lekcje plastyki spostrzeglismy w pracowni 2 tzw. marzanny i kozystajac z tego ze pani nauczycielka wtedy moja wychowawczyni wyszla z klasy zaczelismy z kumplami uzywac tych ze postaci jako (zeby tak bez wulgaryzmu) worki treningowe i ogolnie dolaczyla reszta klasy szlo wszystko jakies domki z papieru ludziki co kolwiek totalny ,,food fight,, hehe i nagle slyszymy trzask dzwi, cisza, wychowawczyni z dyrektarka normalnie cala klasa jakby zamorowala a w powietrzu unosil sie tylko kurz, słoma i papier normalnie masakra ale wyszlismy w tym zdarzeniu bez szfanku to najwarzniejsze pissssssss Cool
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściagnąć stanik na wosie... Oczko
Powrót do góry
Anika
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to są całkiem niezłe akcje,ja tez mam kilka których ujawniać raczej nie będe no moze kilka ale takich bez mojego udziału,np położenie przez kolege kupy na korytarzu w piwnicy LO oczywiście w czasie lekcji aby wszyscy mogli ją podziwiać tuż po wyjściu z klas:))) a szanowna pani sprzątaczka mogła ją skrzętnie sprzatnąć na naszych oczach:) oraz miny kolegów omijających ja szerokim łukiem z zapytaniem co to jest i czy jest prawdziwe,a nawet dotknięcie poprzez jakiś przedmiot - dla tych osób szacunek za odwagę hehe,a tak poza tym to raczej standardowe,mycie tablicy mydłem bo komu chce sie rozwiązywać zadania na matmie, wysmarowanie krzesełka kredą lub inną ciekawa cieczą pozostawiającą wieelkie plamy,bawienie sie w chemika i tworzenie zabójczych wybuchów ach ten kantorek chemiczny Uśmiech i mnóstwo innych których nie chce wymieniać
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...moja największa trzoda w szkole....
A już wiem!!
Najlepsze było to jak podchodziliśmy do wszytkich i mówiliśmy " ej widziałeś/ widziełeś mojego zęba? No kurde zgubił sięnaszej koleżance, zobacz czy może nie zdepłeś?! To pilne! Jka bedziesz go widział to zgłoś się do nas bo ona płacze że go nie ma! " HAhahaha a wszyscy centralnie pod buty patrzeli, zeczęli rozglądać się dookoła. Bardzo szczęśliwy Darcie było na maksa. Nawet jedna kolezanka podeszła do nauczycielki od historii. " Widziała pani mojego zęba? Zgubiłam jak biegłam", ta taka zdziwiona, a kumpela odeszła smutna a nauczycielka zaczęła drzećna maksa! Jęzor Bardzo szczęśliwy
Darcie:DBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy.
Powrót do góry
brn
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zawsze bylem grzecznym chlopcem Bardzo szczęśliwyD
Powrót do góry
kmrmn
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w lo tez kupe zostawili przed pokojem nauczycieskim. ale sztuczną Oczko jakiez bylo zdziwienie pań vice dyrektorek : " kto tu psa wpuścił!!??", 'jak tak można?!" itd. Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: